Opinie o Doradcy Energetyczni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Doradcy Energetyczni. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Doradcy Energetyczni o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradcy Energetyczni w Warszawa

gość

A wiecie jaka panuje teraz atmosfera? Dzięki za odpowiedź

mianak

nie dziwie się, że prowizje nie są od razu naliczane, bo to zależy czy dana osoba nie zerwie od razu umowy na przykład, czy się nie rozmyśli itd, ale wydaje mi się, że praca jako Doradcy Klienta - Partnerzy Handlowi - Agenci jest opłacalna.

mianak

wydaje mi się, że jesli chodzi o prace to jest ona na jasnych zasadach, przynajmniej jako Doradca Klienta - przedstawiciel handlowy.

xxl

Ustawilem sobie powiadomieni z gowork bo wachcalem sie z przejsciem do nich ale niestety zbyt wiele negatywnych opinii krazy po rynku na ich temat faktycznie duzo odeszło od nich dobrych handlowców z konkurencyjnych firm których sciągnęli do siebie teraz duzo z duona przyszlo bo w duonie jeszcze gorzej placa niz u DE. (usunięte przez administratora)

Doradca Klienta

Rozmowa bardzo konkretna - może dla tego, że mam doświadczenie w branży. System prowizyjny szczegółowo wytłumaczony. Dostałem czas na zapoznanie się z umową. Po podpisaniu umowy szczegółowe szkolenie - fajne narzędzia kalkulatory do obliczania oszczędności dla Klienta i Twojej prowizji.

Formy dotarcia do Klienta. Bardzo naciskają na uczciwość w stosunku do Klienta - mieli kilka przypadków nieuczciwych handlowców - co niestety ma konsekwencje do dzisiaj.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
mianak

tak też myślałem, ze jak ktoś nie ma doświadczenia to nie ma tu czego szukać, ale wydaje mi się też, że dobre zarobki są na stanowisku jako Doradcy Klienta - Partnerzy Handlowi - Agenci.

sips
@mianak

jak jesteś dobry to masz dobre zarobki czy w tej czy innej pracy

Emil

Widzę, że poszukiwani są od połowy maja doradcy klienta w niemalże każdym polskim województwie. Warto aplikować? Chętnie dowiedziałbym się, jak wrażenia szczególnie tych niedawno zatrudnionych pracowników.

dundon

Bo nikogo by już nie mieli dlatego biorą kazdego

kamyk

szkolenia prewnie są ,zresztą musza być wdrozeniowe poza tym w branzy energetycznej musisz sie troche znać. dla niektorych to łata kasa ponoc, ale trzeba wiedziec jak rozmawiac z klientem by wybrali dobrą opcję

Radek Wąsewicz
@kamyk

dzięki za odpowiedź, ale to nic konkretnego.

Radek Wąsewicz

Czytam te opinie i są zdecydowanie na NIE lub małe tak. Pojawiają się osoby które są jednak zadowolone i piszą o długiej współpracy. Czy na początek Doradcy Energetyczni dają podstawę, auto i zapewniają prawidłowe przygotowanie do pracy?

mareczek

wiele pytań zadajesz :) ciężko stwierdzić, jedyne co wiem, to, że firma normalnie działa i w 2016 roku :)

mareczek

wydaje mi się, ze tu nie ma za bardzo co wymyślać, takie są fakty po prostu, jest teraz na przykład nowa oferta jako Doradca Klienta i nie wiem jak wygląda tylko system prowizyjny...

ilona

wiadomo, każda opinia ma w sobie prawdę, racje - a wyciagając tutaj z tych wnioski jednak wyślę cv na stanowiska doradcy klienta u was, ciekawe tylko jakie prowizje

zombi

Skoro pisała jedna osoba to jaki problem z usunięciem wpisów na gowork ??? w każdej wypowiedzi jest cześć prawdy komu by się chciało pisać takie rzeczy. Widocznie cos nie działa tak jak powinno przestrzegam nie tylko tych co tu piszą bo nie jestem w stanie napisać na temat firmy ale wiem z doświadczenia czy jesteś handlowcem pracownikiem biurowym czy prezesem firmy zasada jest prosta. Nie bądź chciwy daj zarobić tez innym z tego co czytam takie zjawisko nastąpiło za szybko za chciwie takie moje wrażenie, oszukać można kogoś tylko raz a smród pozostanie. oczywiście moja opinia jest luźna bo nie miałem osobistej styczności z ta firma i chyba na razie nie chciałbym ale w przyszłości kto wie może się poprawi. Sukcesów życzę i poprawy

mala

Już pisałam na tym form. Sądząc po stylu i słownictwie większość tych złych opinii to wynik pracy jednej osoby, tyle, że podpisany różnymi nickami. Ja pracuję tam od początku i nie narzekam. Wszystko mam punktualnie i na bieżąco. Faktury po wystawieniu są opłacane praktycznie tego samego dnia albo następnego. Co do rozliczenia zabezpieczeń to w przpadku rozwiązania umowy o współpracy trudno się dziwić, że zabezpieczenia są zatrzymywane do czasu rozliczenia po zakończeniu kontraktu klienta. Widziałam już takie umowy klientów, które zostały opłacone a w ogóle nie weszły w życie. Handlowiec z całą pewnością wiedział bo się ulotnił i ślad po nim zaginął. Co do rozliczenia zabezpieczenia i tłumaczenia się zużyciem. Cóż, ci którzy zabezpieczenia otrzymują to ci, którzy rzetelnie oszacowali zużycie na podstawie różnych faktur. Niestety taka natura handlowców, że część szacuje zużycie w oparciu o dwie jedyne wysokie faktury z całego roku i potem okazuje się, że klient zużył dużo mniej. Prowizja na dzień dobry była wyższa ale potem na koniec przychodzi zimny prysznic. Niestety dla klienta to też problem, bo jeśli OSD nie dostarczy odczytów na czas i faktura jest prognozowana to on też płaci więcej a na dodatek widzi różnicę pomiędzy tym co na fakturze od OSD i od Sprzedawcy. To podważa wiarygodność każdego handlowca, w tym tego który jest uczciwy. O jakim okradaniu handlowców jest tu mowa? Jaki pozew zbiorowy? Do pozwu potrzebna jest wymagana ilość i problem musi być ten sam. Z komentarzy widzę, że jest ten sam, bo i "pozywający" to jedna osoba, ale z problemem osobowości mnogiej. Jakie ustalenia na gębę? Wszystko jest w umowie. Wystarczy wykazać się elementarną wiedzą w zakresie czytania ze zrozumieniem. To nie oznacza, że sprawdzać rozliczeń nie trzeba, bo pomyłka zawsze może się zdarzyć. Wszak każde rozliczenie jest robione narzędziem, które jest tak niezawodne jak człowiek, który je tworzył. Nikt też nie kradnie klientów. Raz zdarzyła mi się sytuacja, gdzie moja klientka została odwiedzona przez innego Doradcę, świeżaka, który ją znał z poprzedniej firmy. Zostałam o tym poinformowana przez szefów a handlowiec musiał się wycofać. Jakieś bzdury wypisujesz. Poza tym, jeżeli klient nie jest lojalny to oznacza, że nie jest zadowolony z handlowca. A to już nie wina szefa.

Robert Więckiewicz

Witam wszystkich, loguję się moim imieniem i nazwiskiem, żeby uwiarygodnić siebie i moją opinię, bo rozumiem, że o prawdziwe i wiarygodne opinie chodzi na tym forum. Współpracuję z Doradcami od samego początku, przedtem współpracowałem z kilkoma innymi firmami z obszaru sprzedaży energii i gazu. W sumie to prawie pięć lat, więc mam trochę doświadczeń. I na ich podstawie każdemu polecam współpracę z Doradcy Energetyczni. Każdemu, kto posiada zmysł przedsiębiorcy i rozumie czym jest praca "na swoim" w tzw. aktywnej sprzedaży. Konkretnie, co doceniam we współpracy? 1. zbiór narzędzi i pomocy merytorycznych dla doradcy, 2. jasna i konkretna umowa - wiem na co się decyduję, żadnych niedomówień! 3. jasny i zrozumiały załącznik prowizyjny - jak wyżej, 4. terminowe rozliczenia - co miesiąc wiem jaka jest moja prowizja. Prowadzę niezależnie własne obliczenia i nikt mnie nigdy nie chciał oszukać, 5. pozytywna współpraca z back-office, 6. wsparcie w sytuacjach kryzysowych z klientem. Czy jest coś co mnie irytuje? Jak wszędzie, zdarzają się czasem jakieś problemy, ale nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Najważniejsze, że wszystko zawsze udało się rozwiązać i dojść do porozumienia, bo nikt nie miał złych intencji... Reasumując, Doradcy Energetyczni w ramach współpracy dają bardzo dobry wybór firm energetycznych, gazowych i technologicznych, zaplecze merytoryczne i logistyczne oraz jasne warunki współpracy finansowej. Reszta, czyli sukces i kasa zależy już tylko od samego doradcy. Nikt inny nie wykona telefonów, nie umówi spotkań, nie wyśle ofert... Moim zdaniem to są najważniejsze i najbardziej istotne aspekty współpracy z Doradcami Energetycznymi, które mogą mieć znaczenie dla osób szukających opinii i rozważających współpracę. Pozdrawiam i życzę sukcesów, (usunięte przez administratora) P.S. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących opinii o Doradcach jestem do dyspozycji.

KarolinaW;-)

Współpracuję z DE od kilku lat i nie widzę rażących zaniedbań o których niektórzy tu wspominają. W tym czasie zdarzały się sytuacje, gdy trzeba było podejść do sprawy niestandardowo i nie było z tym problemu. Elastyczność była z obu stron i każda uwaga została wysłuchana tak by polepszyć wzajemną współpracę. Polecam zatem współpracę z DE i bieżący dialog. A gdy ktoś nie ma takich naturalnych zdolności do porozumiewania się to w każdej branży marnuje czas.

oj widzę ze ktoś tu się strasznie zacietrzewił i wylewa swoje pomyje. Pracuje w DE od samego początku i nie wierzcie w to co tu wypisuje ten "ktoś". Chłopaki są bardzo w porządku i nigdy nikogo nie oszukali. Wszystkie moje umowy zostały rozliczone co do złotówki a w kwietniu dostałem rozliczenie za kontrakty zakończone w 2015 roku. Więcej niż się spodziewałem!! Ale trzeba pracować a nie się opie.... Pracujesz sam na siebie a jak się opie...asz to pozostaje później wymyślanie takich komentarzy i obwinienie wszystkich tylko nie siebie.

zy

Witam wysłałam informacje na podanego maila prosze o odpowiedz co dalej w sprawie mi tez są winni spora prowizje ktora zatrzymali dla siebie.

doradca

sluchaj... nie mam problemu. mam rozne rozliczenia z Doradcami i wszystko jest jasne. Owszem pewne rzeczy inaczej byly ustalane, ale to jest w miare klarowne co sie dzieje. Pamietaj ze wszyscy ponosza bardzo duze ryzyko na takiej wspolpracy i to nie dziwi mnie dlaczego dziela kase.

doradca

ciagle pisane jest o sciemie, o dziadostwie itp. Konkretnie napisz. W czym rzeczy? Nie interesuje mnie konkretnie przypadek na ktorym mogles ucierpiec tylko w gdzie masz problem ? Z rozmową ?

ktosiek

Człowieku co ty piszesz ja dostaje rozliczenia na czas - czasem jest poślizg ale kasę zawsze dostaje przed terminem który jest na fakturze. Fakt transzują ale za kontrakty które skonszyły się 2014 dostałem również - to tak zwane zabezpieczenie. Przy jednych były zwroty przy drugich miałem wiecej. Wszystko się zgadzało co do złotówki. Teraz czekam na koncówki za umowy które skonczyły się w 2015 roku.

ktosiek

Liczyć potrafię i to bardzo dobrze. To nie moja pierwsza praca u agenta i mam porównanie. Tu jestem zadowolony i nikt mnie nie oszukał. Szkoda czasu na takie gadania.

@ktosiek

To moze mnie oswiecisz - narazie rzucasz bezpodstawne oskarżenia. Wiem, że szefowie wstrzymali kilku asom prowizje na zakończenie kontraktu z obawy, że wypłacą kasa a jak będzie konieczny zwrot z prowizji to jej nie odzyskają. Ja sam mam jedną taką prowizję dużą za którą dostałem zaliczkę a resztę otrzymuje sukcesywnie od dłuższego czasu. Druga sprawa to w umowie masz zapis, że w przypadku kiedy konczysz wspólprace mają prawa wstrzymać prowizję do momentu zakonczenia się umów, które zawarłeś. Ja się im nie dziwię, że wstrzymują wypłaty i nawet tak wole a jak do tej pory rozliczenia dostawałem i kasę zawszę mam na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradcy Energetyczni - Warszawa

• Jak się pracuje w Doradcy Energetyczni?

Zobacz opinie na temat firmy Doradcy Energetyczni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradcy Energetyczni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Doradcy Energetyczni?

Kandydaci do pracy w Doradcy Energetyczni napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Doradcy Energetyczni