Opinie o Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Pam

Pracowałam w Crido i to najgorszy etap w mojej karierze. Większej obłudy i przedmiotowego traktowania pracownika nigdy dotąd nie spotkałam. Niby wspaniała praca w młodym zespole, a tak na prawdę to by oczy wydlubali, a szefowie flaki wypruli i wszystkie siły wyssali. Zero szacunku tylko zapierdzielasz jak głupi a góra śmietankę śpija i premie sobie nalicza.

@student

@Gonzo napisałem faktycznie jak było i tyle bo po to jest forum (ale widzę że tu się jakieś gry między trolami i nie trolami toczą). i rozumiem, że to źle, że było w mojej ocenie ok. Ciekawe gdzie w konsultingu nie ma nadgodzin czy rotacji??? bo ja na sghu mam kilku znajomych co w '4' mają praktyki i siedzą ile się da, jak się chcą utrzymać (bo praca jest dla najepszych) i kopiują tony dokumentów i bynajmniej nikt się nad nikim nie użala, jak ktoś wypada z obiegu. ode mnie tyle bo nie chce tutaj być o coś posądzany. sami się wymieniajcie opiniami/ antyopiniami. nara

Kris

Zależy kto pyta, bo gdyby to byli rzeczywiście potencjalni pracownicy, to spoko, a te pytania o wynagrodzenie zadają sobie sami, bo chyba myślą że dzięki temu odwróca uwagę od faktycznego stanu rzeczy. Czyli tego, że nie warto u nich pracować :) ja nie polecam. Kasa może i ok, ale wszystko pozostałe słabiutko. (usunięte przez administratora)

Ale farsa! Ostatnie oferty rok temu aktywne - to już gorzej argumentu zbić nie mogliście. Kompromitujecie się na całej linii. Na stronie jest teraz chociażby 5 ofert, jeszcze niedawno tak pisaliscie, że praktykant od zaraz potrzebny. Ja pracowałem tam kilka miesięcy o w tym czasie kilkanaście ciast pożegnalnychyba zjadłem, wiec nie zamydlicie oczu, że nie ma rotacji. Sama recepcja co miesiąc się zmieniają laski, nie zdążył człowiek się przyzwyczaić, a już kolejna nowa twarz. Nie wiem czy dziewczyny same odchodzą czy są zwalnianie, ale to chyba o czymś świadczy.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konsultant/ka w zespole Modelowania Finansowego i Wycen w firmie Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
KK

Crido Trole atakują i sami sobie komentarze wypisują :) płyta się wam zacięla na tej wypłacie? Przynudzacie. I tak nie zmieńcie faktu, że macie ciągła rotację, bo nie dbacie o dobrych pracowników, terminowa wypłata to nie wszystko.

@olnik i tak wiemy, że jesteś Crido Trolem, nie wysilaj się już :) o rachunki się nie martw, bo widocznie dobrze cie opłacają jak w weekend tu siedzisz :)

@student

generalnie tak. Byłem w kilku miejscach i testy shl są praktycznie wszedzie. Dziewczyna która te testy robiła spoko. Tutaj na rozmowie był ten excel i to tez w sumie ok, bo taki zespół i tego tam oczekują. Co fajne to rozmowę miałem od razu z osobami z tego zespołu analiz także bardzo merytoryczna rozmowa i na temat. No i firma ogólnie robi dobre wrażenie bo i ta znajoma mi trochę opowiedziała i na stronie widać że się udzielają.

@student

ostatnio aplikowałem do zespołu analiz finansowych na praktyki i proces rekrutacyjny raczej standardowy bo testy shl a wyniki dostalem mailem nast dnia. Bylem na rozmowie i tutaj dodatkowo test z excela no i być moze za trudny jak na studenta ale tez daje info na co zwrócić uwage i czego trzeba sie uczyć . Ale znajoma jest tam w podatkach na praktykach i zadowolona bo wczesniej ją zapytalem. Mówi ze młody zespol i dużo sie uczy praca jak wszędzie jest jej sporo ale jak sie chce to młodzi zostają od razu po praktykach na stale także spoko. Ci co im sie nie chce to albo sami odchodzą bo za ciężko w konsutlingu albo nie maja przedluzanych praktyk. Kasa w terminie wyplacana za kazdą godizine i to w sumie wazne bo zdarza sie ze firmy ucinają i oszukuja a u nich ponoć wszystko na czas i dobrze policzone. Testy mam jeszcze ważne take będę probowal

Niki

Rotacja jest ogromna. W administracji to już zupełna porażka. Stwarzają pozory o fajnej atmosferze, a później by Cię w łyżce wody utopili jak coś jest nie po ich myśli. Pracowników traktuje sie jak maszynki do robienia pieniedzy i tyle. Ludzie siedza od 7 do 2 w nocy. Powodzenia w Crido :)

Patryk

Byłem na tych śmiesznych testach na praktykanta. Jeśli te testy są dla nich wyznacznikiem kogo przyjmą, a kogo nie to szkoda czasu. Same testy nie są miarodajne i większość firm zaprzestać ich stosowania. Uczestniczyłem w kilku rekrutacja na praktyki i ta firma jest daleko za murzyni ze swoimi metodami rekrutacji.

Ble ble ble co za bełkot! Już nie macie co wymyślać? Twardziel jesteście, nie do zdarcia... Podobno :)

Oj chyba muszą terminowo wypłacać skoro siedzi tu ich dobrze opłacony trol i po godzinach pilnuje co się dzieje na profilu Crido. Za nadgodziny i zadawanie pytan jak ta zdarta plyta tez mu pewnie płacą. Dobrze, że ten profil nie jest tak popularny jak ich oferty pracy, bo wiele osób miałoby z tego niezłe zbity! Yo!

A ci dalej swoje... nie nudzi się to wam?? Jak dla mnie, to raczej z tym prestiżem jest się co zastanawiać... (usunięte przez administratora)

Obserwator

Czy Wy sami ze sobą tutaj piszecie?! Bo ja już nie ogarniam kto tu jest kto :O

Wszędzie można zdobyć jakąś praktykę , tylko trzeba sobie zadać pytanie czy będziesz ona wartosciowa. Jeśli ktoś ma ambicje aby robić coś więcej niż kserowanie dokumentów, bycie goncem na posyłki i wklepywanie danych do komputera to nie polecam Crido Taxand.(usunięte przez administratora)

Serio? Już przestańcie się kompromitowac tymi komentarzami o zarobkach, praktykach i cudownej atmosferze. Ja mogę odpowiedzieć - za praktyki płacą marny hajs, odwala się brudna robotę za konsultantów i zero szacunku dla człowieka. To już lepiej wystartować do wielkiej czwórki, bo choć też nie będzie łatwo, to przynajmniej lepsza kasa i coś znaczącego w CV, bo po praktykach w Crido później będą was pytać - Crido, a co to ??

Były stażysta

Można wiele Crido zarzucić, na co wskazują komentarze na tym forum, ale jednego odmówić im nie można - w dziale doradztwa podatkowego pracują kompetentni ludzie, od których można się wiele nauczyć. Wbrew pozorom czy negatywnym opiniom, nie ma potem problemu ze znalezieniem pracy, również w Big4.

Praktykantaka

Może i nie jest dobrze znana, ale jako praktykantka muszę przyznać, że atmosfera jest naprawdę w porządku. Widać, że pracy mają sporo, ale nie sądzę żeby tyle, co w Wielkiej Czwórce. A jeśli chodzi o pensje, to mam stawke godzinową z kilka złotych niższą niż w Wielkiej 4. Godziny dostosowuje, jak mi odpowiada i naprawdę widać, że chcą mnie tu czegoś nauczyć, żebym została. Choć, oczywiście, nie jest to jakoś wybitnie ciekawa praca. I ciekawa jestem, o kogo chodzi z rekrutacją, bo dziewczyna, która mi dawała testy była bardzo sympatyczna, ludzie na rozmowie podobnie. Może po prostu ją wymienili?

Kat

Długo jeszcze będziecie tak sami ze sobą pisać i robić "sztuczne" zainteresowanie firmą?

HaSan

Wasz główny dział to chyba Dział Zarządzania tanią siłą roboczą w postaci praktykantów :) ale sie tu promujecie... ile jeszcze będziecie sami siebie o te praktyki pytać?

Nie ma rotacji? To dobry żart. Skoro recepcjonistki, wizytówka firmy zmieniają się co dwa miesiące, to z innymi pracownikami chyba jest podobnie ...

Praktykant

Aplikowałem do tej firmy i muszę powiedzieć, że proces rekrutacji to jakaś abstrakcja. Firma która zatrudnia raptem sto pare osób przeprowadza testy coś w rodzaju jak wielka czwórka. Do tego testy po angielsku prowadziła zarozumiała i mało kompetentna osoba, która nie potrafiła odpowiedzieć na proste pytania. Na odpowiedź, że jednak mnie nie chcą czekałem dużo za długo, jakby nie można było od razu podziękować i oszczędzić czasu. Samo pierwsze wrażenie też pozostawia wiele do życzenia, na recepcji panował ogólny chaos i choć na zewnątrz były tropikalne temperatury, to nawet nie zaproponowano mi wody. Skoro tak wygląda pierwsze wrażenie, to nie chcę nawet myśleć jak się tam pracuje. P.S. O dziwo rekrutację do 2 firm z czwórki przeszedłem pomyślnie, ale jestem za słaby na Crido Taxand, ciekawe :)

:)))))
@Praktykant

Może ten tropikalny upał Cię osłabił :)))))))))))

Praktykant
@:)))))

Tropikalny upał nie osłabić mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o.?

Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 56 ocen.

Crido Business & Innovation Consulting Sp. z o.o.