Opinie o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" w Kielce

tak

wlasnie sie kontaktowalam z uwaga i FAKTYCZNIE zbieraja material takze wszystko wyjdzie na jaw ciekawe jakie jeszcze przekrety. to bedzie ciekawy material na cala polskie

ja 3

Kto niby jeszcze jest zatrudniony w Ananasie???Nikt!Więc bez ściem!!!Pitów nie dostaniemy! Bo księgowe już też tam nie pracują bo nie dostały wynagrodzeń podobno...jak dla mnie jedna wielka ściema żebyśmy już się z nimi nie kontaktowali. Dokumentów do zus-u nie przesyłają i z tego co wiem nie wszyscy zostali wyrejestrowani jako zwolnieni.Sprawa jest już na prokuraturze i do TVN już też została zgłoszona tak więc działają i zbierają materiały.Jak ktoś chce może się kontaktować z UWAGĄ!Co do klientów najpierw niech wam pokażą że mają wasze podpisane umowy pożyczek dopiero później się z nimi dogadujcie!Bez umowy pożyczki nie mają podstaw ściągać od was należności!!!!!!

ag
@ja 3

Pracowałem w DebtOne, wiec w razie czego moge podzielic sie ciekawymi informacjami. U nas w spółce tez nie wypłacali wypłat też nie płacili ZUS, NFZ i skarbowki. W crediti nie posiadaja wiekszosci umów gdyż nie odebrali ich od przedstawicieli ( nie wspominajac o nie zgloszeniu ich jako pracownikow do rejestru). Sprawy z nieaktualnymi saldami przekazali najpierw do nas , teraz do Direct Debt Contact- którzy strasza sądem ( a de facto nie maja połowy dokumentów, nie wspominajac o kwotach zobowiązan). Z nakazem PIPu nic nie zrobili, takze tylko TV moze cos zdziałac. Pan Ch wczoraj mial licytowane mieszkanie w WWa.. to chyba o wszystkim świadczy. Zmieniaja adresy firmy z jednego miejsca na kolejne, nie płacąc za czynsz i pozostałe media.

xxl
@ag

proszę o informację, czy ktoś otrzymał kasę z osób, które wniósł sprawę do sądu? Utworzono kolejną spółkę PCH Finance praktyka firmy podobna - ludziom nie zapłacili za wynagrodzeń a idzie kolejny miesiąc. Jak toś ma namiar na Piotrusia Pana będę niezmiernie wdzięczna.

Zzz

Nic nowego nie napisales

pis

ANANAS TO WIELKA BANDA ZŁODZIEJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Qqq

Czy ktoś coś wie nowego o ananasie ?

w

oszuści, oszuści ,oszuści nie polecam!!!!!!!!

wielki szef

Jakie mieliśmy piękne w tym roku święta! A sylwester? Ach... i och... Tyle pieniążków mieliśmy, bo pracownikom nie zapłaciliśmy :D

erstwrtf

Jestem byłym pracownikiem i jedyne co mogę powiedzieć,że zostałem zwolniony i kilkunastu innych, w dodatku nie otrzymaliśmy wynagrodzenia! Wieć cis wsadź sobie swoją opinię w (usunięte przez administratora)

fred

jakie warunki umowy czlowieku jesli tam pracujesz to uwazaj abys nie zostal pokrzywdzony jak setki przedstawicieli w polsce bez wynagrodzenia

jjjjjjjjj

na ten adres z umowy polecony wraca

Zzzzz

Wyslij na taki adres co masz w umowie

jjjjjjjjjjj

A JA NIE ZAMIERAM MIEC JESZCZE PROBLEMOW Z US A TAK WYSLE IM PISMO O PIT 11 I MAM PODKLADKIE TAKZE JAK KTOS MA NAMIAR NA FIRME PROSZE NAPISZCIE

jjjjjjjjjj

JA TYLKO PROSZE O ADRES TEJ FIRMY BO ONI POWINNI PRZESLAC NAM ODRAZU PO ZAKONCZENIU WSPOLPRACY TAK POWIEDZIAL MOJ PRAWNIK

Pppp

Nawet wyplate przelali na konto

jjjjjjjjjjj

CZY KTOS OTRZYMAL JUZ PIT Z ANANASA JAK COS DAJCIE NAMIARY GDZIE WYSYLAC PISMO ABY MI PRZYSLALI ABYM MIALA PODKLADKIE DO URZEDU SKARBOWEGO W RAZIE CZEGO

Trzymam kciuki

Skrzykijcie się w końcu i zróbcie coś z tym !! Jest Was wielu, którzy zostali na święta bez kasy. Części z Was niezgodnie z prawem została wypowiedziana umowa o pracę. A pan PCH i jego dziunie lansują się w Wawie i mają Was gdzieś. A kasa,którą odbiera jego kolejna śmieszna firma od klientow nie idą na spłatę wierzytelności, tylko je wyprowadza do innej firmy. To nie pierwszy taki przypadek tej pseudo firemki. Właścicielem crediti i jest fundusz notowany na giełdzie. A tam nie ma przelewek. Wiec zamiast bić pianę na forum zróbcie coś!!! Może kiedyś przeczytamy na pasku TVN o tej firemce krzaku i Piotrusiu Panu :)

Powinni wysłać PIT po zakończeniu współpracy, taka jest praktyka.

eeeeeeeeee

firma ma czas do konca marca przyslac jezeli do tej pory nie otrzymamy to w urzedzie skarbowym skladasz oswiadczenie ze pracodawca ci nie przyslal ale mam nadzieje ze choc z tego sie wywiaza

JA

powinni wysłać nam roczne rozliczenie, za chwilę będziemy składać PITy i co?

kjjj

ja pracowalam dwa lata w tej firmie a ona dzialala dluzej dokladnie nie wiem ile

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" - Kielce

Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"
1.9/5 Na podstawie 102 ocen.
  • żeromskiego 21
    60-544 Kielce
  • NIP: 7811899038 KRS: 0000520946

Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"