Opinie o UPC Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy UPC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UPC Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy w UPC Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Leszek Nowy wpis

Czy w UPC Polska mogę liczyć na auto służbowe jak przedstawiciel ?

Grzegorz Nowy wpis

Ostatnio przeglądam oferty pracy, czy faktycznie Upc daje przedstawicielom handlowym umowę o pracę ? https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_8113719.html#3f809ad4c9293ec1eb93de0441e84cf6 tutaj ogłoszenie jakie znalazłem . Czy jedynie chcą zachęcić do rekrutacji ? a później nici z umowy.

Cyprian Nowy wpis

Ja pracowałem w DWT, to średnia prowizja za klienta wynosiła tam jakieś 20zł., do tego wg trenera sprzedaży do którego zostaliśmy skierowani na szkolenie sprzedażowe w firmie każda skuteczna rozmowa sprzedażowa musi trwać 15 minut, wg lidera natomiast najlepiej by trwała 5 min. (włącznie z obsługą techniczną klienta), efektem czego cały dział DWT nie wyrobił się w targecie sprzedażowym (nazywało się to o ile mnie pamięć nie myli SIP). Nie wiem, jak jest obecnie.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
UOKIK

(usunięte przez administratora) Naganne praktyki stosowane w firmie w stosunku do tysięcy konsumentów. UPC z kara finansową

Czy rozmowa rekrutacyjna w UPC Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Marek Szaryński

Odradzam podpisywania umowy z UPC na okres, jakość tv i internetu beznadziejna, usługi niby w obsłudze VIP dla klientów biznesowych, żadne takie jakość biura obsługi na poziomie przedszkola, odradzam współpracę, jestem klientem z Gdańska gdzie na początku cacy potem zrywało obraz i głos na połowie programów, internet nie pozwalał oglądać filmu 700 kb w godzinach nocnych, a płaciłem ponoć za niezawodność, tylko umowy krótkie, wtedy się starają.

Darek
@Marek Szaryński

Tak działa wszędzie światłowód, nieważne przez jaką firmę -często są awarie, długo się czeka za naprawą (nawet po 30 dni). Trudno się dziwić, skoro kabel kładli ludzie bez przeszkolenia, ukrajińcy z łapanki, bezrobotni z PUP, studenci humanistyki etc...i nie wiadomo kiedy to się zmieni, bo pieniądze dała unia a naprawy są z polskiej kasy... Plusem jest to, że jak chodzi to (usunięte przez administratora) Dlatego trzeba zawsze mieć alternatywne źródło netu i liczyć, że szybko naprawią.

Witold
@Darek

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na kary jakie regularnie dostaje UPC z UOKIK, Tutaj akurat 33 mln złotych za bez podstawne podwyższanie cen abonamentów. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/upc-polska-abonament-podwyzka-jak-uzyskac-zwrot-oplat-33-mln-zl-kara-uokik

Wojciech

Zależy dla kogo ? Nie na każdym poziomie raczej, ale pewnie by coś wymyślili

Jakie narzędzia pracy zapewnia UPC Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Leszek

Nie ma co liczyć na telefon dla handlowców.

Antoni
@Leszek

Czemu? To jak handlowcy kontaktują się z klientami jak nie mają służbowej komórki? Takie rozmowy tylko są przeprowadzane w biurze? A samochód firmowy? Też nie ma?

@Antoni

Dostaniesz jedynie kartę Sim do swojego telefonu, a o telefonie możesz zapomnieć.

@Antoni

Na samochód służbowy również nie ma co liczyć, jedynie swoim

@Leszek

Co? To oni tacy biedni są? :( Tak paradoksalnie telefon przetrawiłam, że nie dadzą, ale z autem to się już dziwię. Za paliwo się rozliczają chociaż?

Tomasz.k

O telefonie możesz zapomnieć, samochód służbowy również nie osiągalny dla handlowców. Jedynie kartę SIM dostaniesz XD, czyli ogólnie wyzysk na maksa

@Aneta

@Aneta nie za paliwo również nie zwracają

@Marta

To tu cokolwiek się kalkuluje? Bo zaraz serio wyjdzie z tym wyzyskiem, że to chyba jednak prawda?

@Aneta

No dla UPC się wszystko kalkuluję, a dla pracowników to już bywa różnie. Ogólnie to nie polecam, jest wiele lepszych firm.

@Tomasz.k

Jak to tylko sim? Tzn., no auto zrozumiem jeszcze, ale telefon to mnie dziwi jednak. Ciekawe skąd takie ograniczenie? Ktoś ich kiedyś okradł czy jak?

Jacek
@Aneta

No jakkolwiek głupio i niewiarygodnie to brzmi, to faktycznie tak jest !!! A co kieruje takimi decyzjami, to już trudno stwierdzić, ja ogólnie sądzę że po prostu wszędzie szukają optymalizacji i wmawianie handlowcom że przecież mogą ze swoich telefonów korzystać, karty sim wam wystarczą

@Jacek

No w sumie racja w pewnym sensie jakaś optymalizacja z tego jest. A na czymś jeszcze tu oszczędzają?

Jacek
@Aneta

Na umowie o pracy dla PH, Aneta - pani z HR UPC XD. I zaraz będzie odpowiedź że to lepiej że są bez umowy itp. Więc ludzie proszę uważać bo wgrywają swoje korpo myślenie jak dyskietkę do głowy( dla nich tylko się liczy praca i to jest całe ich życie )

Wiktoria
@Jacek

Jacek raczej z działu people hahahah

@Jacek

Czemu miałoby być lepiej dla nich, że bez uop? No chyba, że o perspektywie firmy piszesz, to zależy jak się patrzy w sumie. Ktoś tu kiedyś w sumie napisał, że po zleceniu na umowę agencyjną się przechodzi i że niby ludziom to odpowiada. Czyli to nieprawda skoro macie takie reakcje?

Darek

Minusem jest fakt, że narzędzi nie ma żadnych, poza pomocniczością kierownika (odbiera prawie dzień i noc :-) i jest zazdrosny jak dzwonisz gdzie indziej :-)). Auto swoje, telefon swój, komputer swój, praca tylko na prowizji. Za to płacą regularnie i na czas, można zarobić dużo (nawet 13 tyś na rękę a może i więcej - to mój rekord), są duże wahania dochodów od 2 tyś na początku, potem 3,5 do nawet 13 netto czego reasumując wielu handlowców nie wytrzymuje psychicznie i odpada, bo bo pół roku można z powrotem zarobić tylko 2 tysie np.. Gdzie indziej jest dużo gorzej- mniejsze prowizje lub wynagrodzenie, brak terminowości wynagrodzenia, gorsza organizacja przy podłączeniach dla klienta. Ogromna przewaga cały czas, to super-oferta na światłowód i telewizję na terenach wiejskich (POPC). Od roku takiej oferty nie ma nikt i to pomaga handlowcom więcej i łatwiej sprzedawać. Ponad to duża swoboda działania w terenie -jeździsz prawie gdzie chcesz, co pozwala mieć więcej czasu dla siebie np.

Martyna
@Darek

Oj coś kolorujesz za bardzo, nie zgadzam się z tym od momentu że kierownik aż tak pomaga, Tym bardziej ci w Gdańsku p.artur. Nie jeździsz gdzie chcesz bo to od Górnie dostajesz teren, kierownik zwykle nie odbiera, oferta jest bardzo podoba jak konkurencji a czasami nawet gorsza np.w porównaniu do T-Mobile. Zarobić można dużo ale to tylko nie liczni tyle zarabiają z reguły na Śląsku i w Warszawie. Po odjęciu kosztów na czysto masz 5k . Nie uważam że akurat w UPC warto pracować .

@Martyna

Zgadzam się z Martyną, tym bardziej teraz. Gdzie jest bardzo duży bałagan przez połączenie z play, pracownicy się boją że zostaną zwolnieni, I w sumie bardzo dobrze że tak myślą bo po połączeniu firma będzie szukała optymalizacji, Może nie kompetentne osoby zostaną odsunięte, oraz "super" pomysły ''góry'' zostaną przeanalizowane i dotrze że pewne działania są nie efektywne. Handlowcy w UPC do darmowi ulotkarze, gdzie poza pierwszym miesiącem pracy nie dostaną za to ani grosza jeśli nic nie sprzedadzą. Nie pozdrawiam.

Witold

Przestrzegam wszystkim przed podpisywaniem umów z UPC, stosują zakazane klauzulę w umowach i prezes urzędu ochrony konkurencji i konsumentów nałożył karę na firmę w wysokości 12 mln złotych. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/upc-polska-kara-uokik-12-5-mln-zl-umowy

Iwo
@Witold

Dzięki, trzeba z daleka od takiej lewizny

Franek

Nie podobało mi się, podejście do mojej osoby jak innej. Również pracownicy w biurze traktowali mnie z dystansem oraz jak gorszego sobię, Bardzo słaba atmosfera, ludzie nie życzliwi przynajmniej w Gdańsku.

Wanda
@Franek

Ale piszesz z perspektywy pracownika? Jak zostałeś konkretnie potraktowany, że źle się z tym czułeś?

@Wanda

Pracownika. Źle potraktowany

Rafał

Mam pytanie odnoście rekrutacji na stanowisko Kierownika, Jak wygląda praca ? jak z kasą ? Czy ktoś może się wypowiedzieć ?

@Rafał

Co do rekrutacji, to właśnie jestem ciekawa, Obserwuję i tam co jakiś czas szukają kierownika/ kierowniczki. Trochę podejrzane :/

@Patrycja

No w sumie. A coś konkretnego podejrzewasz?

Raczej pytam

@Patrycja

Aa ok, ok i co, udało się znaleźć jakoś odpowiedź? Albo aplikowałaś może jednak?

Czym w UPC Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Młody i dynamiczny zespół

@.

Tzn., to akurat pracownicy oferują sobie wzajemnie, a pracodawca czym zachęca? ;)

Franek

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajmy z narzekaniem. Dobrze się pracuje więc polecam.

DIWAD
@Franek

Nie polecam chyba że chcesz pracować za (usunięte przez administratora) i wbrew przepisom BPH i KP,

Grzes

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Zbynio

Podpowiedzcie jeśli ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Irena

@ernesto jak obecnie wyglądają warunki pracy? Czy nadal podpisuje się umowę zlecenie w UPC Polska? Może posiadasz wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Z chęcią się dowiemy, wielu z nas potrzebuje aktualności o tym pracodawcy.

lysy501
@Irena

tak dalej umowa zlecenie bo do mnie dzwonili aby zaprosic na rozmowe - chodzisz po domach jako przedstawiciel handlowy/ akwizytor w godzinach wieczornych. Marne pieniądze szukają frajerów.

ernesto

@także to oczywiste ze w UPC wypłata zawsze jest w terminie. Co prawda Doradcy klienta oferują umowę zlecenie ale później można przejść na umowę agencyjną. Wielu ludziom taka forma współpracy bardziej odpowiada. Są też profesjonalne szkolenia podnoszące

xxxx

(usunięte przez administratora)kazdy mysli ze jest Bogiem (usunięte przez administratora)

asica

jest suuper bylo 65ph teraz jest 20 z czego tylko 1 zrobił premie reszta znowu bedzie dokladac za to ze ma zaszczyt pracowac w tej firmie, ale poczekajmy na nowe aneksy w styczniu pewnie zostanie 1 lider i 10 PH i znowu kolejna partia ph pojdzie do vectry lub MM Liderzy dalej beda klamac jak to dobrze bedzie a sami szukaja pracy

mr 0

tragedia noszenie ulotek i pukanie po kl. w domu gorzej niż akwizycja w paru słowach (usunięte przez administratora)

ex

totalne dno, na zus nie zarobiłam w tym miesiacu a do tego lider PAN T. to osoba niekompetentna zadufana w sobie i odrażająca

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w UPC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UPC Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska Sp. z o.o.