UPC Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o UPC Polska Sp. z o.o.

AAA 2012-04-02 20:10:17
Nie polecam tej firmy!!! aktualnie pracuje w malej firmie telekomunikacyjnej w gdansku i pomimo tego ze szef wyzyskuje ciagle zmienia systemy wynagradzania handlowcow i sprzedawcow i traktuje wszystkich pracownikow jak zlo konieczne to jednak kasa jest rtoche lepsza. bylem na rozmowie z upc zaproponowano mi nie gwarantowane 1500 zl niegwarantowane tzn jak zrobisz plan i zdasz test ze szkolen to dostaniesz + ewentualna prowizja...
ex 2013-12-04 15:05:50
totalne dno, na zus nie zarobiłam w tym miesiacu a do tego lider PAN T. to osoba niekompetentna zadufana w sobie i odrażająca
mr 0 2013-12-08 13:03:22
tragedia noszenie ulotek i pukanie po kl. w domu gorzej niż akwizycja w paru słowach (usunięte przez administratora)
asica 2014-01-04 17:14:53
jest suuper bylo 65ph teraz jest 20 z czego tylko 1 zrobił premie reszta znowu bedzie dokladac za to ze ma zaszczyt pracowac w tej firmie, ale poczekajmy na nowe aneksy w styczniu pewnie zostanie 1 lider i 10 PH i znowu kolejna partia ph pojdzie do vectry lub MM Liderzy dalej beda klamac jak to dobrze bedzie a sami szukaja pracy
xxxx 2014-02-14 14:31:50
(usunięte przez administratora)kazdy mysli ze jest Bogiem (usunięte przez administratora)
ernesto 2016-05-19 16:44:45
@także to oczywiste ze w UPC wypłata zawsze jest w terminie. Co prawda Doradcy klienta oferują umowę zlecenie ale później można przejść na umowę agencyjną. Wielu ludziom taka forma współpracy bardziej odpowiada. Są też profesjonalne szkolenia podnoszące
Zostaw swoją opinię o UPC Polska Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPC Polska Sp. z o.o.