Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

kwalifikowany

Patrzę na to wszystko i się śmieję. PHO działa. Wiele stanowisk prezesów, dyrektorów, kierowników już obsadzone, koledzy, rodziny, znajomi Ktoś musi na to zarobić. Sadząc po treści ogłoszeń, wymaganiach to fachowcy ale nie od ochrony. Szukają teraz ludzi którzy na to będą pracować, W SK proponują Paniom sprzątaczką pracę na posterunkach bez broni. Na górze przepychanki o dużą kasę, dla nas na dole ochłapy. Tak czy siak my musimy na nich zarabiać. Wolę Atosa, mam tu chociaż możliwość wyboru ile godzi chcę pracować, w jakich dniach oraz to, że mogę na początku miesiąca wiedzieć ile kasy mi przeleją 10/15 każdego miesiąca. Życzę wszystkim powodzenia. Kwalifikowany

Maniek
@kwalifikowany

Idz do Atosa, na dwie albo nawet trzy Umowy

Mistrz
@Maniek

Ja liczę kasę w kieszenie ty umowy. Pogadamy niedługo będziesz prosił o umowę na której możesz dorobić. Tylko niciewo nie budjet

Bury byk

Skarżysko - czy to prawda że macie mieć 1.600 + 127 za nocki razem 1700 (na związki trzeba dać ). I FAJNIE !!!!

Lampar

jak to prawda ze maja dostawać 30 zeta na godzinę to nam powinni wybulić 18 netto to z pełnymi zusami jest 27 , a przecież dużo z nas pracuje gdzie indziej i ma całe odliczenie to dowód jak zostaje kupa. Chcą żeby firmy podniosły im o 10 od teraz a oni nam 1 zeta netto co za śmiech. Eksperci bezpieczeństwa i inne śmiesznie brzmiące fuchy biorą niezłą kasę. Zbędny zus jeżeli płacą to w czyim imieniu, ja chce kasę i tyle. Na jednostce jest o 1/3 mniej i mamy 15 netto. Dusić i niech płacą.

Maniek
@Lampar

To najlepiej niech Ci płacą pod stołem gościu. Nie Wiesz co to jest zwolnienie lekarskie? Z czego utrzymać rodzinę jak zdarzy się choroba?

rympal
@Maniek

maniek siantrapo na zwolnieniu jesteś cały czas, ile masz tego zwolnienia w roku. a co miesiąc kilkaset złotych mniej załatw sobie tyle zwolnienia. Kto ci takie głodne kawałki wciska jesteś agentem ZUS to wiedz że cie zdradził czepia się każdego zwolnienia

Hajer

Mają Was kaperowac w Skarżysku do przejścia do PHO. Nam dawali 2500 brutto powiedzieliśmy nie i nie wchodzą mają dać 3000 jak obiecali. Dajcie im wybór 3000 albo nie. I będą musieli się ugiac bo nie mają szans. Narazie mają mało ludzi i nawet dowiem nie dadzą rady. 3000 i twardo. Damy rade :-)

@Hajer

Tak. Twardo się trzymajcie. Zatrudnią spokojnie nowych a Wy zostaniecie z niczym :) Tak dalej trzymać.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Robert

Mamy w Skarżysku pierwszy sukces art. 23 . I kto nie trzyma się razem? teraz każde wypowiedzenie od zaraz trwa 3 miechy, staże i wszystko ciągniemy. Pora spojrzeć na zdrajców co podsuwali nam papierki żebyśmy się zwalniali.

mońka
@Robert

Kto Wam podsuwał jakies papierki do podpisania naprawde debile tak mówią niech każdy popatrzy na siebie nie osądza innych .

faja bolo

A czy wiecie ze najwięksi wrogowie zostali przyjaciolmi ..... Leo i Agus wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!

rudy

Zamienią starego grzyba Czesława na młodą grzybiare? 400 godzin to powinna być przeszłość odrobić swoje i do domu. jak by mi dali 3000 brutto to styka.

Alfik

"Debile "dlatego ,ze nigdy nie trzymaliscie się razem a oni robią z Wami co chcą. Mogliście wywalczyć więcej a tak nie macie nic. W jedności siła. My na Slasku trzymamy się razem.Słyszeliśmy ze korpulentna blondynka ma aspiracje na szefa ochrony

Alfik

Debile ze Skarżyska nie umiecie trzymać się razem

Stary Cieć

W pionkach dostaliśmy informacje że Atos da 5 zł na godz. każdemu. Napisali pismo że PHO ma dostać dużo oni chcą mniej i dają 5 w góre. Czekamy co zrobi Mesko. Atos to trochę kicha ale lepiej 5 w góre u nich niż 1 w PHO.

@Stary Cieć

Zapytaj się cześka jak i co do płac. Ten zawsze miał fantazje. Obiecywał,a później sie wypinał na Wszystkich.????bo mial nas w du...

Tyliczek

Ciekawe ? Pewnie Pan Prezes PHO zarabia kilka razy tyle co Pani Prezes Atos, pewnie na jednego robiła przypada kilka razy więcej biurowych w PHO niż w Atos, na pewno mają kosztować Mesko około dwa razy tyle co Atos to ile razy wzrośnie naszą pensja ?

Roman

Idą ogłoszenia bo namawiają nas żeby się zwolnić z Atosa i na nowe umowy. Wtedy masz 2 tyg wypowiedzienia i mogą Cię siupnac jak znajdą następcę. Tych nowych znowu moga siupnac wiec beda musieli siedziec cicho.

Las

30 dostaje PHO właśnie na dyrekcję. Kiedyś jak wozilem faktury to wiem ze Atos mialo 18. 12 zł podwyżki na godzinę a co z tego dla nas .NIC jeszcze godz zabiorą.

Borys
@Las

To jak to wreszcie jest ten PHO wchodzi na obiekty czy nie bo ogłoszenia dalej dają?

ciec

a u nas proponowali poniżej 10 zł na rękę a sami biorą ponad 30

Hajer

Śląsk. Jak nie wierzysz popytaj a poza tym na chwilę dali takie ogłoszenie i zdjęła cwaniacy.

Maja

@Dominikto dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Atos Sp. z o.o. Czy powiesz dlaczego czujesz się dobrze? Jakie są plusy pracy w tej firmie? Właśnie firma poszukuje stażystki do działu HR. Może ktoś jest chętny na taki staż?

Dominik

Ja polecam, ale ja czuje się dobrze gdzie jest dobrze. Pewnie będą tacy co powiedzą że jest źle bo to zdradza ich podświadomie oczekiwania sami są porażką jak skurczybyk. Poważnie polecam kasa normalna, zawsze w terminie jedyny problem że trzeba pracować. Polecam dla takich co to chcą pracować.

Lolek

W Skarżysku zgodnie z zarządzeniem "mądrego" pracownika przejmuje WSO kierowane przez Cześka i Grześka albo Bolka, a z nimi szefował będzie Kolka przyjaciel Lolka? Czyż się pomyliłem?

Harry

Jaka firma was przejmie w Skarżysku?

Maja

@Developerwidzę, że byłeś niezadowolony z pracy. Czy nie rozmawiałeś z pracodawcą o podwyżkach, co powiedział? Nie było możliwości awansowania? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Atos Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.