Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Dorian

W moim dziecięcym wieku słyszałem dużo dowcipów na temat "inteligencji milicjantów. Patrzę jak MO ma nadzieję że uzyska korzyści za czasów PIS to wiem że to nie dowcipy tylko prawdą. Prac w Atos byłaby lepsza gdyby nie ten Pan.

Robert

No to jak z miłością w Pionkach, to miało poważny wpływ na pracę. Podpis pod biurem był fałszywy?

Waterloo

Znów Himalaje geniuszu! O czym ty piszesz jakie uzależnienie i jaka firemka? Gdzie tu w tym wszystkim praca ochroniarzy, gdzie koszty i skąd pieniądze? Masz pojęcie o transakcjach gospodarczych? NIE!!! Więc jeżeli jesteś ochroniarzem to napisz o tym, gdyby była taka zmiana co to oznacza dla nas pracowników? Ile da się wyciągnąć na rękę? I nie pisz o zmiana sr..nach, chyba ze jesteś głupkiem z poza firmy albo nic nie rozumiesz. To nie jest forum szpitala psychiatrycznego a ty Napoleon jak twoi koledzy z kolejki nie opowiadasz o tym co ci dolega. Jakie płace do ręki i czy każdy zachowa prace. A Atos za to szczucie powinien podać cie za stalking Napoleonie, to i tak nic.

likwidator

Sądząc po wywodach "finansika", można ulec wrażeniu, że PGZ, PHO i cały Polski przemysł zbrojeniowy jest uzależniony finansowo od firemki Atos, magnata finansowego z Łodzi. Cóż, te upały....

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ochotnik

Teraz każdy pracuje ile chce żeby zarobić ile mu potrzeba, czy takie netto dostaniemy wszyscy jak teraz? (usunięte przez administratora) Nikt nie wie co będzie i tylko krzykacze zmiana takiej firmy zmiana s..akiej firmy co to ma wspólnego z pracą i z moją kasą na koniec miesiąca dasz pieniądze mojej rodzinie? Co mnie obchodzą zmiany jak stracę to ?

Harry portier
@Ochotnik

To weź się do pracy normalnej, a tylko cieciować. Kazdy ma rodzinę i jakieś zobowiązania.

Ochotnik

Ludzie co wy piszecie, nie odnoście się do rzeczy które są ponad, ponad wami. Atos płaci wam za robotę? robi to terminowo? czym wy się zajmujecie jakimiś ambicjami, może premierem któryś jest? Co to mysz obchodzi jak wysoko wróbel fruwa? Co wy opisujecie? niech ktoś powie jeżeli maja być zmiany w tym PGZ to co ja ochroniarz z ....... zyskam. Dostane umowę o prace na 2400 brutto i zakaz pracy gdzie indziej? To odpowiada kierowcy busa, a nie mnie. Mamy zagwarantowane takie netto zarobki jak teraz i czy dotyczy to każdego z nas? Napisz jak wiesz i podpisz się komu skopa (usunięte przez administratora) jak będzie inaczej. Dzisiaj mam tyle godzin ile chce, mam na utrzymaniu dzieci i kredyt powiedzcie czy mam sobie szukać pracy gdzie indziej bo samo 2400 brutto mnie nie urządza.

Pacynka bez główki

Ale PGZ zgodnie z reformą sądownictwa przejmuje kompetencje sądów i ma prawo rozwiązać umowy pomiędzy różnymi spółkami w Polsce, a może na świecie, a może we wszechświecie. A w toalecie ochroniarza gdzie mieści się jego intelekt?

Zorientowany

Atos nie ma żadnej aktywnej umowy z PGZ!

finansik

Oj likwidator, jakie ty masz pojęcie? Mało znana "firemka" ma do zaorania pozostałe poza PGZ 99,9% ochrony w Polsce. Pomoże jej kaska której nie będą płacić takim (usunięte przez administratora). jak ty. O ile jakieś rzeczy się dzieją i na ile dzianie się tych rzeczy zwalnia ochroniarzy od wykonywania obowiązków. Bądź czujny Atos jeszcze nadzoruje !!!

@finansik

Biuro się wypowiada?

portier

Mnie też jest żal"człowieczka", który przez te wszystkie lata, mial nas za (usunięte przez administratora). Wprowadził ferment wśród zalogi i kłamstwo i obietnice , których nigdy nie dotrzymywał.Doprowadzi, że podstawowe warunki socjalne w tych czasach wyglądały jak w średniowieczu. Może teraz to się zmieni i ludzie zaczną pracować w normalnych warunkach.

Luz blues

Właśnie złożymy skargę do ITD oni dokładnie sprawdza i jeszcze gorzej jakby udało Ci się załatwić że na Mesku będziesz kierowcom. Nie rzucaj się wszyscy jednakowo do nadzoru.

Bezpiecznik

Niebezpieczne jest jak ktoś pracuje w ochronie więcej niż 12 godzin ! Jeszcze bardziej niebezpieczne jest jak ktoś pracuje w ochronie 12 godzin a potem jedzie samochodem (busem rejsowym) wioząc ludzi i dzieci, jedzie po drodze publicznej w ruchu samochodów i pieszych. Ja zrobię na złość wam, ale przecież wy nie jesteście tacy źli i nie powiadomicie ITD.

Pan kierowca
@Bezpiecznik

Bezpiecznik i reszto ukrywajaca sie pod jakimis smiesznymi pseudo nickami. Żal wam d...ściska ze mam dodatkowe papiery a nie tylko ksiazeczke do broni i umiem cos wiecej niz pierdziec w fotele na posterunkach jak Wy? Dlaczego zaden sie nie odwazy podejsc i powiedziec prosto w oczy co mysli? Wszyscy myslicie ze to dzieki mnie jest taka a nie inna sytuacja...dobre...tylko co ja na tym zyskuje...nic....a nie przepraszam utracony spokoj w lesie ktory mialem do tej pory...piszecie ze Czeslaw ukrywal ze jezdze na busie ze skrecona noga..takie cos to czyste pomowienia...zapraszam do firmy w ktorej niby dorabiam...mozecie sie zapoznac z lista kiedy ile i czy wogole tam pracuje tam tez jest cos takiego jak grafik.. bo to ze nie chodze na zlecenia wcale nie musi znaczyc ze non stop na busie jezdze... Szczegolnie w okresie zwolnienia lekarskiego. Wy o tym pewnie nie wiecie( bo lepiej jest (usunięte przez administratora) cos w sieci niz samemu sprawdzic ) ale kazdy dzien pracy kierowcy musi byc rejestrowany bez wzgledu czy wozi swinie do ubojni czy ludzi. Najlepiej jest cos pisac na kogos nie znajac faktow i budowac swoje wirtualne ego pod jakimis smiesznymi nickami....

Luz blues

Piszemy. Teraz w Skarżysku panuje pełny luz. Mamy wszyscy zagwarantowania pracę ( no chyba że kogoś zwolnią bo jest nas trochę duzo), możemy się zdrzemnąć ( w domu przed służba, będzie coraz mniej godzin więc można pospać wiecej) możemy sie spoznic albo wyskoczyć na chwilę ( to wyskoczymy na stałe i koledzy będą mieli więcej godzin, jak wyskoczy 10 osób to może bez Gliwic będziemy mieli normę). I bez castingu każdy dostanie się do filmu ( rejestrator na 1, Nowe kamery na 1 i 2 placu. Taki tam letni luz.

Harry Portier

Dlaczego Skarżysko nie napisze o dobrych zmianach? Teraz możecie odetchnąć pełną piersią.

Analfabeta

Gąsior czy jak ci tam, to uwłacza naszej inteligencji. Nie i bliżej sobie a mnie tj bardziej.

Młyny sprawiedliwości mielą powoli ale skutecznie

Do puki co to kasę wyciągną od nas wszystkich, podatki, paliwo itp.. Wywalą grube miliony i będą czekali aż przyjdzie Zdzicho i rozliczy towarzycho. Prezesi co nigdy niczym nie zarządzali, dyrektorzy organizacyjni co to nigdy nie pracowali w korporacjach, dyrektorzy bezpieczeństwa od ochrony co nawet jednego dnia doświadczenia w tym nie mają. Eksperci od ochrony którzy nigdy nie napisali planu ochrony obiektu specjalnego i ani jednego dnia nie odpowiadali za bezpieczeństwo obiektu ze zbrojeniówki itd. . Zacznie się oj zacznie ciekawe czy za 2 lata czy za 6 lat. Przedawnienie minie dopiero za 10 latek, a dla niektórych czynów zgodnych z "misją" to nawet za 15. Działanie na szkodę nie tylko firm ale wręcz interesu publicznego. Wszystko zostaje w papierach i pamięci ludzi. Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Lizusostwo zostanie "nagrodzone". PS Do niektórych: co to za szpiedzy co nie pamiętają postawy Canarisa który wolał zginąć tragiczną śmiercią niż zgodzić się z szalonym Hitlerem.

finansik

Jaka dobrą firma jest Atos usłyszałem w zeszłym tygodniu, podsłuchałem i to nie jest ładnie ile kasy wkładają w długi PGZ. Jak rozwiążą umowy nie będą finansować ogromnych należności, a PGZ będzie musiał bulić ze swoich, w mojej ocenie to co zarabiają to potrzeba z 20 lat żeby zarobić kasę którą zamrozili. Zobaczymy kto będzie uważał się za szczęściarza?

@finansik

PGZ nie potrzebuje pomocy Atosa, wręcz przeciwnie - tylko, że to PGZ decyduje kto, co i komu a nie jakaś mało znana firemka o nazwie Atos

Rycho

Witam, widzę, że są na tym forum również posty o Warszawie więc może ktoś coś mi podpowie na temat wynagrodzeń w stolicy? Mam 45 lat, sporo praktyki w ochronie, poświadczenie "poufne", książeczkę broni i chęci do pracy. Jakich stawek netto mogę się spodziewać i czy Atos ochrania imprezy zbiorowe, bo mam papiery w tym zakresie? Proszę o szczere i konkretne odpowiedzi. Dziękuję. Rycho.

Potępiony wyjec niezamożny

Cóż, Warszawa żegna Atosa pozostawiając w geście szczodrości pewną restaurację z jej wyśmienitymi zlewkami. He, he

CCC
@Potępiony wyjec niezamożny

Oj chłopie, chłopie gotowość do zmiany to jeszcze nie wszystko. Kasa będzie się liczyć czyli kto da mniej.

Zleceniowiec

Ch..lera wyszło na jaw że Atos daje umowy o pracę i to prawdziwe z obowiązującym czasem pracy i oddelegowaniami. Na umowach zleceniach Atos nie potrafiła za braki w umundurowania i podobne teraz nie potrafią za ubranie i wyposażenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.