Opinie o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Janusz

Zibi, jesteś moim idolem. Wychodzi na to że zastraszeni pracownicy mogą ale nie powinni się tutaj wypowiedzieć. Tymczasemi klienci mogą już gadać co im ślina na język przyniesie .KOMUNO WRÓĆ, bo wyczodzi na to ze nadal są lepsi i lepsze, a Zibi nie wie o ze sobą zrobić

Klient

Nie wiem co się stało z Państwa wyrobami. Ale kiełbaska z serem, kiedyś pyszna. Teraz zjeść nie można. Ser piątej jakości i śladowa jego ilość. Smak samego wyrobu w niczym nie przypomina kiełbasy, którą jadłem kiedyś ze smakiem...

@Klient

Dziękujemy za opinię, wszystkie nasze wyroby podlegają bardzo surowej kontroli i odpowiadają obowiązującym standardom, liczymy, że to była wyjątkowa sytuacja i serdecznie zapraszamy do naszych sklepów.

@Klient

Mam podobne uwagi. Firma chyba ma problemy i próbuje oszczędzać na jakości składników do produkcji. Kupiłem kilka tygodni temu kiełbasę rodzinną, która była obślizgła. 2 tygodnie temu kupiłem kiełbasę drobiową i po dwóch dniach w lodówce była obślizgła. Parówki serowe były smaczne ale bez sera. Abym się mylił, ale chyba renoma Bystrego właśnie się skończyła.

Buahaha
@Klient

Poważnie? Na Goworku piszecie o jakości produktów buahaha,???????????? komuś chyba ból ... odebrał rozum! Wy naprawdę myślicie, że ludzie są tak głupi!?

????????

Nie polecam!!!

Apj
@Klient

Masakra jakas !!! Po jednym dniu obslizgłe kielbaski slaskie, szynka wloska.... szynka z kociolka... parowka obornica to smak łoju a nie parowki!!!!

Były Klient
@Apj

Jakość wyrobów, tak bardzo spadła, że już od kilku miesięcy nie kupuję w tej firmie! Poszukałem sobie innego rzeźnika. Kiedyś szynki i kiełbasy Bystrego mogły poleżeć w lodówce kilka dni. Obecnie po 2 dniach w lodówce nadają się jedynie do wyrzucenia. Nawet pies ich nie chce zjeść.

Twój ból
@Były Klient

Ktoś mi odpowie skąd pomysł, żeby opinie o kełbasie pisać na Goworku?!???????????? Co za dzbany

Szybki kupione wczoraj i kiełbaski śląskie del. Dziś rano obślizgłe dziecia takich nie.dam i to nie pierwszy raz ochyda

@Marta

Pani Marto, jeśli produkt nie spełnia Pani oczekiwań, prosimy zgłosić to w miejscu w którym dokonała Pani zakupów, nasze personel z pewnością pomoże w rozwiązaniu tej sytuacji, za ew. utrudnienia przepraszamy.

To samo
@Marta

Niestety też tak miałam. Kupiłam szynkę w jednym ze sklepów w Swarzędzu. W sobotę w poniedziałek wyleciała do kosza na śmieć. Parę razy miałam taką sytuację. Już tam nie kupuję. Dziękuję, nie muszę jeść staroci!

Brawo
@To samo

Tak, jasne???? na portalu z opiniami o pracodawcach nagle wylewanie żali na starocie???????????? Już lepiej było jaki pisałeś/aś, że firma nie płci bo chociaż to głupota, ale na temat.

JA
@Marta

Żadna nowość tak jest już od dłuższego czasu. Kiedyś szynki wytrzymywały w lodówce od piątku do poniedziałku. Obecnie jak nie zjemy w niedziele to w poniedziałek trzeba wyrzucić. Wracam jeszcze po polską i rodzinną ale mam już innego rzeźnika u którego kupuję. Moi znajomi też to mówią że jakość spadła.

To samo
@Brawo

Proszę sobie poczytać inne wypowiedzi. I podarować sobie beznadziejne....tak, jasne....Poziom Pana/Pani wypowiedzi jest żałosny.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Obserwator

Zatrudniliście stażystów w Gowork'u? Poważnie takie pytania na podkręcenie dyskusji? Oplułem monitor.

Fan Karola

Prowadzący Familiadę opowiadał tak samo żenujące dowcipy. Naprawdę tak źle jest z Waszym wizerunkiem, że łapiecie się takich metod? Brakuje jeszcze hymnów pochwalnych, sztandarów i czerwonych goździków.

Obserwator
@Fan Karola

No żeby Gowork sobie pozwolił na takie akcje? Widać niego nie interesuje co się dzieje w tej firmie, ale serwisowi to nie pomaga????????????

Doly
@Obserwator

" niego " czy " jego " ?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Masarz - Wędzarz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Desperado

Bystry w powolnym tempie ale jednak się zwija.

@Desperado

Dziękujemy za opinię, życzmy sukcesów!

@Desperado

Chyba masz rację. Zniszczyć dzieło seniora, to nie takie proste, ale proces zwijania się już zaczął i to tylko kwestia czasu. Szereg chybionych decyzji przynosi określone skutki. Nie ma komu pracować, bo ludzi traktują poniżej krytyki. Historia lubi się powtarzać bo idą drogą Majerowicza https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,156631

Jerzy
@Desperado

Jestem klientem oraz utrzymywałem relacje służbowe z firmą Bystry przez wiele lat. Pamiętam czasy kiedy firma jeszcze była mała i mało znana i nawet miałem okazję poznać Pana Andrzeja. Słuchając dzisiaj opinii, jak są traktowani pracownicy, to nie mogę w to uwierzyć. Ponoć pozbyto się całej starej załogi, która jest największą wartością dla każdej firmy poprzez doświadczenie i wiedzę. To pierwszy znany mi taki przypadek w racjonalnie prowadzonej firmie, że władze pozbywają się takich pracowników. Duże koncerny międzynarodowe inwestują w ludzi, szkolą i awansują. Widać nie każdy właściciel ma pojęcie o prowadzeniu biznesu. Do tego potrzebny jest lider, który potrafi zjednoczyć firmę w jeden silny zespół. Jeśli to wszystko o czym mówią ludzie jest prawdą, to ten okręt nie ma kapitana, tylko niewykształconego poganiacza z batem. Tak się nie buduje firmy i to rodzinnej.

Senior lub nie!
@Były

Senior nie zniszczył nic, wręcz przeciwnie, w czasach gdy ludzie tracą zatrudnienie u Bystrego, jest praca i normalne zarobki! Teraz dopiero widać, gdzie było "narzekanie" za kołnierzem, a gdzie biznes na który stać odważnych. Jak Tobie nie odpowiada praca dla Bystrego, to zwolnij miejsce. Wiele rodzin potrzebuje dziś normalnych zarobków! Pozdrawiam

@Senior lub nie!

Chyba nie doczytałeś dokladnie co "autor miał na myśli". Chodzi o to, że senior zbudował, a junior zamiast rozwijać, to rozwala jego dzieło. Młody nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu. Otacza się i wierzy we wszystko, co mu powiedzą pięknie gadajacy przyjaciele. Zachowuje się, jak rozkapryszone dziecko w piaskownicy i kiedy sobie nie radzi w merytorycznej rozmowie, to próbuje krzykiem "wygrać". Senior nie ma pojęcia o wielu sprawach, bo Pani "A" kryje błędy synka. Istny cyrk na kółkach i dlatego juz tam nie pracuję. Zwolniłem miejsce dla innych juz dawno, jednak wcale nie ma chętnych do pacy w tym kołchozie. A pisanie o "normalnych zarobkach" to smutny żart który pokazuje, że nie wiesz jak się pracuje i ile zarabia. Poczytaj sobie komentarze powyżej i poniżej to może zrozumiesz. A najlepiej zatrudnij się tam, to zobaczysz, jakie Szefostwo stosuje zagrywki, aby zapłacić Tobie jak najmniej.

@Były

Bardzo precyzyjnie opisane wszystko i tak dokładnie jest w tej firmie. Też już tam nie pracuje od dłuższego czasu, ale z tego co słyszę od dziewczyn, które jeszcze pracują u P. Bystrego to jest coraz gorzej. Nie polecam nikomu.

Śmieci się same wyniosły
@Były

Chyba tak trzeba skomentować Twój wpis i zwolnienie. Skoro zwolniłeś miejsce, tzn. że teraz a będę mógł tam pójść do pracy, przyszły czasy, że gwiazdy siedzące na stołkach spadają! Bardzo dobrze, my młodzi potrzebujemy pracy a wy możecie iść narzekać do domów. Bardzo dobrze, że to napisałeś a mnie to ogólnie nie interesuje kto tam rządzi, jest praca! Tego potrzebuję.

@Śmieci się same wyniosły

Widać po kulturze Twojej wypowiedzi, że swój do swego ciągnie. Jeśli posługujesz się takim językiem, to będzie Ci tam dobrze. Idź, zatrudnij się, tylko potem nie płacz, że walą cie na akordzie i mimo, że masz wieksze doświadczenie to dostajesz mniej niż synek Majstra.

Zocha

Szanowni Państwo, przeprowadziłam się do Obornik Wlk niedawno.Co sądzicie o sklepach ZMB w tym mieście,do którego najlepiej sie wybrać. Dodam że korzystałam juz ze sklepów tej firmy w Poznaniu.

@Zocha

Często bywam w Obornikach i dotychczas super się kupowało przy Powstańców ( obok dworca PKS ), ale po remoncie i zwolnieniu kierowniczki to już nie ten sklep. Atmosfera mi nie odpowiada więc nie chodzę do Pana Bystrego. Kupuję gdzie indziej, dlatego ciężko jest mi doradzić. Widać, że się wiele zmieniło w tej firmie i to chyba na gorsze.

Ten
@Klient

Pani kierownik jest a zwolnieniu L4 a nie została zwolniona z tego co mi wiadomo

Klient

Szanowna Pani, to niebywałe, że jest Pani rozbawiona faktem, iż w dzisiejszych czasach dziwi Panią to, że klient ceni sobie atmosferę w sklepie. Mniemam, że nie chodzi Pani do fryzjera tylko do zakładu fryzjerskiegit(obojętnie jakiego). W dzisiejszych czasach nie tylko produkt ma znaczenie ale też to jak i kto go sprzedaje. Chyba, że został zatrudniony tylko do podawania. Co zmienia postać rzeczy. Może tak jest?...

Rozbawiona
@Klient

Klient, przeczytaj najpierw ze zrozumieniem ten wpis, a później zastanów się co napisałeś: cyt" ale po remoncie i zwolnieniu kierowniczki to już nie ten sklep. Atmosfera mi nie odpowiada więc nie chodzę do Pana Bystrego." Od remontu, po kierowniczkę i osobiste wskazanie właściciela firmy, moim zdaniem - zaorane, a porównanie sklepu mięsnego do salonu fryzjerskiego?! Wyborne???? czy Pan jesteś na jakiejś redukcji? Moja fryzjerka potrafi świetnie strzyc, doceniam to.

@Rozbawiona

Szkoda, że Pani nie zrozumiała. Tego się spodziewałem. Zakończyła Pani tą"dyskusję"na swoim....poziomie.

Kicia
@Zocha

Polecam sklep na Powstańców. Bardzo dobrze zaopatrzony. I co więcej baaardzo miłe panie!!!

R4r56

Polecam na osiedlu kolo Stokrotki

@R4r56

Bardzo dziękujemy za opinię.

Katrina

Nie przyjemna obsluga w sklepie w Mosinie Brak płynu do dezynfekcji

ZMB
@Katrina

Dziękujemy za opinię.

Nieznajoma

Wypłaty na sklepach w ostatnim czasie to śmiech na sali.... Firma schodzi na psy.

@Nieznajoma

Tak czytam i się zastanawiam, dlaczego ktoś pracuje w tej firmie. Przecież niezadowolony pracownik, to tylko straty codzienne dla firmy, mniej się angażuje, mniejsze obroty, a jak mniejsze obroty to mniejsza pieniądze dla firmy, czyli znów niezadowolony, ludzie nie blokujcie miejsc pracy????????

Klient

Niestety coraz częściej strach wejść do sklepów P. Bystrego. Panie chodzą złe i jakby obrażone, że muszą obsłużyć klienta. Ja kiedyś stały klient chodzę coraz rzadziej

Ja do JA

Tym tokiem myślenia wystarczy że pracodawca zacznie dbać o załogę, załoga będzie bardziej zadowolona, obroty będą wyższe, pracodawca zarobi więcej. Więc pytanie: dlaczego pracodawca nie dba o swój interes? A może to zła kadra kierownicza blokuje etaty i rozwój firmy?

W tej firmie nikt niczego nie blokuje. Dla chętnych pracować w tej firmie miejsce zawsze się znajdzie, ponieważ tam zawsze brakuje ludzi.

Też

Tak,tak. Tylko należy dodać, że musisz siedzieć cicho.....

Niko
@Ja do JA

Dokładnie tak, tylko że @Jado tego nie rozumie i mysli, że jak chcemy zarobić wiecej niż 2 tyś to nam sie w głowach poprzewracało.

@Też

Oczywiście. Bo tylko słowo sprzeciwu, to cie zgnoją. Dla tego już nie pracuję . Nie można się odezwać. Pracownik tam nie ma prawa głosu, a ni prawa do własnego zdania.

BOK ZMB

Dziękujemy za opinię, prosimy o kontakt na bok@bystry.pl

@Klient

Dziękujemy za opinię, poprosimy o kontakt na bok@bystry.pl, dołożymy starań aby wyjaśnić tę sytuację.

@Nieznajoma

Dziękujemy za opinię, zapewne jest to uzależnione niższymi niż w poprzednich latach obrotami i mocno okrojonymi nadgodzinami które w tej chwili są warunkiem związanym z nową sytuacją jaką wywołała pandemia. Jeśli warunki pracy Pani "Nieznajoma" nie odpowiadają Pani oczekiwaniom, jest nam bardzo przykro, ale nie zamierzamy w żadnym stopniu wpływać na zmianę Pani opinii, z pewnością jest wiele firm na rynku które w konsekwencji pandemii dziś "merdają ogonem", ale nasza z pewnością do nich nie należy. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać na bok@bystry.pl, to miejsce nie rozwiązuje absolutnie żadnych spraw.

@BOK ZMB

W piątek robiłam zakupy w kobyln8cy przed południem była bardzo nie mila pani obsługiwała z laska i się burzyła ze jest sama to nie nasza wina klienta tego nie ma tego nie taka odp niech pani pakuje obsługa straszna

@Nieznajoma

NIE POLECAM Ciężka praca za śmieszne pieniądze .

BOK ZMB

Dziękujemy za opinię, wszelkie informacje, prośby, zażalenia prosimy kierować bezpośrednio do bok@bystry.pl, wnioski czy propozycje zgłaszane przez serwis Gowork.pl nie są przez nikogo rozpatrywane. Prosimy kierować opinie bezpośrednio do działu który się tym zajmuje, adres j.w.

Pracownica

Dokładnie dostałam mniejsza ja i moje koleżanki bolało nas to i popłynęły łzy bo za coś trzeba przeżyć a do tego akurat na wakacje miało się jechać

@Pracownica

Niektórzy nie myślą o wakacjac, tylko o tym, jak przeżyć za takie ochłapy. Do tego bardzo częste kontrolę RKS, które tylko wyszukują jakichkolwiek błędów, żeby jeszcze zabrać 50-100zł z wypłaty. Już zabrali nam i tak wszytko co można było, a nawet więcej i jeszcze im mało. Do tego w wakacje jesteśmy zmuszone pracować całe dnie, bo nie ma ludzi. Nie ma i nie będzie. Jak tak dalej, to nie będzie nawet tych, co jeszcze są. Przykre to wszystko i żałosne.

@Pracownica

W nawiązaniu do sytuacji którą Pani opisuje, prosimy zgłosić się bezpośrednio do przełożonej, pisanie na portalu Gowork.pl z pewnością nie jest rozwiązaniem i nie będzie miało wpływu na poprawę sytuacji.

Pracownica2

Dokładnie tak

BOK ZMB

Jesteśmy przekonani, że zgłoszenie bezpośrednio do przełożonej będzie niosło za sobą zmiany, pisanie na portalu http://Gowork.pl z pewnością nie jest rozwiązaniem i nie będzie miało wpływu na poprawę sytuacji, żadnego.

Zawiedziona

Ja również nie polecam pracy w tej firmie, wypłata mniejsza prawie o 1000 zł i jak tu przeżyć jak się wychowuje samemu dzieci, co z rachunkami, płatnościami nie wspomnę już o jakichkolwiek przyjemnościach. A do tego całodzienne siedzenie w pracy, a niby nadgodzin robić nie wolno.

Zawiedziona
@Pracownica

Skoro niby nie było ruchu i kazali do zera zjechać godziny że by nie było nadgodzin to dlaczego teraz się zgadzacie na nadgodziny? Teraz jak nie mają ludzi to nagle możecie robić nadgodziny? Zróbcie to co oni z wami nie róbcie nadgodzin i tyle kto was zmusi

Potencjalny pracownik

Wiem ze stosujecie premię od utargu 2% .czy jest regulamin przyznawania tej premii?

@Potencjalny pracownik

Jak widzisz cisza bo firma wprowadzila zakaz wypowiadania. To tez pokazuje jaki jest prawdziwy obraz firmy Powiem tobie ze regulamin to fikcja bo i tak premia zalezy od tego jak bardzo sie podlizujesz RKS. Wystarczy ze krzywo spojrzysz to juz nie masz premi. I tylko szukaja dziury w calym za co to by zabrac.

@Potencjalny pracownik

Informacje na temat wynagrodzeń i systemu prowizyjnego udzielane są pracownikom naszej firmy, niestety są one poufne i nie mają do nich dostępów "potencjalni pracownicy" Zapraszamy do aplikacji na wybrane stanowisko, z pewnością otrzyma Pani/Pan wszelkie informacje.

Klientka z Mogilna

Czy w związku z epidemią kolonawirusa wraca do nas komuna? ...Mam na myśli wczorajsze zachowanie pani sprzedawczyni z Mogilna przy ul. 900 lecia. Rozumiem że są obostrzenia związane z obsługą seniorów 65+ i określone godziny dla nich zakupów od 10-12. Ale co wtedy gdy sklep jest pusty i nie ma w nim żadnego klienta, a pani sprzedająca podpiera ladę? Tek dosławnie było weszłam parę minut po godz 10 i pani oznajmiła mi że mnie nie obsłuży bo w tych godzinach są obsługiwani seniorzy. Wszystko rozumiem, ale nie było żadnego klienta, a ja chciałam tylko kupić kilkogram paróweczek dla dzieci na śniadanie...Niestety wcześniej nie miałam ich z kim zostawić. Poszłam pare metrów dalej do konkurencyjnego sklepu i nie było problemu. Na drzwiach była kartka że od 10-12 seniorzy obsługiwani są w pierwszej kolejności. Ogólnie zszokowana jestem że w dzisiejszych czasach ekspedientka zadziera nosa.

Wrrrrrr
@Klientka z Mogilna

Po pierwsze nie zadzieramy nosa my sprzedawczynie!!My przestrzegamy poleceń jaki dostajemy odgórnie, wiec skoro 65+ to tak ma być.A paróweczki trzeba było dzień wcześniej kupić.

@Klientka z Mogilna

A czy ktokolwiek z klientów pointeresował się jaką karę może dostać sklep za obsługę takich mądrych klientów w godzinach "seniora ". To nie jest nasz wymysł. Proszę wysłać swoją opinię do ministra zdrowia, może coś Pani doradzi.

@Pracownica

Jak widać można. Wystarczy wytłumaczyć, powiedzieć a nie warczeć. Bo obecna sytuacja to niczyja wina.

Klientka z Mogilna
@Wrrrrrr

Ja wszystko rozumiem....te godziny dla seniora i że praca w handlu nie jest łatwa..tym bardziej teraz. Sama pracuję w służbie zdrowia i wiem jak to jest. Teraz w tym szczególnym okresie powinniśmy okazywać sobie szacunek i zrozumienie. Jednak oburzyło mnie zachowanie pani ekspedientki, która nie mając ani jednego klienta w sklepie stanowczo oznajmiła mi że mnie nie obsłuży (nie wiem może bała się że jestem pracownkiem służby zdrowia i coś mogę przenieść)... Wątpię aby był za to mandat skoro nikogo nie było w sklepie....Inne ekspedientki (poza tymi w dużych marketach gdzie jest ciągły ruch) mają zupełnie inne podejście np. proszą o poczekanie na zewnątrz i obsłużą gdy sklep jest pusty i nie ma żadnego seniora. Tu nie było nikogo. Gdyby byli starsi klienci, nawet nie ośmieliłabym wchodzić do sklepu. Pani która udzieliła mi bardzo ,,mądrej odpowiedzi" pragnę przekazać że dzień wcześniej nie kupiłabym paróweczek, ponieważ była to niedziela i sklep był zamknięty, a ja wtedy miałam dyżur w szpitalu, w sobotę również....Zresztą przestanę ten sklep odwiedzać. Tak naprawdę to zawsze byłam zadowolona z obsługi pozostałych ekspedientek, ale wczorajsze zachowanie tej jednej pani bardzo mnie oburzyło. Na szczęście jest jeszcze jeden sklep w Mogilnie i liczę że tam spotkam się z lepszą obsługą.

@Klientka z Mogilna

Proszę zrozumieć nie możemy obsługiwać nikogo poza 65+ nawet jeśli nie ma nikogo w sklepie. Nakładane są duże kary a kontroli jest bardzo dużo. Jak by się pani czuła gdy podczas pani obsługi wchodzi kontrola a ekspedientka dostaje mandat i to nie mały bo pani chciała kupić paróweczki? No właśnie kogo to obchodzi ona będzie musiała zapłacić a nie pani. Przecież pani chce być obsłużona i tyle. Więcej zrozumienia. Już wyżej zostało to napisane z pretensjami to do Ministra zdrowia może pani wytłumaczy. Pozdrawiam

@Klientka z Mogilna

Dziękujemy za opinię. Rozporządzenia Ministerstwa bardzo rzeczowo definiują sytuację, na mamy wpływu na zmiany i zapewniamy, że dla obu stron ta sytuacja jest nowa i niekoniecznie komfortowa, jednak robimy co w naszej mocy, aby trzymać się rozporządzeń i przestrzegać przepisów, a jednocześnie jak najrzetelniej wykonywać swoje obowiązki. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak nie możemy sobie pozwolić na ustępstwa min. z powodu bardzo wysokich kar nakładanych na łamiących przepisy.

@Klientka z Mogilna

W 100% się z Panią zgadzam. Zwłaszcza teraz musimy być dla siebie mili i cierpliwi. Podziwiam wszystkich, którzy są na pierwszej linii frontu. Panie, które sprzedają w sklepach są bardzo dzielne. Ale niestety odnoszę wrażenie, że w sklepach bystrego większość Pań robi łaskę, że nas obsługują. Aż strach wejść bo niewiadomo jaki nastrój ma Pani za ladą. Niestety ja zrezygnowałam z robienia zakupów w tych sklepach. Chociaż smakowały mi ich wyroby. Zaopatruję się teraz u małego dostawcy, który szykuje mi towar na telefon. Wszyscy są dla siebie mili i grzeczni. I bardzo pomocni. To działa w każdą stronę.

Jan
@Klientka z Mogilna

Ekspedientka w tej kwestii nie ma za wiele do powiedzenia, wszędzie są kontrole i nieustanne mandaty za złamanie przepisu....nie dziwię się że nie wpuściła , kto miałby zapłacić w tej sytuacji za ewentualny mandat ?

Asiula
@Klientka z Mogilna

Witam ... Myślę że sama ekspedientka nie wymyśliła sobie braku obsługi w tych godzinach . To było odgórne rozporządzenie. A Pani jako Klientka powinna również dostosować się do tych zasad .(usunięte przez administratora) \ Ekspedientka w dzisiejszych czasach musi mieć w sobie dużo cierpliwości , gdyż to Klientom wydaje się że Im wszystko wolno . A to nie prawda ! Pozdrawiam

BOK ZMB

Dziękujemy za informację, nie wiemy czym jest K.POZNAŃSKA bo nie mamy takiej pozycji w ofercie, ale zapraszamy do punktu w którym dokonał Pan zakupu z paragonem celem weryfikacji i ew. wymiany produktów.

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Nikt

Jasne....tylko nie płacone

Były pracownik.

Nadgodziny? To codzienność. Dzień w dzień siedzisz po 9-10 godz a w sobotę to nawet 12 godz. Jak nie masz rodziny to możesz iść do tej pracy.

Otis

Z informacji które posiasiadam w sklepie na placu powstańców w Murowanej Goslinie Pani kerownik dopuszcza się mobingu. Mowa typu ze pracownik się do niczego nie nadaje, że ciągle jest coś źle, nic nie umie, ładne określenia ze jest się nie mądrym, ostentacyjnie poprawianie i powielanie czynności już wykonanej prawidłowo tj np. mycie maszyny. Część wyżej osób usytuowanych w firmie wie o tym ze Pani kierownik Tak traktuje ludzi ale nic z tym nie robią. Piszę ta opinie bo nie lubię gdy się gnoi ludzi a nic z tym się nie robi. Pełen pogardy Otis.

@Otis

Na wielu sklepach panie kierowniczki wykorzystują stanowisko w sposób niedopuszczalny, a pracownicy milczą bo wiedzą że i tak nikt nie zareaguje, a kieroniczka będzie się mścić.

@Otis

Tak niestety jest też na innych sklepach. A jak już coś powiesz RKS to (usunięte przez administratora) z tym robią. Cieszę się, że już tam nie pracuje. Jeden wielki mobbing i mniej więcej 210 godz miesięcznie za tak naprawdę (usunięte przez administratora)pieniądze.

@Otis

Panie kierowniczki.... nic im nie grozi i są nietykalne !!!!!! Nawet zgłoszenie sprawy nic nie załatwi .Trzymają zawsze stronę kierowniczki a załoga kłamie !!!!!!!!!!!

@Otis

Dziękujemy za opinię. Najrozsądniejszą w tej sytuacji decyzją byłoby zgłoszenie takich zachowań, bezpośrednio do przełożonych (jesli jesteś pracownikiem) lub zgłoszenie tej sytuacji na obslugaklienta@bystry.pl. Pewnie rozumiesz, że cyt;" z informacji które posiadam" nie jest ani wiarygodne ani możliwe do weryfikacji. Bardzo prosimy o kontkat mailowy w celu poprowadzenia dlaej tej sprawy.

@Pracownica

Dziękujemy za opinię. Prosimy o zgłaszanie ew. nieprawidłowości od przełożonych, serwis Gowork.pl nie jest narzędziem naprawczym w tej sytuacji.

BOK ZMB

Dziękujemy za opinię. Poprosimy o więcej szczegółów związanych ze wspominanymi sytuacjami: obslugaklienta@bystry.pl

@Pracownica

Dziękujemy za opinię, prosimy przekazać informacje na ten temat kierować do przełożonych wyższego szczebla, lub na adres obslugalienta@bystry.pl, serwis Gowork.pl w żadnym stopniu nie rozwiąrze sytuacji.

Pracuje już w tej firmie 13 lat przeszłam 3 kierowniczki i osobiście się nie spotkałam z taką sytuacją. Może to co opisujesz zależy od KRS ale ja tego nie doświadczyłam. Wiadomo są w tej firmie gorsze strony tak jak wszędzie takie jak np podwyżka albo w tak ciężkim czasie mało wsparcia gdzie się boimy o nasze zdrowie ale kontrolę są ważniejsze no ale dobre też są. Jak nie mówić dobrze tam gdzie nas nie ma.

@BOK ZMB

niestet ciche przyzwolenie na złe traktowanie pracownika przez kierowniczki sklepów to w tej firmie standard

Klijent

Czasy ciężkie i brak empatii ze strony zakładów ,chodzi o starszych klientów i o zamknięcie jedynego sklepu w Legowie czyżby liczyły się tylko zyski?

@Klijent

A w biznesie co się liczy? Miłosierdzie? Co za kocopoły tutaj wypisujesz!

Genia

A makolągwa (usunięte przez administratora)/sucha na emeryturze jest czy nadal pracuje?To dopiero byla największa specjalistka od mobbingu.Przeszla przez kilka sklepów.Ostatni to chyba w Przeźmierowie Bystry.Każdy ,gdy tylko miał okazję,uciekał z tego sklepu.Ale jak zwykle nikt nic nie widział i nie wiedział,pomimo zgłaszania dyrektorce. Klienci jej nie lubili

Klientka

Często robię zakupy w sklepach p. Bystrego i co raz bardziej jestem zdziwiona tym, że panie ekspedientki Tak na prawdę nie mają żadnego zabezpieczenia(oprócz pleks przy kasie). Myślę że w tej branży w danej sytuacji maseczki to podstawa, tak jak w wielu innych sklepach. My, klienci, też byśmy się czuli w pewnym sensie bezpieczniej, przecież to działa w dwie strony. W tym czasie musimy się chronić na wzajem. Życzę zdrowia.

Lusi
@Klientka

Ja czuje się bezpiecznie , nie chciała bym pracować w masce przez tyle godzin , co 2 godziny zmiana ,twarz spocona , ciężko się oddycha w tej maseczce . Lepiej bez masek ! Mamy pleksy płyny rękawiczki itp.. firma dba o pracowników jak i o klientów ????nic więcej nam nie trzeba do szczęścia ????????

@Klientka

Bezpieczeństwo ponad wszystko w tej kwestii ma Pani rację,ale wytyczne przez władze tego kraju mówią jasno: dezynfekcja (mycie) rąk,jednorazowe rękawiczki i trzymanie odległości między sobą. Rękawiczki i płyny są dostępne w naszych sklepach i należy ich używać ,a niestety gdy prosimy o to klienta często spotykamy się z oporem, najczęściej seniorzy bagatelizują sytuację w której się znajdujemy, bywają nerwowi straszą , wyzywają ogólnie prowadzi to do nieprzyjemnych sytuacji,a już nie wspomnę o odległości 1 m rzadko kto się do tego stosuję mimo próśb. Moim zdaniem niewiele potrzeba ,by czuć się bezpiecznym w naszej pracy, wystarczy dostosować się do zasad, które są jednakowe dla wszystkich. Pozdrawiam koleżanki ze sklepów i życzę zdrowia.

@:)

Podobne sytuacje chyba na wszystkich sklepach. Co do odległości, to uważam że przydatne by były jaskrawe taśmy, naklejone przed ladą , ponieważ wiele starszych osób są zdziwione, na prośbę o zachowanie odległości od lady, mówiąc, cyt "A dlaczego mam się odsunąć?,przecież nie ma żadnej linii......"

MS

Czy firma Bystry posiada działający sklep internetowy? W obecnych czasach rozwiązałby problem kolejek.

@MS

Dziękujemy za opinię, pracujemy nad rozwiązaniem e-commerce dla ZMB, głównie dedykowane będą do niego produkty Spiżarni Mistrza Andrzeja, zachęcamy również do komunikacji na obslugaklienta@bystry.pl. serwis Gowork.pl nie jest firmowy forum ZMB.

stały klient

Robię zakupy w sklepie na Osiedlu Piastowskim, była tam bardzo miła pani, chyba Małgosia, co się z nią stało? Ponoć jest chora, oby szybko wróciła. Ta Pani i Pani Marzenka to sprzedawczynie z prawdziwego zdarzenia. Obie przesympatyczne dla każdego klienta. Pani Barbara niestety po raz kolejny bezczelna i bardzo nie miła, opryskliwa, w moim odczuciu nie powinna pracować w żadnym sklepie. Chciałbym zaznaczyć, że nie jest to tylko moja opinia, rozmawiam z sąsiadami i znajomymi, którzy również robią tam zakupy i mają takie samo zdanie. Ponadto w soboty pół godziny przed zamknięciem sklepu, nie ma tam, po co wchodzić. Panie są zajęte sprzątaniem. Klient jest postrzegany jak intruz, który zakłóca im prace porządkowe. Dziwię się, bo chyba powinno im zależeć aby jak najwięcej sprzedać. Zacząłem robić zakupy w innym sklepie, aczkolwiek nie ukrywam na Piastowskim mieszkam i mam bardzo blisko.

Również stały klient.
@stały klient

Nie zgadzam się z opinią. Za każdym razem jak ja tam robię zakupy Pani Basia zawsze sympatyczna jak wszystkie inne ekspedientki.

@stały klient

Dziękujemy za opinię. Z pewnością personel odpowiedzialny za nadzór nad placówką, zweryfikuje te informacje. Zasady obsługi klientów w sieci naszych sklepów są identyczne, zatem, wspomniana sytuacja mogła się zdarzyć za co przepraszamy, ale nie jest standardem obowiązującym w ZMB. Przypominamy jednocześnie, że wszelkie wątpliwości i uwagi prosimy zgłaszać na adres obslugaklienta@bystry.pl. Serwis Gowork.pl nie jest komunikatorem firmy ZMB.

stały klient
@Również stały klient.

Tak, tylko dla młodych mężczyzn.

Jola
@Również stały klient.

Oczywiście, wszystkie panie bardzo sympatyczne i pomocne

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. sp.k.