ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J.

Toruń

Opinie o ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J.

oliwia, dzięki za odpowiedź, w Internecie wyczytałem, że sklepy przejąły Wielkopolskie Wędliny, to ludzie teraz pracuja dla nich? Zaproponowali jakies lepsze warunki?

potwierdzam, wszystko na raty, wszystko na opak, za małe utargi a przed swietami miesa prawi nie dawali, nie rozumiem polityki , mają byc wyniki bez wkładu

czesław24

Zakład zarządzany skandalicznie! Płace na poziomie niżej niż krajowa i jeszcze wypłacane w trzech ratach ....bo ciągle brakuje pieniędzy a młody właściciel jeżdzi BMW a właściecielka Lexusem !Pracownicy zaś to masa ,która powinna całować po nogach że ma pracę .Brak słów

pęczonk22

nic dodać nic ująć Zakład zarządzany przez matke i syna w tragiczny sposob bez poszanowania człowieka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Zostaw opinię o ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO J.H.K.R. MAJEROWICZ S.J.