Opinie o Zeta Pro Office S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zeta Pro Office S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zeta Pro Office S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeta Pro Office S.A. w Katowice

henio

atmosfera katastroficzna, traktowanie ludzi podłe, umawianie się na jedno w wypłacie co innego......nie warto. złodziejstwo, donoszenie jest codziennością. Kto może niech omija - zresztą tam tylko zwalniają.

Roska

Nie Polecam. Praca na magazynie totalna porażkę :-)

oo

a mnie się podoba sekretarka.

aplikujacy

witam mialem dzisiaj rozmowe w tej firmie , praca wydaje sie byc lekka lecz za smieszne pieniadze przynajmniej na poczatek kwota ktora proponuja przez okres probny 3 miesiace to 1250zl czyli najnizsza srednia krajowa , jesli ktos blisko mieszka to mozna podjac prace.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zeta Pro Office S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
adam

witam ile idzie zarobic na poczatek w tej firmie i po ile h sie pracuje?

Rafał

Ja miałem rozmowe, niezle sie zapowiada 2800 netto plus premia zadaniowa

moze nowy pracownik moze nie :)

gość - 2013-07-12 11:49:37 Brak możliwości rozwoju, nie mają pojęcia o zarządzaniu, klient traktowany jest bezosobowo, marne zarobki, praca od dzwona do dzwona, fatalna atmosfera.Witam mam miec w poniedzialek rozmowe kwalifikacyjna powiedzcie cos wiecej o zarobkach ile na reke sie zarobi i po ile godzin sie robi w tej robocie pozdrawiam :))

gość

akuku

Omijać szerokim łukiem , kasa marna, atmosfera fatalna, jesli chodzi o magazyn to cięzka harówa ale to nie jest najgorsze, bo to nic w porównaniu z tym co wyprawia bezmózgi pseudo-kierownik, tchórz, analfabeta niewykształcony, ten fałszywy człek boi sie własnego cienia wiec sprzedaje wszystkich na lewo i prawo by tylko przylizać sie włascicielowi.Do tego jest tak wścibski że dziwie sie że nie pyta sie ludzi jak często sypiaja ze swoimi zonami, najgorszy typ czlowieka ,a to tylko czubek góry lodowej w tej firmie. Odradzam z dobrego serca.

alfonso

Ja wszystko sam zrobie tylko dajcie mi ludzi :-D

MAGAZYNIER

SZKODA CZASU KASA MARNA NA WACIKI

nico

nie polecam tego pracodawcy.pieniadze marne,premie ucinaja a kierownik toczek gnebi pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Zeta Pro Office S.A. - Katowice

Zeta Pro Office S.A.
2.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10
    41-506 Katowice