Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Antycovid

DĘBOGÓRZE śmiech z tych piesków i trepków , w służbie aspiranci i chorążowie a teraz czapkują byle popychadłu z solida co stoi u szczytu kariery bo to jego maks życiowy. Żal mi was bo z emeryturą po 4,5 tysi to jesteście gorsi niż zwykły ochroniarz chyba boicie się spojrzeć w lustro tak sądzę. I jeszcze coś napiszę Winc wszystkich na C podkablowuje i pokazuje kierownikowi książkę kto czego nie wpisał taki to Kaszub z Pucka a jak to kierownik czyta to niech wie że jego też podkabluje jak poprzedniego kierownika bo niby skąd była kobieta z pip na rejestracjach GPU hyundaiem co miesiąc w papierach grzebała i Naftor dostał karę 20 tys a on ją znał???

Ghj
@Antycovid

Ten gruby spuchnięty mutant dalej sie pucuje do następnego kierownika nic nowego.

Trol
@Ghj

Doborowe trio mutant,psia mama i złotówa to jest to nic dodać nic ująć.

Ktoś kogo znasz

Gadacie na Zygę a pojechał do warszawy wozoliście tyłek temu babsku z Redy a on jako jedyny ją zgnoił . Z Rutkiem też koty darł jak mu zaczął pod gurke robić niejednemu powiedział w twarz co o nim sądZi dowódcy to powiem wam że wiesz że stanie po twojej stronie bo reszta głowę spuści i tylko dużo gada. Pójdzie też i już nie będziesz obok w nocy siedział w aucie tylko tłustego wieprza woził całą noc.

Mkl

Jedynym sposobem aby coś się zadziało jest masowe złożenie wypowiedzien z pracy ale wszyscy pracownicy tylko czy macie jaja a nie wydmuszki .Dzwonić do Warszawy na skargi co się dzieje ktoś może wkoncu się obudzi.

Kierowca roweru
@Mkl

A co sie dzieje nic sie nie dzieje, warowac w nocy i nie spac , ruszac spasłe cztery litery i w teren i bedzie dobrze

@Kierowca roweru

Waruje to pies chamie jeden.

Ahmed S

W kakakasku jeździł ten wasz z Dębogórza jako młody w Solidzie teraz ma Dacię służbową i się wozi po Kolbudach

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Żorż

@Zyga to ma ma was wszystkich wywalone na te związki i to wszystko znam go nie od dziś to człowiek interesu pieniądz zrobi z niczego i nikt nie wie po co tam chodzi do pracy albo raczej udaje pewnie też pójdzie za jakiś czas

Co tu się się dzieje młot goni młota konfidenci i konfidentki dostają.kase ludzie upodlaja się za parę złotych wstyd .Co wy macie w tych głowach widać samo siano.

Wartownik

Liczymy kierowniku ze zrobi Pan z naszego obiektu wzorcowe Sufo w całej społce a poźniej już mały krok na dyrektora. Pozdrawiamy

@Wartownik

Zapomniałeś tylko o jednym kolego że wzorcowe sufo robi się dzięki wyszkolonej i lojalnej zalodże.Zalożenia się ma tylko co z tego wyjdzie ? No i oczywiście pensja to jest główny czynnik sukcesu.Brak kasy to brak motywacji dla pracownika.To wiedz kolego że starania Pana kierownika spełzną na niczym czyli daleka droga zostania Dyrektorem!Pozdrawiam donosicieli i kabli w tej firmie jedynie na was można liczyć tutaj.Raczej nici ze wzorcowego Sufo jak to nazwałeś.Wymagać można jak są potężne pieniądze a tu średnia krajowa i koniec.No jedynie te premie które były i poróżniły załogę to też jest dobry chwyt ale skuteczny.Sa lepsi i gorsi jak wszędzie życie.Wiedz ponownie i panie donośnym na siebie aby było wesoło i było o czym rozmawiać na służbach.

@Wartownik

Pytanie tylko kiedy ludzie nie wytrzymają tej całej jazdy i piana się uleje?

ręce opadają
@Leń

Średnia krajowa? ????????. Coś ci sie kolego pomyliło. Srednia krajowa to ok 5000 brutto. Dostajesz tyle? Śmiem wątpić.

@ręce opadają

To jest ironia nie kumasz!

Mściwy

DĘBOGÓRZE Przyszedł taki chłopek roztropek co w solidzie był cieciem i po skończeniu kursu ochroniarzy się tytłuje technikiem już za jego kadencji 5 osób poszło a zatrudnić chce nieudaczników co siły chodzić nie mają to wszystko się odbije bo nie tylko zarząd permu się dowie. I walczy do końca z wiatrakami nieudacznik życiowy. Do tego sprowadził kontrolę z pip z WPA co lada dzień wpadną. Aż na Wale Miedzeszyńskim się znów posmarkają od kar. Tak to jest zatrudnić na stanowisku kierownika tłuka bez szkoły w za krótkich spodniach i butach z CCC.

.....
@Mściwy

Trafione prosto w 10 i super wierszyk .

Gosc

Panie kierowniku zrób Pan coś te łajzy nie chcą sprzątac kibla !!!

-'zzzz
@Gosc

Tylko tutaj jesteś mocny nie widać ale słychać na forum.Maly nie udaczny konfident.

cv
@Gosc

Jak ich w domu nie nauczyli to nie umieją ha

pan Kierownik
@Gosc

Dziękuję Panie Ryszardzie za informację. Niestety kwestia toalet jest poza moimi kompetencjami. Proszę zgłosić sprawę do prezesa spółki Naftor. Pozdrawiam i czekam na Pańskie kolejne równie cenne zgłoszenia.

Wartownik

DĘBOGÓRZE dowódcy i zastępcy 500 zł premii wiadomo że nie wszyscy , a ...włazy z patrolu też 300 zł to teraz reszta wie dlaczego im zabrano pomimo tego że nie było na L4 specjalnie jeździ po nocach albo miedzyzmianach żeby tamtym ...włazom dać bo nie miał by z czego jakby komuś nie zabrał. A ci nasi "koledzy" i "koleżanka" za niego robotę robią dzwoniąc i stękając żeby przyjść do roboty jak sam doprowadził do zwolnień to niech sam sobie ludzi szuka w końcu komuś się żarówka w Warszawie zapali

@Wartownik

Brawo kierownik, (usunięte przez administratora)

@Wartownik

Witam,to super że na innych bazach są jakiekolwiek premie. Tam gdzie pracują tam mają.

@Gość

Wszyscy pracują tak sama na wszystkich bazach.To tylko kwestia interpretacji nic się nie robi ja jestem innego zdania

@Gość

Cieć nie pracuje, cieć cieciuje zapamietajcie ta roznice

@Wartownik

Pracownik Ochrony młotku z uprawnieniami .Cięć to jest z ciebie.

Urlopu nie dostanę to zwolnienie wezmę i tyle bo tak tu się robi.

@.

Wy cykory i zwolnienie lekarskie buha ha

@Gosc

To nie cykorja to cwaniactwo i wyjście z sytuacji mylisz pojęcia!

¥¥¥¥¥¥¥¥

Czy to pogrom w Naftorze Dębogórze ludzie odchodzą z powodu kierowniczka i jego dziwnych metod pracy.Kiedy Warszawka da bure kierowniczkowi?Chlop myśli że ludzie się znajdą na zawołanie.Ale prawda jest całkiem.inna.Urlopy się zaczynają to co wstrzyma nam urlopy ciekawe?

Nikt

Zlecenie Poczta robi do końca Maja i chłopaki odchadzą .To kierowniczek się ofajda .Służb nie obsadzì w Czerwcu!

????
@Nikt

Osoba pisze NIKT .... dobrze sie nazwałeś... jestes NIKT czyli ZERO !!! Nowy kierownik to gość na poziomie nie sięgasz mu do pięt panie NIKT a w czerwcu Szef obsadzi luki etatem i chlopaki zarobią .

@????

Za to ty mu sięgasz do rozporka i ciągniesz mu!Tak ale ja jestem Nikt i jest mi z tym super.

@????

Tak obasadżì zmiany etatowcami i zarobimy dużą kasę!!!

Leń

Brawo brawo jeszcze parę zwolnień i będzie git.

Nikt

To kiedy Naftor Dębogórze stanie?Ludzie co tu się dzieje.Kierownik robi czystki w zakładzie.

Ktoś

O tym że się ludzie zwalniają i kto za tym stoi to powinien się dowiedzieć nie prezes Naftoru ale prezes pernu a po takiej akcji nocnej to zlecenie też będzie miało gdzieś dorabianie w Dębogórzu to jest odwrotnie że z Trójmiasta na wiochę trzeba dojeżdżać i nikt tu nie będzie się szarpał z kierownikiem o niespełnionych ambicjach może się kiedyś do policji albo wojska nie dostał?

Klon
@Ktoś

Ty a co się działo w nocy impreza znowu była chłopaki pili wódeczkę i złapał kogoś na alkomat?

@Klon

Pazerniaki z poczty do dziela ludzie sie zwalniaja 500 godzin dygajcie a jak nie dacie rady to wasik ludzi zalatwi

Stary pracowników

Co w tym Dębogórzu się dzieje powiedzcie żeby kierownik jeździł nocami za patrolem to się w głowie nie mieści ludzie zaczynają się zwalniać czy w tej Warszawie myślą co robią? Kogo oni dali na kierownika toż ten człowiek doprowadzi firmę do upadku ludzie ziadt pilnowacu rurociągu to uganiają się cała noc w ciciubabkę ale znów kontrolę będą Naftor karę zapłaci to kopa mu sprzedadzą

Karol
@Stary pracowników

Była jakaś kontrola ostatnio czy co?

Stary wartownik

DĘBOGÓRZE to prawda że już się znalazł kafelkarz co będzie kierownikowi robił łazienkę bo w szatni głośno było chyba to już tradycja w tej bazie tak jak z mięsem dzika kiedyś chodzili

@Stary wartownik

Co młotku żal ci d.u.p.e ściska ze nic nie dasz kierownikowi.

Logo żółta trąbka

Powinni wszystkich tych chorych na covid i na kwarantannach pogonić z tej roboty bo to symulanci i nieroby w końcu kierownik się weźmie. A Radek to chyba największa ofiara nie dość że przekazał wszystko to teraz jedzie z nim gorzej niż z pomiotkiem zero honoru i ambicji

Kierowca roweru

DĘBOGÓRZE dowódcy śpią dalej w nocy trzeba tylko kamery sprawdzić jak wychodzi i za dwie godziny wraca z budynku na zamianę a kierownik zamiast tego przypilnować to na Pb jeździ i tyłem gdzie zakaz ruchu jest to niech się nie zdziwi jak policja się o tym dowie numery rejestracyjne nazwisko i imię kto łamie przepisy a kamera jest na dwóch budynkach od Rumi

###########

Chyba (usunięte przez administratora) nie sądzisz że podniecam twoja osoba pało jedną.

@###########

Podniecają mnie usta twojej starej chlopie co ona nimi wyrabia to nawet nie wiesz.Jak by co to film przyśle z efektem końcowym miocie jeden.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.