logo Naftor Sp. z o.o.

Naftor Sp. z o.o.

Rasztów

Opinie o Naftor Sp. z o.o.

Adwokat z Dębogórza 2016-12-24 09:48:47
A ja wyrażę kulturalnie swoją opinię:
Patrol interwencyjny dostał większy zakres obowiązków bo: patrolują rurociąg, pomaga na wartowni, wykonuje obchód obiektu 21 i obchód jeszcze dwóch innych obiektów. Czyli wykonuje robotę za kilku (bo zostało zwolnionych w zeszłym roku ze 20 osób). Do tego doszedł ciągły ruch paliw. Inni bo nie tylko patrolowcy też mają kupę roboty (wszyscy). Firma "matka" wypracowuje ogromny zysk. Dlaczego niby nie można dostać choćby małej podwyżki?
Messi 2016-12-27 19:58:52
Debogorze rządzi,ciekawi mnie jak wygląda teraz praca i płaca na PGNiG w debogorzu miały być mogą podwyżki i umowy o prace!!!!!a co jest pewnie wielki ch........!!!!!!mam nadzieje ze kiedyś tam wrócę bo kierownik PGNiG to wporzo gościu w porównaniu do patalachow DJa i komendanta rutka!!!!!!a na PGNiG rządzi ochrona sekretarka flirtujaca z każdym pracownikiem PGNiG że swoim braciszkiem!!!!dramat i ci dowódcy zmiany przyjezdzajacy na obiekt zastraszeni przez swojego kierasa!!!!! Żal!!!!
Bogaty 2017-01-02 17:04:00
Rzucili po 150 złotych :D jupi!!!
Hehe 2017-01-02 20:26:13
A wczesniej nam je wzieli :p
Wiarus 2017-01-02 21:33:33
Ale radosc z ochłapów. Gdzie sa obiecane podwyżki? Szczęśliwego Nowego Roku!
h 2017-01-03 09:26:12
chyba zostało coś z funduszu bo każdy dostał 150 zł... Mogli by dać podwyżek chociaż od siebie po 150 zł..
A 2017-01-04 18:16:32
Czy ktoś wie ile zarabiają sprzątaczki?
Ktoś. 2017-01-05 06:27:07
Co z ciebie za ksiwgowa ktura siedzi w Naftorze.
ja 2017-01-05 08:35:31
jak kierownicy są tacy mądrzy to niech sami dorabiają za 14 brutto, weekendy mają wolne to mogą przyjść jak kogoś brakuje, fira bèdzie za nadgodziny niestety płacić
Starzy wkurwi.. 2017-01-05 17:03:46
Niewiem jak u was ale na bazie paliw nr 3 dwie podwyzki stoja na parkingu(dacia i mitsubishi):/
sąsiadOWC 2017-01-06 18:33:45
ponoć wam na dębogórzu wąsik tylko podpisał zlecenia jo?
pogranicznik 2017-01-06 19:44:47
A TO GŁUPI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Rambo 2017-01-08 15:59:29
Pozdrawiam Dębogórze!!! Widzę że faktycznie tylko jedna osoba podpisała umowę zlecenie.....
No cóż jest duża poprawa z zeszłym rokiem, bo teraz kierownikowi udało się zastraszyć tylko jednego...
W tamtym roku strasząc zwolnieniem z pracy panu kierownikowi udało się ,,namówić" więcej na zlecenia, ale widzę ze już te groźby nie działają...Kierownik przyjął teraz inna metodę a mianowicie na każdej zmianie jest zawsze jednego mniej pracownika.....metoda dobra ale zobaczymy jak coś się ,,wydarzy" jak wtedy zareaguje centrala.....I jeszcze jedno nie martwcie się tym że kilka osób się teraz przyjmie do pracy...jak zobaczą w jakim smrodzie i brudzie maja pracować to stwierdzą że za takie albo większe pieniądze znajda sobie bez trudu pracę w czystym i spokojnym miejscu.... Pracownicy tak trzymać...
Czak Noris 2017-01-08 19:05:31
Ale jak to jednego pracownika mniej?
A plan zabezpieczenia?
A kierownik bazy o tym wie?
A WPA ?
Ciekawe, nawet bardzo.
Odważny ten Wasz kierownik.
byly pracownik Obiektu21 2017-01-10 10:17:57
ciekawe gdzie jest telewizor i tuner co nam Lucyna z Oksywia na polecenie kierownika zabrała bo to się chyba nazywa kradzież albo przywlaszczenie jak zwal tak zwal
OWC w oddali 2017-01-10 18:25:29
a kto se przywłaszczył telewizor + antenę z bazy C --- Zieloni -- na czyje polecenie
głupia_blondi 2017-01-11 16:54:41
obecnie nie ma już takiej instytucji jak porzucenie pracy. Funkcjonowała ona do 1 czerwca 1996 r., bo obowiązywał wtedy art. 64 k.p.
Obecnie, pracownik chcący porzucić pracę może nic nie robić, po prostu nie przychodzić do pracy i doprowadzić w ten sposób do sytuacji, że to pracodawca rozwiąże z nim umowę bez wypowiedzenia, powołując się na naruszenie obowiązków pracowniczych, którym bez wątpienia jest nieprzychodzenie do pracy.
otóż pracodawca nie może zatrzymać wypracowanego już przez pracownika wynagrodzenia, jako karę za to, że porzucił pracę. Jeżeli pracownikowi należy się jakieś zaległe wynagrodzenie, to niestety trzeba mu je wypłacić. Jeżeli nie wykorzystał urlopu, to trzeba także wypłacić pracownikowi ekwiwalent za urlop.
to dla tych co chcą odejść a kierownicy za wszelką cenę chcą ich zatrzymać bo nie ma ludzi.
aleluja 2017-01-11 21:57:26
WPA dostała kalendarze
Czak noris 2017-01-12 05:57:26
Kalendarze???? Ale jaja. Myślałem, że ryby dają?
wili 2017-01-12 07:55:10
Kiedy będą podwyżki?Jak myślicie że ludzie będą pracować za 2000 brutto ,to jesteście w błędzie.Panowie kierownicy prasować czarnuchy niebawem zaznacie przyjemności wykazania.A paniczyki ze zlecenia w ..........lecą,służby wybierają najlepiej noce,w wikend za ciężko,w święta żaden się nie skala.Oj lecą w .....
.z gadułą oj lecą ale po kasę to pierwsr
mollo 2017-01-12 09:02:31
Ryby i Dziki się skończyły teraz tylko pozostały kalendarze z notatnikami.A o podwyżkach zapomnijcie acz kolwiek powiedziawszy nigdy na tej bazie za obecnego kierownictwa dobrze nie było
ubc2387 2017-01-14 20:42:18
W 01 podwyżek nie było i nie będzie.Jszcze trochę to sami dyrektorzy i kierownicy będą zawijać rękawy do roboty. Za 2000 brutto to tu nikt normalny nie przyjdzie chyba że pan x bez reki z pistoletem na kapiszony.Gratuluję odważnej decyzji tym którzy dali nam 0zł podwyżki.Pozdrawiam .
nowy2 2017-01-14 22:28:26
Przyjdą na zlecenie, poleżeć i ponarzekać na marne zarobki.
józek boligłowa 2017-01-15 14:07:22
przyjdą na zlecenie ale i tak po 2-3 miesiącach odejdą, później następni i jakoś to będzie.
polecam tablet, dużo netu albo tuner tv, karimatę i poduszkę.
oni udają że nam płacą a My udajemy że pracujemy.

Piotruś pan 2017-01-15 14:29:53
Co z tego że w 01 kasa ochłap.Ale w końcu tę synagogę(wartownie)wyremontowali dla niektórych toż to przepych.Otoczenie wczesny Gomułka.Kibel w lesie nie przewidzieli że ktoś ma potrzeby fizjologiczne.Lokalny władca nigdy nic nie wie i generalnie ma w d....e ale wymagać potrafi,ciągła obstrukcja.APEL do zainteresowanych zatrudnieniemOmijajcie to miejsce zapomniane przez Boga i ludzi.
zjawa czyli duch 2017-01-15 19:22:05
u nas kierownik powiedział żeby pisać na forum ochrona naftor a nie tu i wylewać brudy i nawet zakazał tego czytać. sam się boi że tak jak na tego z dębogórza się wiadro pomyj wyleje bo pajac miał stłuczkę i nie zgłosił wszyscy o tym wiedzą tylko nie warszawa. ale wyjdzie to w końcu tu na forum.
dziadek 2017-01-15 19:47:40
w Kazimierzu na O21 baza C to trzeba wodę w kiblu wiadrem z wodą spuszczać
nemesis 2017-01-15 21:14:35
@zjawa czyli duch
powiedz swojemu kierownikowi żeby się palnął młotkiem w swój pusty czerep albo nic nie mów bo pewnie to jutro przeczyta. będziemy pisać gdzie nam się podoba i co chcemy a nie tam gdzie oni chcą.
swoją drogą to już nieźle tu ludzie się otworzyli a zaczęło się tak niewinnie od kogoś tam z dębogórza.
daję pracodawcy 4 gwiazdki bo można pospać w pracy.
czytelnik forum 2017-01-16 08:53:38
do centrali nie dotarło, że szkolili pracowników (nie oszukujmy się, część osób w trakcie ostatnich kursów od Bydgoszczy w 2012 wzięła się za siebie i dla zdrowia coś tam poćwiczyła), jakby nie patrzeć to jakąś tam wiedzę przekazano a teraz traktuje nas jak leśnych dziadków pilnujących placów budowy. No i co z tego, że nowych zatrudni jak połowa z nich lub większość jak się dowie o marszobiegu na 1000 m w buciorach po Wale Miedzeszyńskim w godzinach szczytu to szybko podziękuje za współpracę. widziałem strach w oczach nowo przyjętych jak mieli jechać na to szkolenie. Pozdrowienia dla tych co się zatruli jajecznicą na Siennickiej (ja nie jadłem).
Siny z zadowolenia 2017-01-16 10:19:51
I te sine jaja na twardo na śniadanie :). Tak jak prawdziwy naftorowiec musi być twardy i siny zarazem :).
Internauta 2017-01-16 10:43:59
Panie i Panowie.
Forum czyta każdy od pracownika ochrony przez kierowników, centralę do pana Prezesa włącznie. Po to jest internet aby każdy mógł pisać co go boli albo z czego jest zadowolony. Po opiniach widać, że większość jest niezadowolona. Niech kierownictwo, centrala i p Prezes wyciągają wnioski...
Kaszëbe 2017-01-16 14:10:11
mnie wylali z roboty za ta warszawę nie każdy starszy jest zdrowy. pracuję gdzie indziej ale szanują mnie a nie ciągle stres , co to za warunki pracy, niech kierownik se krzyczy na swoich kolegów po fachu z gdyni i niektórych donosicieli dowódców.
Kaszëbi bucha hònór tcza! Skąpi rëchli sztëk pôlca bë so urznął jakbë kòmu co dôł!
Do uzdrzeni!
W****y 2017-01-17 10:18:55
Napisze tylko tyle, trzeba sp***c z tego syfu. Ludzie, każda inna firma tylko nie NAFTOR, taki stres i brak szacunku do człowieka jaki można tam jest podawany to jeszcze się nie spotkałem. Ucieczka z tego syfu najlepszym wyjściem.
Nawiaze temat do podwyżek, hmm, firma dala podwyżki hehe, (tzn. Rząd dal. ..) tylko co najciekawsze, tam dowódca zarabia tyle co pracownik a wcześniej mniej od pracownika, zresztą nadal tak jest. Tylko ze teraz pracownik dostał 150zl podwyżki a dowódca 5zl. Także to jest firma dziod! !! I taka dyskryminacja może wiązać się z sądem. .... (a mi już na tym syfie nie zależy. ...)
W****y 2017-01-17 10:28:37
i temat zamknięty. ...
Baza 2017-01-17 10:36:26
Dokładnie, czasy komuny jak tam zastały tak pozostały- wartownia, szatnia i jadalnia w jednym obiekt nr6. Omijajcie to miejsce z daleka zresztą, omijajcie ta firmę. ...
Don Diego 2017-01-17 11:28:50
Zarząd tłumaczy się ze , OLPP nie chce dać większej kasy za ochronę itp. Ze jak 10 lat temu stawka była ustalona tak jest do tej pory.
Ok.
To po jakiego ch. ... zarzad stwarza fikcyjne stanowiska w centrali, co chwila to jakiś nowy dyrektor od "tego", nowy specjalista od "tamtego" itd. A żeby coś załatwić to nikt nic nie wie.
Za czasów Pana Kakitka nie było tylu dyrektorów nie było jakichś działów od szkoleń i cały czas niby ta sama stawka za ochronę od OLPP a było dla ludzi, były premie, były dodatki, nagrody itp. A teraz wielki dziadostwo! Bo taki dyrektor musi mieć wypłatę tzn. WYPŁATĘ nie jałmużnę jaka maja pracownicy którzy zarabiają na ta firmę. ... Proponuje aby zarzad zatrudni jeszcze więcej dyrektorow, każdy od jednego tematu... i dołożył więcej szkoleń i osób szkolacych, np. Jakieś szkolenie pt. desant na Wał Miedzeszynski 630. Szkolicie nas na komandosów- może kiedyś ta wiedza się przyda.
Don Diego 2017-01-17 11:32:40
Zapomniałem.
KOLESIOSTWO (jeden drugiemu nie da zginąć. ...)
Zresztą, jak wszędzie
Czeko 2017-01-17 12:26:23
Warunki przytłaczające ( w więzieniach maja schludniejsze i czystsze pomieszczenia) , wypłata zwana jałmużna, człowiek po 12 godzinach wraca z takiego miejsca wypompowany psychicznie, oj , żeby tam ktoś czegoś nie od***al - praca z bronią. ... Ciekawe czy przyjdzie taki czas, ze ta firma zainteresuje się odpowiednia instytucja. ...
ubc2386 2017-01-17 14:44:13
Synagoga wyremontowana, a socjal wczesne średniowiecze. Szczamy:) w lesie , jemy tak, ze każdy zagląda nam w miske. Normalnie brakuje slow.
Prezes prorok 2017-01-17 17:05:23
A zobaczycie swoje jałmużny za styczeń w lutym :D. Dopiero się forum rozleci...
A 2017-01-17 18:28:47
Hej z tego co wiem to już niebawem wkracza PIP.
czak noris 2017-01-17 19:13:06
Dadzą PIP -owi kalendarze?
Woldemord 2017-01-19 17:52:49
Pracowałem kiedyś w OB 21 Dębogórze i powiem jedno syf i malaria!!!jedno pozytywne to trzech dowódców zmian byli spoko ale jeden był koszmarny czepiał sie wszystkiego wolne ustalał pod siebie i donosił wiadomo komu pozdrawiam ozięble panie S.J.
Redi 2017-01-19 20:20:33
I dobrze zrobili , takich wiesniakow na zbity pysk
PAVOOLON 2017-01-19 20:43:27
Panie i Panowie.
Poczytałem Wasze spostrzeżenia , uwagi i żale.
Też jestem pracownikiem Naftoru i w większości się zgadzam z Wami.
Co do kierownictwa w W-awie ; tam myślą o własnych stołkach i własnej kasie, mam nawet podejrzenia o okradaniu firmy w materiałówce wysyłanej do podległych baz...
Co do kierowników ochrony w bazach: podobnie jak Warszawka, choć coś się zmienia. To Wy jako pracownicy macie realny wpływ na kierowników, a nie tylko Oni na Was. :)
Jak 1-go kwietnia ( w prima-aprilis) dostaną 10-15 wypowiedzeń i przed Wszystkimi Świętymi podobnie zgłoszeń o urlop na żądanie,,,, to wtedy co???? ;)
>>> Paranoją jest to co zarabiamy, zwykły cieć ma teraz to samo. Ja jako kierujący zmianą mam 5 zł podwyżki/ bo Premier kazała/ i zarabiam tyle samo co podległy mi pracownik ochrony.
Nikomu nie ujmując - bo i tak każdy robi swoje- ale to jam mam odpowiedzialność, a mam na bazie pracowników ochrony co mają więcej niż ja.
SORRY ! a mam tyle co cieć!
Niech każdy to przemyśli i popatrzy na oferty pracy na OLX - dzisiaj w W-aie jest 18,20 brutto, w innych rejonach Polski też się trafiają 18, a nawet 20 i 25 brutto.
Ja czekam do wiosny. Albo w firmie ktoś zacznie myśleć, albo firma przestanie istnieć.
antoni bamberas 2017-01-19 21:36:49
@Woldemord
ten co jak położysz czekoladę to ci zeżre
Woldemord 2017-01-20 00:26:26
Redi o jakich wiesniakach myslisz?
mollo 2017-01-20 11:39:45
Może i dobrze ze go powiezli po tej W-wie teraz może z Azorem z jednej miski jeść w O..,bo w Naftorze skn... nie lubią a dodatku za opsługe psin nie płacą
h 2017-01-21 10:26:49
Witam wszystkich widzę że firmę Naftor nie dosięgła władza ze zmianą na lepsze, bo góra chochluje dużą łyżką a dla pracowników nic nie dali. Ciekawy jestem kiedy ta firma się rozpadnie? Bo Prezes chyba nie widzi jakie są nastroje............
nowy3 2017-01-21 14:34:41
Ten twór, zwany spółką córką powinien juz dawno zniknąć, a ochrona powinna iść w ręce prywatne. Co to za firma, ktora nie wypracowuje zysków, tylko generuje straty, a o pieniądze na podwyżki zebrze od"matki".
Zostaw swoją opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naftor Sp. z o.o.