logo Naftor Sp. z o.o.

Naftor Sp. z o.o.

Rasztów

Opinie o Naftor Sp. z o.o.

zzzzzzzzzzzzzzzz 2017-05-06 22:40
skoro ze służb przychodzą tacy spece jak piszesz to po kiego grzyba do ochrony niech idą do korporacji na doradce czy prywatnego ochroniarza ,po co się marnują tacy niesamowici fachowcy po milicji..gdzie tu logika....jesteś oficerem a nie przeczytałeś mojego wpisu ze zrozumieniem...a jeszcze jedno ilu tych emerytów ten podobno śmieszny kurs by skończyło gdyby nie fory nawet licencje dostaliście z urzędu a biedny cieć płacił i płakał...jak myślisz zdało by go 10%.....a tak w kwestii pracy to ponad rok temu zrobiłem to o czym piszesz zrezygnowałem i znalazłem pracę poza ochroną(kursy robiłem do nowej pracy sam za swoje nikt mi ich nie dał z urzędu na emeryturę przejdę po 40 latach uczciwej pracy nie po 15 latach)ale zawsze chętnie odpiszę 35 letnim emerytom ...pozdrawiam
Były dowódca 2017-05-07 09:39
Czytaj kolego sam ze zrozumieniem,
nigdzie nie napisałem że wszyscy emeryci mundurowi to wysokiej klasy spece,
wielu z nich ( nie wszyscy, zaznaczam ) to faktycznie pierdoły, lenie, pijaki i całkiem niezłe gagatki.
Zapewne wielu z nich w obecnych służbach mundurowych nie dali by rady pracować.
Dokładnie to samo jest w środowisku ochroniarzy, są ludzie młodzi, inteligentni, pracowici i mający wiedzę oraz kompetencje do pracy na stanowisku ale tych dziadków - cieci, co ledwo łażą, patrzą tylko gdzie by tu kimnąć lub poleżeć, takich co komputer i monitoring widzieli tylko z daleka a przeczytanie daty na przepustce to wyższa szkoła jazdy - niestety jest większość.
Te właśnie dziadkowo - cieciowe większości są zauważane, psują ogólne wrażenie i opinię o branży ochrony, podobnie jest z niektórymi emerytami mundurowymi - jak pisałem wcześniej,
nie wszyscy z nich to perełki.
Pytasz czemu emeryci mundurowi idą dorabiać w ochronie, skoro tacy fachowcy to przecie mogą wykazać się gdzie indziej.
Temat jest złożony, nie wszyscy emeryci to fachowcy od ochrony, są tacy co całą służbę spędzili w magazynie z mundurami, są i tacy co przez wiele lat papierki przekładali na biurkach a broń to widzieli na szkoleniu podstawowym.
Wielu jest takich co kwalifikacje posiadają i to konkretne ale im się zwyczajnie nie chce robić,
w d.... mają lepsze pieniądze, korporacje czy ochrony osobiste, oni wolą poleżeć 24 godziny na spokojnym obiekcie i zwyczajnie dorobić parę groszy do emeryturki.
Powodzenia winszuję w pracy poza branżą ochroniarską no i szukaj takich pracodawców co zapłacą za twoje szkolenie, badania, zapewnią godziwą pensję, umowę i socjal - są tacy :)
A może jednak do służb, zawsze to 25 a nie 40 lat do emerytury.

J 2017-05-08 12:24
Gwiazdo polskiej policji dlaczego dalej nie swiecisz tylko odszedles na emeryture pomysl tez nad tym ze moze duzo osob sie cieszy ze opusciles szeregi naftoru i pokory trochę bracie bo manie wielkości masz wysoką i naprawdę zal bylo sluchac o tej twojej pracy w resorcie a prawde znam bo akurat znam cie z resortu
były pracownik 2017-05-08 13:35
@Optymista
nie chodzi o to że jak się nie podoba to się zwolnić, tylko żeby ludzi w bambuko nie robić.
przykład: w dębogórzu nie ma ludzi, etatowi są ciągani na inne zmiany lub na inny obiekt w czasie wolnego lub co gorsza "dnia wolnego" wynikającego z nadpracowanych godzin.i co robi kierownik? po czasie wpisuje tą służbę jako płatną zleceniową za 13 brutto (wiem bo nikt mi nie zabroni kontaktować się z kolegami). a mógłby dać nadgodziny,ale nie da i centrala też zadowolona, premie do podziału.
I dlatego to dziadowska firma, przecież pracownik pracuje w godzinach nadliczbowych a ma płacone na drugiej umowie. czyż nie jest to dziadowanie lub nazwane wprost oszustwo?to praktyka najgorszych firm ochroniarskich a naftor dobija do takiego poziomu.
dlatego ja podziękowałem ale nie przeszadza to abym jeszcze wyraził swoją opinię.
jeszcze dodam,że ci co wyśmiewali kolegów pracujących w zeszłym roku za 16 brutto teraz dymają za 13, nie wstyd wam?
Były dowódca 2017-05-09 18:19
Coś ci się Kolego chyba osoby mylą :)
Jaką ty prawdę możesz o mnie znać ? służyliśmy razem ? czy może kiedyś cię zamykałem ?
Skoro wiesz kim jestem, gdzie pracowałem i pamiętasz mnie z resoru to się odezwij,
masz zapewne do mnie kontakt telefoniczny a jeśli nie to nie problem go ustalić.
Czekam na telefon, chętnie pogadam o starych dobrych czasach i może nawet o tym
co Ci nie pasuje w moich wpisach.
A gwiazdą nigdy nie byłem, nawet nie starałem się być.
Co do Naftoru, zapewne masz rację, znajdą się zadowoleni z mego odejścia.
Dzwoń to pogadamy.
bamber 2017-05-10 09:00
@były pracownik
jakiś interes musi w tym być bo nie wierzę i nikt u nas na bazie też nie wierzy żeby ktoś był taki głupi żeby za mniej przychodzić, firma powinna się zastanowić czy ci ludzie co mogą dostać 16 a przychpdzą za 13 mają wszystkie klepki w głowie, oni to nawet mogą się jawnie obijać bo nikt ich nie zwolni-gdzie takich półgłówków znowu znajdą?
wrrrrr 2017-05-10 14:15
Niestety, w tej firmie, nie warto być pracownikiem etatowym. Umowa zlecenie to jest super bajka, zarówno dla firmy jak i dla zleceniobiorców. Płacenie za nic nierobienie:)-tak to właśnie wygląda. pozdrawiam.
J 2017-05-10 16:35
Ustalaj sobie pozatym nie mamy o czym rozmawiać razem nie pracowalismy bo mam zdanie o tym zawodzie wyrobione i co sobą reprezentujecie zastanów się nad tym dlaczego nikt policję nie dazy sympatią coś w tym jest nie prawda zarówno pracujących jak i emerytów dlatego dalsza polemika z Tobą nie ma sensu
Ktoś. 2017-05-12 23:44
Nie pisz bzdur tylko pochwal sie ile dostajesz na rękę.
. 2017-05-13 06:05
Max 2017-05-17 01:02
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest ponad 20 baz, a każda osoba niezwiązana z firmą, może mieć wrażenie, że generalnie dzieje się tak wszędzie. Przykro się czyta o tym, co się dzieje na północy, bo swego czasu to miejsce miało zgoła odmienny wizerunek. Czy to kwestia podziękowania byłych pracowników, czy może rzeczywiste wydarzenia, pewnie się tego nie dowiemy, aczkolwiek przykro się czyta takie wpisy, bo nie wszędzie dzieją się takie rzeczy.
Też nie jestem zwolennikiem wyjazdów na szkolenia, ale z drugiej strony, zawsze można sobie coś przypomnieć, wiedzę zaktualizować, a i dodatkowo kasa z tego jest. Więc czy jest aż tak źle?
Niezmiernie przykro się czyta o tej zawiści, która panuje, choć niby robimy wszyscy to samo, a bo ty jesteś emeryt, a bo ty rencista, a bo ty dorabiasz, albo masz umowę i nie dorabiasz, a bo to, a bo tamto. Pomyślcie sobie jak by niesamowicie było, gdyby każdy przyszedł do pracy, zrobił swoje i zadowolony poszedł do domu bez tego napięcia i nienawiści na wszystkich dookoła, niemniej życzę Wam tego z całego serca, bo tą nienawiścią wykończycie siebie nawzajem, a i szkoda nerwów na to czego i tak zmienić się nie da.
rzondzi straż zakładowa 2017-05-17 01:38
koledzy wrócili ze szkolenia i okazóje sie ze nadal chcom z nas zrobić komandosów i wycisk był niesamowity no i wiadomo jakaś ankieta była tam ale oni patrzą kontem oka kto co pisze a ja nie poleceam ich
wrrr 2017-05-17 08:53
Widząc pisane postów poprawna polszczyzna, to zamiast szkoleń powinny byc raczej dyktanda:)
pozdrowienia z Dębogórza 2017-05-17 14:14
@rzondzi straż zakładowa

kup sobie wieśniaku słownik zanim zaczniesz pisać na forum

szkolenie przyda się "tobie" choćby po to, że jak będziesz ze starą wracał ze zabawy wiejskiej to w trąbę zaliczysz mniej razy, bo i tak zaliczysz

na końcu szkolenia jest anonimowa ankieta, można wylać tam żale
hihihi 2017-05-17 15:42
Tylko narzekania i narzekania, ludzie wykonujecie najbardziej prestizowy i najlepiej oplacany zawod swiata. Moze po prostu wreszcie nadeszla pora zmienic prace, bo tu zadnych zmian nie nalezy oczekiwac. A jak lubicie pracowac po 400h w m-cu to wasza sprawa. Pozdrawiam.
asa 2017-05-18 14:00
i za ten prestiż jest też prestiżowe 1300 netto.moim zdaniem za dużo....powinno być 800 netto skoro policjant z bronią zaczyna jako szarak za 2000 netto to tu powinno być 800 netto,,co tam że u nas 5 razy większa odpowiedzialność niż szaraka w policji,co z tego że uprawnień dużo mniej niż ma szarak..ważne ze się kula i można tyrać frajerów za grosze....
Fan 2017-05-18 15:49
Najważniejsze że tych dwóch psycholi z bazy 21 nie będę już musiał oglądać
Szogun 2017-06-01 20:24
Trzepią kasę na szkoleniach a wy lataćie jak tresowane małpy ja kończę robotę w tej beznadziejne firmy , w innych firmach dają większą stawkę i niema takich pojebuzów.
Szogun 2017-06-02 02:46
To ty żuć robotę, żeby szkolić to trzeba mieć kogo a tam 90% to renta i tak się dziwię że nikt tam nie wykorkował. Centrala powinna robić selekcję jak przyjmuje do pracy a nie puźniej wymagać ale kto młody i sprawny będzie pracował za taką kasę.
Szogun 2017-06-04 13:15
Witam , koledzy jak ktoś chce trzepać kasę za leżenie w naftorze to niech się zatrudni w obiekcie nr 43 tam niema odbiiaczek jak ktoś wyjdzie to dlatego że go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] boli od siedzenia przed telewizorem a w nocy spanie i nawet ciężko wstać do kibelka.
kijo 2017-06-05 09:22
Szogun a ile w obwodzie brzucha masz ???
Szogun 2017-06-05 09:59
Mało.
Darek 2017-06-07 10:01
Mało to ty masz rozumu w głowie, posunęli cię z roboty kilka dni temu i teraz próbujesz być złośliwy, i tak sama to ci wychodzi jak praca hehe czerpak
Szogun 2017-06-07 21:01
Posunąć to mogą ciebie ????.
Kulturalny pracownik 2017-06-08 08:33
Czytam wpisy na tym zacnym forum i normalnie szok mnie ogarnia wpisami jakich dokonują obecni i byli pracownicy a Panowie z dyrekcji czytają i niezłą pompę mają choć w tym przypadku nie śmiać się trzeba a zastanowić jaki naprawdę sort ludzi pracuje w naftorze czytając wpisy nie dziwię się że nazywa się nas cieciami szlabanowymi itp co tu góruje obrażanie się wzajemne dogadywanie itd.zero wymiany doświadczeń walki o lepsze jutro więc Panowie jak macie pisać byle co nie piszcie wcale????
buuu 2017-06-08 09:09
Witam. Jak można walczyć o lepsze jutro, jeśli dla firmy pracownik etatowy jest "gorszym sortem". Moze problem należałoby przedstawic nie w naszej firmie, a zacząć od samej gory. Pozdrawiam.
Kulturalny pracownik 2017-06-08 11:23
Dlatego trzeba weryfikować pracę ludzi na zlecenie poprzez kontrolę wykonywania przez nich obowiązków jak do nich podchodzą i powiadamiac o nieprawidlowosciach kierownictwo i To nie będzie kablowanie tylko obrona swoich praw gdzie zleceniowcy czują się bezkarni bo co im można zrobić z pracy tylko zwolnić więc niech zarabiają na swoje wysokie stawki pod naszym czujnym okiem
buuuu 2017-06-08 15:17
To ja juz moge ich weryfikowac, 100% do zwolnienia. Koniec spania i sciemniania od nastepnej sluzby:)
Kulturalny pracownik 2017-06-08 17:33
I o to chodzi zaraz praca będzie niedobra czas otworzyć oczy kierownictwu bo oni sądzą że pracownik zleceniowy jest lepszy bo mniej firmę kosztuje ale nie patrzy się już na to że my bardziej przykładamy się do pracy bo nam etatowym pracownikom na niej zależy
Znysz 2017-06-09 07:13
Piszemy i piszemy, i nic z tego nie wynika. Wszyscy jeżdżą na szkolenia w centrali, a nikt się nie pofatygował żeby zrobić spotkanie na miejscu z prezesem lub dyrektorem. Może czas pokazać ze macie jaja i wbić na rozmowę do któregoś ważniaka. Jest taka możliwość. Dyrektora można zaprosić na dół na szkolenie, a nie bić pianę na forum. Już rozmawiałem.
Kulturalny pracownik 2017-06-09 10:20
Popieram nikt z wałów nie wie co się dzieje na bazach jakie są potrzeby i problemy za biurka jest wszystko cacy a realia ho ho żeby Olpp wiedziało jaką ma ochronę czyli prawdziwe realia już dawno naftor byłby wspomnieniem
franek 2017-06-09 10:37
W innych agencjach ochrony to kto pracuje?Komandosi?
Tez tacy sami ludzie,starzy z grupami inwalidzkimi,byli funkcjonariusze i 3/4 zalogi to otyli pracownicy .W kazdej firmie to samo od pólnocy po południe,od wschodu do zachodu taka sama jakosc pracowników.Naftor niczym sie nie wyróznia ,jedyny plus to umowy o prace i socjal,w inych firmach to tylko marzenie.
J.k 2017-06-09 16:22
Jakie marzenie chłopie po 2017 pracowników z bronią będzie jak na lekarstwo wtedy naftor może was doceni powiem Ci jedno przeszedłem do innej firmy inna bajka inne pieniądze a u was 200 zł wczasów pod gruszą ale Social chłopie tu naprawdę Socialu nigdy nie miałeś czy wiesz co to 13 pensja cha cha w naftorze marzenie
brrr 2017-06-11 15:00
200 brutto:)
Szogun 2017-06-16 08:14
Witam, czyżby coś się polepszyło w tej firmie czy skończył się temat a móże koordynatoży się kapneli kto to pisze i straszą zwolnieniami. Niektuży inspektoży też mogą polecieć jak wyjdzie na jaw źe nie reagowali na zgłoszenia o nagminnie paleniu a terenie obiektu i braku wyjścia na patrol.
Jason78 2017-06-16 17:29
Weź ty już lepiej nic nie pisz szogunie, bo twoja ortografia mocno bije po oczach :)
Szogun 2017-06-16 17:47
Nikt ci nie karze czytać robolu.
Good men 2017-06-19 20:24
Uwaga uwaga !!! Na Dębogórzu pomagier kierownika na zwolnieniu .
Sam władca humoru nie ma , bo i jak ma mieć skoro do roboty trzeba wziąć sie ;)))
sąsiad z OWC 2017-06-22 09:10
ja czekam aż zmieni sie kierownik na dębigórzu i zapewne tam wrócę bo praca tam nie była zła,tyle że notorycznie łamane prawa pracownika,oszustwa na godzinach za szkolenia ,auta niesprawne i wogóle totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ktoś napisał na innym forum prywatny folwark kierownika . a jeszcze nie jest wyjaśniona sprawa przywłaszczenia telewizorów co kazał przez dowódce zabrac z bazy z oksywia.
Szogun 2017-06-22 19:27
Witam wszystkich którzy mnie źle oceniali, właśnie kolejny pracownik z orzechowa poszedł na zwolnienie to dobry pracownik ale nie da się pracować z ludźmi kurzy tylko śpią a dwie następne osoby udają że żądzą to państwo L z orzechowa którym pani koordynator dała wolną rękę. Jak tak dalej pujdzie to sama będzie tam robiła. Pani koordynator nawet nie reagowała na to że pan źle. ... pali na terenie co jest nagrane na monitoringu , może prowokacja dziennikarzy otworzy jej oczy.
czubek 2017-06-22 20:33
A w Dębogórzu PREMIE!!!!!!!!!!
kuki 2017-06-22 20:44
Cenna informacja CBS i dziennikarze wraz z wojewoda juz tam jada
Pozdr.
Szogun 2017-06-22 21:50
Ciekawe jak się wywiną za nie płacenie nadgodzin tylko podciąganie to pod zlecenie.
Szogun 2017-06-22 22:01
W Orzechowie na ośmiu jest jeden na urlopie i duch na zwolnieniu a reszta tyranii jak osły i to ma być dobrze a w czasie zmiany najczęściej jest tylko jaden bo nikt nie czeka na tego ktury jedzie z drugiej pracy.
kolo 2017-06-23 09:40
Teź idź na zwolnienie i nie stękaj
Szogun 2017-06-23 12:55
A ty robolu zapie ...... ????.
Były dowodca 2017-06-25 00:49
Mam pytanie czy kierownik partii PO z bazy nr 21 nadal będzie ponizal ludzi
nowy 2017-06-25 17:46
Po ile dostaliscie na premie
sdds 2017-06-25 18:48
po 1zł
Szogun 2017-06-25 21:55
Witam robil z naftora . Cięcie do podnosźe nią słaba u.
Zostaw swoją opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naftor Sp. z o.o.