Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Sąsiad z OWC

DĘBOGÓRZE jest prosty sposób aby zagonić do roboty na A zleceniowców bo przecież można kamerę zawsze po nocy przejrzeć czy chodził co godzinę wystarczy żeby kierownik zlecił każdego dnia dowódcy sprawdzenie poprzedniej zmiany , będą mieli zajęcie i nie będą knuli i o podwyżkach myśleli albo na kogo donieść. P.s. tak jak było wspomniane dla niektórych z Naftoru jest bramka w OWC, nie będzie nikt sprowadzał kolegówz poczty!

On
@Sąsiad z OWC

Ty strasznie się interesujesz Naftorem masz genialne pomysły.Ty mondrala uważaj bo jak zacznie częściej wpadać zandarmerja wojskowa z alkomatem (usunięte przez administratora)Albo jak siedzisz w tej budzie przy bramie i główka leci do spania.Niech tez sie zainteresują monitoringiem i wyłapią tych specjalistów od spania.Albo jak są robione obchody bo dowódcy mają układy z wartownikami i jest walenie w bambuko żadnych patroli albo są polowincznie robione.To co chcesz sie pobawić.Szybko można sue dowiedzieć kim jestes i robisz pod gorkebinnym świat jest mały mondralo z Owc.

On
@Sąsiad z OWC

Strasznie nie lubisz zlecenia ale zlececenie jest ok tak jak kazdy jest inny nikt nie jest idealny.Nawet taki młot jak ty który pisze pod górkę innym kawał (usunięte przez administratora). na kaczych latach.Czy jestes bylym pracownikiem naftoru i robisz teraz w owc czy inny (usunięte przez administratora) który pisze aby pisać.

Bubu
@Sąsiad z OWC

Wiecie faktycznie czy ten gość pracował w Naftorze?Jestem że zlecenia i robi wszystkim tutaj pod pióro nawet etatowcom.Jak tak to które owc logistyka czy tam dalej w lesie?Ktoś może się wkoncu odezwać i coś napisać

Wartownik!

Zostawcie chłopaków z poczty w spokoju jakoś teraz to wszystko można ogarnąć dagadujemy się i to OWC miesza w Dębogórzu !

Emeryt
@Wartownik!

Gosia zdaje się że powinnaś o 19 skończyć służbę a nie o 18:55 pisać posta z domu, czy masz specjalne chody u kierownika że można szybciej być w domu?

Ochorna Pb

Odnośnie posterunku Pb w Dębogórzu jak to jest że kierownik przyjeżdża wjeżdżając autem służbowym w drogę gdzie są znaki zakazu ruchu i droga tylko dla ruchu pieszego czy można autem służbowym jawnie popełniać wykroczenia drogowe czy ktoś o tym wie w Warszawie i Płocku? Jeżeli dojdzie do kolizji z rowerzystą lub pieszym to będzie to wykroczenie popełnione umyślnie bo te znaki są wszędzie. O tym warto zawiadomić Policję i biuro PERN.

Gryf

Zleceniowcy to same lenie nieroby i pasożyty tej firmy

gruby
@Gryf

całkowita prawda

Pixel
@gruby

I Tu się mylisz bo znam zlezeniowcow niektórych co lepiej robią i nie narzekają więc nie wkładaj wszystkich do 1 wora bo sąl udzie którzy chcą pracować i są ludzie którym się niechce i czy to jest umowa czy zlecenie nikogo tu nie obrażając w każdej firmie tak jest i będzie a nie gadanie ciągle tu wypominaniensobie co kto robi co zrobił to jak w 1 klasie proszę pani Antek zabrał mi worek z grochem to nie będziesz kleczal za karę napisz na forum nikt się nie dowie ???? Miłego dnia i faktycznie zastanówcie się czy to sens na swoich tak pisać robicie razem wystarczy się dogadać a nie jeden drugiego oczerniać pozdrawian ????????????

zdzich
@Gryf

tak jest

Leń
@Pixel

Naprawde jest to mocne brawo dla ciebie.

....
@Pixel

Jaka płaca taka praca proste !!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zmiennik

Dębogórze Baza Pb pytanie do Kierownika czy jak jest zmiana rano a już pracownicy z nocy pół godziny szybciej idą do domu to kto bierze odpowiedzialność i jak to regulują przepisy wobec zleceniowców? Kto odpowiada za kradzież ropy z cysterny? Dowódcy raczej powinni dwa razy jeździć rano też no co z tego że sprawdzą trzeźwość tylko raz wieczorem. A melina i smród z rana jakby w nocy niewiadomo co było. Ten posterunek to jest niezła tak zwana mina , uprawnienia tu szybko przez niektórych można stracić i prokuratura miałabyco robić.

Kazio

Wiadomo ile kasy dostaniemy w tym roku? To już jest zakład specjalnej troski!

Ty to ile bo nikt jeszcze nic nie wie.

Byku
@Kazio

70 zł netto podwyżki niech barany z Naftor sobie Ukraińców do pilnowania zaczną szukać

Stara gwardia
@Byku

Jak za mało to się zwolnij i nie stękaj

Tomasz
@Stara gwardia

Tak, masz rację po co podwyżki. Trzeba skromnym być. Na początku Naftoru zarabialiśmy 1200, 1500 i było super.

@Stara gwardia

Ty a jaka ty jesteś stara gwardia pies policyjny emeryt.Tacy jak wy jesteście najgorsi nawet slowem się nie odezwiecie o kasę bo po co emerytura jest i tu wpadnie kasa za nic nie robienie i jest ok.

Kierowca roweru

Był kiedyś taki mały pies co warczał i coś tam wywalczył ale się zwonił

Dorabiający X

To było do przewidzenia z tymi świętami w Dębogórzu Baza 21 już nagonka jest na zleceniowców i straszenie że kierownik umowy nie przedłuży jak ktoś nie przyjdzie, ciekawe czy kierownik wie że są dowódcy co takie rzeczy gadają za jegno plecami nietrudno wiedzieć kto bo co roku to samo święta wolne a ty przychodź. Wała takiego ten kto chce dać dodatkowy pieniądz to wie komu i nikt się nie dowie!

Gyt

To ile dali tej kasy na etat i na zlecenie ktoś coś powie bo nic nie wiadomo?

Xs

Skoro zabrali premie to czas zacząć chodzić na l4 i napluc kierownikom na buty chyba wszyscy widzą jakie są ceny w sklepach u mnie na obiekcie 7 osób chce iść do innego zakładu teraz wszędzie zaczynasz i masz 3000 na start w Naftor 2600 netto śmiech na sali i broń trzeba nosić

Bubu
@Xs

Tak słyszałem że z Naftor chcą odchodzić masowo a ponoć PERN płaci im kasę tylko te chciwusy z Warszawy tylko sobie dobra wypłatę robią zobaczymy jak niedługo na tym wyjdą i ponoć nikt już nie pojedzie do Warszawy na szkolenie żeby jakieś SBeki szarpali człowieka przez 20 godzin w koło Naftor to firma dziadowska koniec bliski

Techniczny PERN

Dębogórze Baza 21 co to ma być? 13:40-14 i dłużej dziś (02.12) i brama wjazdowa cały czas otwarta, gdzie polecenie Kierownika Obiektu? Ma się wami zająć Biuro Bezpieczeństwa ? Gdzie dyscyplina?

Wartownik

Znowu rozmowę podsłyszano i niech ktoś powie kierownikowi z Dębogórza albo jak Warszawa czyta to też, ma przed świętami prezes PERN przyjechać do Dębogórza i specjalnie brama będzie otwarta już tak raz było i też było ostrzeżenie na tym forum nikt nie chciał słuchać to może teraz poważnie podejdzie do tego. Ma usiąść na portierni zleceniowiec w ostatniej chwili złapany bo w tym czasie etatowiec weźmie na żądanie, wszystko ukartowane (nie Gosia). Pozdrawiam!

To wiadomo już ile dostaniemy kasy w tym roku umowy i zlecenie?

Ty chyba skandale czytasz jednak powodzenia masz nie wiarygodne wiadomości słuchasz plotek i siejesz ferment!

Lok

Nie wiem kolego czy wiesz wkrętarki wpisem działasz na szkodę firmy masz tego świadomość. Zgłaszam sprawę proszę o informację skąd wziąłeś takie bzdury

@Lok

99 procent to wkręty i opluwanie się przez siebie nawzajem.

Po to jest forum na pisanie bzdur i się opluwanie

Ta to fake news

Przecie to ściema, a niektórzy widać że się mocno zbulwersowali. To Forum Panowie i Panie ????

@Lok

Tu nie chodzi o upadłość firmy NAFTOR tylko o ludzi tam pracujących, którzy się opluwają, wyzywają, piszą na siebie niestworzone rzeczy.

Klo
@Michał

I tak powinno być.

Lucek

Przypominam, Naftor tworzą ludzie którzy pracują w bazach paliw nie inaczej. Szanujcie ich. To dzięki Nim nie centrali jesteśmy. Pozdrawiam .Wesołych Świąt.

@Lucek

Lucek oni was utrzymują to jest ta tania siła robocza polski (usunięte przez administratora) za 2500.

Przecież siłą nikt tam cię nie trzyma to po co narzekasz możesz iść do innej branży każdego wybór a nie oczernianie siebie nawzajem itd . Droga wolna a nie tu krzyczeć cały czas a jak tak źle na pisz do centrali oficjalnie a nie tu taki odważny jesteś .

Taki madry jesteś to pisz dlaczego tu tak krzyczysz a sam nie załatwisz tylko mądry i odważny na forum

M.a.t.l.o.cz.k.u sam pisz do związków a nie się tu udzielasz jak dziecko z dawnych gazet BRAVO pytaniami mam problem co zrobić haha i jak taki z ciebie kozak to proszę pisać do prezesa forum nie da ci podwyżki haha

Pracownik OWC

Forum jest po to żeby pisać i wypowiadać się co ci się podoba co wkurza co usłyszał co podsłuchał ????????

@Pracownik OWC

No i takim przypadkiem gumowego ucha jesteś ty kablu.Wsxyscy wiemy co robiłeś ale nie ty!

Pozdrów odemnie swoja żonę od długiego będzie wiedziała od kogo.No tak brawo ty.

Ale jesteś śmieszny jak ja nawet zony nie mam a ty wymyślasz bajki od długiego haha to wiesz co to pewnie masz małego i pewnie bys musiał zabieg zrobić stulejki bo tak na to wygląda ze tak się udzielasz dobry jesteś tylko weź skierowanie :) Ps. jaki ty prosty jestes jak linijka w podstawówce jak ja nawet tam nie robię tylko chciałem zobaczyć jaki ty mądry jesteś a w rzeczywistości jesteś malutki jak twój wiesz co hahaha pozdrawiam

-'zzzz

To jest jak praca dyplomowa.Brawo ty.Czep sie na swoim poziomie ludzi bo to za wysokie progi.Czasami dobry a krotki tekst i robi robotę popracuj troche z synem.

Dorabiający

Zarząd w Warszawie nic im w Dębogórzu nie dawajcie żadnej podwyżki bo i tak już tam nikt się nie odezwie ładnie kierownik wszystkich pogonił co ujadali a te niedorajdy co zostały to trzęsą portkami i roboty OWC nikt z Naftoru nie dostanie i będą tam się gryźć i trzymać poręczy żeby tylko roboty nie stracić. Tak że żadnych podwyżek ewentualnie dać zleceniowcom ze dwa złote i zawsze ktoś braki uzupełni.

Zdegustowany

Najgorsze w tym Dębogórzu to że koledzy emeryci poprzedniego kierownika ale nie tylko bo też zwykli pracownicy na przykład zastępczyni dowódcy udawali super przyjaciół a teraz przed kolejnym to samo robią i z tego co ty widać że to jescze taki emeryt jeden i drugi kolegów swoich z KMP podpiernicza do jakiegoś niespełnionego cywila, i tym się różnią wojskowi bo przynajmniej trochę więcej honoru mają i zawsze będą trzymać stronę swoich. Wogóle to Dębogórze najgorszy sort fałszywi ludzie i dlatego będzie tu bałagan.

Stara gwardia

No to chłopaki z Dębogórza bo już się robi gorąco z brakiem ludzi , 200 za święta a o sylwestrze potem a reszta niech się nie wychyla teraz bo jak frajerzy się wpiszcie a potem będą i tak pieniądze płacić no to chyba lepiej dostać ponad 400 niż 200 z małą górką? No i gwarantowane A, auto obok albo Pb z dowozem !

O21
@Stara gwardia

I co myślisz że ktoś będzie wam płacił może tu byli tacy ale reszta woli przyjść do pracy święta czy nie święta a poza tym to znam waszą koordynator z poczty z Gdańska i niech ktoś tylko przyjdzie za pieniądze w święta a na pocztę nie to oni się tam dowiedzą!

@O21

200 święta 300 sylwestra takie są stawki .

Poczta i tak wymiata.

@O21

Naprawde jesteś zabawny ale jak dla ciebie zrobie promocje dlatego że znasz Kordynator w Gdańsku to 180 zł dla ciebie.Tylko nic jej nie mów Ok.

Kurcze ty jesteś jednak dobry..Załatw kupli jeszcze jak ich masz i jeszcze dam ci promocje.Tylko nikomu nic naprawde nie gadaj. Wiesz taka nasza tajemnica Ok.

Sąsiad z OWC

Gdyby Francik nie przyprowadził ludzi z poczty do Dębogórza to całkiem inaczej by się z wami liczył kierownik tamten czy ten , dlaczego jak w OWC są miejsca to wszyscy mówią że nie ma? Bo tak każdy zdrowy na umyśle pracownik mówi a jak jest za dużo ludzi to kierownik pomiatać może . I nie pytajcie się o OWC bo dla naftoru jest droga zamknięta!

byłeś chyba w tej firmie to wiesz że ci fanatycy którzy tu pracują wiele lat swoją kulturą i ilorazem inteligencji nie odbiegają daleko od popularnego zwierzęcia hodowanego przez rolników - tylko współczuć

.....
@1111

Ladny wpis ale jak się komuś cztery litery obrabia i to robi na forum to dlaczego nie można go troche potraktować chłodniej albo tak mu dokopać lepiej jak on to robi.Masz inne zdanie moze tak ale ja wychodzę tak oko za oko ząb za ząb.Proste.

wew
@.....

A NIE LEPIEJ JAK SE SAMI WYJASNIĄ ? DONOSIĆ I OBMAWIAC KUMPLI ZAWSZE BĘDA TO CI CO NAJGLOŚNIEJ KRZYCZA A POTEM KOLANA WYCIERAJĄ TACY POTULNI NIECH SAMI SIĘ ZAGRYZĄ . TYLKO NIECH DADZA NORMALNYM PRACOWAC A NIE AFERY KRĘCĄ JAK BY BIGOS NA ŚWIETA ROBILI Z PIEROGAMI :)

@1111

Najlepsze są te stare capy co się chwalą że 20 lat tam pracują , jakby było czym he,he,he

Przyjaciel
@Wartownik

To po co z nimi pracujesz.Posxedłbyś gdzie indziej ale nikt cię nie chce . Za 20 lat będziesz takim samym capem

@Przyjaciel

Myślałem że się zwolnią ale im Naftor życie uratował jak tobie

Stawka na święta 200 zł żeby zlecenie przyszlo Sylwestra 300 zł.

Baza C

To czemu kierownik nie sprawdzi kamer jak na portierni w Dębogórzu idą w nocy do budynku i tam na dwie albo i trzy godziny co niektórzy znikają a tylko C i Pb się uczepił !

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.