Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Jerzyk

Tylko żeby mi administracja nie usunęła bo to prawda jest : DĘBOGÓRZE w ciągu objęcia stanowiska kierownika 8 osób się zwolniło a następnie w kolejce można to sprawdzić zadzwońcie trzeba o tym głośno mówić tak samo jak o tym że warszawa doniosła na pracowników w zeszłym roku i wszystkich wzywali teraz będzie zemsta bo wpa w Warszawie ich wezwie lista nazwisk jest przygotowana .

@Jerzyk

Czyli jak się zwalniaja sami to wszystko jasne nie chcą zapłacić ludzi normalnie to czas n ainne bazy pozdrawiam

Moto GP

Niech kierownik z Dębogórza zejdzie na ziemię i przyjrzy się otoczeniu co by nie zrobił to zaraz idzie SMS dalej a skąd wiadomo że "były były" nie wróci jak się pewne sprawy uspokoją i o wielu sprawach co na jaw wychodzą to nikt nie mógł wiedzieć i tyle w temacie sobie tam dalej w smrodku siedźcie.

Pawel

Proponowali mi we wrześniu 2900 brutto. Broń OKB i wiele szkoleń. Za te pieniądze to niech się (usunięte przez administratora) w ciasne (usunięte przez administratora)...(usunięte przez administratora) Powinniście wszyscy naraz na L4 na przeczekanie i niech dają po 6000brutto to można zacząć gadać..

NurkowaniePl

A ja zawsze powtarzam niech zobaczy ktoś ile butelek leży na Pb i to nie chodzi tylko o starych emerytów ale też zlecenie lubi sobie walnąć po piwku albo ćwiartkę i specjalnie żeby było na zatrudnionych bo idą spać do swoich aut a wyrzucają za budę butelki w nocy. Niech to poczyta ktoś z Biura Bezpieczeństwa PERN ten dziad też chyba rencista po służbach albo może i esbek co z tą Martą jeździ to niech sprawdzi bo ten kierownik to chyba za tępy jest do takich akcji.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
V kolumna

Będziesz wchodził w cztery litery czy byłemu czy obecnemu kierownikowi i myślisz że firma ciebie pogłaszcze po tej tępej główce to się zdziwisz i masz przykład tych co na kopach wylecieli DĘBOGÓRZE to przykład gdzie lepiej nie angażować się w to wszystko niech oni się tam martwią kontrolami z Warszawy bo dopiero się zacznie.

Jklo
@V kolumna

Szkoda gadać (usunięte przez administratora) jest nie samowity co teraz tu się wyrabia Dębogórze.Szukać innej roboty i uciekać z tego bagna.

Witam panowie i panie jak po kontrolach ?moim zdaniem nie wszyscy wiedzą z kontrolujących jak tam na bramach się lata i (usunięte przez administratora)oni uważają że tam nic się nie robi to bardzo proszę przyjść na bramę ubrać się w mundur i 12 godzin kontrolować cysterny to wtedy docenią że faktycznie się pracuje i mało płaci pracownikom że ludzie nie chcą po prostu przychodzić na bazy za tą kwotę wolą robić w innej branży pozdrawiam serdecznie dla wytrwałych :)

Nie oto chodzi tylko przyjedzie ktoś i niema zielonego pojęcia tam o pracy i co się robi i mierzy nas swoja miarą robiąc z ludzi .......... a sam fizyczne nie robił a zgrywa idealnego :)

.....

Tak to się odbywa tutaj i nic na to nie poradzisz.

Szefuńcio

@KierowcaRoweru a ty szmundaku z biedronki jesteś pewien że wszystko jest okej? Bo się kasowniku zdziwisz niebawem i się skończy twój rower tylko na bilet u providenta będziesz brał pożyczki żeby dojechać do Dębogórza o ile kopa nie dostaniesz za poświadczenie i zarzuty razem z twoim nowym kierownikiem.

Antycovid

A kto tam z latarką łaził po bazie w nocy i nikt nie wie o co chodzi to możemy audyt to znów druga jara w czerwcu dla Naftor w DĘBOGÓRZU i jaja będą bo na kamerze jest że spali na zmianę w budzie 2 godziny

DoWidzeniaNaftor

Zapytajcie kierownika czy aby na pewno chodził na kurs czy zapłacił bo solidy lubią dużo mówić tylko chłopaki nie wiedzą że jak to wyjdzie to wszyscy polecą wyjątkowo Naftor nie bo robili kursy w warszawie u siebie. A tu już 7 z Dębogórza poszło wnerwionych jescze pracujący kopią i drążą temat no i za to nie jest wylot tylko zarzuty prokuratorskie. Oj WPA będzie miało ręce pełne roboty. Nieładnie centrala przecież wszyscy wiedzą że miało być trochę czystek ręka z zewnątrz i wylot dla kiierownika tylko za dużo będzie strat w ludziach naokoło.

@DoWidzeniaNaftor

To będzie chłopie gdzie ty chodziłeś do szkoły następny analfabeta.

DĘBOGÓRZE jak był kierownikiem w Solidzie to na bank zapłacił i nie chodził ale nie dowiecie się jak nie napiszecie donosu do WPA tylko tak jak napisał @DoWidzeniaNaftor będą straty w ludziach naokoło i to najgorsze

Dyrektorem się bywa a fizycznym się jest cale życie.

Wartownik
@.

Normalni ludzie odchodza a zostaną same wymoczki

Mko
@Wartownik

Jak płacą to się siedzì.A (usunięte przez administratora) jest wszędzie w każdej firmie.Konfidencji i (usunięte przez administratora) są wszędzie nawet tutaj w naftorze.To wymoczkiem raczej ty jesteś łbie jeden.

Wiadomo

Debogórze mają po 2950 se policz ie tylko im każą mówić, że mniej, żeby ferment siać. Co do bramy to jest regulamin zamykania tylko bałagan jest w papierach, bo jest czas kiedy musi być otwarta.

Koksu

W Debogorzu dwóch mundurowych podpadło, ukarani zostali wszyscy . Kto podjął taką decyzję, jakiś krótkowzroczny prezesunio który nie docenia tych którzy pracują wzorowo. Smutna prawda o pracodawcach ...

@Koksu

Prezes krotko z tymi nierobami jak na nich patrze to w cywilu by zgineli

@Nowy

O następna męska ciota!!

@Koksu

Witam panowie czemu na jeden bazie pracownik że zlecenia ma więcej na godzinę niż ten sam pracownik na zlecenie co robi to samo jak to jeden jest gorszy od drugiego przecież to samo robią pozdrawiam

Podaj konkrety bo z twojego wpisu nic nie wynika.Gdzie jaka baza.i jaka stawka?

Czyli gdzie?

Mko

Mam pytanko ile zarabia Szef na Bazie Dębogórze i jakie ma przywileje?Ile ma dowódca ochrony,pracownik ochrony .i ile ma zlecenie.

Kierowca roweru

Jescze jezd plan aby na C ktoś wlazł przez te bramy z tyłu tam też siedzą nieźle kanalie co kierownik im pszeszkadza i zrobią z tego faktu kolejną afere nz zdrówko bo piwo najlepiej wchodzi przy meczu

@Kierowca roweru

Kierowca roweru to typowa męska ciota.Jestes tylko parówą.

Kierowca roweru

To wy myślicie że to przypadek był z tym prezesem to pżecież celowo miał być kierownikiem najlepszy kolega Adama R. z KMP Gdynia a teraz pod nowego kierownika uchybienia robiom bo może jest szansa na zmianę. I wynikło to z rozmowy przypadkiem podsłuchanej jak zleceniowiec z poczty na kiblu siedział tyle wam powiem bo tu teraz większości nie pasuje prawdziwa ochroniarska robota.

Dowódca

A DĘBOGÓRZE się nie ciskajcie że trzeba bramy zamykać bo to nie wina Kierownika tylko Wasi koledzy się tak tłumaczyli że gdyby bramy zamykać to Prezes PERN by nie wjechał, tak, można to potwierdzi że więc im podziękujcie! 1:0 dla Kierownika!

@Dowódca

Prezesunio pernu niech zrobi pole minowe i fosę wykopie i będzie ok. Żenada co tu się wyprawia na tym zakładzie afery bez pokrycia.

@.....

Jak tam oficerowie bramy dobrze domknięte ???

@Dowódca

Kierownik jest od tego żeby wyciągał wnioski słuchał ludzi co by tu zrobić żeby się lepiej pracowało.A nie zerował godziny ludziom , czepiał się byle czego i udawał że coś robi.Co robi to jedynie umila ludziom życie.Do kierownika chłopcze to ci jeszcze dużo brakuje !Te twoje gejowskie okulary z tymi złotymi oprawkami nie uczyni cie świetnym kierownikiem po prostu jestes zerem.Ate wszystkie wpisy tu na forum są tego dobrym przykładem co ludzie o tobie myślą .

Wartownik

W koncu ktos mądrze pomyślał z tym zamykaniem bram nie będzie wiecej wtopy ze ktos wjedzie nie zauwarzony

Kot
@Wartownik

W domu też zamykamy bramę ;) zauważony !!!!!! Analfabeto ;)))))

@Kot

Widać gość z klasą jesteś za 2500.Brawo

@Wartownik

To co oni tam na bazie mają zasłony czy szlaban ? Czy pewnie najlepszy pracownik nie widział i mu wjechał ?

......

Tu jest pięknie nie ma to jak Naftor brawo.Kasa Ok koledzy Ok kierownik Ok .

Przepraszam, to dzięki nam ten Naftor w całej Polsce jeszcze się kręci. Więc wara od emerytów. Jak podjechał pod szlaban i (usunięte przez administratora) mu się nie chciało ruszyć z samochodu.

No to wjechał ten prezesiik i wyjejechał.

@Gość

Od tego jest cieć zeby biec do szlabanu i sprawdzic !!!

Zorro
@Gość

Posłuchaj ,,Burku,, dzięki takim ćwokom jak ty w całej Polsce są zaniżone stawki. Ja byłeś w służbie to ja na ciebie pracowałem,teraz pracuję na twoją emeryturę,a ty jeszcze próbujesz mnie wygryźć. Chętnie skopał bym ci (usunięte przez administratora) nierobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.