Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Kierowca roweru

Ten co jeszcze jest kierownikiem rano jedzie do warszawy a to dobra informacja dla wszystkich leserów z debogorza bo można się wyspać będzie można tej nocy jest to super dla wszystkich zleceniowców co idą dorobić i muszą być wypoczęci oraz styranych życiem emerytów, tak że dziś w nocy na fotele i autem w krzaki bo to okazja do pospania!

.....
@Kierowca roweru

Dobry jesteś czy zlecenie czy umowy o pracę czy emeryci.Zasada jest prosta oni udają ze płacą a my udajemy że pracujemy.I sie kręci.

Gosc
@.....

Co wy chcecie od pocztowcuw przeciez ten lizodup wasik ich tu sciagnąl

@Gosc

Od chłopaków z Poczty dużo byś się nauczył.Nie chodżą nie zajmują się pierdolami tak jak ty(usunięte przez administratora)jedna!!!!

@Gosc

I właśnie takie(usunięte przez administratora)jak ty twojego pokroju piszą te bzdury tutaj na forum i wychodzią afery bez pokrycia.Powiem Ci tak jak ci się nudzi to się zajmij robota a jak nie masz co robic to sobie jaja lisz to będziesz miał zajęcie.na służbie.

Gosc

Brawo nowy kierownik na konto weszlo ponad 2800 zl Pozdrowienia

Baranki

Nie, typowy zabieg aby posterować ciemną masą i zrobić podpórkę nowemu bo kiedy podam takie hasło to łatwiej będzie sterować tym zlepkiem i zrobić nazłość.Jakbym pragną aby podłapały to inne bazy wtedy bym był bardziej dowartościowany bo w życiu mi nie wyszło więc próbuje sobie udowodnić że jestem człowiekiem sukcesu

@Baranki

Brawo co wpis jestem dumny z ciebie mocne powaliło mnie na kolana!!!!

Bruce lee
@Gosc

Musiałeś (usunięte przez administratora) lizać ;)

Za siedzenie na tylkach i nie robienie niczego i tak dużo wam płacą

vxv
@.

Policja,Wojsko za siedzenie na tyłkach ma dwa razy tyle..podaj mi zawody które zarabiają 2250 brutto

#
@vxv

Właśnie masz rację kolego. Do tego jeszcze emerytura przed 50rokiem życia, a nam mówią że nic nie robimy. Skoro nic nie robimy to po co nas trzymać, niech nas zwolnią hehe I okaże się czy nic nie robiliśmy.

Edek z Debogorza
@.

Zrob sobie mlocie uprawnienia na broń i też bedziesz siedział na (usunięte przez administratora) i nic nie robił.Ale jestes za glupi widac zeby zdać egzaminy.

@Edek z Debogorza

To Cię zaskoczę mam pozwolenie

@vxv

nie porównuj policji i wojska z ochroną

@.

I znowu tepa dyskusja matolkow na forum duzo czy malo.Szkoda slow na tych tepakow tutaj.

Ffff
@.

Dlaczego nie myslisz ze jazda na zalogach jest lzejsza od pracy patrolowej w Policji

Chrabia
@.

Dużo płacą?. Pewnie jesteś z centrali...Więc porozmawiajmy o wynagrodzeniach ponad pracownikami jakie to są kwoty i co się robi z wypłatą aby nie wykazać kiedy ktoś na niepełnej siedzi.

dfdf
@Chrabia

jałmużna

Miły

TAKI WPIS TO SKANDAL I BRAK SZACUNKU DLA LUDZI PRACUJĄCYCH W TYM ZAWODZIE

OCHRONA
@.

Sam usiądź wiochmenie na (usunięte przez administratora) zobaczysz jak miło

Pioyr
@.

Panowie i Panie to jakiegie będą podwyżki w listopadzie 100 bruuto dali by konkretnie ludzi by mieli ludzie by wiedzieli za co robią a nie się dziwią ze dorabiają bo muszą bo przy tej pensji nie wyrzyja!

Roko

Ciecie probuja porownywac sie do Policji i Wojska niezła zwała

Bil

Mam pytanie do związkowca gdzie byłeś jak szefa zmieniali zapadłeś w sens zimowy wielki zwiazkowcu !!!!! Czy tylko potrafisz tablice na bazach wieszać !!!!!To ci chyba najlepiej wychodzi!!!!Tak myślałem.A teraz szczekarz na innych zacznij od siebie.Ten GPS w samochodzie to teraz piekna sprawa wszystko wiadomo co się teraz robi.Radek to był gość.Jak już wszyscy mają przerąbane to tylko przez ciebie i te twoje nie udolne decyzję pajacu jeden.

@Bil

Ale mi sie dobrze pracuje z nowym szefem a was z kierownikiem ustawimy za jakis czas zobaczycie sami

###########

Kłamiesz a.mowileś ze to słaby kierownik.

Zyga
@Bil

W czarnej d.upi.e byłem i nie moja sprawa kto kogo zmienia. A teraz mam covid i mam ciebie w(usunięte przez administratora) I życzę tobie tego co ty mi razy 10 !

@Zyga

Kolego ktos ci zadał tutaj pytanie a ty odrazu tak nie ladnie odpowiadasz?Szkoda ale faktycznie jak się nie broni swego to coś w tym jest.Obcy wszedl a ty nawet nie napisałeś żadnego pisma co chcą od byłego kierownika ze go zdjęli beż powodu ciekawe?Chociaż bys pokazał że masz ja.ja i ludzie by to docenili.Atu tylko dziewczynka z warkoczem jak to napisał Bil.Czyli nie masz j.aj.Po prostu tylko statysta krzykaczem jestes.

@Zyga

Zygus nikt tu ci zle nie życzy.Widac całowałeś nie te d.u.p.y co musiałeś krzykaczu z warkoczem.

@Zyga

Życzę Ci naprawdę szybkiego powrotu do zdrowia jeżeli to ty jesteś tutaj.Nie jestem twoim fanem ale mogłeś to lepiej rozegrać ale jak zwykle wsxystko popsułeś słaby z ciebie gracz.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Konwojent

Dobrze wam tak naftorowcy na pocztę i zleceniowców narzekaciei teraz macie za swoje skończą się dobre czasy dorabianie bo wam godziny zmienią pracy a jeszcze najlepiej jakby 8 h zobili to się nauczuycie doceniać prace i kto tu jest mądry teraz ? Nowy kierownik porządki robi

@Konwojent

Dokladnie brawo nowy szef.Docenicie co mieliście tylko wiecznie stekaliscie ze zlecenie.Szef powinien wam wprowadzić 8 godzinny czas pracy i wtedy można lepiej zaplanować pracownika i skończą się stale zmiany.Wszystko na potrzeby zabezpieczenia sluzb.Zobaczymy co powiedzą na to wasi ukochani związkowcy z Solidarności i ten mały czesany w ząbek krzykacz Arti dziewczynka z warkoczem.

Qba

Dębogórze Formacja: Zryte berety Tyle w temacie

Bhy

Czy nasz ulubieniec był na kontroli w święta?

Bili
@Bhy

Był, z szampanem i zyczeniami...

Bili
@Bhy

Już kolejka czeka do biura żeby z ucha spuścić do szefa?Będzie nagroda od szefuncia.

Stefan

Czy w Debogorzu dostaliście jakies dodatkowe pieniądze.U nas kierownik dostał i parę osób dostało po 200 zł..A jak u was?

As

Narzekaliscie na Dębogórzu na OWc że tyle służb biorą a teraz macie pocztę co razy 4 robi to się zastanówcie jak szkalujecie jego a jak myślicie kto te donosy pisze już gazownie opanowali a teraz innych chcą wykosić bo Naftor to dobry temat na wysłanie sie i prubują skłócić was. Pozdrawiam i pies hau hau.

Ciecio
@As

I to jest socjotechnika.Zamieszanie musi byc i pisanie i szczucie i tak to dziala.Ale i tak jestes śmieciem pajacu jeden.

Nbv
@As

As zlotówo cały czas biegałeś za byłego kierownika i za tego nowego też biegasz.Taki z ciebie As.

@Nbv

Czuje się pozytywnie wyjebany przez szefowych :)

.....

Czy cudowny uzdrowiciel już jezdzi po bazach i sklada życzenia wielkanocne?Czym nas jeszcze zaskoczysz awiateczna premiom?

Salam

Panie kierowniku na dywanik ich pojedynczo oni tylko w zagrodzie umia szczekać

Leń
@Salam

Kmiotek solidowy nawet do pracowników nie potrafi zadzwonić o przyjście do pracy w zastepstwie.Inni go wyręczają taki to gamoń jest po prostu następne słabe ogniwo.Ciekawi mnie tylko te kontrole nocne czy nasz szanowny Kmiotek nie ma coś na boku.Ale w domku się pucuje ze na konttole jedzie?

Ok

Kmiotku nastepny co ty możesz jedynie Barna w ścianę (usunięte przez administratora)

Kmiotkowi się wydaje że zrobi sobie tutaj prywatny folwark kolesi posciaga do pracy.Kontrolami postraszy ludzi.Matolku z solidu pomyliłeś zakłady pracy .Ktoś tu już napisał teczka juz czeka na ciebie.Sam na nią wsiądziesz i cie wywiozą jak obornik na pole to kwestia czasu.

Ktuś

Nowy kierownik z debogorza będzie chciał udowodnić jakim to jest kozakiem a jeszcze nie wie że jest na okresie próbnym w firmie gdzie większość ma umowę na stałe i jak się L4 sypną to dostanie bęcki z warszawy a tu ludzie mają wywalone po ostatnim obcięciu za szkolenia w pandemii nikt nie będzie się tłumaczyć z L4 no chyba że nowy kierownik ma zamiar się tłumaczyć przez miesiąc babie z inspekcji pracy i sanepidowi.

Konus
@Ktuś

(usunięte przez administratora)taki był spokój tutaj znowu jest źle (usunięte przez administratora) pieniądze to jeszcze nastepný mlot przyszedł i chce tu zrobić wzorcowe podwórko dla siebie.Radek był to im nie pasował to po układzie tego ściągnęli.

Sumi
@Ktuś

Jakie zwolnienia kto ci tam pojdzie o czym ty chłopczyno piszesz

●●●●●●●●●●

Kmiotku solidowy kiedy na mnie trafisz już nie mogę się doczekać kiedy do mnie zawitasz na kontrole juz się boję kozi napięcie.

Nikt

Ty solidowy kmiotku kiedy ci się znudzą te kontrole po nocach.Taki jesteś ambitny ale do tego i glupi.Ludzie i tak mają.na ciebie(usunięte przez administratora) tutaj .Kmiotku solidowy nie strasz bo się z.esrasz.

stary wyga

Lata i straszy prokuraturą a niech tylko mu się noga powinie to nie wie że donos pójdzie do WPA inspekcji pracy i wszędzie gdzie się da. Teraz ponoć chce sprowadzić kolegów i dowódców wymienić to pójdzie donos do biura bezpieczeństwa że nieudaczników z prywatnych firm zatrudnia na szkodę firmy zależnej od skarbu państwa

Dajcie kierowniczkowi telefony do pracowników i niech dzwoni jak ktoś pujdzie na zwolnienie lekarskie urlop na zadanie i zobaczymy co potrafi załatwić.Taki mądrala kolesì tu tak szybko nie ciągnie do pracy.I zobaczymy jak będą sluzby obstawione.Ale Panowie dowódcy to od was zależy jak to zrobicie.Tutaj wam za to nikt nie płaci od tego jest ten.madrala z solidu wkońcu za coś mu tu płacą.Tylko nie trzymajcie mu palca w (usunięte przez administratora)

Kierowniczek solidowe nasienie wprowadza nowe zasady inwigilacji jak w solidzie gdzie pracował nasz gwiazdor.GOŚCIU JEDEN LUDZI JUZ MASZ(usunięte przez administratora).

Qba

Napiszcie jak jest w waszych bazach z grafikiem. Za kilka dni kwiecień i święta a nasz kierownik robi z grafiku tajne przez poufne i dopiero na pięć dni przed końcem miesiąca zawiesza grafik na miesiąc następny i tak już jest od kilku lat. Ochu.eć idzie, że człowiek nie może sobie rozplanować spraw, bo zryty beret myśli że ma władzę.

4x4
@Qba

zapis aktualnego regulaminu pracy mówi że harmonogram służb musi być zrobiony na cały okres rozliczeniowy,czyli w naszym przypadku na 3 m-ce. CZas żeby zw.zawodowe się tym zajęły.

Sslam

Panie kierowniku proszę liczyć na wsparcie załogi I związków zawodowych które Pana popierają w Pana działaniach dla uzdrowienia kondycji naszego oddziału Debogorze.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.