Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Salam

Panie kierowniku brawo za trafne decyzje wkoncu będzie pożądek na posterunkach.A najbardziej cieszymy się z regulacji i systematyczności podjazdów patroli na bazy i sprawdzania baz przez załogi patrolowe a nie spanie i brak zajęcia.Panie kierowniku cieszymy się z rannych kontroli i nocnych wkoncù jest to tak jak powinno to wyglądać jestem pełen uznania Pana za angażowania i wklad który Pan wkłada w tą pracę.Brawo dla nowego kierownika .

On

Pozdrowienia dla kierowniczka chłopczyku (usunięte przez administratora) dalej załogę młotku jeden to nie solid (usunięte przez administratora) jeden.

Salam

Pozdrowienia dla nowego kierownika kibicujemy Panu jest nas wielu

@Salam

Moze jesteś jedyny co kibicujesz ale damy rade miejsce na tarczce i dla ciebie się znajdzie .

Salam

Dużo pracowników kierownikowi kibicuje pozdrawiamy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Salam

Panie kierowniku tak trzymać ani kroku w tył

@Salam

Socjotechnika działa oto właśnie chodzi.

Witam Proszę o wsparcie projektu budowy silnika magnetycznego. Wpłaty w BTC proszę przekazać na mój portfel BTC. Adres portfela BTC: 33o8wVzudjj4KpXi3tFZuczXAZs9BkUmRw Za wszelkie wpłaty bardzo dziękuję. Pozdrawiam Piotr

Lolo

I co tu się dzieje w tym Naftorze Debogorze kierownik nowy taki zły jest oj oj oj .A na Radzia tak gadaliście.Skończylo się dobre i spanko po nocach nikt już nie pospi jak kierowniczek jezdzì po kontrolach juz a dopiero nie dawno zaczął pracę.

@Lolo

Panie kierowniku tak trzymać, niech Pan nie przejmuje się tymi wpisami to są pieski co tylko szczekać na tym forum umią jak wezmie ich Pan na dywanik to beda palce lizać , juz ja znam tych smierdzieli

@Salam

Proponuje mu poczytać co tu ludzie piszą i się zastanowić nad swoimi decyzjami sluzbowymì ludzie tez potrafią narobić trochę (usunięte przez administratora) powieźli tamtego kierownika to i powiozą tego na taczce za bramę to jest proste kwestia czasu.To jest tylko solid i wyprany łeb nastepny tu do kolekcji.

Franc ma Camele

Do nowego kierownika mam prośbe żeby zobaczył co po nocach robią na bazie B bo cfaniaki patrzą w kamery i dzwonią że na Pb i vs C nikt nie chodzi a sami chodzą spać na zmianę do szatni czy tam.gdzies na fotel i to by było na tyle w końcu sprawiedliwie będzie

Miki
@Franc ma Camele

I tak będę spał a ten kierowniczek mlot może mie cmoknąć w sam środek pompy.

Miki
@Franc ma Camele

Co to za problem nie dlugo wpadnie p.i.p kary się posypią i wio z matołkiem.Idzie lato urlopy wolne zwolniona się posypią i kto będzie pracował wszystko przed tobą soczysty ciulu.Czepiaj się dalej matolku ludzi I zrobisz wielkie oczy.Chyba gościu nie zdajesz sobie sprawy co cie czeka i jakie nowe wyzwania przed tobą!!!Odrazu sobie materac wstaw do biura abys czasu na dojazdy do pracy nie tracił.Jak staniesz na posterunku baza B.NIe zmieniaj tego co dobrze działa.Bo nic nowego tutaj nie wymyślisz.Siedz w swojej norce odbieraj telefony i będzie ok.I badż grzeczny to ludzie ci wybacza twoj fatalny start w Naftorze.

@Franc ma Camele

Kierowniczku zalatw dostęp do WC w budynku którym masz swoje biuro.Bo z twoich drzwi do biura zrobimy sobie sedes i będziemy tam lać i (usunięte przez administratora) kierowniczku.

Lolo

I tak właśnie działa socjotechnika.Juź piszemy i się szczujemy brawo barany.

OOOO

Ja napiszę tak oto nie zdążyłem poznać nowego kierownika i nie zdążę bo mnie ta firma już nie interesuje a jak to czyta ten nowy kierownik to niech wie że poprzedni co był jeszcze we wrześniu to zarabiał 6 czy 7 koła na rękę czyli jego wzięli po taniości czyli już jezd wyd..mny a poprzedniego Radka wydy.m.a ..li i niech nie myśli że warszawa inaczej z nim nie zrobi jak przyjedzie baca z inspekcji pracy albo sanepid czy też mu to mówili? I że kary są a tu na bazie to nawet plan ochrony nie jest przestrzegany. Pozdrawiam nugusów i nie dajcie się złapać na spaniu !

ZZ Top

Znacie te zachowania? Przegląd sztuczek socjotechnicznych Na wstępie zacytuje słowa socjologa dr Brad Sagarin'a: W socjotechnice nie ma żadnej magii. Socjotechnik wykorzystuje te same metody przekonywania, jakich my używamy każdego dnia. Wcielamy się w role. Staramy się budzić zaufanie. Tworzymy wzajemne zobowiązania. Ale w przeciwieństwie do większości z nas, socjotechnik stosuje te metody w manipulacyjny, oszukańczy, wysoce nieetyczny sposób, często powodując katastrofalne skutki.

cezar
@ZZ Top

Cześć Techniki socjotechniczne to już norma w niektórych dużych i znanych firmach ochroniarskich. Z takich firm właśnie mamy nowe nabytki kierownicze. W tych firmach kursy z socjotechniki są obowiązkowe dla kadry kierowniczej. Wiem,bo ....pracowałem w Impelu. Pracowników należy uzależnić od siebie i skłócić między sobą. Lepiej wtedy nimi sterować ; )

@cezar

No tak pensja 6 tys złotych pracownik ochrony jest co manipulwać i sterować 16 zł na godzinę brawo.Kursy pierwsza klasa.No tak zawsze znajdzie się Baran lub stado baranów co wpadnie w pułapkę zastawioną przez takich gości z z impela czy solidu.Kurwa sluzby wywiadowcze.Mam beke z takich debilow.Ale czego się nie robi dla auta służbowego telefonu .Ale za to jaki szef tak ale na jajach.Jest wielki.Nic nie wiem ale jestem.I tak to dxiala takich zadranców jest pełno.Kurwa kadra kierownicza matolki.

Leń

Czy ten nowy nabytek szef ten zloty koń pociągowy Debogorze to będzie strzał w dziesiątkę czy tylko nastepny nie udany transfer?Ponoć chlop ma dźwignąć morale załogi!!!!Pytanie czy ten koń pociągowy da radę?

@Leń

Ten zloty strzał pochodzi z kuźni talentów jednej Trojmiejskiej firmy ochraniarskiej.Ten zloty środek to jak rozwolnienie w WC.Pytanie kiedy się tylko papier skończy?

@Leń

Widać za długo było spokojnie komuś to się nie podobało!

to masz
@Leń

Wypisując te głupawe teksty, robicie z siebie ogólnopolskie pośmiewisko w tym Dębogórzu.

@to masz

Teksty są dobre na czasie.Aty co loda mu robisz z polykiem.

nikoś
@to masz

może lepiej zwrócić się do związków zawodowych?? a one zrobią to co zawsze,załatwiącoś dla siebie i dogadają się za naszymi plecami.

........

To kierowniczek już pokazuje jak się pracuje na Debogorzu Naftor.Jak odejdzie pare osób to będziesz chlopie sam siedział na bramie Baza B

Rambi
@........

Czy w tej chorej firmie nie może przyjść normalna osoba tylko same popaprańce jeszcze mloť z solidu.Nastepny burak brawo.

Kowal

Teraz postękacie jak wam się źle pracuje.Solidowskie praktyki szybko będą wprowadzone w źycie.Zaczniecie szanować związki zawodowe na zakladżie.

Lolo

Do nowego kierowniczka chłopcze to nie Solid a te twoje głupie nawyki z poprzedniej firmy zmień.!!!.Tu się inaczej pracuje i ludzi szanuje.Ale wszystko przed tobą mamy nadzieję że będziesz udanym transferem a nie następnym wspomnieniem i bęka dla wszystkich.Sluchaj dobrze Radka i notuj co ci przekazuje żebyś wiedział jak masz pracować i nie denerwować pracowników.

Kart
@Lolo

Tam powinno się podziękować co niektórym pracownikom którzy ciągle narzekają że jest niedobrze jak mi pasuje fora ze dwora

Janek

Cześć jak Bazach wystawili już na przetargi samochody strażackie ? Od czasu wypowiedzenia przez PERN umowy na ppoż podobno mają wszystkie być sprzedane . Tylko nie wiem czy 30-letnie auta z poprzedniej epoki coś zarobią , czy nie lepiej było je oddać np do OSP ?

Straż 1
@Janek

Orientujesz się może czy PERN przejmie straż pożarną we wszystkich bazach?Pozdrawiam.

Jankes

I jak koledzy po podwyżkach???

Tomasz

My w Warszawie Nienazekamy jak Wy.

BOMBARDIER

Cieszyć się, pozdrawiam

ON
@Tomasz

My z Warszawy nie narzekamy...tak lepiej?

to masz
@Tomasz

Niech się STOLYCA dokształci i nie będzie tak bezczelną

Patryk

Hej, czy macie jakieś miejsce gdzie możecie zostawiać swoje rzeczy? Jakąś szatnie i socjal?

Tomasz
@Patryk

Mamy wszystko,więc przestań narzekać.

To norma w Koluszkach, znajomi kierownika moga spać /szatnia, wartownia, koltrans/, pić, palić i nic nie robić, a reszta z "łapanki rekrutacyjnej" musi za nich pracowac. Dlatego zawsze brakuje tam ludzi. Kto bystry przyjdzie to zaraz ucieka."

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.