Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Wirusik

Witam. Nie wiem jak na innych bazach ale na Debogorzu jeden z patroli jest dwuosobowy , bardzo czesto musze jezdzic z osobą na zleceniu czyli z pracownikiem z zewnątrz ktory dorabia w Naftorze. Problem jest taki ze gosc nie jedzie do domu jak to jest teraz wskazane tylko wali do drugiej i nawet trzeciej pracy, i skad ja mam pewnosc ze ten jego kaszel czy kichanie to KORONAWIRUS dla mnie. Proszę pomyśleć na tym i na czas "zarazy" moze wprowadzic patrole jednoosobowe. Życzę zdrowia.

@Wirusik

Witam ciebie jeżeli masz obawy to zapewne jak każdy z nas wszystkich pracowników ochrony Firmy Naftor.Jezeli pracuję z Tobą to zapewne też nie wiem z kim przebywasz i gdzie chodzisz i czy ze tak samo mnie nie zarazisz pracownika ze zlecenia.Ale jest wstępna selekcja jak mierzenie temperatury na bramie wejsciowej.Szkoda że szklalujesz ludzi ze zlecenia.

Krzysiek
@Wirusik

Myślę że w innych pracach też jest kontrolowany więc zagrożenia nie ma.

Proszę o wyjaśnienie nie przedłuża się umowy o pracę pracownikowi w bazie 21 Dębogórze w ramach oszczędności firmy Naftor , aby kilka dni później czytać ogłoszenia oprzyjęciu do pracy na pełnym etacie gdzie tu jakiś sens ....

cieply

patrole podwojne w dobie koronawirusa super!!!!

Wiarus

Niech będzie przestroga dla innych baz żebyście ludzi nie przyprowadzali bo w Dębogórzu jest nadmiar i nie chcą przedłużyć umów o pracę i tak oto koledzy kolegom prosiaczka podkładają

Są jeszcze związki na zakładzie i i jest w nich dwóch Panów którzy dużo mówią i dobrze mówia zawsze jest droga ratunku kto pyta ten nie błądzi ale lepiej robić dym i oceniać innych.

Wiarus

Nie wiem o kim piszesz ale nie przedłużyli umowy komuś kto nie chodził na L4 i zawsze był gotowy przyjść do pracy chyba że pracujemy w dwóch różnych firmach w tym prywatnym folwarku Dębogórze

@Wiarus

Piszemy o tym samym gościu przeżyje ma środki do życia.

Stepway

W czym problem OWC Gdynia i Wejherowo potrzebuje ludzi kto jest zainteresowany wie gdxuexdue zgłosić mniej podstawy ale dodatki większe i va dobach no i święty spokój

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Lolo

Słyszałem że Chłopaki że zlecenia w Debogorzu szukają innej pracy bo brak podwyżki juz powoli odchodzą jeden juz zrezygnował.A co będzie jak reszta odejdzie znowu będzie brak ludzi do pracy.Ale widać Kierownictwo nie reaguje na problemy.Kto będzie znowu cierpiał mi szeregowi pracownicy na umowę o pracę brak wybierania dni wolnych.No to nic posypia się zwolnienia lekarskie i bedzie git.

@Lolo

Szkoda tylko że nie ucierpiał ten co ich z poczty przyprowadził a rykoszetem innego dopadł!

Sąsiad z OWC
@Wiarus

Chodzi o wąsika że ich przyprowadził to wiadomo kto od początku coś mi nie grało jak jeszcze pracowałem a tuu u tego remont a u tamtego

@Sąsiad z OWC

Piesku pilnuj budy i szczekaj jak ci każą.

Duch

Wyjazdy do Warszawy na szkolenie są odwołane.

Hary
@Duch

Kto nie chce i tak nie jeździ od nas z gdańska więc bez roznicy

Stary pracownik

Odnośnie szkoleń i koronawirusa: w tych hotelach to może być jedna wielka wylęgarnia, kto był to wie, dziesiątki obcokrajowców, może ktoś pójdzie po rozum do głowy i zrobi dobrowolne szkolenia?

Corona

Następny panikarzy ????????

Corona
@Corona

Miało być panikarz ;)

#
@Stary pracownik

Masz rację z tym zakwaterowaniem. To miejsce stanowi bardzo duże zagrożenie I takie postępowanie wbrew zaleceniom unikania większych skupisk ludzi jest karygodne. Ciekawe jak ktoś się zarazi i założy sprawę o świadome narażanie na utratę zdrowia. Nie wiem czy stać naftor na to.

Jozef H.
@Stary pracownik

Jak coś się stanie to do sądu pracy podać kierowników baz że zmuszają do wyjazdów bo nie na takiej konieczności a teraz to nawet przestępstwo bo jest rozporządzenie ministra zdrowia u takie zmuszanie jest wbrew prawu.

J-23
@Stary pracownik

BO TO KTOŚ POWINIEN POMYŚLEĆ A TU TYLKO REGULAMIN I PRZEPISY, ŻYCZĘ ZDROWIA PRACOWNIKOM ...ALBO LEPIEJ SZCZĘŚCIA W ŻYCIU ZAWODOWYM.

Łukasz
@Stary pracownik

Właśnie pojawiły się 2 przypadki w Warszawie a zgodnie z rozporządzeniem pracownik MA PRAWO odmówić wyjazdu służbowego w rejon zarażony , nic dodać nic ująć, wg mnie nie spowoduje to zabrania dodatku wcześniej uzyskanego, albo sąd pracy.

#

A jednak głos rozsądku Przemówił za odwołaniem szkoleń.

Ile w naftorku zarabia d -ca zmiany

Len
@Nowy

Dowódcą zarabia 3800 na łapkę.

Commando
@Len

No na pewno. 3800 brutto, to jeszcze jestem w stanie uwierzyć.

@Len

3200-3300 brutto

Dowódca no ma 3250 a zwykły pracownik ma na obiektach 1 kategorii 3 tys brutto + za szkolenie 100 zł netto

Czy można w Naftor Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

J-23

Chyba że sam sobie dodasz ...

rzecznik.gis

W związku z licznymi pytaniami Państwa, wszelkie próby takiego zachowania pracodawcy należy niezwłocznie zgłaszać inspektorat@gis.gov.pl tel. +48 23 526 13 00, natomiast naruszenie art. 210 par. 1 kodeksu pracy do Inspekcji Pracy zgodnie z właściwością terenową.

Janusz

Czy są 2 firmy Naftor czy jest to jedna i ta sama firma, która znajduje się w dwóch różnych lokalizacjach? Na temat tej położonej w Rasztowie nie udało mi się znaleźć żadnych informacji i nie jestem pewien o której piszecie, mógłby ktoś to wyjaśnić?

...
@Janusz

Naftor jest jeden, i tylko jeden.

Gogo

Czy na ktoś wiedzę na temat dodatku stażowego co ma być wypłacany w lutym? Czy naftor też wypłacać będzie czy tylko budżetówka?

...
@Gogo

Dodatek stażowy wypłacany jest w budżetówce. Co ma piernik do wiatraka?

@Gogo

Ja mam wyższa pensje za dowodzenie, ale mam już dosyć tej szychty

Lech

Jak u was z wyjazdami na szkolenia do Warszawy? U nas w Gdańsku jak się nie chce to kierownik nie robi problemu, wpisujemy się na ostatni termin szkolenia a później rezygnujemy i z głowy ????

Hary
@Lech

Ale szkolenia są przecież obowiązkowe

Ulek
@Hary

Szkolenia są o obowiazkowe, jak wam się to udaje?

Śpioch z bazy
@Ulek

Nie są obowiązkowe po prostu zostanie zabrany dodatek, możecie zadzwonić bo kierownik wam tego nie powie, przecież naftor ma szkołę a każda osoba to kasa dodatkowa skądś tam.

Ci co wypowiadają się o służbach w ty h szeregach tak naprawę nic nie wiedza o tym fachu i nawet o życiu ktoś kto przepracowl ponad 25lat w jakim kolwiek mundurze i jest solidny wie co to taktyka działania zadny nawet miesięczny kurs nie jest wstanie tego was nauczyć taka jest prawda a zazdrościć nie zabrania się nikomu pozdrawiam ????

Xx

Te wasze służby głównie wojskowi albo emerytowani policjanci najwięcej strzelają sobie w kolano na służbie albo wieszają się w lesie obiboki

Leon

Czasy komuny się skończyły ale myślenie nie których kierowników dalej jest na poziomie zerowym. Na obecne czasy zapewnia się komfortowe warunki pracy dla ludzi żeby byli zadowoleni z pracy i komfortowo im się pracowało.Tak się trzyma ludzi żeby nie odchodzili z pracy i szukali innego zakładu.Moze tak Pana kierownika trzeba wsadzić na stołek drewniany i niech sobie posiedzi osiem godzin przy kompie zobaczymy jak jego cztery litery będą się czuły.Ale do tego czeka dorosnąć zeby zrozumieć potrzeby pracowników.Wygodne fotele to szczęście pracowników i dobre zdanie o swoim kierowniku.

Elcomanchero
@Leon

Masz rację a pewien kierownik co sobie prywatny folwark zrobił z bazy i się wręcz chwali że jest nie ruszenia to taki typ człowieka co się przyczepi czy będziesz siedział, stał czy jeździł zawszeu się coś nie spodoba

Pracownik III
@Elcomanchero

Albo wydaje mu się z autobusu że coś widział

Lech

W Gdańsku emeryci i ludzie z grupą inwalidzką oraz zleceniowcy którzy albo się spóźniają albo kończą wcześniej o czym koordynator nic oczywiście nie wie.

Tadek

Witam,jaka sytuacja w Koluszkach.Nadal odchodzą ludzie którzy trzymali ochronę na wysokim poziomie.Kiedyś ta baza była uważana za wzorcową, dziś to przystań dla emerytów, osób chcących dorobić i majacych w (usunięte przez administratora) Jakość usługi. Naftor w Koluszkach dołączył do reszty baz uważanych za beeeee.

@Tadek

Dalej za mało kasy płacą i ludzie uciekają i szukają innych firm gdzię lepiej płacą i jest święty spokój.Ludzi z uprawnieniami na broń jest coraz mniej bo się nie opłaca pakować tyle kasy w kursy i i mieć takie śmieszne pieniądze czyli żadne.I będzie jeszcze gorszy (usunięte przez administratora)

$$$$$$$$$

Panowie jak czytam te wpisy na forum to mam odczucie że Naftor to oddżiał karny o zaostrzonym rygorze.Ja mam dwa fajne fotele na zbyciu za darmo z funkcją spania polecam oddam w dobre ręce.Niech wam służy po prostu kolorowych snów Panowie Ochraniarze.

Kowal

Jeszcze trochę i znowu będzie zadyma.

Kuternoga

Niedługo będzie zamontowana kamera na c i skończy się spanie

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.