Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Stary pracownik

Się teraz cieszycie na bazie C że kierownik zabrał fotel z Pb to wam w nocy wjedzie i materac zabierze śpiochy co się jeszcze jakoś uchowały

###########
@Stary pracownik

Nic straconego następny wstawiamy jeszcze wygodniejsze i zabawa dalej trwa haha.

Cześć wszystkim czy na innych bazach dalej zatrudniają jako kierowca ratownik ?czy tylko ochrona ppoz z dopisanymi obowiązkami? Dziękuję za odpowiedź.

Kaszub
@Piotr

W Dębogórzu zatrudniają jako ochroniarz z poczty z polecenia Romualda

@Kaszub

Kaszub a tak na poważnie ? :)

Pppp
@Kaszub

To ten pajac tam jeszcze pracuje,niepoznali sie na nim uszczelka gumowa

Stepway
@Piotr

Akurat to racja bo można było zrobić 15 zleceń w miesiącu i firma mniejsze koszt poniosła a nie zatrudnić 5 co kilka służb biorą

@Stepway

Napisz do Dyrekcji skargę.

Do ktoś

Ma się rozumieć chodzi tobie o poświadczenie nieprawdy co jest objęte kodeksem karnym kiedy np emerytowany policjant idzie na badania lekarskie i psychologiczne raz na 3 lata i pobiera dodatek 500 czy 600 zł i oświadcza że nigdy nie miał takich świadczeń aby było jasne ja osobiście znam takich co tak robią i zawsze im to uchodziło płazem mam nadzieję że to niedługo się skończy no do licha komenda doskonale wie kto bierze ten dodatek i potem te same osoby przysylaja kwity do komendy że są zdrowi za to trzeba się zabrać i to pilnie

@Do ktoś

I co to was interesuje kto co ma ich sprawa a tobie co (usunięte przez administratora)żal ściska że nic nie masz!

@Rambo

Widać że rambo strasznie broni tych co mogą mieć więcej niż inni i na dodatek nie obchodzi rambo czy jest to zgodne z prawem czy nie rambo pamiętaj tylko za poświadczenie nieprawdy pisemne do 8 lat więzienia jak ktoś lubi pobyt w sanatorium wieziennym też ma do tego prawo jesteśmy w wolnym kraju więc każdy robi jak chce ja nikomu nie zazdroszczę że jego wolność wisi na włosku pracując w ochronie nie można mieć nic na sumieniu ani ukrywać bo tego od nas się wymaga

Rambi
@Do rambo

I jeszcze jedno pajacyku patrzę na siebie tylko i nie wnikam.kto co ma bo liczę sam są siebie i kasę zarabiam sam i nie stekam na forum jak ty co inni mają zrozumiałeś to i koniec naszej rozmowy pajacyku.

Do rambo

Rambo nie trzeba być psychologiem żeby z twojej rozmowy wywnioskować że piszesz ze masz gdzieś innych trzeba się martwić sobą itd a jestem pewny że sam jesteś emerytowanym policjantem albo milicjantem i teraz po moich konkretnych argumentach i wypowiedziach dostałeś stracha powiało grozą bo gdybyś był zwykłym Kowalskim który pracuje w naftor za 2200 zł netto miesięcznie to byś inaczej pisał i bys emerytowanych policjantów nie bronił bo to bez sensu a poza tym wszyscy wiemy jak zachowują się policjanci na bazach 21 zł brutto za godzinę pracy i mają ciągle problem ciągle pokrzywdzeni ciągle im mało pieniędzy brak dyscypliny ogólnie tylko problem 2 lewe ręce do pracy ale już niedługo ich nie będzie skończy się to teraz policjant po pojsciu na emeryturę ma zakaz pracy z bronią prawda skoro są tacy fajni niech nie uciekają na labe w ochronie tylko niech pracują w policji jak najdłużej i ostatnie słowo do rambo pisałem już proszę wyrażać się a nie wyzywać od ciołków bo to nie ładnie panie rambo jak mama nie dała kultury w genach to powrót do piaskownicy

Do rambo

Super sugestia rambo na detektywa sklepowego niech idą wszyscy emerytowani policjanci a nie do naftoru z bronią pracować a druga sprawa nawet detektyw sklepowy musi mieć do pracy aktualny kpof więc też odpada to takich stanowisk potrzebni zdrowi ludzie a nie z urazami psychicznymi albo udawacze psychiczni za 600 zł miesięcznie więc rambo poszukajcie sobie inne zajęcie jak chcecie dorobić np pracę interwencyjne oczyszczanie miasta pomoc starszym osobom przez pasy widzisz nikt was nie dyskryminuje

@Rambi

Każdy ma prawo wyrazić opinie na forum bo żyjemy w wolnym kraju i najbardziej ma prawo wyrazić się osoba która ma kulturę a widać że rambo to lamer i tylko wszystkich obraża i wyzywa oczywiście że koniec rozmowy bo brak Ci argumentów przegrałes

Rambi

Normalnie płacze!

Commando

Co ty sam do siebie piszesz?

Fazi

Myślę zę pierwszy stracisz prace

Śpioch z bazy
@Do rambo

Zostawić Kowalskiego to porządny kolega, szedł w masę ale teraz idzie w biceps

Pracownik 2

Zobaczcie teraz na Dębogórzu jak wam na reszcie baz pozakładają kamery to skończy się spanie na bazie c i pb lada chwila to nastąpi . już jedne śpiochy się tłumaczyły to teraz reszta obiboków będzie sprawdzona.

Wytrwały
@Pracownik 2

Z kamerami to jeszcze się okaże po kontroli odpowiednich organów , związki w tym kierunku nic nie robią. Opinia prawnika też będzie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
●●●●●●●●●●

Mogłeś lepiej.pokierowac swoim marnym życiem i wstąpić do każdej formacji czy policja lub wojsko.Anie(usunięte przez administratora) się teraz o sprawy mało ważne pajacu.

......
@●●●●●●●●●●

Jest tak w naftorze że lepiej zejść z etatu i przejść na zlecenie dopóki jest taki kierownik jak w Emilianowie i jego zaufani ludzie (usunięte przez administratora)

Xxxxx
@●●●●●●●●●●

Sprawy mało ważne haha że ludzie z kwitem na psyche robią z bronią co w Polsce jest karalne to mało ważne dla Ciebie widzę że super gość jesteś prędzej czy później to będzie osądzone przez policję sąd lub prokuraturę a media i gazety będą miały co pisać.......... Pozdro dla uczciwych pracowników naftor bo naftor to dobra firma tylko ludzie muszą co niektórzy odejść aby nie niszczyć wizerunku

Bubu
@●●●●●●●●●●

Jak ktoś pisze komentarz na forum o godzinie 00:19 to znaczy że pewnie pracuje w naftorze i na nocnej zmianie haha uważaj kolego bo jak na kamerze zobaczą że bawisz się telefonem to mogą cię zwolnić z naftoru a naftor to porządna firma i ciężko się tam dostać

@Xxxxx

Ty gościu strasznie się tu napinasz i siejesz ferment!Mają papiery to pracują A tobie kij w oko zajmij się swoimi sprawami.

@Xxxxx

Dobra bo płacą na czas .

Piko
@Leon

Haha niezła zadyma ostatnio na forum jak w brytyjskiej knajpie w sumie ten bubu ma rację kto sieje ferment w sumie nie ma żadnego ferment sprawa dyskusyjna ja osobiście nie chciał bym pracować z kolesiem co ma niby kwity a co na boku jakieś przekręty robi dla kasy i udawał wcześniej psychola mało tego dalej bierze dodatek a u lekarza (usunięte przez administratora) kłamie że nigdy temat psychiki go nie dotyczył jednym słowem podwójny agent przysłowiowy bolek haha z takimi farbowanymi lisami won

Grucha
@Piko

To mają czy nie mają masz papiery na to jak masz to gość jesteś?A jak nie to omówienie i pojadą z toba jak że swiniakiem!

Wartownik

Ciekawe czy baran co ogląda kamery poniesie konsekwencje za to że widział jak ktoś zasłabł na portierni w nocy czy dalej cwaniakować będzie bo po miesiącu to każdy baran jest mądry

www
@Wartownik

To dopiero po miesiącu zobaczył że ktoś zemdlał

Psychiatra
@Wartownik

Panowie w takiej sytuacji bardziej pasowałoby powiedzieć przepraszam niż budować niepotrzebne napięcie .ciągle czytamy bo szef bo prezes ale to z wami jest coś nie tak i właśnie pokazaliście swój niziutki poziom. Daliście ciała po całej linii teraz wypisujecie bzdury o zasłabnięciach . Swoim zachowaniem psujecie opinie pozostałym pracownikom bynajmniej tym o dobrej kondycji fizycznej i przede wszystkim psychicznej. Dziwie się, że jeszcze po takiej wpadce macie odwagę pyszczyć, dlatego powinno się wywalić na zbity pysk tych, co zasłabli a niektórych pokierować na dodatkowe badania psychiatryczne.

Stefan
@Psychiatra

Dobry wpis brawo jestem dumny z Ciebie!

@Psychiatra

Dobre na zbity pysk!Misiu kto będzie pracował Pan Prezes czy Szef zejdzie na posterunek. Za 2500 netto śmieszny jesteś.Brak ludzi jest do pracy widze nie jesteś w temacie!

Do psychiatra
@Psychiatra

Dobrze wspomniałeś o badaniach psychiatrycznych a głównie tym resortowym policjantom trzeba zabrać bo 80 %maja poświadczone nieprawdę i słyszałem że mają się za nich zabrać w naszym zawodzie za takie poświadczenie nieprawdy grozi do 8 lat więzienia a emerytowani w takim naftorze to tylko chca stanowiska kierownicze

Do psychiatra

Że brak ludzi w naftorze haha kto chce pracować za 2100 zł netto z bronią psss słyszałem że kierownicy w bazach swoim pracownikom wciskają bajeczki że do pracy w naftorze do ochrony ciężko się dostać że teraz naftor wywala ludzi bo ma dosyć haha dobre co czego nie wymyślają żeby ludzie w ciemnocie żyli i rozsylaja teraz te mejle że niby ludzie bez munduru bez kamizelki pełnia służbę i śpią w pracy po co robić szum na cały naftor po prostu trzeba się zabrać za tą bazę gdzie źle jest a zresztą materiał nagrany z kamery jak ochroniarz śpi itak nie może służyć w celu zwolnienia z pracy te kamery co mają pozakladane nad głową ochroniarzy są nie legalne pracownika można mobilizowac do pracy na podstawie przyjazdu kontrolnego a nie na podstawie obrazu nagranego z kamery każdy sąd to uwali haha

@Do psychiatra

Matka Teresa się znalazła za malutki jesteś!

Rambo 3
@Rambo

Tej pseudo Rambo może ty jesteś za malutki Hehe a jeśli ktoś mówi że jest nie zdolny psychicznie a potem na badaniach licencyjnych nagle wyzdrowiał to chyba samo sobie przeczy że osoba ściemnia i nikomu nie zadroszcze tylko tak powinni zrobić I kropka haha pozdrawiam

@Rambo 3

Strasznie ciekawski jesteś co cię to interesuje zacznij się interesować własnym życiem.

Rcky

Jak się coś pisze to trzeba mieć elementarną wiedzę. Są choroby psychiczne na które może leczyć się i w tym samym czasie pracować z bronią policjant i nie przeszkadza to, tym bardziej pracować jako cięć po przejściu na emeryturę. I nie ma tu znaczenia, że bierze się dodatek do emerytury ze względu na tę chorobę.

Do rcy
@Rcky

Albo nie zrozumiałem albo ktoś pisze nieźle lamerstwo kiedy tak było że jak policjant zapada na chorobę psychiczną dalej pracuje z bronią haha jeżeli takie coś ma miejsce jest skierowany do psychologa jeżeli wróci do normy dalej pracuje tak jest tylko w policji a po odejściu policjanta na emeryturę większość załatwialo kwity na głowę bo to najbardziej zatwierdzali i dzięki udawaniu psychicznego dało dodatek 600 zł do 60 roku życia i potem jak to policjanci nie pomyśleli że przydała by się praca żeby dorobić i nic innego nie potrafią i najprościej do ochrony z bronią i wtedy badania lekarskie i teraz pytanie czy masz problemy psychiczne i wtedy Uwaga moment kiedy trzeba kłamać i poswiadczyc nieprawdę a to z kolei jest w pracy w ochronie nie dopuszczalne i karalne

Miki

Czytam ciebie może ty byłeś molestowany?A innym wciskasz swoje flustracje z młodych lat co.Pomyślaleś czemu ktoś robi błędy?Dysortografia przeczytaj znaczenie słowa to kapucynie zrozumiesz?Ale za tępy jesteś kmiotku!Ale jak to pisze łeń jesteś parówa i (usunięte przez administratora) brawo trafione.

Leń

Akurat nie zmieniłem nika (usunięte przez administratora) jeden.Kazdy chce to pisze logiczne parówo.

Jason 78

Nie wszystko, tylko twój język i zachowanie sprowadza się do tego, że niejedna osoba wywnioskowałaby, że musiałeś być wykorzystywany w dzieciństwie. Tu się nie ma czego wstydzić , są osoby, które mogą ci pomóc ( o ile nie jest za późno ). Dla twojej świadomości - parówa, to nie mięso. Gdybyś był bardziej mądrzejszy, niż ci się wydaje, wiedziałbyś o tym. A tak, po prostu zostałeś (usunięte przez administratora) przez reklamy, naiwniaku. Wolę być ciepłym chłopakiem z Naftoru, niż takim homosiem jak ty.

@Jason 78

Taki starasz się być bystry tutaj to zobacz co w składzie parówek jest podam ci przykład żebyś daleko nie szukał berlinki parówki i odpisz mi czekam na odpowieďż co jest w składzie (usunięte przez administratora) jeden to po pierwsze.Ja wolę być (usunięte przez administratora) bo to mi pasuje.Molestowanie dobre matolku moze masz przygody z kolegami Twojego pokroju chłopakami brawo.Misio się obudził i kuleczki wypadły z tyłka twoje zmartwienie parówo.

Leń

Nie spuszczaj się tak namiętnie tutaj Michaś.Co jest w składzie parówek (usunięte przez administratora) czekam na odpowiedż.Chyba trawa ?

Len

Postaraj sie jeszcze bardziej coś napisać parówo.Zabawny jesteś Michaś.Mega parówa.

Len

Chyba największym biegaczem jesteś!

Len

Jaka ta.mysl jest głęboka brawo zafascynowaleś mnie nie samowite wzruszyłem się Michaś.

Odpowiedź
@Len

Parówy to emerytowani policjanci haha pracujący w naftorze haha psują tylko wizerunek firmy

Pracownik 2

Czy na innych bazach były premie mam.pytanie no w Dębogórzu nic nie dali jeszcze na koniec roku (morze jutro przyjdzie) a to niesprawiedliwe bo niektórzy chorowali a inni nie.

Janusz biznesu
@Pracownik 2

Na pewno będą skoro kierownik obiecał

Pawel
@Pracownik 2

Żadnych premi nie będzie już I nie macie na co czekać pozdrawiam

Odpowiedź
@Pawel

Żadnych premi nie będzie bo naftor musi zbierać na dodatek stażowy wątpię czy dadzą w tym roku 145 brutto za udział w szkoleniu w Warszawie mam nadzieję że zabiorą to 145 brutto Za Warszawę bo nie chce mi się tam jeździć a tam też kasa ucieka zamiast szkoleń lepiej ludziom premie dać

igor

jakie macie stawki na swoich obiektach? Koluszki-umowa o pracę 2900 i zlecenie 19 brutto ioczywiście permanentny brak ludzi.

Pikolo

Nowy prezes nie dał premi ? (usunięte przez administratora)

@Pikolo

Ja dostał premie A wy nic?

zzz

Dostałeś za wypracowany zysk firmy a nagród nie będzie :)

Jaro
@Pikolo

Premię zamienił na podwyżkę.

Pikolo

Panowie, pieniądze nie są najważniejsze.... ;)

Jaro
@Pikolo

Za dużo nasłuchałeś się Karczewskiego.

J-23

SŁYSZAŁEM,ŻE WASZE PREMIE DIABLI WZIELI...TO MOŻE GAZ SYSTEM WAM WYPŁACI JAK NAFTOR TAKI BIEDNY?

Dzozef

Hej słyszeliście coś na temat że mają na bazach polikwidowac samochody strazackie i zastąpić je melexami ? Pr:ecuez są bazy gdzie są po 3 auta i jak oni chcą to wózkami zastąpic

@Jason78

Gdzie są parowki

Platon

Może dla ciebie nie są super, ale ja bym się ucieszył, gdybym dostał podobną kwotę do tej z zeszłego roku

Platon

A od kiedy trzeba gdzieś latać, żeby ją dostać? Beznadziejny komentarz. Chyba jesteś świeżym pracownikiem, skoro nie wiesz, że nagrody dostawał każdy, kto nie był na zwolnieniu lekarskim dłużej, niż dwa tygodnie.

Platon

Serio, słyszałeś? Pewnie krasnoludki ci opowiedziały?

Platon

To pewnie te same co gadały mi o tobie, że dziobiesz komu trzeba.

Platon

Dla mnie, to możesz nawet dziadkom po fajki biegać.

Platon

Jakimi hejterami? Przecież od razu widać, że to jeden (usunięte przez administratora) używający wielu nicków.

Platon

Powiedział śmieszny łosiu :)

@Platon

Kinolku pilnuj fajery ze swoim kumplem pluto i będzie ok.I nie pisz tu poematów.Wracaj do Gdańska.

@Leń

Pryszczaty matołku do Gdańska mam za daleko, więc kolejne pudło. Coś ci się miesza w bani, zmów lepiej paciorek i idź spać, a nie mędrkujesz.

Platon

Pudło, bo całe życie strzelasz wyłącznie ślepakami :)

Platon

A pryszczata (usunięte przez administratora) pozostanie suką pajacyku.

@Platon

Mlocie jeden pilnuj budy piesku nie szczekaj tyle parówo jedna bo pojadę z toba tu na forum i się zapowietrzysz leszczu.Za dużo bym ci tu nawciskal epitetów których byś nie zrozumiał.Co jedynie to mi możesz z (usunięte przez administratora) baka wysłać to ci rozjasnieje.Ale jak się ma (usunięte przez administratora) zamiast muzgu to nic piesku na to nie poradzę.

@Leń

Odpuść sobie bo i tak nie przerobić tematu A swoje uniesienie zachowaj na trzepanie dywanów.Zdrowych świąt (usunięte przez administratora).

@Leń

Nigdy nie odpuszczam pierwszy takim cwaniaczkom za dychę. Nie spinaj się tak więcej, bo ci kiedyś żyłka pęknie, również zdrowych (usunięte przez administratora) i do siego roku.

SEW
@Platon

Platon ty pewnie sam latasz że tak piszesz bo tak ci maja co latają to piszą na kogoś więcej się staraj to dostaniesz jak ci (usunięte przez administratora) ściska nie zasłużyłeś to nie będziesz miał i tyle :) Wesołych Świąt

Miki

Widże pluto że ktoś pocisnoł po tobie matolku jeden.Brawo i tak wszyscy wiedzą że i tak latasz .

Len

Nie strasz bo się zesrasz parówo. No tak (usunięte przez administratora) cisnij dalej szybkie uniesienia i działanie wpisami na forum dałeś łatwo się wpuścić w dyskusję to kto tu jest deszczem ja czy ty.Odpowiedż juz znasz leszczu.Po prostu łeb jesteś i tyle.

Karo

Ja też czytam i nie wierzę. Facet napisał o nagrodzie a ci jakieś chore tematy tworzą Chyba bardzo się nudzi niektórym przed świętami

@Len

Tak zesram się na twój pryszczaty ryjek, pipo. Dałem się podpuścić, bo lubię ripostować takie płotki jak ty. Do tej pory myślałeś, że tylko ty masz cięty język, no to wyprowadzam cię z błędu. Może i jestem łbem, ale za to ty zasługujesz jedynie na miano łebka swojej " fujarki ".

@SEW

A ty dalej rób lody dziobaku, i tak dostaniesz figę z makiem.

@Miki

W d...e byłeś, gó..o widziałeś :) " Pocisnoł " powiadasz? Rozbawiłeś mnie do łez, kolejny analfabeto.

@Platon

Łeb jesteś parówo.Pisz dalej i się tłumacz leszczù.Brawo.

@Platon

To ripostuj dalej (usunięte przez administratora) biegaczy biegaj biegaj to wybierasz może rozum na święta parowo.

@Platon

Zapytaj się swojej drugiej połowy to ci powie jaka mam główkę bo.mi powiedziała że pęka ze śmiechu jak to widzi u ciebie.Poszlo w pięty leszczu.Popracuj trochę nad tekstami wysil ta pusta majówkę (usunięte przez administratora)

@Leń

Takim śmiesznym płotkom nikt nie musi się tłumaczyć. Już taki leszcz jest lepszy. A ty pewnie już swoje wybiegałeś lodziarzu. Żeby poszło w pięty, to musisz bardziej się postarać, a jak na razie tylko się błaźnisz. Z twojego łebka to nawet twoja stara miała bekę. Co rano musiała ci go lizać, żeby choć na tyle się powiększył, byś mógł normalnie oddać mocz. Gdzie mam wysłać majówkę? :D

Dawaj, ciśnij mi dalej!

##########$
@Platon

Pluto nie upodlaj się dalej smutny (usunięte przez administratora) z ciebie jest dałeś się zrobić jak małe dziecko .

@##########$

Nigdzie się nie upodlił to tamten tylko się pogrążył. Sam zaczął a Platon świetnie mu się rewanżuje.

@Karo

Jak by nie to Łeń z toba pojechał platon

@##########$

Dałem się zrobić jak dziecko? Ciekawe, w którym w miejscu. Dziecko zazwyczaj siedzi i płacze jak ktoś mu ciśnie, a ja zawsze chętnie podejmuję rękawicę. Staram się nigdy nie pozostawać dłużnym. Tak więc broń koleżki dalej lizusie.

@Platon

Ty pustak pluto wyciśnij ze ten (usunięte przez administratora) z łba to może wrócisz na ziemie. Leń pojechał z toba jak z dzieciakiem

Można po polsku?

Karo

Chyba masz problem z czytaniem, bo ja tu widzę, że leń tylko próbuje ale nie daje rady. I naucz się pisać poprawnie, bo ciężko cię zrozumieć.

@Karo

Leń pocisnąl ta parowe psa pluto

@Karo

Ty karo klucho jedna co jego dziewczyną jesteś.

@Miki

Akurat to kim jestem nie powinno cię interesować.

Bili

Dłużej niż 10 dni ;)

Jason 78

ok. ale nie szkoda ci czasu na te kłótnie? Takich hejterow pełno na tym forum i co będziesz się wykłócał czy cisnął jak wy to piszecie z każdym? Szkoda czasu na (usunięte przez administratora) , święta idą a wy zachowujecie się jak dzieci.

Jak taki luzer z ciebie i gwiazda naftorowska A widzę jest tu was wielu to zacznijcie działać coś na zakładzie.A jakies przepychanki na forum w stylu twoja żona itp.Platon wieśniaku masz się za cwaniaka wielkiego ujawnili się kim jestes jak masz ja.ja a mysle ze masz tylko puste wydmuchy jak połowę z was gwiazdy dużo szczęście jak psy.Mysle ze robisz pod siebie i Klicha jesteś jak ten karo i ten janson pustak luzer dobre.Mylicie pojęcia (usunięte przez administratora) dobre.Naftor wam życie uratował proste.Nie piszcie i się nie spuszczajcie nad stopniami tutaj.

gosc

i jak tam,po ile w tym roku wpłyneło? wielki 0

f-16
@Leń

Zainwestuj w słownik ortograficzny głąbie. Od razu widać co masz w mÓzgu kołku grubo ciosany. Trociny i (usunięte przez administratora) Dojechałbym cię na bazie głąbie. Piszczałbyś jak mysz pod moim butem.

Judasz
@f-16

Dojechać to na ręcznym w sraczu możesz parówo.Jak f16 dobre następny (usunięte przez administratora)

....
@Platon

Nie będzie żadnej nagrody itd i nie czekajcie bo wiadomo już że niema w tym roku więc do pracy rodacy he :)

Leń

Pisze o tobie (usunięte przez administratora) i twoich ziomkach parowkach.

gosc

W tym roku nie starczyło pieniążków ,byly inne ważniejsze wydatki,a firma sie tak rozwija:)

Miły
@gosc

Taa...premie i nagrody dla dyrekcji

Leon

A napisaliście że nic się nie dzieje forum żyje i ma się ok.

O ku... a ja już wydałem pieniądze,które miały wpłynąć ,chodzi o premię świąteczną, bo uwierzyłem w to co mówił Pan Kierownik...i co teraz mam zrobić??

.....

A co kupiłeś?

@.....

Buty do pracy na zimę

.....

A reszta?

peter

czy ta strona jeszcze działa?

@peter

Oczywiście, że działa. Na razie wszyscy siedzą cicho, bo każdy chce dostać nagrodę ;) o ile będzie przyznawana w tym roku.

Pracownik działu

2 tygodnie temu było ogłoszenie na pracuj na stanowisko kierownika ciekawe na jaką bazę, było tylko że pomorskie

●●●●●●●
@Pracownik działu

To było czy słyszałeś z innego źródła jak ploty Debogorze cięcie i spółka.Tam to trzeba zatrudnić dobrego psychologa albo psychiatrę i pracownicy powinni mieć darmowe sesje.Moze Tak Warszawka zainwestuje w darmowe talony świąteczne z pomocą psycholoiczna gratis może to by pomogło!!!!!!!Tak Baranom dzieciom dla was.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.