Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Polak

To 8le patualnie płacą za godzinę stewadom?

,.qqqq,,

Czytam i czytam i tylko się uśmiecham, kotki są wszędzie. Kierownicy na bazach też są nic tu się nie zmieniło przez rok czasu. Narzekamy i pracujemy dalej. Dobrze że najniższą krajową podnoszą to i nam zawsze coś się dostanie. Pozdrawiam Naftor...

Kazy coś lubi.
@,.qqqq,,

Jak to w życiu pracować kolego trzeba .Kierownicy sa i beda i pracownicy ktorzy pracuja za psie ochlapy taki mamy system podnasza i obiecuja ale leprze to niz nic nie dostać. Pocieszajace ale bida z nedza.Najwazniejsze z kim sie pracuje z ludzmi ktorzy jada na tym samym wozie a mysla ze wygrali los na loterji pracujac w ochronie.Pisac mozna duzo i pisane tu bylo duzo na tematy ludzi pracujacych tutaj.Mendy sa wszedzie nie tylko tutaj ale kazy wie z kim ma do czynienia.

Zlota praca.

Żlota praca dla tych ktorzy potrafią docenic aspekty tej pracy i myslą logicznie.Tym wpisem uruchomie wpisy miejscowych troli i nie udacznikow ktorzy nie maja pomyslu na życie co zrobić zeby zarobić a sie nie narobić.

################

Jak tak wam jest zle to po co siedzicie w tej firmie i stekacie jak malo zarabiacie.Rynek pracy jest otwarty jak zle to szukam innej firmy proste.

Jan
@################

Podejrzewam, że jesteś obecnym pracownikiem firmy. Czy zechcesz powiedzieć coś więcej, na temat pozytywów zatrudnienia w Naftor? I

@Jan

Praca ok swoje trzeba zrobic umowa o prace lub zlecenia wybor nalezy do pracownika szefostwo reprezentuje wysoki poziom zawodostwa prawdziwi profesjonalisci.Zawsze sa w stanie pomudż pracownikowi zawsze wysluchaja i pomogą w roznych sprawach nawet tych osobistych.

@###########

Zapomnialem dodać ze system pracy jest dwu zmianowy umozliwia mi to wychodzenie z.moimi kotami na spacery chodze z nimi na smyczy jest to kitek i pusia piekne mi to gra jestem z nimi bardzo zwiazany emocjonalnie przygarnelem je z ulicy po prostu je kocham ale to tak na marginesie jestem bardzo uczuciowy i wylewny.Placa tez ok i premijka wpadnie jestem bardzo zadowolony z warunkow pracy w tej firmie.

@Jan

Janie mam nadzieje ze dowiedziales sie czegos ciekawego.Musze ci powiedziec ze w cxasie wolnym robie na drutach rozne fajne zeczy teraz jestem na etapie dziarania skarpet na zime dla chlopakow z firmy .

@Jan

Janie nie moge ci podac liczb i sum jest to tajemnica przedsiebiorstwa i zlamal bym regulamin i przysiege ktora żlozylem osobiscie .

Miłośnik kotów
@###########

Ty chłopie z nieba mi spadłeś,ja też pracuję w tej SUPER FIRMIE i też mam kotka ,uwielbia paszteciki z Lidla a Twoje?

@Miłośnik kotów

No widzisz sam milo że napisaleś jestem dumny z ciebie dostaniesz odemnie skarpety ktore ci wydziaram zeby ci twoje stupki nie zmarzly zimą i zeby koledzy nie musieli za ciebie pracować jak bedziesz siedział na L4.Ja gotuje swoim kotka zawsze maja cieply posilek.

@Miłośnik kotów

Sluchaj jak chcesz dorobic to mam ogrudek do przekopania chyba umiesz kopać zadna filozofia!Wpadnie ci pare zlociszy za uczciwa prace.Wode dostaniesz grstis do picia stawiam zebys sie nieodwodnił.

Miłośnik kotów
@###########

No to gotujesz im te swoje skarpety???

.....
@###########

Kierownik w emilianowie co innego powie a co innego zrobi i poleci z Tobą w członka

Fty
@Miłośnik kotów

To po co siedzisz i trujesz atmosfere widac nic innego nie potrafisz twardzielu robić.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

No to czekamy na nowe wiadomosci o stawkach na bazach czy juz cos wiadomo oficjalnie.

Eryk
@☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Witam i jak ustalili ile będzie w październiku a druga wstyczniu podwyżka???

@Eryk

Jak dostaniesz teraz podwyzke,to nie dostaniesz w styczniu,o czym ty marzysz chlopie?

Rycho
@Eryk

W październiku 200 i w styczniu 150. Wszyscy mamy tyle dostać. Czyli 350.

Franc

eryk
@Rycho

brutto brutto panowie :)

@eryk

to szału nie ma,i nie bedzie juz w tej firmie

Pawi

Panowie i Panie jak tam wiadomo już jakie podwyżki będą ? jaką kwotę ustalą ?

Zza
@Pawi

Podwyżki w emilianowie tylko dla pupili z gumowym uchem

Gosc
@Pawi

Za chwilę najniższa krajowa nas dogoni, takie nastały czasy w Naftor-ze, hahaha.

Fox

Panowie Naftorowcy ;) pytanie. Mam w kwartale jak kazdy z nas kilka DW wpadło mi chorobowe , co z DW ? Na Dębogórzu DW jest w rzucane w chorobowe , troche slabo , a jak u was na bazach to sie ma ? Pozdrawiam.

tygia
@Fox

Zwolnienie lekarskie w dniu uzgodnionym z pracodawcą jako wolny W sytuacji, w której w pracownik przebywał na L4 w dniu uzgodnionym z pracodawcą jako wolny z tytułu pracy w wolną sobotę, pracodawca nie ma obowiązku ani ponownego wyznaczania takiego dnia wolnego, ani też wypłaty pracownikowi dodatkowego wynagrodzenia z tego tytułu. Nie ma prawnego znaczenia, że dniu wolnym udzielonym w zamian za pracę w sobotę pracownik chorował. Dzień wolny od pracy uważa się za udzielny. Wymiar czasu pracy w danym miesiącu ulega obniżeniu o liczbę godzin przypadających do przepracowania w okresie, w którym pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim. Dzień wyznaczony jako wolny z tytułu pracy w sobotę, nie obniża zatem obowiązującego go wymiaru czasu pracy. Wymiar ten ulega obniżeniu tylko o taką liczbę godzin jaka była zaplanowana do przepracowania w czasie choroby pracownika.

$
@tygia

Bzdura. Pracodawca musi wypłacić zasiłek chorobowy za każdy dzień ziezdolnosxi do pracy w wymiarze 8 h za każdy dzien

@$

Masz rację, wynagrodzenie należy się za każdy dzień przebywania na zwolnieniu lekarskim jednak w wymiarze 80 procent. Pracujesz w firmie i mógłbyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia? Mam nadzieję na większą ilość istotnych informacji.

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jakie zarobki i na jaką umowę można liczyć?

Ktoś
@Adam

Zarobki to 2850 brutto więc chyba bym się zastanowił powaznie gdyż można trafic duzo lepiej. Umowa to najpierw zlecenie np.8 miesięcy następnie umowa o pracę na 1 rok.

@Ktoś

Piszesz bzdury odnośnie umowy,jesli chcesz masz umowe o prace od 1 dnia.

@Adam

Lipiec 180 godzin,2100zł.na konto jak wiesz gdzie wydać tyle kasy to tak.

OCHRONA
@gosc

To zależy gdzie,gaz system-2miesiące umowa zlecenie,3 miesiące umowa-okres próbny,teraz 2021 czas określony

Rolas

co szkolenie to tylko o Dębogórzu gadają, dziś do kumpla dzwoniłem i prosił żebym to napisał: to tam wyobraźcie sobie dni wolne kierownik wstrzymał jakieś zebrania po godzinach robi, godziny zabiera wolne jak ktoś idzie na zwolnienie, zleceniowcom obiecuje gruszki na wierzbie, mąci jakby mu się grunt pod nogami palił on chyba pomylił (usunięte przez administratora) z prawem pracy,u nas przynajmniej stawka 20 brutto na zleceniu i można się dogadać, kto nie wierzy niech sprawdzi (zachodniopomorskie).praca jak praca ale trzeba żyć w zgodzie. Chłopaki nie dajcie się! Pozdro dla Marcina D.co już nie pracuje bo wiem że to czyta .

Marian
@Rolas

U nas stawka 38 brutto na zlecenie a UOP 6800 , Rolas tyle twoja informacja jest warta.wyssana z palca aby buntować ludzi i siać wiatr na innych bazach ,Brakuje ci jaj aby samemu się odezwać i wypisujesz brednie aby inni wywalczyli podwyżki jak przeczytają takie bzdury.Proponuje sprawdzić wynagrodzenia z innych baz i okaże się że to pierdoły wyssane z palca przez jakiegoś gamonia.

J. region wschod
@Marian

weź zmień baterie w kalkulatorze albo mniej pij na służbie bo się cyfry mieszają, wyraźnie jest opinia o tym co tam się dzieje w Dębogórzu i prośba ukryta żeby ktoś się zainteresował tą bazą ty zmieniasz temat , miej sobie 18 i pracuj a Dębogorze i ich kierownik to inna sprawa co szkolenie to opowiadają co tam za folwark

MD
@Rolas

Dzięki za pozdrowienia ????

gosc

Co z nowym prezesem,wiadomo,kto co?

Gosc
@gosc

Jak sprawuje się nowy prezes, kiedy podwyżka?

Patryk

Cześć Wszystkim . Jak na innych bazach ogarniacie ochronę ppoż ? też kto pierwszy do pojazdu ten kieruje czy etatowo jest przypisany kierowca wozu bojowego ? Ogólnie Naftor troszkę się w tej kwestii zagubił lub pomylił ochrona osób i mienia powinna być realizowana ale ppoż chyba czas odpuścić choć słychać głosy że PERN coś już mysli by na bazach nie było pojazdów gaśniczych . U nas star 244 :D

V

Narazie powinien zrobić porządek z kierownikiem ochrony niech skazuje te prywatne folwarki

A

Zacznijcie się szanować,rzucacie się na każdy (usunięte przez administratora) i gryziecie między sobą. Wystarczy popatrzeć kto ma z tego uciechę...i zyski. Gdyby nie stawka minimalna robilibyście za 2 zeta za godzinę! Szacunku życzę wam wzajemnego

....

LUDZIE,OMIJAJCIE GAZ SYSTEM W GDAŃSKU.KASA MARNA A WYMAGANIA JAK W GWARDI PAPIESKIEJ,W PÓŁ ROKU 50% ODESZŁO LUB ZOSTALI ZWOLNIENI. NAFTOR SOBIE NIE DAJE RADY Z TYM OBIEKTEM.

################

Wszedzie rzeba coś robić stawki sa jakie sa chcesz wiecej zarabiac zrob kurs na tiry i 7 tys przytulis, a nie tylko stekacie i piszecie te wypociny tutaj nie udacznicy zyciowy.

Bronek
@################

Prawda ino tylko stekata do roboty się brać

społeczność Kaszubska

nie idźcie do pracy na Dębogórze jak ktoś to czyta z kandydatów, w gazowni lepiej płacą o złotówkę i nic nie trzeba robić a tam można w łeb dostać w nocy na torach bo się samemu chodzi bez broni a do tego ostatnio kradli to teraz we 3 przyjdą

Ktoś

Zgadzam się w pełni

sm
@społeczność Kaszubska

To tory nie są na terenie że kradną :)

On
@społeczność Kaszubska

Ty kaszub a co oni tam nic nie robia tylko leża i śpią.

J-23

GAZ-system w Gdańsku,tam dopiero Naftor wyprawia jaja...

@J-23

No,1 lipiec a ludzie robią bez umowy... jakiejkolwiek....

@Pracownik ochrony

Nie,no dzisiaj przyszły umowy dostałem info

były pracownik o21

no tak grunt to ustawić sobie ludków tak jak kiedyś tępaków ze straży zakładowej i być panem na włościach na tym Dębogórzu

LEKARZ

Słyszałem,że macie niepłatne obowiązkowe szkolenia czy to prawda?

@LEKARZ

No,byłem właśnie 10-tego,2godziny za friko+dojazd od15do 17-dzień zmarnowany-żal

Rambo
@LEKARZ

Szkolenie ktore odbywa sie w dniu naszym wolnym od pracy nalezy sie 8 godzin do wybrania w danym kwartale ...

@Rambo

Rambo,ty mówIsz o przepisach a ja o życiu. Wiem,że za to szkolenie nie zobaczę ani wolnego ani kasy -naftor rządzi

Bolek
@Rambo

Doliczą ci godziny do normy za te 20 godzin które jesteś na szkoleniu i se pójdziesz na wolne wybiją ci godziny i tyle i jedynie tracisz za dojazd ten czas tylko kierowca zyskuje czyli ma 28 godzin po szkoleniu a ty 20 godzin albo ci zapłacą 100 po wyżej normy albo idziesz na wolne i tyle

Z innej firmy ochrony

Ile macie tam socialu, ? I jakie pensje mniej wiecej .

sara

1850 netto 1000 na święta brutto 200 zł wczasy pod gruszą brutto

cxxc
@sara

wow sprzątaczki zarabiają więcej wow

Nie tylko sprzątaczki:)

Pl
@cxxc

Naftoroskie realia Też jeszcze tu pracuje za te bieda stawki, ale jeszcze chwila i żegnamy się.

8Letni
@sara

Dziwne,ja mam 2250 netto 250 dodatek za szkolenia premia na święta około 1000 premia od zysków 1500 fakt wczasy 200 słabo Jak to zliczysz wychodzi nieźle. Plusem jest stały grafik jak w zegarku D-N dwa dni wolne itd. gdzie później można dorobić 1000zł bez większych problemów .

W

Gdzie tak płacą

Tyd
@W

No na bazie ten co ma 1850 to pewnie w 3 gr jest to może ma tyle i pewnie bez dodatku jest nawet więcej niż 2250 zł :)

eer

ściemniasz

Tyd
@eer

to co mam ci kwitek pokazać jak nie wierzysz

@8Letni

Dodatek za szkolenia to 145 PLN brutto. Nie wprowadzaj w błąd.

Sara
@8Letni

2650 brutto na kwiatki netto to 1804zl plus jakiś dodatek za nocki i na tym koniec. Nie mam żadnych innych dodatków. Pracuje rok z kawałkiem i dłużej nie zamierzam. I koledzy mówią że to pierwsza grupa.

gh
@Sara

żadna firma nie płaci już tak mało,dlatego nie dziwie się ze uciekacie do innej pracy

Były

Ciekawe gdzie tak zarabias

Dyzio
@Z innej firmy ochrony

Zapraszam do skladania swojego CV praca na sronce internetowej Pgnig Servis.Firma Gazownia Kosakowo sie rozrasta beda potrzebni pracownicy.Oszołomom dziekujemy pod uwage bedzie brana opinia z poprzedniego zakladu pracy.Pozdrawiam i zapraszam normalnych ludzi.

Dyzio
@Z innej firmy ochrony

Skladajcie cv do Pgnig servis gazownia Debogorze sa wolne miejsca.Cv skladac przez stronke internetowa firmy Pgnig servis.Oszolom i gwiazdora dziekujemy.Bedzie weryfikacja opini z zakladu pracy.

@8Letni

Spróbuj popracować z emerytami i zleceniobiorcami. Zobaczymy, czy wtedy będziesz miał tak ładnie ułożony grafik.

@Sara

Nic dziwnego, że nie masz innych dodatków. Zbyt krótko pracujesz. Do pensji dochodzi jeszcze dodatek za szkolenie w wysokości 100zł. netto, ale dopiero po drugim cyklu szkoleń jest on przyznawany.

@sara

Trochę za mało Co wychodzi. 2650 brutto, to 1913 netto, więc z dodatkiem za nocki powinno Ci wyjść 2000zł. Kasa na święta i wczasy pod gruszą, to powinny być kwoty netto, a nie brutto. Ja zawsze dostaję po tyle " do ręki ".

OCHRONA

2138 NA ŁAPĘ

Szczęśliwy???
@OCHRONA

2136 na łapkę świeżo po wypłacie

J-23
@Z innej firmy ochrony

BRAK KASY NA T-SHIRTY FIRMOWE,LUDZIE W PRYWATNYCH GANIAJĄ A TY CHCESZ SOCJAL...WSTYD JAKIŚ PAZERNY

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 287.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 282, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 232 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.