Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Ktoś

Pamiętajcie żeby dać tą kartkę temu co jedzie z Dębogórza do Warszawy bo w końcu nie wiadomo kto jedzie tam jest napisane wszystko bo 19 to za mała stawka

Damian
@Ktoś

To zatrudni się tam gdzie płacą więcej

Zadowolony

I jak tam panowie "ochroniarze"z NWW dalej grafiki robione pod paniczów z Ina nadal jeden drugiego podp.. do kierownika żeby tylko wdrapać się wyżej nadal z wiarą że będą super zarobki i tak rok za rokiem beznadziejne marzenia dziwie sie niektórym że już sawno z tego kołchozu nie odeszli jeden wielki cyrk na kółkach

@Zadowolony

Samo zycie.Jak to w ochronie

NWW
@Zadowolony

Czy od początku byłeś taki upośledzony czy dopiero w dorosłym wieku to się ujawniło. Widzę że szukasz ludzi swojego pokoju który mi łatwo jest manipulować Pewnie niech się wszyscy zwalniają to ty dostaniesz podwyżkę. Mnie dziwi jedno nie to że u nas nigdy nie odchodzi bo parę osób jednak odeszło, Skoro jest tak źle i to jest cyrk na kółkach To dlaczego siedzisz ciągle w jednym miejscu. Idź bądź szczęśliwy gdzie indziej a nie tylko piszesz jak w tej firmie nie dobrze. Nasz kierownik mówi że ci co wielce drą mordy że się zwolnią Oni nie zrobią tego nigdy i ty jesteś przykładem że facet ma rację. Od dłuższego czasu tylko narzekasz jak to jest niedobrze Proponuję żebyś się zwolnił uszczęśliwszi nie tylko siebie.

@NWW

Masz rację ON nawet manipuluje moim WC

Melon
@Zadowolony

A ktory to panicz że tak piszesz?

NWW
@Melon

Ludźmi którymi można sterować musisz szukać gdzie indziej,

xxx
@###########

A może to Matrix wami manipuluje wgrajcie se nowe kody do gry a nie macie ciągle ustawione na stękanie i narzekanie :) pozdrawiam

Kolega

Ja też poproszę że może ten co będzie z Dębogórza jechał do Warszawy niech w końcu zapyta o podwyżki dla zleceniowców bo my cały czas słyszymy że nie ma, a tu okazuje się że pewnie nikt nie zapytał w naszym imieniu albo dajcie na forum numer do kogo tam zadzwonić bo jakaś zmowa milczenia tu jest i dowódcy się boją kierownika i tak się koło zamyka. Jak ktoś myśli że to jedyna firma albo stawka 19 zł to się zatrzymał w czasie.

@Kolega

Jak tak to gdzie więcej płacą znasz stawki czy tylko smutne kawałki tu walicie. Gazownia to wszyscy już wiemy.Ale coś innego czekam na info od was (usunięte przez administratora)

Jajcasz
@Kolega

Weź się lepiej Spytajcie jak się szlaban otwiera matoły jedne

@Jajcasz

Ten szlaban.to widzę hit.Tylko na tyle was stać.Ale nie stety tu jeden drugiemu (usunięte przez administratora)tak obrabia że głowa bolì same gwiazdy i (usunięte przez administratora).Sila to w załodze ale co zrobić forum czyni cuda piszecie i pisać będziecie brawo (usunięte przez administratora)

Wytrwały

Hej jak ktoś z Dębogórza będzie jechał do Warszawy to niech tam wejdzie zapytać o podwyżki dla zleceniowców bo cały czas stawka stoi 19 . Może nawet powiedzieć że w gazowni dają więcej.

Stary pracownik
@Wytrwały

Nie gadajcie takich głupot tam we Warszawie co obchodzi ile ma zleceniowiec niech gdzie indziej idą a może zapytać żeby dali ludzi więcej bo na C w dzień jest roboty a powienin stać patrol i wywrotki wpuszczać

@Stary pracownik

Jak ci się nie podoba to sam się zwolnij bo zlecenia robimy żebyś mógł wolne dostać!

Stary pracownik
@Ktoś

Niepodoba bo co auto podjeżdża to w środku śpi zleceniowiec albo na aucie albo na C czy Pb byś pracował kiedyś jak pewna kobieta tu była to by ci spać nie dała klucz schowany i koniec albo na aucie byli też tacy co jeszcze gorzej. A ja zapytam czy Komendant OWC albo Portu dał zgodę na dorabianie bo chyba w regulaminie jest? A poczta też zezwala bez zgody?

???????
@Stary pracownik

Jaka kobieta o czym ty piszesz wszystko z tobą w porządku

@Stary pracownik

Regulamin zabrania przekazywać informacji o sposobie pełnienia, godzinach i i zminach warty jeżeli w Dębogórzu zadzwonią się zapytać kierownik albo jego nieoficjalny zastępca lub dowódca to nie można takich informacji podawać

@Stepway

A jeszcze dopisze że nieraz ktoś w Dębogórzu chciał żeby nie pójść do innej pracy OWC czy Konsal tylko przyjść do Naftoru co za tupet!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Stefan

Podpowiedzcie ,czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników z uprawnieniami?

Nikt

Zawsze można startować na kierownika jak się ma plecy.

Wartownik z poduszką
@Nikt

Niektóre mają takie plecy że się prezesi zmieniają a kierownik ten sam

Prac
@Wartownik z poduszką

Nie kierownik potrafię otworzyć szlaban w odróżnieniu od was jak nie ma prądu

Prac
@Prac

Miało być potrafi Przepraszam za błąd

Firma zewnętrzna

Co tam za niekompetencja w Dębogórzu że prądu zabrakło a ochrona nie potrafi otworzyć szlabanów awaryjne, straty przez zastój kto poniesie? Kto za to odpowiada?

Portiernia od 20 lat
@Firma zewnętrzna

Nie piszcie tu takich rzeczy bo może to czytać prezes albo jakiś dyrektor w Warszawie i znowu będzie kontrola w Dębogórzu

Prawda
@Firma zewnętrzna

Ale my jesteśmy zawodowcami,muszą być podwyżki i lepsza kasa bo my jesteśmy kwalifikowani i to bardzo nam się należy za samo przychodzenie do pracy bo jesteśmy zawodowcami.Firma zła,Prezes zły ,Kierownik zły,Warszawa zła ale my jesteśmy najmądrzejsi.Ta sytuacja pokazała ile jesteście warci ciecie.

J.

Naprawdę trochę rozejrzeć się i dużo firm potrzebuje do pracy z bronią Dębogórze to nie pępek świata a robota już tam.nie jest wcale taka lekka.

Miki
@J.

Robota nie ta jest do bani.

Lolo

Ludzie o czym wy tu gadacie jakie dodatki za pracę.Cieszcie się ze macie pracę A nie wam się w głowach przewraca to nie bajka Tylko Naftor.Dobre dodatki hahaha.

Józik
@Lolo

Mądre słowa kolegi najpierw pokaz na co Cię stać a póżniej ządaj dodatków 3 pompek nie umią zrobić ,ale dyskusja na nockach ze hej.A jak lecą do kierownika kapowac to skomlą jak pies

Spec Solid

Moje pytanie bo niedawno dzwoniłem do Dębogórza i zapewniono mnie że jest możliwość po jakimś czasie dostać umowę a tu z kolei czytam że starym pracownikom się nie przedłuża dlatego nie wiem czy warto tam iść. Teraz na zleceniu mam stawkę podobną ale spokój w pracy i nikt nie goni , tam przez telefon mi powiedział że miałabym siedzieć na jakiejś bazie w dzień we 2 osoby a w nocy sam. Chyba się wstrzymam bo OWC też potrzebuje . Niech ktoś napisze jak z tymi umowami w tym Dębogórzu.

Nikt
@Spec Solid

Będą co miesiąc mówić że za miesiąc dadzą umowę a najszybciej o ile dadzą to po wakacjach i tylko do końca roku, daj sobie spokój jak masz do OWC możliwość to nawet się nie zastanawiaj!

@Spec Solid

Firma lubi zleceniowców bo może wtedy nie dawać podwyżek tym na etacie dlatego bardziej szanują zleceniowców na doróbce można wybierać sobie dni pracy a tamci muszą brać przymusowo urlopy dlatego polecam przychodzić jako robota dodatkowa tylko też krótko z tymi decydentami w Dębogórzu i o podwyżkę ich szantażujcie że jak zrezygnujecie to wszyscy na raz pocztowcy, hehe

@Stepway

Kto daje podwyżki kierownik czy Centrala z Warszawy ktoś tu wszystkich robi w balona ciekawe kto?Zlecenie fajna sprawa podaje i jestem kiedy mi pasuje na tym polega zlecenie.Jezeli nie potrafisz sobie załatwić wolnego to (usunięte przez administratora) jesteś jak masz łeb to kombinuj proste!

Leń

Powiem tak same ofiary losu tu pracują jeżeli ktoś nie potrafi zadbać o swój byt to słabo to wygląda.Tylko w grupie dużą gadają i w tym są mocni!

Leon

Mam pytanko czy jakieś świąteczne premie będą w tym roku pracowałem dzielnie w firmie i mam nadzieję że Firma nas doceni w tym roku.

Rocky 3
@Leon

Poszły na rękawiczki i po jednej masce na twarz.

gruby

hej pytanie jak moga dzialac bazy w Gdańsku bez maseczek .z termometrem bezdotykowym za pare zlotych co pokazuje 34,5c temp.lub 35,3c temp ,jak moga byc nadal patrole 24h dwuosobowe gdzie w daci siedzimy przez 24h w odleglosci 20cm ,brak srodkow dezyfekcyjnych na alkoholu do mycia rak, wszyscy chodza i sie smieja a osoby wiadomo dorabiaja w innych firmach w patrolach i maja inna specyfike pracy ale tez sprawdzaja drzwi!klamki!okna i ich dotykaja, gdzie srodki do odkazenia aut!telefonow! klamek! na bazach echhh

BYK
@gruby

Przede wszystkim maseczki są zalecane osobą już chorym (proponuje zapoznanie się z zaleceniami instytutów w tej sprawie), ponieważ skutki używania przez osoby zdrowe jest odwrotny. Przed wejściem na bazę mamy dostępne środki do dezynfekcji proponuje wziąć papierowy ręcznik i nasączyć go i przetrzeć w środku pojazd i po temacie. Czytając te wasze wpis stwierdzam, że jesteście jak opozycja cały NAFTOR walczy z Wirusem a wy z NAFTOREM.

@BYK

To sprawdź sobie wodę do mycia z kranu i powiedz jak mamy myć ręce w takiej wodzie

BYK
@Ktoś

Przeczytaj sobie ulotkę z LUXMEDU tam wszystko jest napisane a nawet są obrazki krok po kroku więc w czym problem

Lec
@BYK

Coś w tym jest każdy jest jest negatywnie nastawiony do Firmy kolego jaj by było idealnie to nikt tu by nic nie pisałem na temat Firmy Naftor .

Rocky3
@BYK

A co do tych maseczek, jeżeli powinny nosić je tylko osoby z oznakami choroby, to dlaczego w Czechach wprowadzili obowiązek wychodzenia w maskach zakrywających usta i nos.

@gruby

Nie 20 a 45, , patrole powinny być dwu osobowe, zawsze jest też rozwiązanie, można napisać podanie o zwolnienie w trybie natychmiastowym. Przy tych argumentach napewno zostanie przyjęte.

Czub
@gruby

W gdansku nam nie dają masek i rękawic, w głowie się nie mieści, chłopy stare a się śmieją i nie myją ręców, brudasy inaczej zwać ich nie można. Byle spać w koncie, kasa leci, za czasy milicji też płaca i można żyć

Tadek

Mam pytanie do kolegów, w co Naftor wyposażył pracowników przeciwko koronawirusowi.

JUSTI
@Tadek

Pozdrawiam kolegów z Biura Bezpieczeństwa,nie lepiej samemu sprawdzić tylko zadawać takie podstępne pytania na forum.

Józik

Zapomniałem dopisac ze woda śmierdzi !!

Czub
@Tadek

W Gdańsku nic nie dostajemy. Rekawicow na ręce nie dają, psidadel też nie, a gdzie maski?

Nieobecny

Ja rozumiem żeby nowych zatrudniać na zlecenie ale pracownicy po szkoleniach którym kończy się umowa dostają kopa nagle od naftoru , po umyciu wie na czas określony dostają propozycję zlecenia albo złamanie umowy słownej w innym.przypadlu pracownika z 10 letnim stażem, kierownik zwala że to decyzja Warszawy a ogłoszenie jest w ofertach pracy z propozycją umowy o etat wystarczy wpisać naftor praca DĘBOGÓRZE 3250 brutto. I to ma być firma świadczącą usługi dla bezpieczeństwa państwa? Kto tu kłamie? Kierownik czy Warszawa? Dobrze że można teraz L4 brać bo powrotu nie widzę.

Miotła
@Nieobecny

No przecież tak nie dobrze w tym dębogórzu jak was wymiatają to wielka krzywda. Jaka ta firma niedobra wszędzie lepiej płacą to teraz jest okazja iść. Jest wycie znakomicie

@Nieobecny

Wszędzie jest tak samo nawet w emilianowie puki nie zmienią kierowników tok myślenia będzie taki sam a ochrona nie jest pełniona zgodnie z planem ochrony

@Nowy

Co ty chcesz od kierownika z emilianowa porządny chłop nie czepialski znasz powiedzenie szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego

###########

No i tak samo jak w Debogorzu ok chłop A moze być następny jeszcze gorszy.

@Nowy

Jak ochrona może być realizowana zgodnie z planem ochrony jak sami pracownicy mają wszystko gdzieś i przychodzą aby przebujac się tylko 12 godzin zero zaangażowania ktoś powie bo mała kasa ale za siedzenie i pierdzenie w stołek albo spanie zarobki są duże

Len

Gdzie te zarobki są duże?

Wiedźmin

Panowie , tylko głupiec nie boi sie wirusa, zachorujesz idz na zwolnienie, ale zwyczajna panika i strach bo może mi sie cos stac bo wirus panuje i trzeba uciekac na chorobowe to nie godne faceta , ochroniarza, NAFTOROWCA... :) bądź kolegą i solidarnie postępuj...

Olo
@Wiedźmin

Nie godne faceta? Albo naftorowca?, a kim jest ten naftorowiec?! Takim samym cieciem jak każdy inny pracownik ochrony. A zapytam ciebie oszołomie, a pensja jest godna faceta?

Krzysiek

Nigdy nie chwalę firm w których pracuje ale brzmi zabawnie jeśli ktoś pracując w firmie ją opluwa. Jest wolny rynek i można pracować wszędzie, / margines jest taki że z tymi poglądami nigdzie nie znajdziesz pracy/ pracuję w kilku firmach i wszędzie jest to samo. Może poprostu kasę niech przelewają no i co najważniejsze, napiszą że nie ma potrzeby chodzenia do pracy.

Wincenty
@Krzysiek

Mi jest ok nic się nie robi tylko ściemniać i kasa leci i chorować można i też place gdzie będzie lepiej niż Naftor.

$$$$$$$$

Ta żałosna parówa.

Ktoś

Zapomiałeś dodać"i śmierdzącą wodę do mycia rąk" na niektórych obiektach

●●●●●●●●●●

Jest ogłoszenie potrzebują człowieka do pracy Dębogórze ciekawe jakie teraz beda wpisy na forum.Madre głowy i filozofowie z Dębogórza do piur i oceny sytuacji.

Alojzy
@●●●●●●●●●●

Duże są wymagania aby się dostać? Czytając wpisy pracowników z Dębogórza to nie może dorabiać gdzie indziej, zdrowy i co jeszcze. Może spróbuje?

@●●●●●●●●●●

Swego czasu "kierowniczek" się chwalił że ma bardzo duzo podań o pracę i co już wszystkie wykorzystał?

@

proszę o poradę,co zrobić w sytuacji kiedy do pracy przychodzą współpracownicy którzy kasłają i kichają. Twierdzą że są przeziębieni, ale ja nie chcę się od nich zarazić. Czy nie powinni oni być odsyłani do domu???

Leń
@@

Każdy kaszle ja akurat pale i mam kaszel palacza.Ale myślę że powinieneś założyć na głowę siatkę z biedronki A moze nawet dwie uchroni cię to przed związkami.

@
@Leń

Jestem niezmiernie wdzięczna za twoją radę i jesli tylko bedę mogła uchronić się przed dyletantami twojego pokroju,założę nawet trzy ,,torby,, na głowę. Jestem matką dorastających dzieci i bardzo ważną sprawą jest dla mnie,aby nie przynieść nic do domu ( i tak dla jasności ,nie chodzi o torby z biedronki a o wirusa czy też zwykłe przeziębienie) Chciałam podjąć poważny temat i prosiłabym o trolowanie gdzie indziej. pozdrawiam

X

Nie jej pytanie jest debilne ( tak jest poprawnie ), tylko twoje rozumowanie.

J-23
@@

Zostaw temat bo Cię wywalą z pracy...

Kaszub
@@

To idź na L4 skończyły się czasy gdzie kierownik mówił nie podoba się to się zwolnillj w Dębogórzu

@@

Wchodząc do pracy jest kontrola temperatury. Zapytam czy ktoś kto choruję zapalnie czyli grypa itp. nie ma podwyższonej temperatury ? Więc kolega ma rację z torbami z biedronki. Jak zajedziesz do domu i ktoś w nim kichnie to Ty uciekniesz czy wygonisz kochającego.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.