Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Leń

I w Debogorzu zapanowała cisza tak dobrze zaczeli placić.Dajcie namiar na tą zlote robotę.

Stary mordziaty

(usunięte przez administratora) nie potruli się czasem starogardzkim wywarem na wyjeździe a jak nie to niech się przebadają bo ten co wziął na żądanie i złotówkę klepie ich nie zaraził bo ponoć 38 miał

Edek z krainy kredek
@Stary mordziaty

Jeszcze nie wiedzą jaką czkawką im się w stolycy ten wyjazd odbije

BYŁY PRACOWNIK

Miesiąc minoł jak rzuciłem ten...jak się zwolniłem z, tej"firmy,, Robię w kapciach 240h ,net od rana,śpię 9h ,na konto 3200NETTO ha ha ha ... A JA TAM tak cierpiałem

Qqqql
@BYŁY PRACOWNIK

Wszystkie bazy by trzeba było zgłosić zwłaszcza Nowa Wieś za to że kierownik traktuje nie równo pracowników jedni mają przekichane a drudzy lepiej i to jeszcze ci którzy mieli najwięcej wtop to co to jest układy czy jak albo robimy równo jak wszyscy albo jeden jest gorszy a drugi lepszy co to mobbing jak pamiętam kierownik miał być bez strony jak przyszedł każdego równo traktować a teraz słucha tych co nie trzeba a porządnych ludzi nie byb sie dowiedział o i ich przeszłości to by zmienił zdanie a nie bronił ich za ich wtopy dobrze ze juz tam nie robię ale taka prawda powodzenia dla tych asów hahaha ????

Luciu
@Qqqql

Pewnie miał być bezstronny ale najlepiej żeby trzymał twoją stronę

Ucho
@Qqqql

No a ci największy gangsterzy mają najlepiej bo kierownik się boi . Leżą i godziny trzepią a reszta zaper...dała...

Ooo
@Qqqql

Bo się ich boi tam jeden który myśli że jest gangsterem trzęsie wszystkim . Wszyscy się go boją jak nie jest jak on chce to zaraz zastrasza pan O. Uważajcie na niego.

Gruby miś
@Ooo

Do Pernu to zgłosimy niech oni się tym zajmują.

Olo
@Gruby miś

Na koparkę niech idzie !!!

Byly
@Ucho

Jacy gansterzy w dziurawych skarpetach raczej za dużo filmów się naoglodali ???? a kierownik faktycznie nie słucha tych co powinien to prawda jest????

Prac
@Ooo

No widzisz ja akurat bananowców i niby gangsterów co kalarepę sprzedają się nie boję to kierownik może mieć problem a nie reszta załogi a ten co myśli że jest gangsterem to chyba za dużo czegoś mu szkodzi chłopie zejdź na ziemie bo całe kujawsko pomorskie maja bekę z twoich opowieści bajkowych co ty nie widziałeś i co robiłeś wesz nieraz pomyśl co gadasz bo są inteligentniejsi od ciebie pozdrawiam pseudo gangstera z kujaw :) I nie gniewaj się jesteś (usunięte przez administratora) hahaha

@aaaa
@Olo

Wszyscy na to czekają....

Bezstronny
@@aaaa

Piszcie do Pernu żeby zamontowali drugą kamerę na dowództwie i na kolejówce a przede wszystkim kamerę na ps2 i wtedy będzie widać kto pracuje a kto wypisuje na forum robiąc z siebie świetego

@Bezstronny

Każdy ma prawo wypowiedzi więc nie rozumiem ciebie po to jest forum i dobrze piszą prawdę jak jest

Abc
@Bezstronny

Na PS2 lepiej nie bo biuro bezpieczeństwa będzie miał 12godziny filmy dla dorosłych z pary zakochanych ... A do tego zobaczą jak Ci wszyscy święci ciężko pracują przed telewizorem nawet w dzień ...

Abc

Tak zgadzam się z tobą do tego jest to forum aczkolwiek widać że czegoś się boisz bo jak były wpisy że pisać do Pernu na Gangsterów to biłeś brawo a jak jest propozycja żeby zamontowali więcej kamer żeby tak jak chcecie wszyscy byli równo traktowani bo podobno tak nie jest to już mina Ci zmiękła i umoralniasz innych do czego służy te forum

Bca
@Abc

Faktyczne najlepszy jest ten stary cap z tą młudką wielce zakochany, trzeba dać znać ale jego żonie to będzie dopiero wesoło. Pamiętam jak umowa o pracę dorabiała na rurce a jeden z obecnych jeszcze pracowników przychodził wsiadł do służbowej fury i zamiast na patrolu siedział u pewniej duo.... na chacie. Jak to mówią każdy jest kowalem swojego losu .kierownikiem to my się nieprzejmujmy bo co najwyżej mu utrudnimy a uwalić to co najwyższej możemy się sami. Proponuję napisać jeszcze o samochodzie na bazie, i pękającym fotelu u dowódców zmian,DOwalmy Kierownikowi

Bbb
@Abc

Tam nigdy nie będzie chętnych do pracy . Cyrk.na kółkach.

Bca
@Bbb

No właśnie że są i to chyba najbardziej boli to niektórych

Kaszubj

Kaszubja sie auto słuzbowe zdaje to sie wcześniej je myjje i odkurza a nie zleca zrobienie tego pracownikom trochę trzeba mieć szacunku imiej słomy w butach

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Kulawy Józef z budowy

Z głębokim żalem zawiadamiamy że w dniu 30.09.2020 r. odszedł od Nas wieloletni kierownik. Zawsze był przy Nas a My przy nim. Dla wielu pozostanie w pamięci. Dla innych nie.

@aaaa

Pan O tylko krzyczy nic więcej , myślę że większość już przestała na niego całkowicie zwracać uwagę

Kaszub

Czy ta kasę co obcięli z ostatniej wypłaty komuś już oddali??

xx
@Kaszub

pamiętasz premie 30% które dostawaliśmy miesiac w miesiąc??? mieli oddać po kwartale bo firma miała kłopoty widać kłopoty nie mineły haha

gaga
@xx

nie pamietam tych premi hahaha musiało to być daaaaawnoooo ,ale słyszałem o nich od kolegów z dłuższym stażem. fakt jest taki że nasze zarobki są nędzne o firma jeszcze próbuje zabrać co się da.

Chłopie pisz do PERNU to nie te czasy zastraszania czego się boisz od tego są jeszcze sądy w razie co to nie są obozy pracy mamy jakieś prawa pracownika więc miej jaja i tyle pozdrawiam

I za poświadczenia nie prawdy też jest karane i na tych co się uważają za zastępców zostało już zgłoszone :) żaden pracownik nie ma prawa mi dyktować warunków oprócz kierownika oczywiście i na dowódcy zmiany a jak maja oni ambicję być zastępcami to na nich też jest dużo więc do działania nie bać się ja mogę iść i powiedzieć jak jest nawet przed sądem nie mam nić sobie do zarzucenia pseudo zastępców na posterunek albo w teren bo dawno nie byli chyba bo brak kondycji :)

Wrrrrr

I skończy się majstrowanie przy grafiku przez samozwanca.

Ale wy pierdami się zajmujecie ja aż szkoda to czytać a pieniądze zostaną uregulowane zaistniała po prostu pomyłka a wy panikujecie pozdrawiam tych najmądrzejszych co dużo gadają a na żywo odwagi nie mają i uważają się za ekspertów w każdej dziedzinie a tak naprawdę to zwykłego testu psychologicznego boją się rozwiązać i to tacy właśnie znajdzie się paru co wtopy zrobią i potem reszta obrywa pozdrawiam pseudo ekspertów chyba od zbierania porzeczek albo niech pierw się dokształcą nie obrażając reszty tylko tych co nic nie wiedzą a uważają się za bystrych a tak naprawdę to nie jeden by go zaskoczył zwykłym pytaniem użycie broni palnej i co i karpia b zrobił ha ha miłego dnia pozdrawiam :)

Wartownik II

Napiszcie maila do prezesa albo nawet do prezesa PERN i będzie spokój (usunięte przez administratora)

I pederasta pokazujący nogi gołe jest zastępcą kierownika to tylko dać do PERN co się dzieje

Toć on wie i tym a dlaczego zaczepia s ostatnie dni chłopakapo złości a te (usunięte przez administratora) niech nie myślą że ta me nda.na władze w nieskończoność. Toć tu niebawem wypłynie gdzie jest ranczo bo ktoś brak kosił trawę za nadgodziny i nazwę zna miejscowości

Typowa gnida bo już dosyć mamy jego jakbyś w monie takie numery robił to niestety ale na Powązkach

Ej ale to (usunięte przez administratora) jest oficjalnie to nie ma co się czepiać

Antyszczepionkowiec

I o to chodzi!

Heheszki

Od przyszłego tygodnia będą tu żarty

●●●●●●●●●●

Co ta za wylewne wpisy!Sa tacy co będą pracować tutaj i tacy co odejdą i tacy co przyjdą za was do pracy.Zamiast tak stekać zmień profesje i zmień coś w swoim życiu a nie tylko stekasz.I tak tu się nic nie zmieni w tej firmie co chcą to i tak beda robić.A ty i inni nic tu nie zmienicie po jesteście za mali to jest proste.

@●●●●●●●●●●

Odezwał się lamer nie wiadomo skąd z małym rozumkiem czy nie kumasz czaczy że chodzi tylko o fakty i nieprawidłowości jak ci tak pasuje to jedz do Warszawy na szkolenie i spytaj się zwierzaka czy możesz kolegę po jajach macać no chyba że lubisz

Bubu
@Odpowiedź

Haaaaa fajne forum zabawne pewnie nikt tego nie czyta ale jak nie ma nic śmiesznego w TV to tu fajnie jest pozdro dla wszystkich ochraniaczy Naftor

Pwl

Czemu zabierają za szkolenia jak dodatek liczy się za 2 lata to powinni od stycznia zabrać a nie od sierpnia i potem się dziwią że ludzie tak pracują jak pracują i gonią za przeproszeniem jak w obozie zastraszają czemu Pern nie zobaczy ile zarabiamy albo niech usiądzie sam na posterunku raz w dzień to może doceni za jakie pieniądze robi pracownik chodząc do cystern i oglądać się w koło czy robię dobrze czy źle to nie obóz pracy jest w jakim czasach żyjemy żeby przyjść do roboty i pracować normalnie a nie co nie którzy robią po ileś godzić i potem on zmęczony na bazie na dodatek z bronią - niech Firma zrozumie ze ludzie są wydajni jak im się da a nie zabiera i straszy takie są realia ludzie się gadać i dlatego tak mają pozdrawiam

Szef
@Pwl

Prawda zabiorą dodatek od stycznia 200 zł podwyżki na 1 wyjdzie zresztą komu chce się jeździć do Warszawy do kajaka i zwierzaka Chyba nikomu to doszkolenie zawodowe raz na 5 lat lepiej zapłacić 350 zł i mieć święty spokój oby pandemia trwała co nie trzeba będzie jeździć do Warszawy na szkolenie

Do szef
@Szef

Prawda z tym szkoleniem w Warszawie szkoda słów byłem tam kilka razy 2 dni po 20 godzin wyginanie rąk ćwiczenia można kontuzji załapać kajak z tymi spluwami też przesadza nerwowy i ludzi upokarzają tam gdzie jest inspekcja pracy i wszystko za 2200 zł żeby ludziom co mają dopuszczenie do posiadania broni traktować jak z łapanki w moim rozumieniu wyjazd do Warszawy to samo w sobie doszkolenie zawodowe a nie szkolenie AT albo jakiś BOR dziadków skuwac na pacie i szarpać cyrk na kołach haha no ale dobrze pandemia zmieni oblicze ziemi i Warszawy hahaaaa

@Do szef

Tak popieram w policji takich szkoleń nie robili nam jak chcą komandosów to niech zatrudnia takich do 50 lat a nie w Naftorze najwięcej takich po 60 67 lat dziadki

PWL
@Szef

Pewnie tak będzie 100 wezmą a w listopadzie dadzą podwyżkę 200 zł trochę śmieszne niech nie którzy sami usiądą i zobaczą jaki jest ruch ze ludzie nawet w biegu jedzą a gdzie tu o wysikanie bo za ras dzwonią czemu taki korek my też jesteśmy ludzmi więc zapraszam z góry panów którzy tak wymagają myśląc że my robotami jesteśmy i mamy latać jak komandosi i jeszcze dać wypłatę naszą wtedy ten ktoś by zrozumiał zwykłego pracownika ochrony który oczywiście zasuwa i patrzy czy robi dobrze bo za ras opieprz będzie to nie te czasy i od tego są różne instytucje a ten co ma wyższe wykształcenie to nie znaczy że jest lepszy od nas bo nie jeden by mógł by ich zaskoczyć :) miłego dnia

@Do szef

No właśnie my mamy kwity na broń i ewentualnie jak ktoś ma jakieś pytania objaśnić na spokojnie a nie to kajakowe bam ku... Wa bam bam można by poprowadzić spokojnie tak samo na strzelnicy nerwowo kopanie po nogach co za barany każdy wie o czym pisze albo zwierzak skuj go i macaj po jajach żeby sprawdzić czy Twój kolega między nogami noża nie ma kurde wystarczy powiedzieć panowie podczas kontroli podejrzanego macamy żeby nie dać się zaskoczyć i tak powinno wyglądać szkolenie a ten baran każe się po jajach wszystkim macać wielki wykładowca ciekawe jakie wykształcenie ma pewnie słabe do medyka i starszego Pana od prawa nic nie mam oni w porządku bardzo

@Odpowiedź

Prawda prawda potwierdzam i śmiało przyłącze się do dyskusji bo czasy komuny minęły i można tylko z kulturą napisać że szkolenie Warszawa beznadzieja ją tak uważam i 99 procent naftor owych ludzi i co dobre bazy w Polsce są w różnych miejscach i niektórzy mają po przeszło 500 km totalny bezsens powinni szkoleniowcy po bazach jeździć

Haha
@Odpowiedź

Tak potwierdzam tak było na tych szkoleniach beznadzieja za takie grosze normalnych ludzi już nie dostaną w PERN zarabiają extra ponoć i płacone szkodliwe stażowe a w naftor nic wstyd wielka spółka skarbu Państwa eheeee spółka prywaciazy kasę tylko sobie biorą 2000 zł dać ludziom i może co tydzień im testy robić hahaaaa to oni potrafią ps ciekawe czy autentycznie zwolnili ta cała zmianę za spanie w tym zamku pewnie też ściema napiszcie jak ktoś wie kto im przyjdzie robić

Witam i jak wypłata wspaniałą oby tak dalej to nie wiem kto im bezie pracował pozdrawiam serdecznie :)

Koza

Jak wypłata? Pomniejszona?

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.