Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

kierowca

Panowie z oddziału geriatrii na bazie paliw w Koluszkach chcą dodatku a ledwo turlają się z budy do szlabanu, kierowcy w kilometrowych korkach stoją i czekają aż emeryt 70+ obudzi się i łaskawie zmierzy temperaturę do kontroli pijani wychodzą i za co tu chcą podwyżek.Nie sposób się dobić do portierni śpią jak mopsy.

Qba

Czy to prawda że dodatek szkoleniowy został zabrany?

Tomasz
@Qba

Nie ma szkoleń-nie ma dodatków.

baza terenowa
@Tomasz

Okazja czyni złodzieja - tak się mówi wszędzie - wśród pracowników Naftoru też. Brak szkoleń to nie wina pracowników. To warszawce ciężko było pomyśleć i ruszyć dudy ze stolicy i pojeździć po terenie. Przy odrobinie dobrej woli ze strony pracodawcy można byłoby to zorganizować w jakiejś w miarę sensownej formule, ale zabrakło chęci-pomyślunku(a podobno myślenie nie boli) lub patrz zdanie pierwsze. Zabrano ludziom pieniądze od i tak nędznych poborów.

Garbary

Dlaczego w gdansku pracują ludzie z bronią i grupa inwalidzka? Przecież to zabronione, trzeba to zwalczyć jakoś

Zen
@Garbary

Do pernu zadzwonić trzeba, i temat się zamknie

Miki
@Zen

To dzwoń i zalatw to.

@Garbary

A gdzie masz napisane, że pracownik z grupą nie może pracować z bronią. Tak jak wcześniej mógł mieć licencję, nawet ll°, tak teraz może być wpisany na listę KPOF i mieć dopuszczenie do posiadania broni

Zen
@Były z grupą

Jak robisz badania na kwalifikacje to poswiadczasz czy masz grupę ,jak masz to badać nie powinieneś przejsc ,znam już takich co mają postępowanie za składanie nieprawdy i zabrane kwalifikacje

@Zen

Bzdury piszesz. Jeśli masz orzeczenie to masz obowiązek przedstawić je lekarzowi, ale to nie dyskwalifikuje cię z KPOF To lekarz, który Cię bada decyduje czy schorzenie, przez które masz orzeczenie dyskwalifikuje Cię czy nie. Polecam dokladnie przeczytać ustawę. Dodatkowo dysponuję pismem z MSWiA, które to wyjaśnia. Zauważyłem, że większość pracowników ochrony nie czyta i nie rozumie ustawy, nie mówiąc już o dokumentacji wewnętrznej a potem plecie bzdury a jeszcze chcą podwyżek.

Qba
@Były z grupą

Znam takich i to wielu, że emerytowani policjanci, którzy mają orzeczoną grupę inwalidzką z powodu uszczerbku na zdrowiu psychicznym (w związku z tym mają doliczane procenty do emerytury), i moim zdaniem ale chyba i w świetle przepisów nie mogą być dopuszczeni do pracy z bronią. Ale pic polega na tym że w czasie badań ankieta u psychologa jest deklaratywna i papier przyjmie każde łgarstwo.

@Qba

To jest choroba, na którą chorują tylko policjanci i chyba SW. W katalogu chorób dla zwykłego człowieka jej nie znajdziesz. I o dziwo, były policjant może posiadać broń, pracować z nią oraz innymi śpb.

Oba
@Były z grupą

Chodzi o to że emerytowana psiarnia przed odejściem na emeryturę tworzy historię choroby na tzw. głowę.Czyli psycholog, psychiatra itp. że stres, lęki nocne powodowane pracą itd. itp. Stają na komisję lekarską i otrzymują III grupę inwalidzką w związku ze służbą bo najłatwiej jest wykazać uraz psychiczny poparty historią "choroby" i wtedy doliczają im do kwoty emerytury dodatkowe 5%.Dokumentacja tej "choroby" jest w ZER MSWiA. Milicjant gdy robi badania okresowe na broń nie podaje dla psychologa, że rżnie psychicznego głupa dla 5%, a psycholog nie ma możliwości weryfikacji oświadczenia milicjanta bo nie ma dostępu do dokumentacji badanego gdyż ta jest we wspomnianym ZER.

lutek

Witam,dziś dostałem wyciąg z banku i zauważyłem grudniowy przelew opatrzony tytułem ,,udział w zyskach,, Kwota była powalająca,ale nie w tym rzecz a w tytule. Powinien on brzmieć ,, udział w oszczędnościach,, Już piszę dlaczego ;) Pracuję na małej bazie na której wszystkiego brakuje. Począwszy od butów,które to niby już dwa late temu mieliśmy dostać-piszę o butach letnich. Koszulki dostaliśmy po 1 szt.w 2019r O co nie zapytasz kierownika to słyszysz odpowiedź że w-wa ograniczyła,wstrzymała,kazała,itp itd. Reasumując,gdybyśmy dostawali swoje sorty mundurowe to zysku by nie było,więc to poprostu OSZCZĘDNOŚĆ.

max
@lutek

cześć,kiedyś pracowałem w Impelu i tam właśnie zawsze wszystkiego brakowało bo kierownicy dostawali premie kwartalne uzależnione od wysokości oszczędności. Podobno w naftorze pracuje już kilku ,,specjalistów,, z Impela hahaha To oczywiście śmiech przez łzy.

Kaziu
@max

To czemu jesteś w Naftor Proponuję wrócić do e-maila skoro tam było tak wspaniale a oni przyszli za tobą

max
@Kaziu

Do czego mam wrócić? Kazik, czy ty do cholerki czytałeś swój komentarz przed dodaniem? Pewnie nie ;)

Kaziu
@max

Do impela

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Czas na zmiany Naftor Kosakowo

Brawo już zmiany powoli idą pozdrowienia dla Pana Jana który biedny nie jest pogodzony ze zwym losem na C to nie Pb misiu a już dymisz i robisz sobie nastepny smrodek kolo siebie oj oj nie dlugo trafisz na baze B to pokazesz jaki jesteś cwaniak.A tak wogole to podziękuj swojemu kumplowi z PB komu tak zaufałeś,?Czas ruszyć te cale psie towarzystwo i nauczyć ich pracy Czas na zmiany Panie kierowniku i na zmiany na bazach i zrobić male roszady niech troche popracują. I ten mlot Wincent jaki ty chlopie jesteś plytki.

.........
@Czas na zmiany Naftor Kosakowo

No Janie alkomat już czeka na ciebie.To nie Pb leniu.No i brama na bazie B twoje wyzwanie i codzienne dmuchanie w alkomat czy dasz rade?No i nie(usunięte przez administratora) ludzi bo juz nawet ciebie maja dosyć.Masz fajne pomysły taki racjonalizator z ciebie brawo.Panowie dowódcy tylko na bramę baza B taki as sie marnuje az szkoda.Tylko docenić go taki w nim potencjał.

Natalia

Czy aktualnie można się starać o pracę posiadając orzeczenie? To znaczy czy prowadzony jest aktualnie nabór na nowych pracowników? Jak wygląda praca na takim stanowisku? Proszę, dajcie znać, jestem zainteresowana tematem.

behemot
@Natalia

Pewnie jest, zależy gdzie mieszkasz

@Natalia

Tak sa potrzebni pracownicy na wózkach inwalidzkich z nie dowladem nóģ.

Ludzie zacznijcie myśleć w dobie kovida ludzie chorują a tu brak taniej siły roboczej do pracy.Przychodzicie dziury latacie i co z tego macie jedno wielkie (usunięte przez administratora)bez obrazy.Sa nadgodziny to niech płacą .Firma ma kase to niech płacą.

....?

Panowie jak to zrobiliście w Dębogórzu? W Małaszewiczach jest to samo a kierownik dalej ten sam. I Warszawa wie jaki on jest cudowny.

Antyszczepionkowiec
@....?

Naślijcie PIP i po klopocie firma dostanie karę a kierownik kopniaka jak na Dębogórze

#
@Antyszczepionkowiec

Nie tylko u was kierownik łamał przepisy, ale tylko wy pisaliście o tym. Dobra myśl z tym PIP em.

@....?

Wkrótce nowy serial. Tłuczek, Misiek i Obstrukcja z bazy nr. 22 Małaszewicze.

....!

Nie. Z etatu i zleceniowcy.

....!

Jakby pasowało to bym tu nie pisał. Tylko nie (usunięte przez administratora)bo to już obraza i brak szacunku do współpracowników. Jeszcze przed odcinkiem o Tobie obrażasz. To świadczy tylko o tym jaki jesteś.

@....!

Czas na odcinek pierwszy. TŁUCZEK. Emeryt SG. Chłopaki z przejścia balowali dwa tygodnie po jego odejściu na emeryturę. Tak zwane gumowe ucho jak w SG tak i w Naftorze. Główny podpowiadacz Obstrukcji. Obrabia Obstrukcji 4 litery na każdym kroku chyba tylko po to by wyciągnąć jak najwięcej informacji by później klękać pod biurkiem w jego gabinecie. Po trupach do celu. Rozmawia z Tobą a w telefonie już SMS do Obstrukcji. Ciąg dalszy w odcinku finałowym.

@....?

Odcinek drugi. MISIEK. Także emeryt SG. Kolejny podpowiadacz Obstrukcji. Zachowanie identyczne jak Tłuczka, tylko ten nie umie smsów pisać szybko. Największy biedak całego Naftoru. Nie wiem jak to zrobił ale ma dwie umowy - na bazie i na budowie nowego zbiornika. Z budowy wywozi co tylko się da. Do tego stopnia że belkę musi wymienić w swojej koreańskiej popierdułce. Dwie pensje i emerytura a nie stać go na wodę do picia tylko pracownikom budowy w nocy gdy ich już nie ma pożycza na wieczne oddanie. Co ciekawe to 10 dni przed zakończeniem kwarantanny do pracy wrócił za zgodą kierownika. Szacunku do munduru żadnego. Znoszony a raczej nie prany jakieś pół roku. No i to co jest najobrzydliwsze to zrobił sobie ustęp pół metra od ścieżki którą wszyscy pracownicy budowy wchodzą codziennie do pracy. Jakbym pogadał z chłopakami z kontenera to pewnie więcej bym mógł na jego temat powiedzieć.

###########
@....!

No to ladna bieda pracuje u ciebie na zakladzie emeryci won.

@....?

Odcinek trzeci. OBSTRUKCJA. Człowiek z zaburzeniami emocjonalnymi. Ten szeryf mieszający w grafikach. Na etacie ale traktujący innych etatowych jak zapchajdziury. Zero szacunku do innych, no chyba że do tych co klęczą mu pod biurkiem. Ślepo zapatrzony w to co mu przekazują Tłuczek i Misiek. Tylko chyba do końca nie załapał że T i M podpowiadają mu to co jest im wygodne i przynosi im profity. Wiecznie zapracowany. Tak bo 3 razy dziennie musi mieszać w grafiku. Wykonać po 10 telefonów długości minimum pół godziny dziennie po innych bazach lub znajomych przechwalając się jaki to on dobry kierownik. Jak go szukają to nigdy nie ma czasu. Obraża się jak stara panna za byle co. Jeszcze nigdy prawdy nie powiedział. Knuje jakieś intrygi tylko po to by było o nim głośno. Jednego dnia coś mówi a drugiego wszystkiego się wypiera. Dla chłopaków na kontenerze wpisuje służby po 24h. Siedzą po jednym. Zabronił im spać. W sumie i tak nie mają na czym bo Misiek im wszystkie fotele połamał. Nawet potrafi w nocy kontrolę im robić. Co to nie on a wiele razy został zgaszony przez zwykłego kierownika budowy. Typowy komuch. Z państwowej instytucji zrobił prywatne podwórko. Odcinek finałowy dedykowany dla dyrektora Naftoru ukaże się wkrótce.

###########
@....!

Liczę na piekny wpis a Dyrektor Naftoru kleknie i zaplacze nad losem Innych!!!!!!!

@....!

Pewnego listopadowego dnia roku 2020 zaświtała w głowie myśl dla Tłuczka. Wezmę i zatrudnię syna bo przecież kierownik i tak łyka wszystko jak młody pelikan. Chodzi i przeżywa że covid dziesiątkuje mu pracowników to namówię go by zatrudnił mojego młodego a co będzie siedział w domu truteń jeden. I tak zdalne nauczanie to na kontenerze posiedzi na laptopie i jeszcze 17.5 zł za godzinę dostanie. Kuzyna już wsadziłem tam i też nic nie musi robić a ma wolne kiedy chce. No i udało się. Junior Tłuczek pracuje! Tylko że dwa dni później ludzie po covidzie zaczęli wracać i nagle stało się więcej pracowników niż etatów. To Obstrukcja musiał coś wymyślić. Już wiem nie wpiszę jednego z kontenera na służby. Najwyżej ściemnię że zrezygnował z pracy i będzie ok. Tylko że ten się nie dał i musiał go ująć w grafiku. Tak mijał grudzień i warszawka coś zaczęła szumieć. To z końcem miesiąca zwolnię paru by ich uspokoić. Z tego co wiem to trzech zwolnił nic im nie mówiąc. Kazał zdać ubrania i podpisać obiegówkę ale bez daty. Na styczeń nie ma ich w grafiku. Ciekawe czy wyżej przekazał prawdę czy to że sami się zwolnili. A najważniejsze że Tłuczek junior dalej siedzi na laptopie na kontenerze a zwolnił dwóch którzy coś tam robili. Czyli zwolnił gościa który wyłapał co najmniej 2 pracowników pod wpływem alkoholu za co został ochrzczony służbistą i nadgorliwcem. W nagrodę przed rozliczeniem wsadził mu jeszcze doby w wigilię i sylwestra. No i zwolnił drugiego który też sumiennie wykonywał swoją pracę mimo że to była tylko praca dodatkowa. Zostawił Miśka lepkie ręce i dwóch z rodziny Tłuczka. Żal. Obstrukcjo rób tak dalej a firma będzie miała jeszcze gorszą opinię niż ma. Czy Ty naprawdę jesteś taki tępy i nie wiesz że na wizerunek firmy pracuje każdy z nas. Mam nadzieję że coś zrozumiesz w końcu. Mam też nadzieję że ktoś z szefostwa dowie się o tych wpisach i zobaczy jakich ma kierowników po bazach. Znajomości każdy jakieś ma i pan K.Roga... z Pernu może być za krótki panie kierownik z bazy nr. 22 Małaszewicze. Wszystkiego najlepszego w 2021 roku. Całej bazie i jej pracownikom zmian na lepsze.

Iiii
@....!

Tak myślałem że to o Małaszewicze chodzi :) wpis naprawdę odzwierciedla to co kierownik z Tłuczkiem robi :)

Iiii
@....!

Co z tego że My możemy tu napisać co nasz wodzu wyprawia że swoim tłuczkiem który ma mózg w palcu :) jak i tak W- wa. Nie zrobi z nim!!!

Lambada..
@....!

Ja jestem ciekaw czy Warszawa dała by radę tak zrobić z nim, z dnia na dzień zwolnić. Może by poczuł się chociaż raz tak samo jak wielu z tych co zwolnił. Bo narazie to mówi że centrala wszystko łyknie jak on zagra. Bo jest tani w utrzymaniu

Leń

Uważajcie na bazach bo sa kontrole z Warszawy zbliża się koniec roku i trzeba się wykazać ze mendy z warszawki coś robią.Ta.menda co jezdzi z ta druga mendą nie maja zadnych zasadach maja dostęp do podglądu to zrobia wszystko zeby wykorzystać moment nie uwagi i wchodzą jak te szczury na bazy po plotach o pod plotami.

Seni

@Rnnn jakie układy? Czyżby coś mnie ominęło? Radek jest w miarę ok.

Jak tam nocny nalot Warszawki?Nudzi sie tym trutnią z Warszawy koniec roku trzeba się wykazać uważajcie bo to jeszcze nie koniec kontroli zapewne.Nie dajcie się tym trutnoim złapać więcej sprytu i czujności Panowie Panie.

Jankes

Gdzie byli inaczej złapali

igor

nędzna płaca.

Pracownik7
@igor

To ją zmień i zrób miejsce tym co będą zadowoleni.

V

Baza 5 puki będzie stary kierownik ochrony to się nic nie zmieni tylko mąci w grafiku a ludzie odchodzą i są braki ludzi nie szanuje

WL
@V

Co się czepiasz kierownika z V tłuku, to jeden z najlepszych kierowników, nikomu krzywdy nie zrobił,

Xxx

Coś w temacie podwyżek wiadomo ?

@Xxx

Jak zawsze malo i nędznie.

xxx

a zna ktoś jakieś konkrety?

Tak nastepne oko zamontowali na C to teraz skonczy sie dobre a zacznie praca tam dla nie których.Same cuda zaczynają się dziać a tak było tam piknie.

Pracownik 3

W czasach epidemi zatrudniać zleceniowców na doróbce z poczty a zwalniać lojalnych pracowników to jak strzelać sobie w kolano pocztowcy za chwilę będą na wybory zagonieni parę osób zachoruje i Dębogórze z ręką w nocniku

@Pracownik 3

Napisz skargę do Warszawy A nie s..r.a.s.z się tutaj na forum do nich że pracują w Naftorze.Gdyby nie ci ze zlecenia to połowa matolków z umów o pracę nie wybrali by dni wolnych proste jak drut.A nadgodzin i tak by wam nie wypłacił bo Warszawie no to gdzieś.Jeszcze trzeba coś sprostować matolku.

@Pracownik 3

Jeszcze jedno kto to jest lojalny pracownik podaj mi definicję?

@Pracownik 3

Nikt pocztowcow nie zagoni bo praca przy obsłudze wyborów jest dobrowolna.Zle informację masz matolku i z tad się biorę ploty A ty jesteś tego przykładem nic nie słyszałem ale wiem najlepiej lojalny pracowniku dobre.

Pracownik 4
@Leń

Lojalny pracownik to ten co nie chodzi na L4 i przychodzi na każde zawołanie kierownika bo akurat tacy zostali zwolnieni jest to policzek w twarz za uczciwość bo nawet niektórzy inni też w czasie choroby przychodzą do pracy.

Wiarus
@Pracownik 3

A pocztowcy to będą zasuwać za 10 groszy podwyżki tylko tak naprawdę to przychodzą się wyspać i są dawani tam gdzie nic nie muszą robić

Pb baza 21
@Pracownik 4

Na bazie chłop zarażony chodzi do roboty ja rozumie zwykły ochroniarz ale nie emerytury 4500 i jeszcze zarażał i ciekawe ile jeszcze ludzi pochoruje no ale pewnie premie chce dostać od kierownika

Len
@Pracownik 4

No tak i faktycznie nie potrafi zadzwonić i zapytać się czemu nie ma umowy na stale !Tylko potraficie skomleć i na to was tylko stać cięcie z naftoru.

Stepway
@Leń

Jaka skarga do Warszawy, tam same kolesiostwo do PERN pisać co się dzieje bo związki też (usunięte przez administratora)i nic nie robią w waszej sprawie niby podwyżki wywalczyli a to jedna banda i klika .

Ktoś

Weźcie wy się głąby zastanówcie co i gdzie piszecie

Pl
@Stepway

A do kogo do pernu? Jakiś namiar daj.

Pracownik 4

Wolę na twoją, bo tylko ona lubi takie klimaty (usunięte przez administratora)

On
@Pracownik 4

Słabo dajesz parówko wysil się trochę bo piesek tylko za koscią potrafi latać i merdać pod biurkiem kierownika tam jesteś tylko mocny jak donosisz na pracowników kondonie .

On
@Pracownik 4

Parowa to cie zrobiła do tego niskiej jakości i wyszedł mlot czyli ty piesku.I wal się z.je.bie jeden.

SERB
@On

Ale macie problem jak dzieciaki z gimnazjum !!!! spotkajcie się w 4 oczy i se wyjaśnijcie a nie tu zaśmiecacie bzdurami i pierdołami itd pozdrawiam he :)

Diablo
@SERB

Masz rację - zupełnie jak dzieci. A tak przy okazji, to kiedy lecimy znów na akcję? ;)

Jogi
@Pracownik 3

Jak się nie podoba robota to po co tu siedzicie rynek pracy jest otwarty na was.No tak ale naftor połowie was uratował życie bo nic innego nie potraficie robić tylko stekać jak jest źle.

An
@Pracownik 3

Na gdansku tez nowy na zleceniu co nie potrafi zrozumiec po co się siedzi na posterunku To są ochroniarze z pozwoleniem

@Pracownik 3

Jakoś zlecenie dalej pracuje i wam (usunięte przez administratora)ratują.

Józf

Szkoleń nie było w tym roku, więc dodatków od stycznia nie będzie. Zadowoleni? (usunięte przez administratora)

@Józf

A ty czego czepiasz się Blondynki nie znasz to nie pisz bzdur i nie oceniaj bo za mały jesteś a pani B. jest bardzo w porządku :)

..co
@Józf

Chola chola... Zaliczenia nie było tylko w tym roku. Dodatek dostaliśmy po 2 latach zaliczeń. Działa to w dwie strony. Bynaimniej tak powinno być, gdzie są związki.

Sed
@..co

Najpierw się zapisz a później szczekaj

Felix

Moje pytanie do kolegów z Koluszek,nadal ten (usunięte przez administratora) obrabianie w 3 osoby za te same pieniądze.Jeśli tak to porażka.Ja opuściłem szeregi naftoru.

Zbyszko

jak wyglada sytuacja na Dębogórzu?

Tom
@Zbyszko

Na Debogorzu Muppet Show... Dowódcą zmiany zostaje,, dziadziunio" z renta inwalidzka... Brawo Naftor, Brawo Radzio

@Tom

No i został i co dalej będzie?

Kaszub
@Tom

Nie powinien być dowódcą ktoś z rentą trzeba mieć uprawnienia naagazyn niech WPA to sprawdzi

Seni
@Tom

Radzio jest najlepszy, lepszego kierownika nie będzie :)

Rnnnn
@Seni

Widać że idą nowe układy A miało być tak dobrze

Czy Naftor Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

brutus

Jeżeli są wolne miejsca, to umowę o pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 282.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 228 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.