Opinie o Philip Morris w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philip Morris. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Philip Morris o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Kraków

Koordynator punktów iqos, na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Premie realne? Jakie auto?

AT
@Paweł

W zależności od rejonu są różne stawki na koordynatora. Premie osiągalne. Auto to VW Golf 2020-2021 z silnikiem 1.0 TSI 115 koni.

plecaczek

ulubiona funkcją tzw ochrony jest udostępnianie kluczy osobom trzecim krycie pracowników z hali którzy niszczą mienie generowanie strat odwracanie kamery jak ich koleżka pakują tytoń do insertów, rozwalają kasety już przywiezione, propagują (usunięte przez administratora) ciężko było sprawdzić kto podłożył nie bo się nie chce bo to nie moje zadanie bo ja nie odpowiadam przed Morisem który mi płaci tylko przed Grzesiem cieciem od którego dostałam dane osobowe kradzione, wózkowi sobie jeżdżą nie przepisowo można nie( jedna ręka trzyma szpadel a druga bawi się kluczami i nawet na drogę nie parzy o maskach noszonych chacha ) sejfy są udostępniane na prawo i lewo ochrona sama je sobie otwiera i udostępnia przestępcom śmiechu warte te ciecie złodziei pan zatrudnił pracownicy g 42, g44 ulubioną tych dwóch dziadków jest niszczenie mi plecaka jak tylko nie mam na plecach( bo nosze bo lubię nosić kilosy na plecach jak do szafki mi ktoś niszczy jak na maszynach mi niszczy a ochrona tylko wazelina i zastraszanie bo nie można niech wskażą tego kto wyciągnął mi koszulkę z plecaka i włożył do szafki) no serio wielkie ale że noszę no a czemu klucze są udostępniane (usunięte przez administratora) czemu po wymianie zamka z obi jest dalej to samo? gdzie ochrona ciekawe czemu nie widziały śmiecia który podłożył smar pod podest gdzie bhp(jakbym zmarł ciekawe kto by beknoł no kamerki są nie) ochrona kamery to przestępcy a ta ich szefowa to zwykły wazeliniarz i cieć dla firmy zbędny balast finansowy, liderzy maszyn serio śmiechu warte jak im się zgłasza że pracownicy zaburzają produkcję sabotując ją to ci ciec powie ze to ty rozwaliłeś cały wózek wyciągając kasetę a niby jak?? serio, liderzy maszyn zbędny balast finansowy, mówić operatorom a po co skoro wózkowy z operatorami o tym wiedzieli i dowozili tylko mi rozwalone filtry, które były brane z miejsca gdzie tzw. szefowa nie sięga i na końcu ci powie baba ze kamery są serio? pan Moris mnie zwolnił serio jakby nie było złodziei w ochronie mających kradzione dane osobowe to by nie było wpisów!!!i jeszcze jedno tzw szefowa to mobber jego kolesie sabotowali produkcje, ukartowali podłożyli smar pod podest( by to że niby ja nie przestrzegam bhp), rozwalali filtry, pakowali tytoń nawet paczki do pudełek dwa numery tylko po to by wszystkie towary niszczone i uszkadzane szły do nowego pracownika czyli do mnie aby potem cieciowa szefowa ochrony się podjadała donosząc na mnie że zaburzam produkcję a zgłaszanie liderom skutków nie przynosi czemu więc po co sprawdzać trza ładować takie jakie są??( no stresowanie pracownika i (usunięte przez administratora) samo przebywanie z wami to duży czynnik stresogenny z wami mobberami) i kamery jednak są, wiedza od ich kapusiów jest sprawdzana ale ode mnie to nie serio jak to się nazywa (usunięte przez administratora) działania przestępcze by ignorować go by jak najwięcej go oczernić najwięcej wad o nim mieć serio a czyje to zlecenia no Kasi i Grzesia z Auchana dwóch przestępców nie bo coś tam napisałem po nocce serio w oparciu o ich i (usunięte przez administratora) od pracowników Morisa no to chyba to oczywiste nie choć przesadzone (i nieoficjalnie do swego koleżki Grzesia i Kasi że się udało) serio szefowa ją nazywają ciekawe czemu to przestępca która wykorzystuje kradzione dane na swą korzyść jest cieciem numer one a nie szefową-byle amator uczciwy ochroniarz ją przewyższa o całe metry

Wb
@plecaczek

Co ty znowu bredzisz Nie umiesz nawet zdania zbudować poprawnie

Misiek
@plecaczek

Proponuje terapie u dobrego specjalisty :D

Abc
@Misiek

Tu już chyba nic nie pomoze

Poli

To że taka osoba istnieje to jedno, ale że ktoś go zatrudnił w firmie, gdzie musiał się chyba naszprycowac mocnymi lekami żeby przejść rozmowę kwalifikacyjną. Żart, przyjmują wszystkich jak leci, byle nie pił i nie kradł.

Misiek
@Poli

No tak potrząc po wszystkim zmianach to dramat

XXX

Chyba coś Ci się pomyliło, tutaj jest forum najwspanialszej firmy pod słońcem w której każdy tylko marzy żeby pracować

XYZ
@XXX

Nie w firmie tylko na P4 a dokładniej w helikonie na filmach

Produkcja

To już przesada. Firma w ostatnim czasie oszczędza na prądzie w kiblach tzn. po wyczuciu przez komórkę ruchu włącza się tylko na ok. 5 min. Coraz więcej osób zauważa ten fakt. A co jeśli komuś schodzi dłużej, a w toalecie nie ma okien???!!!! Jak można w tak bezczelny sposób oszczędzać na pracownikach, a niby taki Top Employer.

Bb
@Produkcja

Po prostu wstań z kibla, czy tam poruszaj się rękami i znowu się zaświeci, szukasz na siłę problemów.

Przedstawiciel Handlowy

Jakis czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem. Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Mysle, ze pomoglo mi to rowniez w przejsciu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym poprowadzonej w miłej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

damian

na secondary w brygadzie a jest taki wózkowy który lubi jeździć trzymając się jedna reką nie patrząc na drogę tylko na boki a druga bawi się kluczami polecam dziwne że tam nie było wypadków,oczywiście sejfy też mało bezpieczne i ochronie nie ufajcie

janek

tak zapytam rozumiem ze pracownicy nie maja moich danych no bo niby skąd i rozumiem że to zwykły przypadek ze odeszły na iny dział dwie osoby porządne a przyszły niezbyt w dniu mojego drugiego dnia pracy no bo w jakim celu ???przecież to nie jakieś podchody kierownicze czy inne nie?? czy pracownicy mają moje zdjęcia no przecież nie bo niby skąd???czy tez moje wrażliwe cechy które wykorzystują wobec mnie no przecież przesada nie???

Edek

Jakie wynagrodzenie na stanowisku trener sprzedaży?

Czy szykują się jakieś zmiany na p4?

rozbawiony

A jak myślisz? Pomachają wszystkim operatorom z morrisa na pożegnanie, a na nasze miejsca wskoczy fiege. :D

Zenek
@rozbawiony

No i Super:).Bardzo się Cieszę:)

Ala

Na jakie wynagrodzenie może liczyć stażysta?

Xyz
@Ala

Najniższe, a do jakiego działu?

Optymista.

Moja opinia będzie obiektywna. Pracowałem tam krótko, 3 miesiące. Atmosfera nie jest przyjazna, nerwowość i ostra dyscyplina. Styl korporacyjny trochę wypaczony, czyli wyniosłość przełożonych i patrzenie z góry, do tego pycha i zero praw pracowniczych. Widać układy, które nie powinny mieć miejsca. Na filtrach pracuje tzw. "Zocha" (czarna koszulka) mało kompetencji, za to arogancja i wyniosłość. Znana w śród pracowników, że jak raz zadrzesz to do końca masz przerąbane. Kobieta wyjęta żywcem z PRL wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma. Ogólnie ciężko, brak wolnego czasu. Po pewnym czasie ludzie zamieniają się w zombie. Nie chciałbym tam dłużej pracować.

CtrlC
@Optymista.

Na której zmianie ta zocha?

Optymista
@CtrlC

"Gocha" Małgorzata, pomyłka w pisowni. Pracuje bodajże w grupie B.

Bartosz
@Optymista

Super że podzieliłeś się swoimi wrażeniami, chociaż jak widzę nie jesteś do końca zadowolony z pracy w Philip Morris... Możesz mi powiedzieć czym konkretnie się tam zajmowałeś i jakie były Twoje obowiązki w pracy?

No Name
@Bartosz

Może jszcze ma Ci podać swoje imię i nazwisko ! ! ! ??? Przypominam Ci nie jesteśmy tutaj w pracy , wolność słowa dla wszystkich a widzę po Twoim wpisie że czarna koszula się odezwała !

Szczęśliwy

Nie pracuję już tam od kilkunastu tygodni. Na początku było mi żal odejścia stamtąd, jednak teraz już się oswoiłem i wiem że nie ma za czym płakać. Niestety rok czy dwa lata temu sytuacja była zupełnie inna teraz niestety rok 2021 pokazuje jaka ta firma jest naprawdę. Naprawdę podziwiam ludzi którzy są dumni z tego pudła, chyba że są to sami biurowi itp.

Jak
@Szczęśliwy

Śmiech na sali puste krzesła och ludzie co z wami bo to mało jest pracy w Krakowie ???????????? pozdrawiam wszystkich .....

Czlowiek

Jak czlowiek zmienia prace na normalna, ludzka, z szacunkiem i traktowaniem drugiej osoby jak rownej, intelignetnej, to wtedy sobie zdaje sprawe, ze nomalna i fajna praca istnieje. Nie polecam pracy w PMI, to jest odwrotnesc opisu wyzej.

Gtw

Czy wiadomo coś nowego na temat planowanych zwolnień lub zmiany systemu ? (ktoś niżej tak napisał)

!!!
@Gtw

Ponoć na P4 od połowy listopada mają zostać wyczyszczeni wszyscy operatorzy, a jeśli chodzi o nieprzedłużanie umów to jest na porządku dziennym

Szczery.

Jak się układa praca z podwykonawcami, np. Remondis, ISS itd.? Miały być jakieś zmiany, zwolnienia, zmiana podwykonawców.

Abc

Ty dalej swoje Pisz po polsku bo nic nie rozumiem co masz na myśli Tragedia

Ostanie pożegnanie

W dniu dzisiejszym żegnam się z firmą a obecnemu dyrektorowi życzę wszystkiego najgorszego

Stefan
@Ostanie pożegnanie

Dostałeś wypowiedzenie czy sam się zwolniłeś? Z którego działu? Pzdr

Ostatnie pożegnanie
@Stefan

Koniec umowy P4 za kilka dni ale już jestem na urlopie

UR
@Ostatnie pożegnanie

Z pewnością znajdziesz sobie lepszą pracę. Życzę powodzenia.

Mb
@Ostatnie pożegnanie

Czym jest P4?

??
@Ostanie pożegnanie

A co Ci dyrektor podpadł?

Konio

hmmm po dłuższym czasie pracy staz (7 lat) pracodawca porażka. W logistyce nie ma szans na umowe na stałe, Dostajesz 2 umowy na rok , trzecią na 9 miesięcy i dziekuje, przysłowiowy kopniak w (usunięte przez administratora) Bez znajomości brak rozwiniecie skrzydel. Co roku tkz SOPY ( ocena coroczna - co jest bez sensu bo to co tam powiesz ni jak ma sie do rzeczywistosci). Jesli jestes pupilem przełożonego masz szanse na pójscie w góre i na umowe na stałe, jeśli bys wykoywał swoje obowiązki sumiennie i robił wiecej niz trzeba to i tak NIGDY nie zostaniesz doceniony.

Marekpomorskke

Witam jakie obecnie warunki na stanowisku Specjalisty ds sprzedaży w terenie ;) ? Jaką podstawę można krzyknąć na rozmowie oraz jak obecnie wyglada etap rekrutacji ?

Fabio
@Marekpomorskke

Rekrutacja 4 stopniowa. Jak dostaniesz na start 4500 brutto to jest huk. Reszta już zależy od szczęścia, ale generalnie nie polecam. Mała kasa j straszny wyzysk o czym już pisałem na go worku o PMPL Warszawka

Witam, bardzo proszę o informacje jak funkcjonuje służba BHP w firmie. Pozdrawiam

aS

ASD

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Kraków

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 6 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris