Opinie o TopMarket Anna, Nieporęt w Nieporęt

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TopMarket Anna, Nieporęt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TopMarket Anna, Nieporęt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopMarket Anna, Nieporęt w Nieporęt

Pracownica

Ostrzegam nowych pracowników przed tymi oszustami... co lepsze słyszałam, że ZUS jest opłacany w "kratke" co zostało udowodnione bo pracownicy sprawdzali i luty był nie opłacony. O swoje pieniądze trzeba się prosić. Nigdy nikomu nie polecę tego miejsca pracy to jak zakład karmy

@Chyba każdy się domyśli

to z czego wynikają te rozbieżności? Chodzi może o staż pracy? tam padło, że to osoby nowe tak mogą mieć czyli te z wieloletnim stażem na pewno przejmować się nie muszą? Sporo takich osób jest? I czy coś jeszcze za taki staż im przysługuje?

Aleksandra

P. Mariola ustala wewnętrzny kodeks pracy który absolutnie nie współgra z kodeksem pracy łamią prawo pracownika na każdym kroku po czym się dziwią, że nie ma ludzi do pracy. W lato jest sezon urlopowy oczywiście nie w tej firmie bo..., ...bo P.Mariola wczuwa się w wielką właścicielkę chociaż jest nikim w tej firmie. Nie polecam tego miejsca pracy za takie ochłapy. Zgodzę się z komentarzami poprzedników, że tylko uciecia i wymagania. Nigdy premii, podwyżki czy nawet dobrego słowa.

Basia Nowy wpis

Cześć zastanawiam się nad złożenie swojego cv do sklepu .Jakie są warunki pracy w Annie i jakie jest podejście kierowników do personelu. Czy firma prowadzi jakieś rekrutację??

Użytkownik anonimowy Nowy wpis
@Basia

Witam słaba płaca i słabe podejście do pracownika- wyzysk. Nie polecam

@Użytkownik anonimowy

A co się konkretnie dzieje, że uznajesz podejście do pracownika za słabe? Ja to jednak wolę znać konkret, żeby później już nie mieć jakichś szczególnych wątpliwości co do warunków. przy tym opisie jakie podejście mogą mieć co do siebie sami współpracownicy?

Nie wiecie może czy nie będzie teraz od nowego roku jednak jakichś podwyżkę? Wiem, że kiedyś ktoś pisał, że nie występują ale myślę nad zestawieniem sytuacji z tymi ustawowymi. Pokazało mi po prostu taka ofertę dla zaopatrzeniowca sprzed około trzech miesięcy i w niej była wpisana kwota 4000 zł netto. Jeśli kasjerowi cos być może się podwyższy to czy w magazynie będzie podobnie?

W ostatnim komentarzu jedna Pani napisała, że występowało tu jeszcze w te wakacje dobre wynagrodzenie w porównaniu do innych marketów. Czy to stale występuje? A jeśli tak to o jakich bieżących stawkach może być mowa? nie mogłam znaleźć oferty dla sprzedawcy ale za to pokazała mi się jedna dla magazyniera sprzed miesiąca. Jeśli na umowie o prace dają im 5,3 tys to ile ma kasjerka?

Anna właścicielka

3000 na rękę i ani złotówki więcej. Dla jasności podkreślę, że musi wszystko grać w stanach alkoholi, papierosów i produktów przy kasowych.

A gdzie tu jest tak wprost napisane czy chodziło o brutto czy netto? Gdzie to widzisz, bo mnie to zaciekawiło? Swoją drogą faktycznie 5300 zł na rękę mogłoby być możliwe? przy jakichś nadgodzinach?

Zoja

A często się coś nie zgadza w stanach alkoholi, papierosów i tym podobnych, że zostało to podkreślone w poprzedniej odpowiedzi? czy po stronie magazyniera podobna odpowiedzialność za towar występuje? Jak te braki rozliczane są w zespole? Po równo?

Czy po rozmowie w TopMarket Anna, Nieporęt rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno

Czy urlop w TopMarket Anna, Nieporęt jest płatny 100%?

Ela

Polecam tego pracodawcę, wypłata na czas, dobre wynagrodzenie w porównaniu do innych marketów

Kamila

Takim ludziom gołosłownym jak P. ROBERT OLECHOWSKI (WŁAŚCICIEL) się nie wierzy w żadne słowo!

Aleksandra

Pracownica

Natalia
@Pracownica

Duży jest problem z wypłatami czy to kwestia tego zusu tylko? To kwestia poślizgów w terminach czy nie wypłacają całości?

Iza
@Pracownica

Może to jakiś jednorazowy incydent, jakaś pomyłka z tym zusem, tak próbuję sobie to logicznie wytłumaczyć. Rozumiem, że byłaś pracownikiem tej firmy. Możesz powiedzieć w takim razie jakie są aktualne stawki dla nowych?

Chyba każdy się domyśli
@Iza

Jak mam czas to wpadam poczytać komentarze!!! Robicie to po złości z zazdrości czy jak? Jestem pracownikiem z wieloletnim stażem i Ci co chcą pracować to będą pracować! Jeśli ktoś się za przeproszeniem obija to żaden pracodawca nie będzie go trzymał! Nigdy nie miałem problemu z WYPLATĄ! WYNAGRODZENIE ZAWSZE MAM NA CZAS! UMOWA O PRACE JEST! NA ŚWIĘTA DODATKI! CZEGO WY SIE CZEPIACIE???!!! Polecam miejsce pracy! Super atmosfera!

@Chyba każdy się domyśli

KLIENT CZĘSTY !

Robię zakupy w sklepie Anna od dawna, duży wybór asortymentu, pięknie wyeksponowany na pólkach, piękna przestrzeń sklepu - ciągle zmienia się na lepsze,milsze, przyjazne miejsce na zakupy, obsługa bardzo miła i kompetentna, pracownicy i właściciele bardzo mili i pomocni przy robieniu zakupów, nawet jak w danej chwili czegoś nie ma, to zaraz towar sprowadzają, przy dużej konkurencji w tej okolicy BARDZO POLECAM TEN SKLEP !!!

Jak w TopMarket Anna, Nieporęt wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Anna właścicielka

Musisz dobrze z ucha strzelać... wtedy będziesz mieć poszanowanie...

@Anna właścicielka

nigdy nie rozumiem przesłana tego powiedzenia. w praktyce jak to strzelanie tu w firmie wygląda?

Piotr Zych

WITAM. NA JAKIEJ POSTAWIE TOP MARKET ANNA JEST OTWARTA W NIEDZIELE WOLNE OD HANDLU GDYŻ NA OBSLUDZE STOJA PRACOWNICY A NIE WŁAŚCICIELE. CZY WŁAŚCICIELOM NIE CHCE SIE PRACOWAĆ? ZGLASZALEM TEN PROBLEM DO PIP W FORMIE PISEMNEJ ALE WIDZE ZE TO WGL NIE DZIALA. POZDRAWIAM.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w TopMarket Anna, Nieporęt?

Jeśli chodzi o podejście kierownictwa jest ok ale szefostwo to jedna wielka porażka, kłamcy, (usunięte przez administratora) krętacze... nie polecam tego pracodawcy

Maja

Ale to z czym tak niby nie mówią prawdy że masz takie kiepskie zdanie o nich? Coś nie tak z warunkami umowy? Czy o jakieś inne kwestie chodzi?

Bobi

Dlaczego w top market Anna w Borkach nie działają karty na punkty od ponad pół roku. Kto za to odpowiada

@Bobi

Został może ten problem jakoś wyjaśniony? Może dali za to do teraz jakąś rekompensatę w formie większej liczby punków?

Bobi

Dlaczego w top market Anna w Borkach prawie od roku nie działa karta top market to jest skandal

Jakie wartości są cenione w TopMarket Anna, Nieporęt?

Donoszenie

Edyta
@Paulina

możesz napisać dlaczego tak uważasz? chciałabym się zatrudnić, dlatego interesuje mnie temat atmosfery między pracownikami :)

@Edyta

Jeśli atmosfera miedzy pracownikami jest dobra to pracodawca to rozwali bo nie pozwalają się spoufalac lepiej jak jeden na drugiego donosi. Nie polecam

@Paulina

No ale zwykłe dogadywanie się a spoufalanie to jednak chyba różnica? Zresztą nawet jak już to dlaczego na to nie pozwalają tutaj?

Martyna

Ile na stanowisku biurowym się tam zarabia ?

Zenek
@Martyna

Paulina

Ciągle jakieś uciecia na pensji ciągle się coś nie zgadza, brak socjalu dla pracowników brak szacunku do pracowników co tu dużo mówić... nie polecam tego miejsca pracy.

wiolonczela67
@Paulina

Podpisuję się pod tym ????

@Paulina

To prawda, ta nowa księgowość rozwala system w tej firmie. Powiem krótko nie polecam

Krzysztof

Witam Bardzo się zawiodłem kupując wędliny następnego dnia była śliska i do wyrzucenia ponadto parówki twarde i Stare mięso drobiowe nie pachniało najlepiej

Natalia
@Krzysztof

@Krzysztof Tego typu uwagi należy kierować bezpośrednio do Top Market. Jakim pracodawcą jest ta firma? Warto składać CV?

arek.gron
@Krzysztof

Było przeterminowane to norma w ANNIE , bo jedna osoba tak zdecydowała-Sory Pani Aniu i Panie Robercie- Sory Państwo Klienci,--Myślę że właściciele firmy, domyślą się o kogo chodzi-- Ja na ich miejscu bym zwolnił już dawno M----.Pracowałem 2 lata na mięsie w Annie, i całe szczęście od kilku miesięcy pracuję w innej firmie, na ladzie mięsnej-- Która jest w 21 wieku a nie w 19 stym--.Ostatnio doszło do moich uszu że 2 kierowniczki tez złożyły wymówienie. Więc proszę się zastanowić nad podjęciem pracy w tej firmie

tymi tu
@Krzysztof

Krzysiu wiesz co znaczy" work" w nazwie tej przeglądarki? Więc spadaj dalej wąchać drób.

Grażyna

Ekspedientka o imieniu Wiola ze sklepu w Starych Załubicach paraduje w maseczce z symbolem protestów środowisk skrajnie lewicowych i antyrządowych. To niedopuszczalne. Sklep jako miejsce użyteczności publicznej powinien być strefą neutralną światopoglądowo i politycznie. A może tak bojkot stanowiska obsługiwanego przez tą Panią ? Poza tym jest to osoba niechlujna, podniosła z podłogi upuszczony wcześniej zegarek i jak gdyby nigdy nic zabrała się do krojenia i podawania klientom wędlin :/ Tak wygląda higiena w czasach pandemii :/

Wiolonczela
@Grażyna

Czy pani zdaje sobie sprawę że za pomówienia i szkalowanie istnieje paragraf? Zachęcam do zbojkotowania mojego stanowiska w sklepie minuta8 w Starych Załubicach... Z pozdrowieniami Wiola że sklepu w Starych Załubicach

Bełkot
@Wiolonczela

Brawo Pani Wiolu za odwagę i postawę. Przyszła jakaś pseudo damesa ze wsi i publikuje takie treści na internecie by się wstydziła frajerka.

Wiolonczela
@Bełkot

Dziękuję za słowa poparcia,szkoda tylko że ta pani sama nie ma czystego sumienia i czystych rąk ,ewidentnie prowadzi prywatną grę.Niestety większość klientów uważa że praca ekspedientki polega wyłącznie na obsłudze i uśmiechanie się do nich ,niestety mamy również inne zobowiązania a jesteśmy tylko ludźmi takimi samymi jak nasi klienci i nie ma ludzi idealnych każdy popełnia błędy ,maszyna się pomyli a co dopiero człowiek. Z domu wyniosłam pewne wartości których się trzymam jedną z nich jest to by nie zniżać się do niskiego poziomu inteligencji osób które nas atakują ,już taka ze mnie bestia że ta pani zostanie obsłużona przeze mnie w należyty sposób i to nie ja będę się wstydziła

Lipa
@Grażyna

Imie determinuje zachowania. Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o TopMarket Anna, Nieporęt - Nieporęt

• Jak się pracuje w TopMarket Anna, Nieporęt?

Zobacz opinie na temat firmy TopMarket Anna, Nieporęt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TopMarket Anna, Nieporęt?

TopMarket Anna, Nieporęt
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Jana Kazimierza 263
    05-126 Nieporęt