JTI Polska

Gostków

JTI Polska

Opinie o JTI Polska

Longii

Witam, jak jest z wynagrodzeniem na Poznaniu?

bybymen

Na śląsku tez jest problem z mobbingiem dokładnie w C-BIE, gdzie Asm straszy konsekwencjami służbowymi oraz notatkami z wpisem do akt, uważa ze wszyscy w grupie to lenie i nieroby ,podobno w poprzedniej firmie zmienił 3/4 składu i miał wtedy wyniki , ciekawe dlaczego odszedł od poprzedniego pracodawcy ….Info poszło wyżej do FOMA ale chyba firma nie widzi w tym nic złego ze tak traktuje się ludzi i chce to zamieć pod dywan ,czy to tak powinno wyglądać Firma JTI aspirujaca do Top Employer co roku, pozwoli na takie traktowanie swoich ludzi. Mam nadzieje ze tak się nie stanie ale zobaczymy. Panie (usunięte przez administratora) FOM mam nadziej ze ta sprawa zostanie wyjaśniona

@bybymen 19.10.2018 13:19

To nie tylko na Śląsku tak się dzieje. FOM nie reaguje aby nie popsuć sobie opinii, że doszło to jakichś niedociągnięć, że pozwolił aby wybrana przez niego osoba okazała się być złym kierownikiem. Jeżeli chodzi o aspiracje do Top Employer to niestety nie ma to nic wspólnego z naszą pracą. Firma co roku otrzymuje tytuły a co dzieje się wśród pracowników to inna sprawa. To może działa jak AC NIELSEN w stosunku do TVP. Kierownik zawsze będzie na pierwszym miejscu a szkodnika znajdą niżej. Taki charakter pracy handlowca w JTI.

Ted
@bybymen 19.10.2018 13:19

Hehe jakiś leszcz , na Wrocławiu juz 2 razy skład wymienił ????

@bybymen 19.10.2018 13:19

Zarzut mobbingu to poważne oskarżenie względem pracodawcy, dlatego powinno być odpowiednio uzasadnione. Jeżeli według Ciebie rzeczywiście takie zjawisko występuje w firmie JTI Polska to powinno się z tym walczyć. Jak pewnie zauważyłeś forum gowork.pl ma obecnie nową funkcję, gdzie można zgłosić i opisać szczegółowo istnienie tego problemu. Jeżeli jesteś pewien tego, co napisałeś, to zachęcam do skorzystania z tej funkcji, aby przeciwstawić się takim działaniom, które nie powinny mieć miejsca w żadnej firmie.

@Ted 20.10.2018 22:34

I w rankingu jest na szarym końcu...

Demon
@Bogdan 22.10.2018 13:39

Ludzie pracę przeklinaja gdy jej nie lubią, gdy wykonuja w niej jakies bezmyslne i bezsensowne rzeczy albo gdy maja w niej doczynienia z ludźmi, ktorzy ich nie szanuja, nie doceniają lub celowo krzywdza. Lubiłem moją pracę przez długi czas, mialem fajny zespol i fajnego kierownika. Niestety wszystko zaczelo się sypać, dostalismy kierownika na zastepstwo, pozniej sciagneli kogoś z konkurencji, ale czlowiek nie szanowal ludzi, byly tez grubsze tematy, ale ten kto powinnien cos zrobic, nic nie zrobil bo przeszedl pracowac nad elektronikiem, a moze wiedzial juz ze ten człowiek jest szykowany na FOM i nic go nie ruszy. Chlopaki rzucali papierem jeden po drugim, zespol w Wawie sie rozpadl. Firma daje duzo, ale trudno pracować spokojnie gdy widzi sie jak traktuje ludzi jti. W nowym miejscu nie mam takich problemow, pracuje z normalnymi ludzmi. I nie woze w samochodzie fajek za kilka tysi

@Demon 27.10.2018 23:18

Ile tych osób rzuciło papierami ? :)

Sprzataczka
@bybymen 19.10.2018 13:19

Rzeczywiście u nas w grupie miała miejsce taka sytuacja.Asm został wezwany na rozmowę do Foma,wiec sprawa i tak pewnie zostanie zamieciona pod dywan.Jedynym plusem ze kierownik w listopadzie jest nie do poznania,stonowal i przestał straszyć.Jak widać pozycja Asma w naszej firmie jest mocniejsza niż zwykłego przedstawiciela

PRODUKCJA
@Sprzataczka 28.11.2018 13:05

Weź się do roboty a nie narzekasz , produkcja na was wiecznie robić nie bedzie. Zarobić na własne utrzymanie a nie tylko jakie samochody dodatki i premię . Czy jest gps czy nie ma .Szef jest po to aby was ganiać jak wszędzie tak zawsze było i będzie.

Fajki.
@bybymen 19.10.2018 13:19

a jak wyglada wynagrodzenie i jak premie ? słyszalem,że można wynegocjawac spokojnie 3 tys netto podstawy

A jak tam Gostkow..Aga Mysza nadal się puszcza czy poszła po rozum do glowy

@anonim 02.12.2018 12:07

Poszła..do stodoły na siano

Powodów
@anonim 03.12.2018 09:13

To musiało w (usunięte przez administratora) kłuć,,,,takie panie się nie zmieniają

Natka

Uważam że firma godna polecenia. Może praca i (ciezka na produkcji _ pracownicy produkcji ) ale dbają o pracownika pod każdym względem. Socjal bardzo rozbudowany. Uważam że finansowo i rozwojowo też warto .Jak na dzisiejsze zarobki uważam że stawki Bardzo dobre.

@Natka 16.11.2018 12:01

Ciesze się, że jesteś zadowolona ze stawek wynagrodzenia, które oferuje firma JTI Polska. Czy będziesz tak uprzejma i przedstawisz konkretnie, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jeżeli chodzi o pracę produkcyjną w tym zakładzie? Wspomniałaś o bardzo rozbudowanym socjalu, co dokładnie oferuje firma swoim pracownikom poza podstawowym wynagrodzeniem? Bardzo zaciekawił mnie Twój wpis i chętnie poznam, jak to wygląda.

Tytus
@Bogdan 20.11.2018 12:18

Kilka postów niżej użytkownik Nelson opisał benefity, więc po co powtarzać pytanie. Nelson 13.11.2018 14:49 @Jolka 12.11.2018 16:28 jeśli chodzi o dodatki to większość jest opisana w ogłoszeniach, które publikują: (usunięte przez administratora) transport z różnych miejscowości w zależności od tego czy to stanowisko produkcyjne czy biurowe, standardowo ubiezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna (enel-med i medicover), jest siłownia na terenie zakładu, 2 kantyny i dofinansowanie do posiłków, deputat co miesiąc, socjale, paczki świąteczne dla dzieci, po roku można dołączyć do planu emerytalnego, itd. Więcej też mówią podczas rozmowy rekrutacyjnej. A jeśli chodzi o wynagrodzenie to tu jest jeszcze bonus kwartalny dla produkcyjnych i dodatek za 4 brygady. Ale konkretna oferta stawki pada gdy dzwonią z propozycją pracy.

@Tytus 20.11.2018 17:23

Tak widziałem ten post, jednak w tym poście nie ma konkretnych informacji o tym, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie JTI Polska. Sądziłem również, że kwestia dodatków jest uzależniona od tego, jakie stanowisko zajmujemy w tej firmie, dlatego zadałem pytanie użytkownikowi @Natka, aby odpowiedziała na podstawie swoich doświadczeń. Może Ty znasz dokładną stawkę wynagrodzenia, na jaką można liczyć, pracując w tej firmie?

Amadeusz

Cześć Wszystkim. Staram sie o prace na Poznań jako przedstawiciel i pytanko do was kto rządzi na Poznaniu jesli chodzi o dyrektora, kierownika?

Franek

Czy ktoś wie jak jest na świnoujsciu?

@Franek 03.11.2018 08:53

Wątek, w którym zdecydowałeś się dodać wpis, dotyczy miejscowości Gostków. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, jak wygląda praca w firmie JTI Polska w Świnoujściu to zachęcam, abyś założył bądź znalazł wątek, który dotyczy tej konkretnej miejscowości. Tutaj proszę o wpisy dotyczące miejscowośc, jakiej dotyczy ten temat.

ErDe
@Bogdan 08.11.2018 13:19

Bogdan....napociłeś się przy tym komentarzu zupełnie bezsensu. Jakbyś nie widział, że większość komentarzy dotyczy pracy w terenie całej Polski.

kand
@ErDe 10.11.2018 21:01

mimo wszystko miłoby było w końcu oddzielić te dwie lokalizacje, bo żeby znaleźć cos wartościowego o fabryce trzeba najpierw przedrzeć się przez morze informacji o przedstawicielach...

@kand 13.11.2018 14:53

Dlatego właśnie ważne jest, aby dodawać wypowiedzi dotyczące lokalizacji, która widnieje w danym wątku, jeżeli chodzi o firmę JTI Polska. W tym wypadku mamy lokalizację Gostków, więc proszę, aby od teraz dodawać tylko informacje związane z tą lokalizacją. Ktoś może wie, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej miejscowości? Poszukują pracowników?

Jolka

Na jakie wynagrodzenie i dodatki może liczyć nowo przyjety pracownik produkcji. Z góry dziękuję za informację.

Nelson
@Jolka 12.11.2018 16:28

Jolka
@Nelson 13.11.2018 14:49

Dziękuję za informację

Santo

Fajnie wszyscy tutaj brudy firmy na wierzch wyciągacie :) super świadczy o Was. Myśle ze takie wewnętrzne problemy z jakimiś jednostkami powinniście załatwiać wewnątrz firmy. Zwłaszcza żale o to kto awansował, a kto nie. Takie dyskusje świadczą jedynie o słabo przeprowadzonych rekrutacjach, po których zatrudnione zostały osoby, które opisują cały ten klan. Skupcie się na tym co Wam firma daje, a czego nie :) bo ASM za pol roku może nie być, czy FOMa i potem okaże się ze jednak ta firma jest fajna. Bo często można się zafiksowac na jakaś osobę i przez to mieć złe odczucia w stosunku do firmy. Łatwo w to brnąć.

@Santo 31.10.2018 00:12

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie JTI Polska? Jak oceniłbyś to miejsce pracy pod kątem możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Zatrudniony pracownik może liczyć na rozwój zawodowy? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Anonimowy

Ciekawe jest to że to Menager Regionu powinien podejmować decyzje z kim chce pracowac. Jeżeli takie praktyki faktycznie mają miejsce że o zdobyciu stanowiska kierowniczego decydują uklady/znajomości to bardzo zle to świadczy o JTI i jej strukturach. Dział HR powinien się przyjrzeć swoim HR-owcom. Chociaż z tego co wszyscy mówią akurat HR z Westu nie ma dobrej opini w strukturach, to samo się tyczy PH z Poznania który jeździ po Lesznie i który właśnie ma być przyszłym kierownikiem regionu. Na miejscu ludzi ze stolicy bardzo bym mu się przyjrzał czy na pewno chcą kogoś takiego przy zarządzaniu ludźmi na ciężkim terenem jakim jest Poznań

Dzakiczan
@Anonimowy 24.10.2018 18:58

Chyba komus tu zal (usunięte przez administratora) sciska ze kolega ASM bedzie. Uklady ukaladmi, Fom Fomem ale karty i tak rozdaje Pan N. A ta blond (usunięte przez administratora) z Hr west to predzej kogos (usunięte przez administratora) jak przepchnie, poprzedniego wyjebala, ledwo co do roboty wrocila, a ponoc sie znali z innego podworka.

@Dzakiczan 25.10.2018 13:50

A jak mi ma nie sciskac jak pracuje dluzej niż ten pajac co na Lesznie robi cyfry a nawet dalej nie przechodze bo sie podogadywali!? Jak taki "dobry" wg ciebie jest to niech swojego terenu pilnuje a da sie wykazać innym.

Burmistrz
@Anonimowy 25.10.2018 15:24

Awansu w Jti nie dostaje się przez zasiedzenie w inne kwestie natomiast nie wnikam bo nie znam tego podwórka i nie znam człowieka z Leszna . Natomiast mam do Ciebie dobra radę gdyż ja również startowałem kilka razy w rekrutacjach i też nie kończyły się one wynikiem pozytywnym lecz za każdym razem wyciągałem wnioski z informacji zwrotnej i próbowałem doszkolić się w danych obszarach . I w pewnym momencie osiagnołem poziom na jakim mi zależało i awansowałem . Kilka osób startowało w rekrutacji na Asm do Poznania i nie sądzę że Ty startowałeś bo jak na moje nic o tym nie wiesz tylko dopisujesz jakieś głupoty co usłyszałeś albo Ci kolega kolegi powiedział .

@Burmistrz 25.10.2018 21:39

Rzeczywiście nie znasz podwórka więc i Twoja mowa jest jałowa. Jeżeli startujesz kilka razy na stanowisko ASM i nie dostajesz żadnego feedbacku to co tu poprawić. Zawsze najwięcej będzie przy rekrutacji miał do powiedzenia ktoś z kim bezpośrednio będziesz współpracował czyli przyszły przełożony. Jeżeli chodzi o HR to akurat ten dział w terenie zajmuje się tylko braniem tłustych pensji. Wszyscy razem są tak dogadani i nie ma siły na nich.

Bongo
@Anonimowy 24.10.2018 18:58

Chyba w PO1 kogos mocno swedzi ze "koles z Leszna" moze zostac kierownikiem. Boisz sie o swoja du..e ze ktos w konvu zacznie od ciebie wymagac?! Najpierw zrob tyle ile zrobil koles z Leszna. Jedna z niewielu osob ktora powinna zostac kierwonikiem. Koniec kropka!

Trump
@Bongo 26.10.2018 09:15

Malin te twoje komentarze sa żenujące

Zachodni
@Anonimowy 24.10.2018 18:58

Najwiecej szumu robi ten ktoremu noe wyszlo. Pseudo kierownik ktorego wywalili za wałki wylewa teraz zale.

Brakfeedbacku
@Burmistrz 25.10.2018 21:39

To fajnie masz, ze porządny feedback dostałeś. Teraz to nieczęsto się zdarza. Mogli Ci jeszcze zwrócić uwagę, Ci ludzie od Twojego feedbacku, że słowo „osiągnąłem” pisze się tak jak ja to zrobiłem ????

Dyzio

Czyżby była mowa o PH z Leszna który już się klientom przechwala że będzie ASM-zalatwione po kolezensku przez HR z Westu?

PeHa
@Dyzio 24.10.2018 17:19

Hahahha brawo za komentarz, nikt mnir tak dawno nie rozbawił

Anonimowy

Jezeli faktycznie tak jest ze stanowisko Menagera zalatwia sie poprzez uklady z HR to bardzo zle to swiadczy o JTI. Na miejscu centrali bym sie temu przyjrzal dlaczego osoba ktora nie powinna byc ASM jest przepychana przez innych. Gdzie jest FOM West? Przeciez to on powinien decydowac. No chyba ze..... Ukladziki.

PeHa
@Anonimowy 24.10.2018 18:54

Frustracja i brak wiedzy. W sumie czyta się w condrugim komentarzu. FOM West to osoba o najwyższych umiejętnościach z zakresu zarządzania. Jest ludzki, alr też wymagający. Nie mogę czytać takich komentarzy, najwyraźniej albo ktoś nie wie jak wyglądają procesy w takich firmach, albo po prostu pisze tylko żeby trollować! Żenada...

Anonim

Korporacja jak to korporacja wszędzie sa układy i układziki. Dzieje sie to na każdym szczeblu w w tej czy innej firmie. Piszecie ze jest w JTI mobbing, ze FOM stara sie to zamiesc pod dywan, ze Nowy ASM wymienia 3/4 skladu i dalej to samo. A co maja powiedzieć ludzie z W-POZ. Tam za chwilę bedzie nowy ASM, ponadto odnosi sie wrazenie ze na to stanowisko jest pchana osoba ktora wogole nie powinna byc kierownikiem. Jest przepychana przez Panią HR z Westu na dalsze etapy. Ta osoba jakos juz chyba dala sie poznanc w firmie ze sie nie nadaje na stanowisko kierownicze do sieci, ale detal wedlug pani HR to co innego. A FOM nie reaguje. Przeciez to on wybiera. Korporacja albo sie podobasz albo nie. A wizytacje w Lesznie jakos ekstra nie wychodziły. Ludzie ktorzy maja doświadczenie jako Menager z innych firm nie moga przejsc 1 etapu rekrutacji. Ale chyba kaze korpo tak ma.

kulka
@Anonim 24.10.2018 15:58

O Poznań był bym spokojny. Może być tylko lepiej. Oszusta posunęli za machloje. Wiec FOM doskonale wie co się tam dzieje, reaguje, działa. Nie zamianta tylko wywleka kawa na lawe. Co do tego kolesia z Leszna… jeden z lepszych TMA, zawsze w czolowce wiec chyba kogos tu zazdrość zzera. Nie jest moim faworytem, ale z drugiej strony lepszy ktoś z wewnątrz niż oszlom z zewnątrz. A co do tej laski z HR – dala mi szanse, lekko nie było i wiem ze zawdzeczam to swojej robcie, a nie układom. Wiem, ze firma stawia w pierwszej kolejności na awnase w wewnątrz co dobrze swiadczy o JTI. Z drugiej strony kogo awansować na kierownika jak kogos kto ciagle jest w czubie i bierze 150% premii. Ja na ASM się nie pcham bo jak widze tego drugiego z Poznania to wiem ze to jeszcze nie moja liga.

@kulka 25.10.2018 11:55

Chyba coś pomyliłeś. Jeżeli będzie ktoś z wewnątrz kierownikiem to będzie wyjątek. Mógłbym mnożyć kierowników z zewnątrz, którzy też okazało się nie dali rady. Mógłbym też mnożyć dobrych PH(wielu już odeszło), którzy nigdy nie awansowali w strukturach tej firmy....

Hans

Byłem na rozmowę całkiem dobrze to wygląda firma wydaje się ok ale ile można czekać na odpowiedź?? Ja rozumiem gdyby to było wyższe stanowisko to poczekać można ale na oparatora maszyn to chyba umieją odpowiedzieć dość szybko. Jakie są wasze dostawiadczenia z Tym związane??

Paweł

Regionalny koordynator da aktywności konsumenckich Czy ktos jest mi w stanie opowiedzieć o tej pracy? Godziny pracy, zarobki, premie itp Jakie auto sluzbowe i czy do użytku prywatnego?

Marta

@Kandydat, wiesz może, dlaczego obecnie są tak duże rotacje w branży, którą reprezentują pracownicy zatrudnieni w firmie JTI Polska? Jest to związane z dużą liczbą obowiązków, która przypada na pracowników, czy może wpływają na to inne czynniki? @svetlana, co było głównym powodem tego, że mimo tylu plusów zdecydowałaś się na odejście z firmy JTI Polska? Otrzymałaś lepszą propozycję pracy? @anonymous, czemu tak uważasz? Masz jakieś potwierdzenie tego, że tak jest? Uzasadnij swoją wypowiedź na ten temat.

Kandydat
@Marta 03.10.2018 11:17

Marta wiem tylko ze rotacja w fmcg jest obecnie duze wszedzie znam osoby z jti i z tego co mowia to pracy jest sporo to fakt ale firma godnie wynagradza uczciwych i zaangazowanych pracownikow wiem tez ze firma nie poblaza ludziom ktorzy nieuczciwie podchodza do pracy

Svetlana
@Marta 03.10.2018 11:17

Miałam bardzo zmiennego ASMa,ktory na jazdach wspólnych krytykówal i wysmiewal innych pracowników. Uznawał 1paczke jako możliwość raportowania a po Audycie z Warszawy odcinal się od nas. Szkoda życia na takie traktowanie, zero zaufania.

Na Szczecin jest coś?

Noryh

Czy tak mamy zglaszac przypadki mobbingu? W tej firmie tylko procent konczy sie zwolnieniem, zarzad pozwala na mobbing mimo wyraznych zgloszen nieprawidlowasci Twierdza ze to taki stylem zarzadzania zespolem - ktokolwiek pracowal z "krulem północy" potwierdzi zr jego metody tylo ponizaly ludzi. Najlepsza menadżera z konkurencji, tak chwalona wszędzie nic nie zrobila powtarzała nam że traktuje sprawe powaznie i jej tak nie zostawi ale zostawila i to caly teren. Na jej pech w nowym tez nie radzila z zespolem i wciagneli ja do biura dobrzr ze juz tam widza jej brak kompetencji Do setwisu: Nie zostawie wam moich danych, nie jestescie wiarygodni. Mozecie byc oplacani przrz jti.

Nick
@Noryh 16.10.2018 09:30

To jest juz w jti wypracowany schemat, kto pracuje musial sie z tym spotkac. Lider/ka czesto zmienia zdanie, robi osobiste przytyki, znajduje sobie ofiary, zataja informacje, terroryzuje zespol zmiennymi nastrojami, tworzy toksyczna atmosferę. Nik na nikogo nie krzyczy. Dostajesz majla z rubryki, które pokazują że pracujesz za mało. Cele zawsze 2 razy wyzsze niz osiagniecia. Ciagla presja, spotkania z praniem mózgu. Ekrany, ktore wyświetlają na czerwono zbyt slabe wyniki. Wspolna odpowiedzialność, jezeli jedna osoba miala slaby wynik, to caly team mial po premii. I pytania typo jak zamierzasz podnieść swoja wydajność w tym miesiącu?

Marta

@Kandydat, czy pracę w firmie JTI Polska można ocenić jako stabilne miejsce pracy? Osoby, które cenią sobie pewną i stałą pracę, będą mogły być spełnione w tej firmie? @DOLNYŚLĄSK, możesz przybliżyć, jak dokładnie wyglądają świadczenia socjalne, które oferuje firma JTI Polska zatrudnionym pracownikom?

@Marta 16.10.2018 08:43

(usunięte przez administratora), w tej firmie nie można czuć się spełnionym. Po pewnym czasie zaczynasz być robotem i działasz mechanicznie. Jeżeli chodzi o benefity to masz opiekę medyczną, samochód do dyspozycji, deputat papierosów, ubezpieczenie. Ale czy to wszystko warte jest zdrowia i nerwów. Zarobki wcale nie są rewelacyjne i nie myśl, że będziesz się rozwijać a na pewno nie awansować. Z reguły biorą zawsze ludzi z zewnątrz.

Franek

Witam. Szukam oferty na zachodniopomorskie lub lubuskie. Jakaś inf bede wdzięczny. Pozdro

Peer
@Franek 12.10.2018 12:56

Franek jaki region/miasto Cie interesuje?

@Peer 12.10.2018 20:20

Szczecin-Gorzów

Fred
@Franek 13.10.2018 09:40

Aplikuj na Wrocław , pewnie za chwile bedzie jakiś wakat ...????????????

@Fred 13.10.2018 17:05

Tylko Gorzów Szczecin w najgorszym Szczecinek

DOLNYŚLĄSK

Panie i panowie, jeżeli chodzi o Wrocław to jest człowiek, który już się wypalił i niestety jest największym demotywatorem dla przedstawicieli, których w ostatnich latach przewinęło się ich dużo. I nie znaczy, że byli źli i nie chciało im się pracować. Mimo benefitów, socjalu i wielu innych pozytywów pozapłacowych zdrowie, szacunek, komfort psychiczny i prywatny czas jest najważniejszy. A wierzcie mi, jest dużo firm, w których można lepiej zarobić i nie czuć się szanowanym. Piszę o Wrocławiu a jak jest w innych regionach tego nie wiem. Osobiście omijałbym szerokim łukiem. Pozdrawiam...

Marta

@Santo, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie JTI Polska. Jak myślisz, czy osoby, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową na stanowisku przedstawiciela handlowego mają szansę poradzić sobie w tym miejscu pracy? Czy raczej odradzałbyś pracę w tym miejscu osobom, które nie posiadają doświadczenia?

@Marta 13.09.2018 08:45

Osobiście Twoje pytania brzmią mi bardzo korporacyjnie i odpowiadając na nie czuje się jakbym brał udział w ustawionej dyskusji - a taka nie jest. Natomiast skoro już pytasz to bez zbędnego wychwalania pod niebiosa zdecydowanie polecam. Ja tak zaczynałem i nauczyłem się mnóstwo rzeczy, które teraz wykorzystuje w innych firmach. Poza tym potencjalny pracownik z tytoniowki zawsze jest dobrze postrzegany potem np w farmacji a nawet branży technicznej. Ale... (zawsze jest jakies ale) trzeba trafić na porządnego przełożonego, który wytłumaczy, pokaże, nauczy. Bo jak się trafi na jakiegoś lesera to (usunięte przez administratora) zbita. Ale z drugiej strony leserzy nie biorą ludzi bez doświadczenia bo za dużo roboty z tym. Wola kogoś z doświadczeniem, złymi nawykami... mogą mu wtedy dać sprzęt, puścić na 2-3 dni z kimś z zespołu i jedz walcz w terenie. To jest trochę smutne. Natomiast jeśli się uda wyczuć na rozmowie ze ma się do czynienia z dobrym przełożonym, który jest zaangażowany w prace, wymaga i daje od siebie to mistrzostwo świata :)!

anonymous
@Santo 19.09.2018 20:24

Możesz wyjasnić co sie dzieje na Wrocławiu i w okolicach? Cały czas są ogłoszenia z ofertami pracy w okolicy.Firma rozwija siły sprzedażowe? Czy zwyczajnie jest szefem jakimś (usunięte przez administratora)

Kandydat
@anonymous 26.09.2018 14:57

W Fmcg rotacja jest w zasadzie twraz duża wszędzie, obenie pracuję dla konkurencji i wiem że była ostatnio rekrutacja na ph do Wro ale jeżeli zatrudniają do pracy takich ph jak ten co pracuje na Biskupinie to mnie nie dziwi że już go nie ma, u nas 3 miesiecy by nie dotrwał.

anonymous
@Kandydat 28.09.2018 06:30

Tam jest kiła i mogiła, szef znany na wrocławiu to nikt sensowny już nawet nie aplikuje.

MR
@anonymous 02.10.2018 09:31

Nie obrażaj ludzi, którzy tam pracują. Dorośnij najpierw, wiemy kim jesteś.

Set
@anonymous 02.10.2018 09:31

Dokładnie jak tobie się nie chciało pracować to nie znaczy ze kazdy tak ma.

gastro
@anonymous 02.10.2018 09:31

Dokładnie , coś musi być na rzeczy, chciałem jakiś czas temu złożyć CV, mam spore doświadczenie, zarobki i socjal mają z tego co mi wiadomo dosyć fajny, wcześniej popytałem ludzi z branży, ale każdy kogo bym nie pytał odradzał mi aplikowanie na Wrocław, ponoć ich kiero to totalny wariat, całe szczęście że wybiłem to sobie z głowy jak dowiedziałem się co on wyprawia, chyba gorzej niż w najgorszym korpo

Kamelczanel
@gastro 09.10.2018 20:33

Co do rotacji to wszytko zależy od kierownika, przykład z Wrocławia, w jednym zespole stała ekipa w drugim w ciągu dwóch lat dwa razy zmienił się cały zespół . Odpowiedzcie sobie sami czy z ludźmi czy ich szefem jest coś nie tak

Pr
@Kamelczanel 09.10.2018 21:54

Nie znasz szczegółów to się nie wypowiadaj, to my za ciebie musielismy pracować na twoim terenie bo nigdy nie dawałeś sobie rady i nie chciało ci się pracować, nie dorosłeś do takiej pracy a teraz gorzkie żale...

Kamelczanel
@Pr 11.10.2018 12:23

Tłumaczy się winny ale źle kombinujesz bo na moje szczęście nie mieliśmy okazji pracować razem. Obserwuję z boku za to bardzo uważnie. Pozdrawiam Opole

Pimpon

Czy jest ktoś w stanie opisać jak wygląda praca na produkcji? Jakie warunki ( płaca, umowa, dojazdy, atmosfera)

Jaaaaaaaa

Pytam już po raz kolejny ale widzę tutaj tylko plotki. Czy jet jedna osoba która potrafi powiedzieć o zarobkach lider lub kierownik zmiany jaka atmosfera na produkcji??!!!

Zenek
@Jaaaaaaaa 04.10.2018 10:16

Zdobadz numer do pracownika lub spotkaj sie z nim i pogadaj a nie fora czytasz tu nic konkretnego sie nie dowiesz, same skrajne oceny ludzi ktorzy kochaja to robote lub ludzi ktorzy nie dali rady i narzekaja Albo zglos sie na rekrutacje to sie wszystkiego dowiedz.... A prawda jest ze forum to 99% plotki i obawy...

Zenek

@Zenek 04.10.2018 12:08

Znam takie fora ale czy nie Można napisać po prostu operator ma tyle i tyle a tyle ma kierownik atmosfera jest taka i taka benefity i premie takie. Plotki swoją drogą a reszty dowiem się na rozmowie

Amanda
@Jaaaaaa 04.10.2018 12:13

A od kiedy to upubliczniane są dane firm dotyczące płac na poszczególnych stanowiskach pracy ? I kto ci prawdę powie ile zarabia. Ciemnotę wciskają na forach i nic więcej. Podejdź do rekrytacji to będziesz miał pogląd na wszystko. Po to w sumie są.

@Amanda 04.10.2018 13:05

Ludzie piszą takie rzeczy to normalne nikt nie mówi o dokładnych danych podaję się je w przybliżeniu daje to pogląd na firmę ogólnie oraz na możliwości podczas rekrutacji. U publiczna ie informacji o zarobkach kurdree przecież po to idziemy do pracy ażeby zarobić pieniążki. A sądzę że i tak większą firm ma duże potrzeby kadrowe więc nikt nie musi martwić się o to że straci pracę.

Www
@Jaaaaaa 04.10.2018 13:29

Widzę nastepna osoba bardzo roszczeniowa , miej odwagę i umów się na rozmowę wszystkiego się dowiesz trzeba tylko poświęcić chwilę i oczywiście spełniać wymagania. Nic prostszego.

Wwa
@Jaaaaaaaa 04.10.2018 10:16

Operator 4600 lider 10000 kierownik 18000 prezesa też :-)

@Wwa 05.10.2018 18:00

Wooow. Kolego rozmowa swoją drogą ale fajnie jest wiedzieć cokolwiek.

Szary

Witam chce podjąć pracę na produkcji. Jakieś małe i formacje stawka czy jest premia %

svetlana

Pracowałem po nad 5 lat i było dobrze, nie pamietam dnia zebym pracował dłużej niż 6-7h a wyniki same dojezdzały. Podstawa na poczatek niezla, do 4500 brutto wynegocjujesz i premia od 0-60% podstawy w zaleznosci od rankingu. Do tego deputat - dwa pakiety, enel med, multisport, octavia do uzytku prywatnego z tankowaniem za free, bardzo dobre wsparcie dla klientow z bagaznika - praktycznie tylko glab nie dobuduje z takimi gratisami. Minusy - dziwne dzialania trade marketingowego, częste auduty ASM, dziwna polityka personalna pozwalająca z dnia na dzien ASM pozbyć się TMA, duża ilość ASM bez wykształcenia i zdolności do zarządzania zespołem, ASM w zespole to "przekazywacz informacji z góry", ktory jezdzie ksiazkowo - coaching, rozwijanie TMA oraz wsparcie, w razie obrony stołka potrafi wyrzucic pol zespolu. Ogółnie wśród ASM panuje polityka że PH jest dobry jak jego ostatni miesiac i audyt, przyklad moich kolegow - mozesz pracowac wzorowo pare lat, dostaniesz audyt sprzed dwoch dni gdzie brakuje 2 paczek do wymagane zapasu i ASM/FOM juz grozi Ci wylotem. Ogolnie to polecam, jezeli jestes obyty w korpo swiecie to z latwoscia uda Ci się robić wyniki i prześlizgiwać te dziwne kontrole, audyty, jazdy wspolne z ASM, rozwojowo tez swietnie, pare osob ode mnie awansowalo - tylko trzeba chciec. Ja odszedlem sam i minimalnie zaluje z powodu swietnego zespolu ( poza ASM), ale ciesze sie pracą bez kontroli.

Monika
@svetlana 30.09.2018 10:13

Witaj, Mam prośbę, odnośnie przebiegu rekrutacji na stanowisko PH - jak ten proces wygląda? Pozdrawiam Monika

Ja

Czy może napisać ktoś o zarobkach na prudukcji ile zarabia lider zmiany jakie warunki??

Beata

Marta

@Santo, moje pytania mogą wydawać się bardzo wnikliwe, ponieważ staram się, aby w tym wątku pojawiły się informacje, które mają pomóc użytkownikom w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu w firmie JTI Polska. Możesz napisać, jak wyglądały warunki zatrudnienia w okresie, kiedy pracowałeś w tej firmie? Stawka wynagrodzenia była konkurencyjna, porównując ze stawkami rynkowymi?

JAN II KRÓL

Witam. Proszę o szczera odpowiedz - jakie zarobki są na produkcji zaczynając on najniższych stanowisk kończąc na Team Liderze. Obchodzą mnie tylko realne odpowiedzi bez zbędnych komentarzy.

Marta

@CIEKAWSKI, skąd masz informację, że ciężko dostać premie za pracę w firmie JTI Polska? Są to informacje prosto od osób, które zatrudnione są bezpośrednio w tej firmie? Może przekazane przez Ciebie informacje pochodzą z innego źródła?

Zostaw opinię o JTI Polska - Gostków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTI Polska