JTI Polska

Toruń

Opinie o JTI Polska

były pracownik (zawiedziony)

Witam Przestrzegam wszystkich którzy lubią się "napalać" na fajną pracę. Też myślałem że praca w tej branży będzie dawała mi satysfakcję i możliwość rozwoju. Dodam że pracowałem na warszawskim detalu. Od początku byłem traktowany inaczej niż wszyscy którzy już tam pracowali, nawet na podobnych stanowiskach, tzn. wszyscy jeździli Fabiami kombi, teraz mają Roomstery a ja np dostałem Opla Combo 2-miejscowego z niemałym przebiegiem. Wydaje mi się że zatrudniają ludzi którzy mają odwalić czarną robotę, coś porozliczać, przy okazji sprzedać. po 2,5 miesiąca zostałem ok 12.00 zaproszony do biura na i oświadczono mi że musimy się rozstać nie podając żadnego konkretnego powodu. Zastanówcie się 3 razy czy chcecie tracić czas. POZDROWIENIA

Zostaw opinię o JTI Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTI Polska