Opinie o JTI Polska w Gostków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Gostków

hej, czy ktoś może wie jakie są widełki na stanowisku Entity Accounting & Reporting Specialist?

Dorota

A czemu przez agencje się zatrudniłeś, przez firmę nie można normalnie? I czemu nie można przedłużyć? Ja myślałam, że firma bez pośredników przyjmuje. Są jakieś stanowiska, na które od razu biorą tak?

GOŚĆ

Jaka jest stawka podstawowa netto u operatorów wózków widłowych ??

@GOŚĆ

Hejka a to przyjmują teraz? Jeśli tak to na która hale?

@GOŚĆ

Nie polecam pracy ma produkcji na wiaderkach przez manpover.Najniższa krajowa ,po pół roku i tak kończy się okres na produkcji trafić na firmę do jti nie jest tak łatwo.

Dominika

Czemu? To nie przedłużają umowy po tym pół roku czy nadal jest przez agencję? Są chociaż możliwości na robienie nadgodzin żeby dorobić do tej najniższej? Albo jakieś premie może dają?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pracownik Produkcji w JTI Polska?

masa

pracownik produkcji zatrudniany jest przez agencję Manpower, więc tutaj nie trzeba mieć wcale doświadczenia, dopiero stanowisko operatora maszyn jest na umowę bezpośrednio z JTI i tu parę miesięcy doświadczenia z maszynami produkcyjnymi już jest wymagane

@masa

Znaczy wszystkich produkcyjnych pracowników zatrudniają przez agencję? Czy tylko takich co potrzebują na tymczas? W Strykowie jak się pracowało to tak było w niektórych zakładach np, ale na umowę też ludzie byli. No a nie ma szans na przejście na UoP później?

Przedstawiciel Handlowy

poziom 4/5 kultura wysoka, oczekiwania i wynagrodzenie w 100% zgodne czas pracy i nadgodziny NIEZGODNE Z UMOWĄ zamiast etatu masz 1,5 brak kasy za nadgodziny

Zamierzam aplikować na mechanika maszyn, podzielcie się opinią na temat atmosfery w gniazdach, bo różnie słychać.

Zwolnienie przed świętami, gratuluje pomysłu

Robienie debilizmow przes swietami zeby mogli zwolnić - gratulacje.

Debilizm to ten pomysł mnóstwo ludzi zostało bez pracy z dnia na dzień- szacunek do ludzi poziom minimum

obecny pracownik

g... prawda. Firma NIKOGO nie zwolnila a juz z pewnoscia nie jakakaliek grupe ludzi. Pojedyncze przypadki. Bredzisz kolego z konkurencji.

Roboljti
@obecny pracownik

No jakie pojedyncze przypadki jak w przeciągu 2 dni zwolnili ponad 50 osób

obecny pracownik

Siebie nie musze ale ciebie to nawet chętnie. Przestaniesz pieprzyc od rzeczy.

@Roboljti

Czyli była to jakaś forma zwolnienia grupowego? Bez powodu czy fundusze w firmie się nie zgadzają i to była tego przyczyna? Te osoby miały jakiś okres wypowiedzenia czy jak rozwiązanie tych umów ostatecznie przebiegło?

@Edyta

nikt nie zwalniał pracowników JTI. Mowa jest o pracownikach Agencji których ilość zależy m.in. od potrzeb produkcyjnych

@pracownik

aha, czyli tamci na lodzie zostali? a wracając jeszcze do tamtych z agencji tak mniej więcej liczbowo to ilu ich jest?

@Edyta

trudno zeby siedzieli i pierdzieliw stolki i nic nie robili

@Roboljti

Co ty bredzisz??? JTI zowlnilo 50 osob? JTI? moze warto wiedziec o czym sie mowi przed napisaniem bzdury albo przygotowac sie na konekwecje za pisanie glupot i psucie wizerunku firy

John
@ja

Agencja zwalnia z ramienia pracowników firmy JTI ( liderek )... także tak Zwalnia firma ????

Gtv

Czy w fabryce planowa jest zmiana systemu czasu pracy? Chodzi mi o system 4-brygadowy, jest szansa że od niego odstąpią?

Daniel
@Gtv

Jeśli tryb pracy ci przeszkadza zmień pracę. Ja jestem zadowolony z 4 brygad bo mam o wiele więcej czasu wolnego niż tylko weekendy jak to było zanim je wprowadzili.

Gtv
@Daniel

Niektórzy mają rodziny. Masz czas wolny, a dzieci w szkole, żona w pracy. Weekend co dwa tygodnie to trochę mało.

@Gtv

A czemu mieliby od niego odstąpić? Przecież to jest chyba całkiem dobry system. Nie rozumiem o co ci chodzi.

bart
@Gtv

w dni kiedy ty masz wolne, dzieci w szkole a żona w pracy możesz sobie wiele spraw poogarniać czego np. w weekend nie zrobisz, także pod tym kątem system jest ok, dzieci wrócą ze szkoły, żona z pracy i możesz dalej z nimi spędzać czas

@Dorota

A masz rodzinę?

Gabi
@Dorota

Trafiona w punkt. Jak się do pracy chodzi, żeby się rozerwać, to mocna zmiana nie przeszkadza.

A co to ma do rzeczy????. Firma pracuje na 4 zmiany i juz. Jak to komus nie pasuje, to trudno, Niech idzie gdzies na pol etatu i wtedy bedzie (usunięte przez administratora) czasu na rodzine. To nie jest klub dyskusyjny czy jakis klub przyjaciol rodziny tylko firma produkcyjna.

zdumiony glupota
@Gtv

To trzeba zmienic na taka firme w ktorej weekend jest co drugi dzien.

@Gtv

Zmiana systemu pracy na 3 zmiany NIE BYLA I NIE JEST PLANOWANA.

Gocha

Że 2 lata temu mówili, że przejdą na 8-godzinny system

@bart

Ja jestem przyzwyczajona, bo całe życie robię na produkcji i tak było. Ale w jednej firmie miałam tak, że nawet 8 dni pod rząd siedzieliśmy. A tutaj jak z nadgodzinami?

Martel
@Gtv

Nie ma szans ani nie ma takich dyskusji i nie będzie.

Martel
@Gocha

Nie wiadomo po co gadasz bzdury i próbujesz wprowadzić ludzi w błąd. Dwa lata temu nie było żadnej takiej dyskusji ( chyba ze sama ja zaczęłaś) i teraz też nie ma i nie będzie w najbliższej przyszłości. Wiadomość z pierwszej ręki, więc może myśl jak coś piszesz.

Ty
@Martel

Było zebranie ogólne, mówili że do 2024 wszyscy przejdą na 8 godzinny system,(usunięte przez administratora)

Olga

To dobrze akurat z mojej perspektywy. Zbliża się Wielkanoc, jak pracodawca podchodzi do takich spraw? Dostajecie jakieś dodatkowe pieniądze z tego tytułu?

Dominika

Jest tu jakis Specjalista ds. Automatyki i Elektroniki który opisałby pracę? Bo widziałam, ze szukają na takie stanowisko i nie wiem czy aplikować. Przede wszystkim czy zarobki są na dobrym poziomie? Dużo jest tak poza tym dofinansowania do szkoleń i kursów? Bo czytałam, że są takie mozliwości.

Darek

Na jakie pieniążki można liczyć na stanowisku Operator maszyn tnących.I czy ta praca należy do ciężkich

Darek
@Darek

Jeśli chodzi o zmianowość podane jest, że tak/ dwie zmiany. Czy mowa jest w tym przypadku o systemie 6-14 oraz 14-22

Witam.Mam pytanie ile obecnie można zarobić w JTI Gostków jako pracownik produkcji/magazynier?Pytam,bo zastanawiam się nad aplikowaniem

@Zainteresowany

To sa gdzieś oferty pracy od firmy że pytasz? Podpowiesz gdzie? Ciekawa jestem co tam wypisali w tych ogłoszeniach

pff
@Dominika

...jobs.jti.com

meta
@Dominika

Tam gdzie zawsze. Orientuj sie.

@meta

a warunki od środka to jakie w końcu są? pytam, bo różnie piszą. zapowiadali w razie czego coś konkretnego na kolejny rok? jakieś zmiany? czego można się spodziewać?

WorkWork
@Zainteresowany

Między 4 a 5k+ brutto

@WorkWork

4 tys netto na start? ta piątka wpada po podwyżkach jakiś stażowych czy jak ktoś już ma doświadczenie to tyle dadzą na dzień dobry?

Rudinho

Cześć, chciałbym zapytac Was o dział Cigarettes and Pipes czy jakoś tak. Warto, nie warto? Jakie są plusy, minusy. Czy są przyjęcia.

aktualnie
@Rudinho

nie ma wolny wakatów na ten obszar - możesz ustawić sobie alert na stronie jobs.jti.com jeśli chcesz dostać powiadomienie mailowe gdy tylko coś w tym obszarze się pojawi. Praca od poniedziałku do czwartku po 10h

Seba
@Rudinho

Czy coś się zmieniło w tym zakresie. Planowane są moze jakieś przyjęcia na dział cygar ?

Aaa
@Seba

a patrzyłeś na stronie? albo na pracuj.pl?

Maniek

Witam Czy orientujecie się może jak nazywa się dział na którym pracuje się w systemie 4 dni x 10 h oraz czy są jakieś przyjecia

tak
@Maniek

to jest dział Cygar, aktualnie nie ma tam wolnych wakatów

Marzena
@tak

wiesz gdzie firma wrzuca info o wolnych wakatach na tym dziale, na strone firmy czy na pracuj ? czy trzeba sie dowiadywac bezpośrednio w biurze firmy ?

@tak

A jak kształtuje się wynagrodzenie..Obowiązuje podstawa + premia. Czy wchodzą w to jeszcze jakieś składowe/dodatki. Na start dają najniższa krajową.. ,czy można liczyć na coś więcej A na czym ogólnie polega praca na tym dziale.

@tak

A na jaki adres można skierować cv

barba
@Maniek

najlepiej na www.jobs.jti.com, ale na pracuju też są aktualne oferty

Katarzyna
@barba

Hm, ja akurat wiem gzie wysłać CV i gdzie publikują oferty. Ja z kolei nie wiem, jakie jest stażowe dla stażystów i czy da się za nie wyżyć? Chodzi o staż w BHP :)

Czesio
@tak

A jak często pojawia się nabór. Raz w roku..,czy częściej. Chcialbym wiedzieć czy warto czekać

Beata
@tak

Serio nie ma wakatów? a to jakoś bardzo oblegany dział?

@Maniek

Dział to cygara i od dawna z tego co się orientuję nie ma tam przyjęć a nawet często nie ma też pracy i ludzie z tego działu wspomagaja inne produkcje

@Anonim

A czy w Firmie w Gostkowie są jeszcze jakieś działy na produkcji, gdzie praca odbywa się normalnie w systemie, od pn-pt

Seba
@Anonim

Czy coś się zmieniło w tej kwestii.Ruszyly może przyjęcia na dział cygar

Bardzo miła przyjazna atmosfera w pracy mam zlecenie przez agencję pracy chciałabym w tej firmie pracować polecam tą firmę

PH .Zabawa w kotka i myszkę na rekrutacji odp. Po umówionym terminie 21 dni po. Telefony typu dzień dobry Andrzej mówię, że pomyłka tu Marek nawiązuje do rekrutacji bo wiem ,że to tel. HR JTI nawiązuje do rekrutacji na co mam do,że tym terenem to kto inny się zajmuje ja rekrutuje na Pomorzu. Dramat. Mimo szczerych chęci cieszę się , że skończyło się jak się skończyło bo co było by dalej. Niekompetencja na całej linii. Dopowiem, że piszę to w spokoju ducha 2 mc po rekrutacji żeby nie targały mną emocje, a intencją jest wystawienie rzetelnej szczerej i merytorycznej opini.

@Marek

My tez się cieszymy ze nikt się do ciebie nie odezwał, bo ten wpis pokazuje ze nie dość, że jesteś „kandydatem” który nie potrafi sklecić zdania z sensem i bez byków ortograficznych na poziomie podstawówki. A na dodatek jesteś na tyle niekumaty, że nie wiesz kto z toba rozmawia, bo napewno nie HR, bo nie robią rekrutacji. Szokujące jest to, że ktokolwiek zmarnował czas i pieniądze, żeby wykonać do ciebie telefon.

HR JTI
@Marek

Hahahaha… Nawet nie da się tego skomentować…. życzymy dalszych „sukcesów” i łączymy się w radości ze nic z tego nie wyszło.

Bartek

Jak wygląda praca w systemie 3 zmianowym? Przez 5 dni jedna zmiana czy na przemian dniami?

zileny baranek

firma od góry stara sie byc doba, loży na to sporo pieniędzy, ale od dolo w gostkowie ma poważny problem z kadra zarządzająca. Dokładniej mówiąc z jej miękkimi umiejętnościami i zarządzaniem ludźmi i konserwatyzmem niechęcią do zmian Niektórzy z nich wogole nie powinni pracować z innymi ludźmi i powinni byc badani przez psychologa. To bardzo zraza nowych, młodych pracowników gdy trafiana do działu z kierownikiem z dysfunkcja a atmosfera w dziale przypomina socjalistyczne przedsiębiorstwo benefity gadzety itp tego nie zmienia rotacja pracowników przed to jest bardzo duza .

Nikos
@zileny baranek

Zgadzam się z tym co napisałeś chociaż w tym roku niby idzie im lepiej. Zależy też na jaki dział trafisz bo jeżeli jest to dział gdzie pracuje sama "rodzinka" jak np. na magazynie tytoni to kiepsko. Faworyzowani są tylko jedni pracownicy i (usunięte przez administratora) bedziesz z byle jakiego powodu. Przeniosłem się na inny dział gdzie ludzie są zatrudnieni z różnych rejonów i widać ogromną różnice jak i ulge w pracy.

delivery
@Nikos

w 100% zgadzam się z tym co piszesz. Okazuje sie ze pierwsze skrzypce grają miejscowi Januszki i Grażyny z wiosek dookoła, ludzie całkowicie bezbarwni bez ambicji zainteresowań, zaciekawieni tylko plotkami i niszczeniem "obcych". Ich wiedza o kulturze pracy, budowy atmosfery itp jest żadna. Ustawiają wszystko tak jak to na swojej wiosce bywało u pawlaków i karguli. Ksenofobia plotki i donosy niszczenie osób z poza rodziny i znajomych jest na porządku dziennym. Każda zmiana, nowość to dla nich zagrożenie z którym trzeba walczyć. Oni z tej firmy nie odejdą i sie nie zmienią, wiec beda bronić swych pozycji jak niepodległości Proponuje znaleźć sobie prace w bardziej cywilizowanym miejscu i nowoczesnej firmie

Ha
@delivery

Nawet jak odeszli to i tak wrócili,bo gdzie indziej nie potrafili sobie poradzić.Donosy,romanse.Nie pozdrawiamy Powodowa ,rozpusta Ag....potrafi nogi rozkładać.

Kandydatka
@zileny baranek

W jakim dziale są ci zarządzający? Jak t po wygląda w dziale zakupów nieprodukcyjnych możesz coś powiedzieć ?

Damian
@Ha

To ta sama co trzech pomarańczowych już miała?

Aga

Hej.Prosze mi powiedzieć,jaki system pracy jest na produkcji.i wynagrodzenie...Pozdrawiam.

Оксана

Przez jaką agencję pracują Ukraińcy?

Spolen

Cześć.Zlozylem CV na operatora wózków widłowych, mam bogate doświadczenie ponad 10 lat.Stawke jaka wpisałem w propozycji zarobkowej było to 5100 brutto. Meilowo dostałem informację że moja kandydatura została odrzucona , ponieważ znalazł się inny kandydat.Po około tygodniu zadzwoniła pani i zapytała czy nadal jestem chętny na podjęcie pracy w JTI , potwierdziłem że tak ale zaznaczyłem że te 5100 muszę dostac na starcie.Powiedziala że temat przekaże dalej i to by było na tyle.Na pracuj .pl cały czas widnieje oferta pracy....więc tak zapytam może obecnych pracowników na ile mógłbym liczyć na poczatek pracy jako operator wózków widłowych? Pozdeawiam.

Ojej

Witam. Myślałam o zmianie pracy z innej produkcji na waszą :) Jakie macie opinie na dzień dzisiejszy, jak atmosfera (ludzie) bo to też jest ważne żeby mieć z kim pogadać a nie być obgadywanym :/ Jak wypłaty i jak umowy? Niektórzy mówią że agencja zatrudnia na 18 miesiący i zwalniają :( Nie chciałabym po 18 miesiącach szukać kolejnej pracy jeżeli tutaj by mi pasowało :) Pozdrawiam

@Ojej

jak jest się zatrudnionym przez Manpower to faktycznie 18 miesięcy zatrudnienia to jest max, ale to wynika z ustawy a nie widzi mi się firmy. Jak masz doświadczenie już na produkcji to wtedy możesz starać się od razu na Operatora i wtedy jest umowa o pracę, najpierw okres próbny 3mce, a potem na 12mcy. Wypłata na czas, w ciągu kilku pierwszych dni miesiąca

Ojej
@pracownik

Na produkcji mam doświadczenie 6 lat ciągiem i wcześniej też parę lat na produkcji. A wiesz może jak się dostać na firme od razu. Może jest też u was coś takiego jak polecenie pracownika. Zawsze parę groszy można przytulić he he :) pozdrawiam

@Ojej

Pracowałem na wiadrach na zmianie C na lini 81 pod agencją pracy ManPower byłem na palecie,tak zwana funkcja układałem kartony na palecie później skanowałem i na komputerze zatwierdzałem że paleta jest gotowa że wózkowy może ją zabrać i najczęściej było tak że ręcznym wózkiem(paleciakiem) odstawiałem na bok tą paletę i układałem następną ,ile razy było tak że odstawiałem już 8 albo 9 paletę a wózkowy nadal nie przyjeżdżał. Ludzie okropni non stop obgadują , Non stop harówa trzeba wyrobić normę ,a najczęściej trzeba było robić ponad normę DLACZEGO ??????? A raczej dla kogo/na kogo ?? Właśnie tu nasuwa się odpowiedź na PREMIĘ LIDERA!!! TAK NA PREMIĘ LIDERA !!!! Były 3 linie produkcyjne 81 ,82, 83 .Jak już wcześniej pisałem pracowałem na lini 81 . Z początku za 3 linie odpowiedzialny był jeden lider ,był to lider Darek. Później niestety się zmieniło i na każdą linie był jeden lider. Na lini której pracowałem (czyli 81) przylazła liderka PAULINA JEŻAK wcześniej pracowała na na innej zmianie na wiadrach -czyli wcześniej była szarym pracownikiem jak Ja ,awansowała bo podobno nikt do kierownictwa tak nie (usunięte przez administratora) jak Ona . Jaką była liderką ??? KOSZMARNĄ ,nic nie robiła i do tej pory pewnie się nic nie zmieniło nic nie robi tylko a to na kawkę a to na papieroska z narzeczonym Łukaszem z magazynu -przyrządzalni ,a to się gdzieś przeszła , jak człowiek chciał żeby coś na lini pomogła to mówiła : ,,Powiec komuś innemu" tak była jej odpowiedź. Lider Darek przeszedł na linie 82 niestety.Jeśli chodzi o wypłaty to trzeba było pilnować i się doliczać bo wiecznie coś BRAKOWAŁO !!! i to nie tylko mi ,niektórzy mieli ponad 3 tysiące a nie byli na nadgodzinach a nie którzy 2200 -cuda wianki. W dodatku jak dawali pasek od wypłaty to nic nie można było z tego zrozumieć.Plusem tej roboty były tylko darmowe obiady tzw . plakietka na której jest 267 zł na wykorzystanie na cały miesiąc i darmowy autobus pracowniczy to są TYLKO 2 PLUSY tej roboty.Minusy : nie szanuja cię jako człowieka i jako pracownika (kłucą się że na przerwie się za długo było przysługiwało 10 min ,nie wiem jak teraz, a same księżniczki chodziły po 20 minut 3-4 razy dziennie!!) obgadują , możesz charować jak wół ale jak nie jesteś w kręgu tzw księżniczek koleżanek liderki to i tak będzie że nic nie robisz!!! POWIEM TAK JEŚLI KTOŚ MA INNY WYBUR TO NIECH DA SOBIE SPOKUJ Z TĄ FABRYKĄ I Z TYMI LUDŹMI BO TE OCHŁAPY KTÓRE WPŁYWAJĄ NA KONTO NIE SĄ WARTE ZDROWIA ,PSYHIKI ORAZ NERW.

@Ojej

najlepiej przez jobs.jti.com, albo przez pracuj.pl zaaplikować na stanowisko Operator Maszyn. Program poleceń u nas jest - jestem zdania że odpowiada się też za to kogo się poleca i swoim nazwiskiem ręczy za tę osobę ;) Także jeśli masz kogoś znajomego, który u nas pracuje to jak najbardziej się z nim skontaktuj.

pfff
@Tomek

Jakby w pracy nie kazali pracować (wyrabiać normy) to za co ty byś chciał dostawać pieniądze? Jak chcesz robić na SIEBIE to zakładasz swój biznes, wiadomo że jak idziesz do kogoś to robisz w pierwszej kolejności na kogoś...A jak się czegoś nie rozumie, albo nie wie jak napisać poprawnie polskie słowo to się pyta i sprawdza słownik.

Juras
@Tomek

Z tymi darmowymi bym się tak nie jarał, zobaczysz na rozliczeniu rocznym jakie to było wszystko darmowe, zdziwisz się ile zarabiałeś. Też już tam nie pracuję i to była jedna z lepszych decyzji, a byłem zatrudniony przez firmę.

@Juras

To co jest na rozliczeniu, odciągają za to jednak?

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Gostków

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska