Opinie o Philip Morris w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philip Morris. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Philip Morris o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Kraków

Chce zapytać jak można sie zatrudnić w phlips morris,będąc byłym pracownikiem fiege. Jaka musi być przerwa w zatrudnieniu?A może do Ranstadu sie dostać a potem można przejść do morrisa? Prosze o konkretne odpowiedzi.

Bardzo dobra firma, oferująca dużo benefitów pozapłacowych. Szczerze polecam!

Dorian

Szukam osób mających negatywne doświadczenia z firmą. Wszystkie próby zastraszania, lekceważenia, wyśmiewania, niesprawiedliwego traktowania, bądz inne. Napisz, razem możemy zrobić wiecej! email: slade105@gmail.com

Majka
@Dorian

A po co to?

Były Pracownik
@Dorian

Chłopie o czym mówisz jakie negatywne opinie ? Hahaha chłopie weź przestań lekka robota nie płacz tyle robiłem tam prawie 5 lat i nigdy nie płakałem idź na dział Diet to zobaczymy czy pokory się nauczysz poskladasz trochę kartonów w szybkim tempie to się nauczysz pokory synu :) nie narzekaj ! Tam praca to bajka ;) pozdrawiam ;)

XXX

Do szanownej obsługi Stołówki ! Proszę zacząć w końcu lepiej gotować bo to co w obecnej chwili serwujecie nam pracownikom z produkcji to istny (usunięte przez administratora) ! Nie dość że małe porcje nakładacie to jeszcze jedzenie budzi wiele zastrzeżeń co do jakości ! Proszę nas nie traktować jak gorszy sort bo też jesteśmy ludźmi. Chcemy dobrze i smacznie zjeść , a nie wydzielać nam porcje np. pierogów bo ma być 9 to 11 na talerz już nie nałoże!? Czy my wyglądamy na małe dzieci co mało jedzą ? Każdy przychodzi żeby sobie pojeść, a nie na podwieczorek. Miało być lepiej, a wyszło jak zawsze. Tylko na początku pokazaliście klase, a teraz szkoda gadać :((

?
@XXX

Chcesz więcej, kup dwie porcje!! Albo trzy! Albo i 10 porcji!! W czym problem? A co do Twojego przykładu o pierogach - powiem tak: dlaczego jak masz pracować 8h, to nie pracujesz 10? (usunięte przez administratora)

pracownik produkcji
@XXX

Jeśli porówna się dania serwowane podczas pory obiadowej ( dla pracowników umysłowych) i dania o innych porach dnia (dla pracowników fizycznych) to widać jak na dłoni różnicę w jakości. Niestety pracownik fizyczny jest traktowany podrzędnie i "restauracja" oszczędza na przygotowywanych dla nich posiłkach. Czasami nie ma co wybrać z bogatej oferty kiełbas, boczków, parówek, frytek i innych wynalazków... Osobiście zrezygnowałem z korzystania z tego przybytku i czuję się lepiej bo nie jem niezdrowych wypełniaczy.

XXX
@?

Ale teraz to przykozaczyłeś rzeczywiście takim inteligentnym przykładem że zwijam się ze śmiechu :)))) Ogarnij się może bo widać że inteligencją nie grzeszysz. A to że mi zakład dofinansowywuje posiłki to nie znaczy że ma być gorsza jakoś i ilość podawanego jedzenia. Zejdź lepiej na ziemię bo widzę że bujasz za bardzo w obłokach !

Przedstawiciel Handlowy

Jakis czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem. Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Mysle, ze pomoglo mi to rowniez w przejsciu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym poprowadzonej w miłej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

Res

Szkolenia i spotkania w zakładzie odwołane , połowa biur zdalnie już pracuje w domach, ministerstwo zdrowia apeluje żeby wszyscy siedzieli w domach ,a my dalej chodzimy do roboty !!! Czy wy jesteście poważni ??? Ludzie mają małe dzieci i nie tylko , chyba bezpieczeństwo jest najważniejsze w tej firmie ??? Tyle osób już na kwaranntanie ale nawet nie podają vtegondo informacji

Mam wrażenie
@Res

Kopiuj wklej.

Mirek
@Res

Podobno planują zamknąć wszystkie zakłady pm na świecie na 2 tyg

WK
@Mirek

Nie da się zamknąć wszystkich zakładów na świecie na 2 tygodnie, jest to nierealne z punktu widzenia ciągłości biznesu. Albo wprowadzą pracę na zmiany albo nie zmieni się nic.

????
@Mirek

Bardzo by chcieli,ale nie mogą.????

!!!!
@????

Może i mogą, ale nie chcą ;) a poważnie, to firma jest po to, aby produkować ... wiec czemu mieliby zamykać?

Sergiej

Dzień dobry. Proszę państwa. Czy w tej firmie Philip Morris zatrudniają ukrainców dzięki pośriednickim firm w tejże Ukrainie? Jest taka informacja, że są takie firmy w Ukrainie, które pomogają zatrudniać. Czy to prawda? Dziękuję

Poinformowany
@Sergiej

Cześć Sergiej, nie - nie współpracujemy z firmami pośredniczącymi z UA, tez nie mamy szerokiej załogi z UA (co wymagałaby wprowadzenia dwujęzycznej dokumentacji - jak i strukcje stanowiskowe czy procedury BHP). Zdaje się pare osób pochodzenia Ukraińskiego pracuje / pracowało z ramienia agencji pracy tymczasowej (wszyscy polskojęzyczni), ale to są pojedyncze osoby.

sernik

Na rotundzie już któryś raz odklejają się naklejki z podłogi mówiące gdzie mają stać krzesła. Podczas jednej tylko przerwy widziałem jak dwóch pracowników prawie wywinęlo na nich orła. Moje pytanie jest takie, kto weźmie odpowiedzialność za to jak ktoś sobie coś złamie na tym szajsie? Gdzie nagle są zasady BHP i ludzie którzy tego mają pilnować? To nie jest bezpieczne, a takie rozwiązanie już jest któryś tydzień stosowane. Naklejki są lipne, szybko się odklejają i stanowią niebezpieczeństwo wypadku.

Stefan
@sernik

Zrób zdjęcia, opisz jaka jest sytuacja lub zgłoś przełożonemu. Ewentualnie zainteresuj tematem Lidera Wiodącego na danej zmianie.

Alberto
@Stefan

W życiu nie zgłaszaj tego przełożonemu a tym bardziej tematu Liderze czy centrali bo wylecisz za nie spełnianie standardów ( nie ma pracownika nie ma problemu w ten sam dzień 10 minut przed końcem pracy tak żebyś miał czas na spakowanie się i zabranie rzeczy. Są do tego konkretne instytucje i jeżeli chcesz naprawę coś zdziałać to zgłaszaj to do urzędów kontroli pracy bądź urzędu bhp. Jest pełno placówek Państwowych które mogą rzeczywiście coś z tym zrobić a TY nie musisz nawet zostawiać swoich danych . Powodzenia!!

Majka

Stanowczo odradzam! Wszystko było w porządku do czasu. Zwalniają ludzi z dnia na dzień, z minuty na minutę. Mnie zwolnili 10 min przed końcem pracy przez TELEFON! Powód? Nie spełniam standardów firmy mimo tego, ze każdą ankietę TK miałam na 100%, byłam w top najlepszych sprzedawcach a na żadnej kontroli nikt się nie skarżył na moją prace! Jeszcze dwa dni przed zwolnieniem dostałam informacje o podwyżce. Zero szacunku dla pracownika. ŻENADA Ambasador Marki Śląsk

Ehhhagshe
@Majka

Współczuję ..... Mam identyczną sytuację nie polecam ludzie opanujcie się!!!!!!!!! Żal .......

Masa
@Majka

Zgadzam się, ale jak ambasador marki i podwyżka? Od kiedy ?

MK

Rekrutuje aktualnie na stanowisko w IT w PMI w Krakowie, czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy, warunkach, atmosferze?

Pietrek

Jak sytuacja z covidem w firmie różnie się słyszy na mieście???

Szatan z siódmej klasy
@Pietrek

Tak jak na mieście, różnie się słyszy...

Pracownik produkcji
@Pietrek

Otóż jest sporo zakażeń, dużo ludzi idzie na l4 ale nijak się to ma do dbania o innych pracowników. Na samoobserwacje zwykle idą 2,3 osoby które miały kontakt, pomimo iż na jednej linii pracuje więcej osób, które mają kontakt z osobą potencjalnie chorą. Ponadto osoby na kwarantannie lub samoobserwacji są ściągane do pracy nim upłynie czas, w którym ma siedzieć w domu i kontrolować się. Zdarza się, że na samoobserwacje idą te same osoby bo ktoś je zgłosił pomimo iż kontakt mają z innymi osobami. I nikt z tym nic nie robi

Xyzzzzzz73737
@Pietrek

Masowe zwolnienia .. wypowiedzenia z dnia na dzień

Q
@Xyzzzzzz73737

Masowe zwolnienia na produkcji? O czym Ty piszesz...

Sroka na Nosalu

Bardzo Słabe Zarobki

Pawel

Specjalista ds sprzedaży w terenie - obszar Lubelskie Ktoś może wyrazić opinie na temat pracy? Jakie targety? Jaka podstawa i jakie premie? Auto widziałem Ford focus- czy w najbliższym czasie będą wymieniane?

tomasz
@Pawel

Cześć, pracujesz jeszcze w Iqos?

Zapytanie

Czy taktowne jest dzwonienie do HR i pytanie o wynik ostatniego etapu rekrutacji czy cierpliwie czekać?

Xyz
@Zapytanie

Mogę podzielić się opinia i doświadczeniem - to może być dobrze widziane, gdyż pokazuje zaangażowanie. Innymi słowy to jest jasny znak dla rekrutera,ze Ci zależy

Oczekujacy
@Zapytanie

Ja też czekam na wynik ostatniego etapu rekrutacji już półtora miesiąca

Eliza

@Rozmowa

Zadzwonili. Dokładnie tydzień po terminie 3 etapu rekrutacji

produkcja
@Zapytanie

A NA JAKIE STANOWISKO STARTOWAŁEŚ?? I DOSTAŁEŚ SIE ??

kandydat
@Rozmowa

Ja też próbowałem, generalnie rozmowa liczy 3 etapy, warto uzbroić się w nerwy i cierpliwość. Na pewno też dobrze poznać produkt, w mojej ocenie praca na chwile. W moim przypadku o ile rekruter z adecco był ok o tyle dziewczyna PM już dała mi popalić. Próbujcie.

peter

Patrząc co się dzieje u innych to wolę przestrzegać wszystkich zasad i pracować. Większość znajomych zaraz nie będzie mieć za co żyć. Jak ktoś wspomniał to problem mają panie na kasie w sklepach a nie my

Schm
@peter

Patrząc na to ile ta firma marnuje pieniędzy na (usunięte przez administratora) na codzien dochodzę do wniosku że stać ją na przerwę produkcyjną, bez narażania swoich pracowników.

Mija
@Schm

W końcu ktoś myśli jak ja.Ale cały czas większość się oklamuje,że panikujemy itd.Panika to będzie jak w morrisie wybuchnie epidemia i 50%zachoruje,bo ryzyko jest duże.I nie mogę słuchać jak ktoś pitoli,że u nas jest bezpiecznie..Gdzie?To się tam przyniosę .Poza tym,jesteśmy niestety,tylko i wyłącznie numerem pracowniczym dla przełożonych, i pracodawcy.Jak nas zabraknie,no cóż..przyjdą inni.Ot to cała filozofia firmy.

onyx

Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy. Jeżeli nie chcesz pracować, złóż wypowiedzenie i cześć :)

Mija
@Schm

Dokładnie!!Wyrzucanie pieniędzy w błoto,w tym momencie jest więcej "kierowników"niż fizycznych na produkcji.Im więcej mądrali tym trudniej się pracuje,nikt nic nie wie,stanowiska dla ludzi bez doświadczenia.Brak profesjonalizmu i wykorzystywanie swojego stanowiska ,do gnebienia innych.Kiedy człowiek powie swoje zdanie,nie zgodzi się z jakąś sytuacją,natychmiast jest to postrzegane,jako rak współpracy.Jesteśmy w takiej sytuacji w firmie,gdzie nie możemy mieć swojego zdania.

Dorian

Szukam osób mający h negatywne doświadczenia z firmą. Wszystkie próby zastraszania, lekceważenia, wyśmiewania, niesprawiedliwego traktowania, bądz inne. Napisz, razem możemy zrobić wiecej! email: slade105@gmail.com

Gość XxX

Hej chciałbym sie dowiedziecz czy PM bedzie otwierał filie w Jaworniku. Dzienkuje za Odp..

Irk

Dlaczego niektórzy ph jeżdżą starszymi fordami na KR, a inni nowymi na WE?

pleple
@Irk

bo trwa wymiana floty

Yrba
@pleple

Czy wiadomo czy wszystkie w niedługim czasie zostaną wymienione na nowe? Czy tylko te o określonym stażu w firmie?

Czy do Was odezwali się z odpowiedzią dotyczącą wyniku rekrutacji?

Ana

Dzień dobry chciałabym usłyszeć opinie na temat pracy na produkcji ponieważ zastanawiam się nad pracą w tej firmie jakie są zarobki atmosfera czy nie ma problemów z zamienianiem się czy są nadgodziny żeby coś dodatkowo zarobić jakie dają umowy na jaki czas?

zdzwiony

Witam Dlaczego phlip morris caly czas rekrutuje nowe osoby do pracy na produkcje, mechaników ,laborantów jak są masowe zwolnienia i nie przedłużania umów???

Produkcja
@zdzwiony

Bo zwalniają w SCE a nie na produkcji. Taka mała różnica. Cały biurowy biznes idzie w outsourcing. Ot taka różnica, że produkcja to inna firma.

Ciekawa
@Produkcja

Mozesz rozwinąć? Pytam bo nie widzę cos ostatnio ofert pracy PMI.

paulina

Ile faktycznie zarabia coach IQOS? bo obiecują cuda a chciałabym znać realia :) Ile faktycznie godzin dziennie trzeba pracować aby wyrobić plan sprzedażowy? I czy faktycznie samochód służbowy można wykorzystywacć do celów prywatnych?

pleple
@paulina

IQOS Coach zarabia od 3-6k w zależności od wyników. Trzeba pracować około 7-8 godzin dziennie ale zdarza się, że jednego dnia pracujesz 4-5 godzin a drugiego 10-12, więc jest to mocno nieregularne. Tak można wykorzystywać auto do celów prywatnych

paulina
@pleple

mowa o kwocię netto czy brutto? dzięki!

@paulina

Netto

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Kraków

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 6 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris