Opinie o Philip Morris w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philip Morris. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Philip Morris o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Kraków

Kmicic

Tragedia. Struktury traktują ludzi jak śmieci i tanią siłę roboczą. Presja wyników ogromna, maszyny złomy. Z (usunięte przez administratora)bata nie ukręcisz. Czarne koszulki wyżej srają niż d mają. Niesprawiedliwe traktowanie. Śmieszne pieniądze. Ślęczenie nad głową. Omijać szerokim łukiem

@Kmicic

Masz rację. Nie szanują nikogo. Szczują ludzi na siebie. A tak się chwalą, jacy to oni nie są fajni. Przez to atmosfera staje się nie do zniesienia.

xXx

Pracowałem 3 tygodnie. To nie firma, a jakaś pomyłka. Za 3 tys brutto niech frajerów szukają.

Wiecie kto

Opowiemy też o niektórych powiązaniach przestępczych naszych wspaniałych operatorów i naszych cudownych liderów oczywiście z życia wzięte tuż pod nosem.....

Luki

I najlepsze jak sobie siedzisz z plecakiem na plecach to bezczelny gostek ci podejdzie z tyłu rozepnie i dowali ci jakieś śmieci i zniszczy twe rzeczy

Przedstawiciel Handlowy

Jakis czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem. Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Mysle, ze pomoglo mi to rowniez w przejsciu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym poprowadzonej w miłej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

To prawda co piszą poniżej pracownicy firmy, ze jest problem z mobbingiem ?

H2H
@Michał

Ja się nie spotkałem. Ale te wpisy to są komentarze frustrata, który nie radzi sobie z niczym. Nie jest dobrze ale jest pokłosie braku informacji. Lepiej wiedzieć nawet najgorsze wiadomości. A tu nic nie mówią.

luki

do tego pracownicy wiedza kiedy będzie kontrola z pipu i co będą kontrolować współpracują z frajerem który panoszy ci się po pokoju grzebie po dokumentach prowdopodobnie wpsólpracuja też z ochroniazem z pipu prawdopodobnie i najlepsze zachowują się tak jakby była i zmiany wprowadzają jakby było to kontrolowane a kontroli nie było polecam ale nie dla uczciwych pracowników

Radek

Praca na produkcji staje się coraz cięższa. Bardzo dużo osób w strukturach traktuje ludzi na produkcji jak gorszej kategorii a sami nie potrafia wymyslić najprostszej rzeczy. Jak tylko ktoś wymyśli coś ciekawego to kto inny zbiera za to zasługi. Zamiast do struktur wcielać osoby które mają pojęcie o pracy, angażuje się stażystów i pociotków. Specjaliści uciekają do innych firm, a za nich przychodzą osoby którym trzeba wszystko tłumaczyć jak dziecku. O podwyżkach i nagrodach można zapomnieć. Plusem są benefity których jest całkiem sporo. To jest jedyna forma nagradzania ale dostają ją wszyscy zarówno obiboki jak i ci którzy pracują.

Kam

Moze do Jakdamy coś prawdziwego na temat Morrisa i jego pracownikuw Dodamy

Wiadomo czy w najbliższym czasie będą przyjmowani stażyści do działu produkcyjnego?

W tej firmie panuje codziennie epidemia strachu . Nie polecam . Zwalniają ludzi podstępem . Niby do biura coś odebrać a tu wyskakują z wypowiedzeniem z za rogu . Nie ja jedyny. Sprawdźcie po ile ludzie tam pracują . Najgorsza firma. niby kasa zachęca ale za takie nerwy nie ma sensu

Stefan
@Marcin

Masz na myśli biura i fabrykę w Krakowie czy oddziały w Polsce?

Lukrecja

cześć, jak teraz sytuacja w PMI IQOS. Wszędzie z pracą lipa, ale nie chce trafić z deszczu pod rynnę.

Bolek
@Lukrecja

Nie polecam pracy. Zwalniają Ciebie za porozumień stron strasząc dyscyplinarką bez dowodów. Ludzie podpisują a potem płaczą że dali się tak podejść. Zaraz ktoś napisze że na IQOS. Coucha zatrudnia Adecco, ale nie oszukujmy się wszytskie polecenia wydaje PMI.

Lukrencja
@Bolek

dzięki... tak myślałam, że cos nie tak... bo przy takiej marnej pracy oferują 3600 na rękę... hmm

Kami

Firma by zaoszczędziła jak by zwolniła ochronę z długim stażem a zatrudniła młode osoby

Stefan
@Kami

Nie wiem czy masz na myśli pracowników produkcyjnych czy biurowych. Musisz wiedzieć że gdyby zwolnili osoby z długim stażem to firma drastycznie położona wyniki produkcji na łopatki. Uwierz mi a wiem co piszę - młode osoby nie mają doświadczenia a muszą tą swoją wiedzę od kogoś zdobywać. Pozdrawiam

Rafał
@Stefan

Nie do końca się tutaj z Tobą zgodze. Może i mają długi staż pracy operatorzy jak i mechanicy i teoretycznie powinni mieć spore doświadczenie ale czasami nie idzie to w parze i taki młody przewyższa takiego o głowe szczególnie widać to na focke , nie raz nawet operator kumaty bardziej niż mechanik

Nie polecam pracy na produkcji. Jest coraz ciężej .Struktury OPEN + żerują na pracy operatorów i mechaników przypisując sobie wszelkie pomysły czy rozwiązywanie problemów. W efekcie pracowników fizycznych postrzega się jako nieudaczników którzy sami nie potrafią nic zrobić ( a przecież to oni wszystko robią , struktury OPEN plus tylko podłapują i przypisują sobie sukcesy). W efekcie na produkcji nie ma premi , nagród przecież to nie pracownicy fizyczni zrobili rekordową produkcję a struktury...Panuje bardzo negatywna atmosfera ludziom brakuje motywacji , codziennie borykają się z dodatkowymi problemami generowanymi przez nieudolne decyzje przełożonych nie mających pojęcia o tej pracy. Do zarządu firmy dochodzi obraz produkcji oczywiście przefiltrowany przez całą strukturę .

Bartek
@Marek

Dokładnie 100% racji .Maszyny nawalają a struktury nie potrafią sprostać problemom. Człowiek przychodzi na popołudnie i dalej jest problem z maszyną bo te mecenasy z góry jak zwykle nie potrafią nic zrobić dobrego oprócz tego żeby się dobrze plątać po hali i robić dobre wrażenie. Godzina 15 idą do domu a ty zostajesz sam z problemem. Dopiero mechanicy z poszczególnych zmian każdy po trochu wyprowadzają maszyne ale finalnie to i tak struktury przypisują sobie później cały sukces na górze że to dzięki swoim dobrym decyzjom problemy zostały rozwiązane. Ludzie kiedyś z chęcią chodzili na rano a teraz...lepiej targać weekendy czy nocki w robocie bo jest przynajmniej spokój od tego wszystkiego.

zazenowany
@Marek

Ale czekoladkę dadzą! : ) Przynajmniej tak było na P4 jak produkt przyjął się w Czechach. Jakim cudem największy rekord produkcji został osiągnięty w dobie pandemii gdzie mnóstwo ludzi musiało przebywać kwarantannę? I co z tego jest? Nic. Poklepali po plecach, mail wysłali z gratulacjami. A premie sobie rozdali i każdy to wie. :) OPEN+ to najbardziej absurdalny program wszechczasów. Czarne koszuleczki pomykają sobie i czepiają się, że ktoś na chwilę opuścił maskę żeby odetchnąć pełną piersią, czarne koszuleczki przychodzą patrzeć jak działają maszyny i nie potrafią nic, absolutnie nic zrobić, jeżeli coś się dzieje. : D Jedynym celem życia większości z nich jest wytykanie błędów i wysługiwanie się innymi. (usunięte przez administratora)

Annnn

Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca w laboratorium ? Jaka jest poczatkowa stawka i warunki pracy ?

Witam chciałbym zapytać jakie macie doswiadxsnia/opinie an temat pracy dla philip morris jako przedstawiciel handlowy (jeżdżenie po sklepach sprawdzanie produktów itp itd)

wlodpan92

Chciałbym się zapytać o warunki pracy w laboratorium analitycznym (HPLC-MS/MS), jakie są warunki pracy, orientacyjne wynagrodzenie itp..

johny

Mam pytanie odnośnie portalu rekrutacyjnego PMI. Czy aby wysłać CV trzeba się na nim rejestrować czy wystarczy skorzystać z opcji upload file i tym samym CV jest wysłane? Pytam bo skorzystałem z drugiej opcji ale nie dostałem żadnego potwierdzenia, że CV zostało wysłane prawidłowo.

zazenowany

Ostatnio na jednym z działów za wielki sukces, jakim było przyjęcie na czeski rynek innowacyjnego produktu szefostwo rozdawało... CZEKOLADY. Gratulacje. Poziom żenady osiągnięty. Gigantyczny sukces firmy, potężne premie rozdane na górze... Tak, kochani, wiemy ile dostaliście. I macie czelność przychodzić z uśmiechem i rozdawać czekolady? Kpina. To samo tyczy się innych działów. Regularne bicie rekordów - zero nagród. W roku 2020 fabryka pobiła roczny produkcji. NIC. ZERO BONUSÓW. Trybiki działają jak należy więc wszystko jest super :)

seco
@zazenowany

ps to prawda my mielismy szczescie dostac ciastko na stolowce

maxx
@zazenowany

Prawda jest taka ze przestali się z nami liczyć juz dobre pare lat wstecz a odkąd pojawił się OPEN problem tylko się pogłębił . Za wszystkie rekordy produkcyjne oraz ukończenie pierwszego poziomu OPEN zgarniają spore premie którymi dzielą sie tylko między sobą a Ciebie tylko poklepią po plecach i dadzą ciastko . Zero doceniania pracowników za ciężko wykonaną prace i serce jakie w to włożyła by osiągnąć zamierzone cele .

Dzień dobry. Czy do firmy można dostać się nie posiadając wykształcenia wyższego, ale mając doświadczenie w branży finansowej ? Jestem młodą osobą i zastanawia mnie ta kwestia. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Fin
@Marta

Cześć! Jeśli studiujesz, to tak. Docelowo wykształcenie wyższe jest warunkiem koniecznym w finansach. Pozdrawiam M

What?!
@Fin

Czyli finansów domowych bez studiów nie ugryziesz? Koniecznie to przestań pisać głupoty.

Paulina

Philip Morris to firma zajmująca się produkowaniem innowacyjnych rozwiązań mających stanowić zastępstwo dla tradycyjnych papierosów. Na tę chwilę planują zatrudnić między innymi Automatyka Utrzymania Ruchu. Czy ktoś pracuje na tym stanowisku i mógłby napisać, jaka stawka obowiązuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Kraków

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 6 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris