Opinie o Philip Morris w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philip Morris. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Philip Morris o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Kraków

Łukasz

Czas przerwy 11.30 do 11.46 lekkie przyśnięcie i co cieć już był panoszył się po saszetce cha polecam w ogule nie polecam zmieniać zamkuw no bo to ńic nie daje wogule w morisie pracują (usunięte przez administratora) ulubieniec ich musiał zostawić prezent w postaci porysowanego ekranu smartfona a pracownica z szafki 555 pokazała swój poziom tzn jak byś był kaleką to by ci podkladała kamienie pod kule i jeszcze miała z tego ubaw

Kbvgnv

Ulubioną forma rozrywki operatorów jest kłamanie i robienie wszystkiego by wyszło na iich widzi mi się na te swoje wypłaty powini bulic za zniszczone mienie lub powinni pracować za minimalną krajową by firma zaoszczędziła a czemu non stop jest cię te o kamera nie widzi i w ogule nie zgłaszane? Słowa Ewy tak jest wszędzie lub słowa Kasi s. Ich znajomej jak ci nie pasuje to się zwolnij hmm

Hipopotamy na stoluwce

A wiecie jak szafki pracownicze wymiana kluczy nie ma sensu bo jak sobie przysniesz w MPK to dziwnym trafem klucz ląduje u pracowników morisa i ich ciecia panoszącego muj pokuj

Someone

Hej, czy ktoś może powiedzieć coś więcej a propos działu project managementu? Są otwarte stanowiska i zastanawiam się czy warto. Podpowiedzcie coś proszę!

Dopytanie
@Someone

A powiedz w której to jest spółce? I jakie dokładnie stanowisko, to postaram się coś powiedzieć.

Przedstawiciel Handlowy

Jakis czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem. Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Mysle, ze pomoglo mi to rowniez w przejsciu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym poprowadzonej w miłej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

Leszno
Pkughv

Najlepszą zabawą dla pracownikuw morisa jest niszczenie i brudzenie czyjegoś mienia zostawianie czegokolwiek w szafce na górze i na dole nie ma sensu nawet jak nosisz na plecach to ci podejdzie jakiś bałwan i ci potnie Moris cóż tam o mobingu związki i w ogule jak w tych związkach to pewnie sami moberzy

KK

I jak sie czujecie po wczorajszych zwolnieniach ??? Dumni jesteście z siebie ??? Wasz budżet się poprawił??? A przepraszam wy nie zwolniliście, tylko nie przedłużyliście umów

Misiek
@KK

Czy to jakieś większe ilosći czy jednostki ?

@Misiek

Większe ilości

@KK

No i Super:).Bardzo się Cieszę:)

Has
@Zenek

Widzę Zenek po twoich komentarzach że ty to chyba najbardziej dałeś sie tam dojechać, dyscyplinarka i niewolnictwo w jednym ?

@Has

Dyscyplinarka i (usunięte przez administratora)to chyba u Ciebie w firmie :-D :-D :-D

Tyle razy się zawiodłam na firmie Philip Morris a teraz to przeszli już szczyt szczytów .Wszystko pięknie ładnie ale co najgorsze w firmie to atmosfera .Ludzie patrzą tylko swoich stołków .Zwykły pracownik to śmieć który może nie mieć przerw a mu przysługują .Brak pokoi śniadaniowych na taką liczbę osób co pracuje .Reżym maseczkowy w pełni . Za jej brak tracisz pracę .Biura pracują zdalnie i nie możesz się niczego dowiedzieć bo telefony milczą .Zwalniają ludzi bez informacji z dnia na dzień .Zalegają ludziom z wypłatą zaległych urlopów .Zwalnianym ludziom nie wypłacają należnym im 13 -tek bo co . Jestem rozczarowana bo sytuacja firmy jest nie ciekawa i traci kontrahentów i zamówienia .Dużo linii produkcyjnych stoi z powodu braku zleceń .Moim zdaniem jest żle zarządzana . Ma za dużo nie odpowiednich ludzi i brak między nimi przepływu informacji . Nikt nic nie wie !!! Nie jesteś pracownikiem tylko liczbą bo nikt Cię nie zna .

KK

Z twojego wpisu wynika że masz na myśli dział P4?

Zenek

No i Super:).Bardzo się Cieszę:)

N9

Moris dział secondary osoby mają kopie do szafek i sobie udostępniają na prawo i lewo po twej szafce non stop się palęta cieć jego ulubioną funkcja typowego małpoluda z zoo jest niszczenie mienia kurtka buty tak zniszczone że w ciągu 10 lat tak nie były pokiereszowane jak w pracy w morrisie w ciągu 2 lat ten cięć to lubi bo musi czuć wielkie podniecenie jego matka prawdopodobnie była bezmuzgim malpoludem z zoo dla dziwakuw gościa stworzyła przez kopulację z małpą Moris secondary brygada a ruwna się (usunięte przez administratora) a pracownicy to znajomi moberuw Każdy z nich używał aplikacji przestępczej stworzonej dla takich cieci obecnie ciec spinający kartony dla morisa co parę sztuk odpina taśmę i pakuje taki efekt że jak się bierze to się rozrywają w ręce swego czasu na pakowaniu pracował kolejny jego funkcja to sabotowanie i (usunięte przez administratora) filtry połamane podrzucane zgłoszenie liderowi maszyny po co proszę operatorowi bo on coś z tym zrobi? W ostateczności że to twoja wina przy wyciąganiu tak 2 centymetry po szerokości i na całej długości się wszystkie zgięły i wruciły do poprzedniego stanu, szkolenie ciecie dają podkładanie do paczek tytoń i zaklejony no brawo ładne szkolenie (usunięte przez administratora) na dzień dobry i siedzą i nagrywają aby zaraz donieść, problem ze sprawdzeniem kto mi filtr podłożył a jakąś głupotę napisana na kartce po nocce to zaraz do koszyka i do kierownika pracownicy to kapusie i donosiciele na wszystko i na nic gdzie są ci dwoje pracownikuw z 44 maszyny jak byłem pierwszy dzień wiadomo nie byli w waszej grupce wiec zostali przeniesieni bo nie byli gnębicielami nie polecam pracy pod żadnym Morrisem w żadnym mieście niszczenie mienia (usunięte przez administratora) krzyczenie manipulowaniem grafikiem z podpisami podkładanie uszkodzonych paczek i to wszystko na dzień dobry 2400 a terazv2000 na rękę za znoszenie mobingu śmiech na sali klucze nie powinien nikt mieć lub kopia powinna by schowana do sejfu i tylko pracownik ma do nich dostęp a sejfy z kosztownościami notoryczne grzebanie otwieranie tylko i wyłącznie w celu sprawdzenia czy się pamięta co się włożyło pracownicy firmy mają powiązania hakerskie i korupcyjne nie jakiegoś tam ale tego pajaca który mi siedzi na sieci i zhakował kompa nie polecam przyjmowanie po znajomości znaczy masz gdzieś kodeks pracy jesteś mile widziany a lider śmiechu warte jeśli to grzebanie przy podpisach to szkolenie ciekawe jak wygląda szkolenie i jeszcze ci piwie że wszędzie tak jest no naprawdę jakoś wy kurteczki macie całe i ludziska w MPK też wszędzie mają acha ....

Wb
@N9

Zmieniłeś nik luki Pisz wyraźnie bo nic nie można zrozumieć o co ci chodzi

Luki

Wiecie dlaczego na secondary raz jest ciemno na wejściu i czasami gasną światła na produkcji no to nie ma nic wspólnego z awaria czy o tak ustawionymi s bardziej że zlecenia osub trzecich

Kot
@Luki

Luki.....ty masz albo jakaś manię prześladowczą albo ci kuśka nie staje. Ludzi obrażasz bez powodu lecz na twoje szczęście nie są jak twierdzisz przestępcami bo pewnie być dawno w lesie wylądował co wcale nie zmienia faktu , że ktoś kogo obrażasz straci cierpliwość i buźkę ci obije. Zamiast tego polecam wizytę u specjalisty to ci pomogą bez względu na które z wymienionych na wstępie schorzeń cierpisz:)

Cześć, czy ktoś dostał może info zwrotne odnośnie rekrutacji na Rybnik? Widziałem, że pojawiła się ponownie oferta pracy na ten teren, tylko teraz przez Addeco?

Komentarz

Jaki problem pójść w parę osób do menadżera i powiedzieć że nie da się pracować z typem. Nie lepiej narzekać i udawać że jest ok. Zgłosić do compliance i przestanie hojrakować. Trzeba walczyć o swoje prawa, jak typ traktuje was jak śmieci to tylko i wyłącznie wasza wina

Nero
@Komentarz

Mentalność ludzi w tym zakładzie jest taka że połowa umie tylko narzekać a jak przychodzi co do czego to od razu się wycofuje a tak na prawdę można wiele spraw załatwić pozytywnie wspólnie razem. Przykro to mówić ale przestali szanować ludzi w tym zakładzie zwłaszcza na produkcji.

JedynyTaki

Każdy ma przekonanie, że sprawa się rozejdzie po takim zgłoszeniu, nic się nie zmieni, a wręcz będzie tylko gorzej. Ktoś tu widocznie uwierzył, że jakiś dział potrafi rozwiązać takie problemy. Czasem jest jednak tak, że rozwiązuje się problem z ludźmi, którym to nie pasuje niż z kimś kto tak psuje atmosferę.

Bez komentarza
@JedynyTaki

No nic więc róbcie dalej swoje i gadajcie między sobą. Będzie lepiej. U nas też kozaczył lider, rozmowa z menadżerem i jego liderem, miał poważną rozmowę i się skończyło, zaczął nagle normalnie rozmawiać. Ale co ja wiem. Udawajcie że wszystko ok.

Znamto

Proponuję zgłosić się kilkoma osobami ze zmiany do działu compilance i złożyć skargę zbiorowa. 100% ze kierownictwo i osoby jeszcze wyżej postawione wezmą stronę wyżej wymienionej osoby. Będą go bronić ale już o to jak traktuje pracowników to się nie zpytaja, a jeśli tak będzie to się rozejdzie głośno że są jednostronne działania i obrona czarnych bo już połowa zakładu o tym slyszala. Więc tylko compilance w parę osób i opisać sytuację jeśli jako zmiana C jesteście tak traktowani

luki

dział secondary-moris =mobing tzn na dzień dobry nie dostajesz okularów ochronnych rękawiczek sam je sobie musisz kupować, sami podpisują się za ciebie jeszcze do tego ci blokują sprzedaż-kierownicy sklepów współpraca z przestępcami i szafka najlepiej jak nosisz sam cała bo notorycznie klucz który dostałeś połowa ludzi ma kopie i się tam non stop panoszy niszczy rzeczy, operatorzy-kiepska atmosfera i najlepsze urlopy sobie nie zaplanujesz tylko masz blokade bo jakiś (usunięte przez administratora) ci zablokował dostęp do xpertis na dzień dobry więc taszczysz sie non stop do liderki a i ona jest nie do końca uczciwa pracownicy filtrów non stop sabotują produkcje zginają filtry i ładują do skrzynki przyjmują po znajomości raj dla moberów

Haha
@luki

Luki, dobra rada. Chłopie nie pij więcej bo alkohol szare komórki Ci niszczy.

@luki

Przecież nie jest aż tak źle. Firma dba o swoich pracowników, teraz zbliżają się jak co roku podwyżki inflacyjne a raczej podwyżki jałmużne. Kraków daje rade ! XD

@luki

Pracuje tu od 10 lat i to jakiś stek bzdur. Jest kilka automatów vendingowych gdzie można pobrać wszystkie potrzebne PPE z wyjątkiem kasku kiedyś były maseczki jedynie ich teraz brakuje, ale sytuacja jest szczególna

Radosna
@luki

Luki, o uczciwości można by było w twoim przypadku dużo pisać, sam niewiesz co piszesz i co mówisz, gadasz że nie otrzymałeś okularów,ochronnych rękawiczek itp sama liderka osobiście Ci je wręczyła, sama liderka też tłumaczyła Ci że masz udać się do biura jeśli masz problem z xprertiisem,ale ty nawet niewiesz na dobra sprawę jaki jest twój numer telefonu skoro z kieszeni wyjmujesz plik kart do telefonu ,a jak już coś piszesz to pisz zrozumiale i moja rada zrób coś z tymi chorymi podejrzeniami ,skoncentruj się na pracy a nie na rzucaniu bezpodstawnych oskarżeń w kierunku ludzi bo to co piszesz jest karalne jeśli niemasz na to twardych dowodów.

hejtersgonahejt

Korpo dla desperatów, którzy mają problem z dostaniem się do innych firm. Wchłaniają też cudzoziemców, którzy z różnych względów odpadli z innych firm. Wszystkie biurwy PMI marzą o wyjeździe do szwajcarskiej centrali, i przed pandemią można było tam pojechać na chwilę, ale nie na stałe. W firmie jest system pseudoawansów poziomych w nieskończoność, aż ci się znudzi albo zapragniesz żyć bardziej etycznie, albo mąż lub żona pogrozi rozwodem, jeśli nie rzucisz pracy przy sprzedaży i promocji śmiercionośnych fajek. Corporation for desperate people who have trouble getting into other companies. They also absorb foreigners who, for various reasons, have dropped out of other companies. All PMI offices dream of going to the Swiss headquarters, and before the pandemic you could go there for a while, but not permanently. The company has a system of horizontal pseudo-promotions endlessly until you get bored, or you until you start to want to live more ethically, or your husband or wife will threaten you with divorce if you don't quit your job selling and promoting deadly smoking products.

SROKA NA NOSALU

CZY PAPIEROSY TEJ FIRMY SĄ SZKODLIWE?

as cold as ice
@SROKA NA NOSALU

Nie, papierosy tej firmy zaliczają się do segmentu prestiż kategorii Health

@as cold as ice

NIE POWODUJĄ RAKA PŁUC?

Śmieszek
@SROKA NA NOSALU

Jeśli kupisz te z prostatą, to nie ???? czy Ty jesteś dzieckiem? Bo tylko dziecko może zadać takie pytanie...

@Śmieszek

PROSTE PYTANIE.CZY PAPIEROSY WASZEJ FIRMY POWODUJĄ RAKA PŁUC?

Suzi
@SROKA NA NOSALU

Nie no skąd????Papierosy tej czy innej firmy,są zdrowe,niczym zielona sałata????

magsch

Tak, powodują

Piotrek

Cześć, czy jest tu ktoś z działu treasury? Jak atmosfera? Na jakie zarobki można liczyć z 2-3 letnim doświadczeniem?

Arek
@Piotrek

Ok 2500-3000 netto

Klient

Dzień dobry, Czy ktoś z Państwa wie gdzie mogę zgłosić skargę na pracownika z wyspy IQOS Dokładnie Pana Bartka Z Lublina? Przyszedłem kupić IQOS DUO z polecenia kolegi, jednak ten Pan był tak zarozumiały i ordynarny ze zrezygnowałem z kupna. Brunet do wymiany zfdecydowanie.

klient
@Klient

Pan Bartosz jest bardzo profesjonalny w tym co robi, zawsze jest uprzejmy i pomocny. Ciężko mi uwierzyć, że mógłby być dla kogokolwiek ordynarny.

eppa
@Klient

Uwagi można zgłaszać na infolinie IQOS. Numer można znaleźć w google

@Klient

Ja niestety mam negatywne odczucia co do pracy w tej firmie. Pomimo osiągania wyznaczonych targetów po prostu zatelefonowano do mnie, że będziemy musieli się pożegnać bo zamykają stanowisko z końcem następnego tygodnia (!) w środku miesiąca. A tak naprawdę przyszli dzień później, pod moją nieobecność w sobotę i zabrali stanowisko wysyłając mi smsa. Jak człowiek może zrozumieć, że firma postanawia zredukować etat, tak brak taktu i szacunku kadry już nie.

Spec

Czy ktoś dostał info zwrotne na Wałcz? Stanowisko Specjalista ds. Sp.

Czy ktoś dostał juz odpowiedź odnośnie rekrutacji na Bielsko i Cieszyn - specjalista ds sprzedaży?

@Kandydat

Tak ja dziś

Lukas

Hi Czy znacie opinie dot controllingu Finansowego? Czy polecacie, znacie jaka atmosfera?

Podpułkownik

Pracują tam super ludzie ???? polecam Ci z całego serca ♥️

Xxxx

Też chcę wiedzieć :D

Merry
@Lukas

Bardzooo polecam! Wszystko zależy oczywiście na jakiego szefa trafisz. Ja trafiłam super mam świetnego szefa i świetny zespół. Planuje tu zostać na dluzsze lata - w wielu firmach pracowalam ale tutaj dobrze traktują czlowieka i doceniają prace. Wbrew niektórych komentarza ale są ludzie, którym wiecznie malo.

Luki

Pracownik przygotowujący filtry na wuzek dla zmiany nocnej brygady a ma prawdopodobnie powiązania przestepcze, pracują tam sami sabotażysci zostali zgłoszeni i dalej sobie folgują

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Kraków

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 6 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris