Opinie o Philip Morris w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philip Morris. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Philip Morris o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Kraków

xXx

Czy wiecie może, kto jest "compliance managerem" w PMI w Krakowie? Jak znaleźć te dane?

Check
@xXx

Zadzwoń na infolinię dla pracowników albo napisz do administracji personalnej z prośbą o podanie nazwiska tej osoby.

@xXx

Można zgłosić anonimowo przez konto firmowe. Zresztą tam też są kontakty do compliance: telefonicznie i mailowe. W rozwijalnej liście.

xXx
@Check

Dzięki za info

Ciekawy

No to już firma dzisiaj dojechała do celu!!! Dane że w najbliższym czasie poleci około 250 osób.

Co takiego
@Ciekawy

Z jakich działów mają być te zwolnienia? Czy to już oficjalne info?

@Ciekawy

Chodzą plotki,że przechodzimy na system 3 zmiany od poniedziałku do piątku . Więc jedna brygada staje się zbędna pracy jest mało coraz więcej ludzi się szweda bez celu . Od przyszłego roku wolumen będzie jeszcze niższy. Nie (usunięte przez administratora)się coraz mniej ludzi pali papierosy poza tym Iquos odbiera nam pracę, Tylko zastanawia fakt czemu Kraków ma taki mały wolumen skoro mamy jedną z najtańszych sił roboczych w EU

Jarosław
@Co takiego

O jakich zwolnieniach piszesz? Czy masz na myśli odejścia grupowe z Philip Morris? Jeśli tak, to czy firma będzie wypłacała odprawy zwolnionym pracownikom?

zdfg

ulubioną gadką jest wyciagajie kasy na piwko od współpracowników pod rzekomą gadką o pogrzebie

Agnieszka

Mam pytanie. Na jakie zarobki moze liczyć pracownik dzialu sprzedaży , chodzi mi o stanowisko przedstawiciela handlowego i kierownika b2b. Jakie samochody oferuje firma pracownikom na tycj stanowiskach?

Przedstawiciel Handlowy

Jakis czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem. Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Mysle, ze pomoglo mi to rowniez w przejsciu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym poprowadzonej w miłej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
abc

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na utrzymaniu ruchu?

UR
@abc

Ja rozpoczynałem ze stawką 5500 brutto, po 5 latach mam 7500 brutto.

Napakowany

Firma przechodzi samą siebie. Za fantastyczne wyniki dali po ciastku za 3zl, a sami pod stołem zgarniają kasę. Udlaw się tym ciastem dyrektorku jeden!!!!Żenada, wstyd, hańba.

Zenek
@Napakowany

No i Super:).Bardzo się Cieszę:)

kicikici
@Zenek

Oj Zenek ale złorzeczysz powiedz no gdzie teraz robisz i jak do tego doszło że cie zwolnili???

Jak tam koledzy i koleżanki? Pozwalniali już was???

Pracownik Ochrony

Nowy rekord ustanowiony jeśli chodzi o rekordową liczbę odebranych badży

Pozytyw
@Pracownik Ochrony

Co się wydarzyło i na jakim dziale kolego?

Ciemny
@Pracownik Ochrony

Co to jest badż?

Ja chcey bao pozjekklowac za pracye ktota mniedalo satysfaction

XyZ

Dobrze że zwolnili Pana *autystyka* z działu secondary bo gość tylko wypisuje głupoty o naszej firmie poniżej hehe Zacznij brać leki i znajdź sobie inną robotę i nie obrażaj ludzi.

@XyZ

Przecież ja już tam od miesiąca nie pracuje hahahahaha i nigdy nie byłem na secondarach

Wczoraj se idec do haeru a tub iec kontrola i po co to wszytko i ta nic nie ukraść. Te piscace bramki i ochrona podejrzliwość i uczciwego człowiek złapią a złodzieja przepuszczaj bo jest z philipa morrisa i (usunięte przez administratora) w temacie

Wb

Jezu Naucz się wreszcie pisać po polsku Ty naprawdę masz jakiś problem ze soba

Yxz

Dobrze że cię autystyczku zwolnili bo tylko nam wszystkim obore robisz na secondary???? Zacznij brać leki i znajdź se inną robotę. Pozdro

Hghhg

To kto mi odda może wasza psychopatka ukrainkanka z torfowej winna rozwalenia mi i ojcu słuchu a może ta wasza rospieszczona smarkula z Płaszowa bliźniaczka ze swoim prawdopodobiebnie skorumpowanym wujaszkiem Ukraińcem hmm bydło jaskiniowe czy ten wasz baran z Zamoyskiego bo to od niego się zaczęło I najlepsze dla nich zerwanie milimetra karteczki to tak dla nich jak zerwanie polowy sciany ha pewnie kałużny to też wasz cieć ich gnida non stop ci tnie rzeczy a ty im zerwiesz małą karteczkę tol się księżniczka obrazi

Abc

Jezu pisz po polsku Już

Banda i wanda

Człowieku czego się nażarłeś? Idź się lecz, w tej firmie pracują ludzie na poziomie, Ciebie ochrona powinna zgarnąć ja wejściu.

Hggjjggf

Wiecie jak zarobić na parę piw na czysto spytajcie pawełka niskiego z secondary brygada a randstsd

C.

Pracuję tutaj dopiero pół roku mniej/więcej (jako zwykły robol na produkcji), więc opinia tylko z tego okresu. Bywa różnie - czasami się tak trzeba opieprzać z nudów że aż by się chciało coś robić, czasami jest tak, że człowiek poci się po 5 minutach a po 15 pot się z niego leje ciurkiem. Wynagrodzenie jest takie sobie, ale jeżeli ktoś musi zarabiać wyższą krajową, to przecież zapotrzebowanie na pomocników murarza jest spore - nikt tu nikogo siłą nie trzyma. Ja jestem zadowolony, bo pracy się nie boję ale jest przecież cała masa takich, którzy potrafią tylko narzekać i nic więcej. Czyli jak wszędzie :). Oczywiście można się czepiać szczegółów typu wredny czarny czy też traktowanie wszystkich jak złodziei ale to zależy od ludzi, nie od firmy. Generalnie jak ktoś się pracy nie boi i wystarczy mu te 150-170 zł za dniówkę to nie ma co narzekać. LUUUUUUUDZIE piszący komentarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wy skończyliście chociaż podstawówkę? Bo patrząc po stylu pisania to albo przespaliście te lata gdzieś tam w kącie albo specjalnie piszecie jak sparaliżowani dyslektycy. No po prostu płakać się chce próbując przeczytać i zrozumieć niektóre komentarze...

BBB
@C.

Kolego to Ty masz piękną stawke jak na osobę z tak krótkim stażem ,nic tylko pogratulować. Ciekaw jestem tylko na jakim stanowisku i dziale pracujesz bo raczej na hali wątpie żebyś się tak nudził !

Misiek
@BBB

Masz rację

Rozczarowany

To jest garażówa. Osoby z niepełnosprawnością pracują tu 16 h dziennie, bo managerowie stosują (usunięte przez administratora) Firma nie płaci za nadgodziny. Przełożeni udają, że pracwonik musi wykona wszystkie (WSZYSTKIE, jakiekolwiek wpadną i wynikają z zastępstwa innych pracowników) obowiązki bez rejestrowania nadgodzin. Przełożeni zakazują podwładnym rejestrowania nadgodzin.Firma nie płaci pracownikom biurowym za nadgodziny w większości działów. Są działy, w których ludzie pracuję po 12 h po czym sa zwalniani, bo obowiązki przejmuje firma zewnętrzna. Ludzie się wieszają, bo nie wytrzymują presji psychicznej. Za to managerowie działu HR twierdzą, że wszystko jest w porządku i zakaz rejestrowania nadgodzin jest zgodny z polskim prawem. Sposób zarządzania w tej firmie, to podręcznik manipulacji i mobbinu.

Szok
@Rozczarowany

Ludzie się"wieszają"?.Co miałeś na myśli?

Tak
@Rozczarowany

Czas pracy to często 10-12h dziennie, często bez możliwości rejestrowania nadgodzin. Firma nie podejmuje działań - jeśli odchodzi pracownik to na jego miejsce nie jest zatrudniana nowa osoba. W ostatnim czasie odeszło sporo doświadczonych ludzi, reszta korporacji może spokojnie rekrutować i 'podbierać' ludzi z PMI - chętnych do odejścia jest cała masa.

??
@Rozczarowany

12h praca biurowa zdalnie?

Zainteresowany123

Witam, firma poszukuje dużo kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. Czym jest spowodowana tak duża rekrutacją ? Jak z wynagrodzeniem i z ogólnymi warunkami zatrudnienia w firmie ?

Xxx

Też chcę wiedzieć :D

Coco
@Zainteresowany123

Najpierw w ramach oszczędności pozwalniali wszystkich. Jak się okazało, że nie ma kto sprzedawać fajek, to teraz na szybko zatrudniają PH. Ciekaw jestem na jak długo... Pewnie dopóki są zapasy.

Xd
@Coco

(usunięte przez administratora)głupoty wyssane z palca czy info sprawdzone?

@Xd

Głupoty wyssane z palca. W wyniku restrukturyzacji niektórzy dostali propozycje zmiany stanowiska, a żeby było sprawiedliwie każdy mógł skorzystać z programu dobrowolnych odejść z odprawą. Jest dużo nowych ogłoszeń o pracę, bo firma zatrudnia DODATKOWYCH pracowników :)

@Zainteresowany123

Praca jest dość wymagająca pod kątem realizacji zadań i wymaga dużo wiedzy produktowej i zaangażowania, natomiast jest w porządku podstawa pensji w porównaniu do innych firm w branży FMCG a do tego premia i możliwość otrzymania podwyżki co rok. O dokładnych kwotach niechciałabym pisać - na rozmowie wszystkiego się dowiesz. Co do reszty, to firma zapewnia fajne narzędzia do pracy łącznie z autem do użytku prywatnego

@Zainteresowany123

Ja niestety mam negatywne odczucia co do pracy w tej firmie. Pomimo osiągania wyznaczonych targetów po prostu zatelefonowano do mnie, że będziemy musieli się pożegnać bo zamykają stanowisko z końcem następnego tygodnia (!) w środku miesiąca. A tak naprawdę przyszli dzień później, pod moją nieobecność w sobotę i zabrali stanowisko wysyłając mi smsa. Jak człowiek może zrozumieć, że firma postanawia zredukować etat, tak brak taktu i szacunku kadry już nie.

Zainteresowana pracą
@TEX

Cześć,wiesz może jak to wygląda przy zatrudnieniu przez Adecco?Słyszałam że ponoć ,,tych najlepszych" firma PMI po 1.5 roku bierze pod swoje skrzydła, ale widziałam dużo opini,że wcale tak nie jest. Wiesz coś może więcej na ten temat?

selfish
@Zainteresowana pracą

Marzenie ściętej głowy. Zatrudniają przez pośrednika, żeby Ci nie przysługiwały pełne prawa pracownicze. To takie teraz nowy kierunek w korpach - outsourcing pracowników

@Zainteresowana pracą

Domyślam się, że chodzi o stanowisko TS. Przy realizacji targetów myślę, że zatrudnienie w PMI jest możliwe pod warunkiem zwolnienia się stanowiska.

Yolo

Wakaty na Nowy Targ i Zakopane pojawiają sie co miesiąc. Why ?

Maciek

Witam jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku Business Unit Supervisor ?

xD
@Maciek

Na operatora się przyjmij. Już byś chciał czarna koszulkę

Łukay

Kto był dzisiaj i mi porysował smartfona i klucze kto wiedział że idę na gurę tylko kamery widziały i ....

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Kraków

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 6 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris