Opinie o Philip Morris w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philip Morris. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Philip Morris o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Kraków

Cześć! Chciałem zapytać, dlaczego Philip Morris (usunięte przez administratora) w ogłoszeniach o pracę na różnych portalach. Od dłuższego czasu pojawiają się ogłoszenia na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu, jednak w firmie nie ma stanowiska o takiej nazwie. Trochę nie fair, że ściągacie kandydatów podstępem.

Spieszę wyjaśnić

Chodzi o funkcje i użycie języka rozumianego przez swiat - nawet jak w PMPL nazwa stanowiska brzmi inaczej, rzeczywisty zakres obowiązków jest tożsamy z automatykiem w utrzymaniu ruchu właśnie.

@Spieszę wyjaśnić

W takim razie, skoro nazwa stanowiska na umowie jest jednak niezgodna z "językiem rozumianym przez świat", to wypadałoby ją zaktualizować. Temat z tego co kojarzę poruszany już kilka razy w firmie, jednak zawsze tłumaczenie: "nie da się, taką mamy nazwę i już". No chyba, że robimy rekrutację - wtedy piszemy tak, jak jest w rzeczywistości. Przykre.

Rob

Znajomy tam aplikował już jakiś czas temu i dopiero na skierowaniu na badania było info, że będzie tak na prawdę elektronikiem, a nie automatykiem. Musiał zrezygnować z tego powodu - takie kręcenie na samym początku w tak ważnej kwestii nie jest poważne i wygląda jakby z jakimś januszexem prowadził rozmowy, a nie z poważną firmą.

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem.Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Myslę , ze pomoglo mi to równiez w przejściu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym prowadzonej w miłej atmosferze.

@Kandydat

Widocznie nie przeszedłeś etapu gdzie sprawdzają czy ktoś ma inteligencje powyżej klasy 1 podstawowej

Pies

Philip Morris czy jest coś bardziej terroryzującego? Chyba nie, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) A wiecie jakie są jaja że ktoś zostawia po sobie zanieczyszczone kałem sedesy i potem taki smród że hej.

Hooy
@Pies

i rękawiczki w MPK co damianku schizofreniku? weź się zejdź z anką Krysiak z Wrocławia to będziecie razem robić śmieszny content

Bardzo nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa, jedna z rekruterek/ managerek miala calysz czas naburmuszoną mine i przewracała oczami. Cala ta specyficzna delikatnie mowiac otoczka dawala wrazenie jakby PMI bylo jedyna firma oferujaca stanowiska pracy. Na wlasnej skorze moglem sie przekonac, ze to co mowia na miescie to prawda - maja tam kije w..

Minibus
@Kandydat

Może to mistrzyni łódzkiego biznesu i stylu ubioru casual, mała kłamczuszka.

Przedstawiciel Handlowy

Jakis czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałem podzielić się wrażeniami z rozmowy. Ostatecznie nie zostałem zaproszony do ostatniego etapu rekrutacji, czyli do firmy Philip Morris, jednak przebieg pierwszego etapu rekrutacji przez Adecco oceniam na bardzo wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny prowadzila Pani Agnieszka. Mam już ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży. Brałem udział w wielu procesach rekrutacyjnych, jednak tak przygotowanej rekrutacji zarówno pod względem zapoznania się z moim CV jak i samego stanowiska nie miałem. Godzinna rekrutacja pod względem sprzedażowy nauczyła mnie więcej niż podczas wszystkich szkoleń. Mysle, ze pomoglo mi to rowniez w przejsciu pozytywnie rekrutacji do innej firmy, dlatego też ta opinia. Gratuluję profesjonalizmu, wymagającej rekrutacji, ale przy tym poprowadzonej w miłej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Logistyk

Jak wygląda praca na logistyce? Głównie chodzi o pracę na stanowisku lidera. Czy ciśnienie z góry jest bardzo duze?

@Logistyk

Z dołu

Logistyk

Tzn? Ciężka zalogować do współpracy?

@Logistyk

Załoga*

Hala S

Pracując już dłuższy czas w tej firmie śmiem stwierdzić że stanowisko mistrza w roli kobiety jest beznadziejne. Zdecydowanie lepsze podejście mają mężczyźni z którymi bez problemu idzie się dogadać. Panie robią wszystko aby uprzykrzyć pracę operatorom, mechanikom. Ciężka współpraca, o wszystko trzeba się prosić. Na rannych zmianach szopki pod tablicą, zresztą na popołudniowych też. Nie da się tego wytrzymać i nie wiadomo z czego takie traktowanie wynika. Wysokie ambicje? Chęć rządzenia? To może wypadałoby zmienić stanowisko? Brak wyników maszyny przelewa się na pracowników. Atmosfera jest napięta i niepokojąca. Teraz liczy się papierologia i sztuczny uśmiech że wszystko jest ok. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy z Nas zasługuje na szacunek i godne traktowanie, czego tutaj nie ma. Człowiek spełnia swoje obowiązki pracuję rzetelnie a i tak jest źle. Doskonale słychać co ludzie mówią między sobą a wystarczy przejść się po różnych maszynach i od razu widać gdzie jest spokojniej. Czas spakować walizki i opuścić ten wagon. Nie mam nic do samej pracy jaką wykonuje , poznałem super ludzi i z nimi zawsze będę utrzymywać kontakt.

Kobieta
@Hala S

Wiesz, z jednej strony wymagasz szacunku dla ludzi (z czym się absolutnie zgadzam!), zdrugiej strony - ze względu na złe doświadczenia z jedna szefowa - atakujesz cała grupę kobiet - kierowników. Przemysl to, bo wg mnie to nie jest fair. Gdzie reszta wypowiedzi pokazuje, ze starasz się być fair.

Haha
@Hala S

Wystarczy przejść się po maszynach i zobaczyć jak panowie się obnoszą ze swoim mistrzowaniem. Nie generalizuj. Nie tylko kobiety mają na ...(usunięte przez administratora)

S
@Haha

Masz rację ale wypowiedź dotyczyła osób z którymi pracowałem, to jest moja opinia. Ze wszystkimi nie miałem okazji współpracować. Nie jestem nieomylny.

AM

Gdzie mogę zgłosić skargę na KR Justyne z Warszawy? Kiedy w koncu skończy się te milczenie i zmowy.

Mat
@AM

Są odpowiednie do tego miejsca. Zarówno Adecco jak i Philip Morris ma dział compliance który zajmuje się przyjmowaniem skarg czy uwag do pracy pracowników.

xXx
@Mat

Podaj kontakt do nich.

Hutnik

Jak wyglądają zarobki na utrzymaniu ruchu? Najbardziej interesuje mnie stanowisko Automatyka?

Nie ma takiego stanowiska. Jest tylko Technik Elektronik :D

Rapid F16
@Hutnik

Właśnie nie wyglądają -stanowczo odradzam !

Elektro
@Hutnik

Jak znasz się na robocie, to można średnią krajową wyjąć

xxCANDYY

Witam, Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku Business Unit Supervisor ?

Misiek

Czy ktoś się orientuje kiedy ściągniemy kagańce oraz kiedy firma upadnie?

Mulan
@Misiek

moze sie po prostu zwolnij i sam sobie sciagnij kaganiec

Mulan

To nie jest normalne pytanie...jak masz serio pytanie o przyszłość firmy to miej jaja zadać je w firmie a nie na portalu jak ten anonimowo tylko po to by siać ferment. Spodzewasz się że ktoś Ci tu odpowie rzetelnie czy wywiązania hejterskiej wymiany z podobnymi tobie o tym co się komu wydaje....czytam te komentarze ludzi nieszczęśliwych z swojej pracy...do pracy nikt nikogo nie zmusza, zawsze można zmienić na tam gdzie jest lepiej a nie psioczyć i wyczekiwać upadku pracodawcy....

@Mulan

Ale Ty jesteś dowciapny, normalnie boki zrywać, poziom przedszkola tutaj zaprezentowałeś. Z takim poziomem inteligencji powinieneś rowy kopać !

Barabasz
@Misiek

Kagańce ściągniemy miesiąc po upadku firmy.

Paulina
@Mulan

Pracować gdzieś trzeba. Doradzanie każdemu żeby się zwolnił raczej nie rozwiąże problemu. Ty byś tak zrobił? Czy pasuje ci ta praca?

Smieszlem

Śmiać mi się chce z tych wszystkich komentarzy. Nie wiem po co wylewacie tu swoje żale zamiast podejść i porozmawiać. Mi tam się dobrze pracuje w tej firmie. Praca jak w każdej innej robocie, czasami jest gorzej czasami lepiej, ważne że wypłata na czas i fajne benefity.

Może ktoś napisać jak jest na stanowisku specjalisty ds. Sprzedaży w terenie? Na jakie widełki można liczyć?

Hucer

Niektórzy ochroniarze w tej firmie dysponują kradzionymi danymi osobowymi, pomijam już przywłaszczaniem sobie i dysponowaniem nieswoim dowodem osobistym

Kali

Ogólnie wszystko wskazuje że Morris już chyba długo nie pociągnie. Firma zadłużona, ludzie na kierowniczych stanowiskach przypadkowi, open plus to totalne marnowanie pieniędzy. A najciekawiej jest tam gdzie na kierowniczych stanowiskach są baby, dochodzi do komicznych sytuacji.

Aktual
@Kali

Zadłużona to może nie, ale dużo mniej zysków od początku opena. Co niektórzy liczą na jakieś odprawy, ale mi się nie chce w to wierzyć.

PM

Dzień dobry, czy ktoś z forum jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Lidera Zespołu w Laboratorium Analitycznyn? Jakie zarobki/ atmosfera/ ludzie którzy pracują w labie? Obecnie prowadzona jest rekrutacja na to stanowisko. Chciałabym poznać Wasze opinie

SROKA NA NOSALU

CZY PAPIEROSY TEJ FIRMY SĄ SZKODLIWE?

@SROKA NA NOSALU

Zdrowotne.

Kura
@SROKA NA NOSALU

Zależy jak leży. Trzy paczki jeszcze nikomu nie zaszkodziły...

Bodż

Wczoraj zamieściłem bardzo długą, merytoryczną opinię nt tego pracodawcy. Proszę o informacje, dlaczego został ona usunięta. Zostawiacie żałosne bazgroły autorów jak „plecaczek” ale moją usunęliście, bo była zbyt merytoryczna, taka którą można potraktować poważnie? Brawo za rzetelność…

@Bodż

Wklej proszę ta wypowiedz. Warto tam pracować? Zależy chyba od stanowiska, hm?

Labus

Jest w tej chwili rekrutacja na Analityka do Laboratorium Jakości. Czy ktoś może powiedzieć jak tam się pracuje ? Jaka atmosfera ? Kierownictwo ? Warto składać papiery ?

kandydat
@Labus

Czy nie można uzyskać odpowiedzi na proste pytanie ?

Dawid

Pracowałem w Philipie w dziale sprzedaży przez ponad 4 lata, na stanowisku TEX-a. Postaram się krótko przedstawić pracodawcę: 1. Ogólna ocena - bardzo dobra. Na Philipa jako pracodawcę nie można powiedzieć złego słowa - dział HR, wszystkie sprawy załatwiane od ręki, pozytywne nastawienie w przypadku jakichkolwiek próśb. 2. Warunki pracy - w mojej ocenie dobre. Premie praktycznie zawsze wyrabiane, czasem mocno przekraczane, co było odpowiednio wynagradzane. Ford Focus bez limitu, benefity typu karta sodexo, luxmed, telefon, tablet, prezenty na święta i bez okazji też. 3. Sama praca nie jest lekka, wymaga ostrego tempa - ale jeśli się nie zlewa pracy, tylko przychodzi się pracować, to z pewnością jest to do zrobienia. Ja zawsze wyznawałem zasadę pracy tak jak zapisane w umowie, czyli etat 8 godzin - często było to naprawdę męczące, ale da radę. W końcu trzeba też zdążyć po pracy i z dzieckiem się pobawić. 4. Szkolenia - oferta jest szeroka i wartościowa, dlatego dużo można się w pracy nauczyć. W szczególności firma stawia na rozwój kompetencji miękkich, co przydaje się w późniejszym doświadczeniu zawodowym. Pewnie nadal bym pracował, gdyby nie oferta programu dobrowolnych odejść i zmęczenie materiału. Na swojej drodze spotkałem wielu wspaniałych ludzi, współpraca była na poziomie. Jasne że zawsze znajdzie się ktoś, kto zszarga Ci nerwy, ale gdzie nie ma takich ludzi:) Pozdrawiam wszystkich z Gdańska!

Asia

Witam chciałabym zasięgnąć opinii odnośnie pracy kierowcy w tej firmie chodzi o Kraków

Odp
@Asia

Nie ma takiego stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Kraków

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 6 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris