Da Grasso Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Da Grasso Sp. z o.o.

anonim 2012-02-08 16:03:15
Nie polecam,[usunięte przez moderatora]
rekrut 2012-02-22 09:07:23
Faktycznie dziwna firma.. rekrutacja taka sobie, zadają prace domowe i obiecują kokosy.
x 2012-07-16 14:35:06
no i ciągła rotacja
x 2015-10-05 20:23:52
dziwny pracodawca, mozna by rzec, że firma prowadzi się sama - bo szefostwo na wieczych wczasach lub nieobecne, brak szacunku do pracownikow, ciagla rotacja, brak rozwoju osobistego, polityka strachu, wszystko u tzw przyjaciol od pizzy, chcesz się poczuc jak guma na czyims bucie, dostac spoznienie za przyjscie min po czasie do pracy to dobrze trafiles, o finansach szkoda pisac
y 2015-10-07 11:15:09
wydaje mi sie ze kierowanie z pozycji ja wam pokaze nie sprawdzi sie na dluzsza mete, brak tolerancji ze strony zarzadu- zrob cos nie tak a juz ci daja wypowiedzenie, przyjdz pozniej o 2min(co z tego ze stales w korku) juz masz spoznienie, zostan dluzej slowa dziekuje nie uswiadczysz. przydaloby sie szkolenie co poniektorym z zarzadzania kadra. jak na razie bawimy sie w bycie korporacja choc nam bardzo daleko do tego
y 2015-11-03 10:57:58
Irek - to co czytasz w tym wątku tyczy się centrali firmy a nie lokaliku w jakiejs tam miejscowosci, a to zmienia postac rzecze, ale ok chcesz wiedziec wiecej - pracowniy w lokalach sa zatrudniani na zleceniówkach
an0tak 2015-11-05 20:28:32
centrala : pracodawca hołubiący tzw swoich ludzi, którzy dość często mają niewielkie kompetencje, ale wielkie plecy. brak systemu motywacyjnego - szkoda ze szefowa nie widzi, że amtosfera przekłada się na wydajność i efektywnośc, życzliwością można więcej osiągnąć niż sianiem atmosfery strachu. firma specjalizująca się w zatrudnianiu firm zewnętrznych do wszystkiego za krocie, po ktorych czesto trzeba sprzątać.
żywczliwy 2015-12-16 13:06:06
Miałem okazje być zaproszony na rozmowę i dzień próbny do Centrali Da Grasso w Łodzi. Nie polecam tam nawet chodzic na rozmowy kwalifikacyjne! Atmosfera na rozmowie co najmniej jakbyście aplikowali na prezydenta RP. Mnóstwo pytań z kosmosu i nie związanych z tematem. Pani Agniesia i Pan Michał sami nie wiedzą czego chcą a ogłoszenie na pracownika biurowego w dziale jakość ukazuje sie ponownie od pół roku! Szukają asystenta a wymagania mają jakbys mial zostać tam Managerem od NPD,Qualiy i Sales.Żenada i strata czasu!
romeke 2016-05-14 14:48:27
aktualnie firma poszukuje na stanowisko doradca klienta @igrok, nie podaje jakie są tam stawki ale oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i dla mnie to jest bardzo ważne. Ponadto można liczyć na pakiet socjalny, min. opiekę medyczną
Zostaw swoją opinię o Da Grasso Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Da Grasso Sp. z o.o.