Ryjek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy nr 10

Lublin

Opinie o Ryjek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy nr 10

pracowalem 2015-06-04 14:22
Wyzysk ludzi wiecznie za wolno z góry jesteś złodziej .Obóz Pracy nic więcej żałuje tych straconych lat .
chefo 2016-04-24 21:38
słuchajcie, może nie jest to najprzyjemniejsza na świecie praca, bo jednak nawet tym mięsnym zapachem człowiek przechodzi, ale jednak zarobki są naprawdę ok, zwłaszcza, jak ma się rodzinę na utrzymaniu
lulu 2017-04-27 20:58
ryjek.....- praca ktora wyzyskuje swoich pracowników duzo wymagają od pracownika niedając nic w zamian- kierowniczki sklepów beznadzieja panie noszace głowe w gorze nie patrzac na dobro swoich pracowników. właściciel-hmm bezduszny ktory wyzyskuje ludzi do samego konca praca za grosze zabierane sa dni wolne pracownikom ktore nie sa oddzielnie placone jesli juz zgodza sie zaplacic to jet to kwota 20/30 zl za cala dniówke. nadgodziny kochani nie sa absolutnie placone czyli zapierdzielasz za darmo. Nikomu nie polecam pracy w takiej firmie gdzie pracodawca ma swoich pracowników jako niewolników.RYJEK FIRMA KTORA POWINNA BYC ZGLOSZONA DO SĄDU PRACY!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Ryjek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy nr 10 - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryjek Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy nr 10