Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 16

Łódź

Opinie o Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 16

admin 2015-08-17 15:58:50
Czy łatwo jest się dostać do pracy w firmie Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 16 ? Jak wyglądają etapy rekrutacji? Czekamy na Twój komentarz!
Mr.Nobody 2015-09-07 15:24:14
Nie radze.Zarobki bardzo marne-wręcz głodowe pensje za bardzo ciezka prace ponad siły,bo ciągły brak pracowników i ci co sa to pracuja za 2 osoby.Kierowniczka krzykliwa i bardzo niemiła dla pracownika.Ciągłe nadgodziny których nie ma jak odebrac.Menadżer p.Delag proponuję żeby wiecej rozmawiała z pracownikami co tak naprawde dzieje sie w sklepach i jakim kosztem tak ciezko sie pracuje a nie tylko przyjdzie na chwile stanie naburmuszona i nic ją pracownik nie obchodzi tylko cały czas podnosi pułap ilosciowy sprzedaży.Ludzie uciekaja bo maja dosc takiego traktowania.U konkurencji wieksze zarobki za taka sama prace.
Byla ekspedientka 2016-05-07 22:56:14
HAHAHA 1800 na reke???pracowalam w Pamso kilka lat i takiej pensji sie nie doczekalam.Przy pierwszej rozmowie obiecuja ci zlote gory a juz przy podpisywaniu umowy okazuje sie cos zupelnie innego.Ostatnio zaproponowano mi 1500zl +premia 25% to daje 1875 brutto.Na duzym sklepie co powinno byc 4-5 osob pracuja 3 ekspedientki.ZA nadgodziny nie placa bo podobno firmy nie stac a odebrac nie ma jak bo nie ma cie kto zastapic.Jak jedna ma dzien wolny to pozostale 2 tyraja po 10-12 godzin.Ranna zmiana na jedna osobe to jakas masakra.Musisz przyjac dostawe,wypakowac z pojemnikow,ulozyc wszystko w ladach,zmielic mieso,nalozyc kurczaki do pieczenia na rozno,zlozyc zmowienie na nastepny dzien,wprowadzic wszystko do komputera.Przed otwarciem zmyc podloge i umyc szyby lad.Pot leje sie po tylku a menadzer A.Delag i tak wiecznie niezadowolona i zadnego wsparcia pracownik od niej nie ma tylko nabzdyczona mine widzisz i jeszcze ci wytknie ze na szybie odcisk jednego palca widac.Jak mowisz ze pracujesz bez zadnego dnia wolnego juz 3 tydzien to mowi ze nie ma ludzi i jak przyjma to sobie odbierzesz.I taka odpowiedz miesiacami jest.Nawet okna wysokie na 3 m.musialysmy same myc bo Pamso podobno nie stac na zlecenie firmie sprzatajacej..Kiedys bylam sama na sklepie i szklanka z herbata stala to kazala wyniesc na zaplecze a kiedy mialam isc na to zaplecze sie napic jak nawet nieraz do ubikacji nie mozesz isc bo nie zostawisz wszystkiego na sklepie bez nadzoru.Nie do pomyslenia ze taka osoba jest menadzerem.Ludzie nie dajcie sie nabrac-nie idzcie do pracy do Pamso bo to dno i wyzysk a place marniutkie i natyracie sie a za nadgodziny i tak nic nie dostaniecie !!!
Lisa 2016-07-24 21:00:40
Potwierdzam.Tak sie pracuje w pamso. Ludzi maja za nic. Ciekawe kiedy ta firma zainteresuje sie inspekcja pracy ?Ucieklam po roku pracy w tym kolchozie jak tylko zorientowalam sie w sytuacji.Teraz pracuje w konkurencyjnej firmie za troche wieksze pieniadze ale za to w sklepie pelny sklad zalogi i faktycznie praca po 8 godzin.
Zostaw swoją opinię o Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 16 - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pamso S.A. Zakłady Mięsne Sklep Firmowy nr 16