Opinie o Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe w Czachorowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe w Czachorowo

Jak się pracuje z ludźmi z Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe?

AC Albatros Nowy wpis

Józef Piłsudski powiedział kiedyś takie słowa "Kraj piękny tylko ludzie(usunięte przez administratora) Zatem odpowiem Ci tak : Pracownicy świetni ale Ci wyżsi ... Resztę sobie dopowiedz sam

Monika Nowy wpis

Mam pytanie dotyczące działu marketingu w Davi. Z ilu osób składa się zespół i jaki stosunek do pracowników ma kierownictwo z tego działu? Liczę na opinie ze strony byłych oraz obecnych pracowników.

Wiesiek

Dobra i stabilna firma, fajna atmosfera w pracy ale i tak znajdzie się maruder, tak już jest.

@Wiesiek

Nie nazywajmy szamba perfumerią XD

@Wiesiek

Ewidentnie komentarz osoby zarządzającej ????

Scrabbleman Nowy wpis
@On

No pewnie , normalny człowiek by tak nie napisał

Czy często w firmie Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Jack z Titanica

Co masz na myśli ?

Magazynier

Spotkanie odbywa się ze specjalistą do spraw logistyki... Na początek umowa zlecenia za najniższa stawkę, potem umowa o pracę na okres trzech miesięcy, a potem juz umową o prace z nieco wyzszą stawką, a potem to już obietnice premii, ale jak już sie wyrobi kilka nadgodzin to premia już nie przysługuje bo nie można mieć więcej niz brygadier...

Co robiłem poprzednio? Ile bym chciał zarobić? Czy jestem gotowy na nadgodziny? Od kiedy mogą zacząć, najlepiej od razu...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Kabaczek

Hmm chyba czas na mnie więc w punktach bo spieszę się na karate 1.Firma nie ma kierownika , ma kogoś kto pełni taką rolę , ale to nie jest kierownik bo do tego trzeba mieć ikrę. 2.firma ma brygadzistów , zmianowych i jeszcze parę innych osób , i każdy mówi co innego , gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Wyżej wymienione osoby oprócz plotkowania , wymyślania fantastycznych historii niczym J K Rowling i siedzenia za biurkiem nie robią kompletnie nic . Jedna z tych osób gdyby nie to że mam dobre serce miałaby sprawę o mobbing ale może ktoś inny kiedyś będzie mieć mniej cierpliwości . 3.Firma ma pracowników biurowych dzięki temu firma jest podzielona na dwie części :motłoch zwany magazynierami którzy muszą pracować w zimnie wychodzić osobnymi drzwiami i parkować na dziurach i biura zwane elita które pracują w ciepełku parkują na kostce brukowej (równej) i wchodzą głównymi drzwiami . Oczywiście pewien fałszywy mądrala mawia " szkoła była za darmo trzeba się było uczyć " może i była ale co z tego skoro nie jestem członkiem ich rodziny i nie mam znajomości i nie liże nikomu pewnej części ciała . 4.Na firmie panuje brak jakiejkolwiek organizacji , jest nieład , jeden drugiemu nie ułatwia tylko robi po złości , panuje rywalizacja między dwoma brygadzistami o to który z nich zrobi drugiemu gorzej i mniej . Nie ma tak że jeden robi swoje i koniec tylko każdy robi co innego , nie ma tak że robota jest ciągła tylko jednego dnia robią dużo do przodu ile się tylko da a następnego dnia obgryzamy paznokcie i jeden drugiego się pyta co ma robić . Często jest tak że jednego dnia siedzisz i nic nie robisz a drugiego dnia nie wiesz w co ręce włożyć wpierw . 5.sa oczywiście kapusie jak w każdej firmie ale tutaj kapuś pełni tez dodatkową funkcję mianowicie złodzieja co lepsze nadal pracuje podczas gdy osoby które kochały te prace jakkolwiek by nie potrafiła wkurzyć straciły ją . 6.co chwilę są zebrania i obwieszczenia które każdy musi pilnować ... Te pierwsze dwa dni .. później już każdy ma na nowy przepis wywalone ..bo i tak tego nikt nie sprawdza 7.oszczednosci oszczędności firma szuka oszczędności gdzie się da winny tylko magazynier , za to za magazynem leżą stare żelastwa zniszczone , tony złomu , i sto milionów innych rzeczy które jedynie gdzie się nadają to utylizacja lub sprzedaż . No i oczywiście praca z najlepszymi narzędziami , najtańszy strecz co nie trzymał , najtańsza taśma , 8.faworyzacja rodz.. pracowników . Były osoby a właściwie są nadal bo tam pracują osoby które za każdym razem mają zwrócona uwagę o coś , że papierek leży na ziemi ze na przerwie był 20 min i 3 sekundy a przerwa trwa do 20 min a są osoby które mogą robić co im się podoba i siedzieć godzinami na przerwie i była cisza nikt nic nie mówił . 9.firma to przede wszystkim największe dzieci ever . Przykład . Osoba z kontroli (chłopak ) podszedł do szykującej ( dziewczyny ) zapytac się o coś przy okazji zamienił dwa zdania o byle czym , i za chwilę krążyły teksty o tym że "romansuje" , że "podrywa" to było tak żałosne i dziecinne że to aż żal mówić ale chcę przestrzec tych co będą tam pracować żeby uodpornili się na takie rzeczy . Bo to jest tam normalne Ogólnie jest jeszcze miliard innych rzeczy które możnaby było powiedzieć ale szkoda gadać . Jeśli ktoś myśli o rozwijaniu swoich umiejętności i robieniu kariery to na bank nie w tej firmie . Pewnie trafię do paki za to podsumowanie ale z drugiej strony od kiedy się kara za prawdę ?

Czy firma Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

...

Jakie szkolenia ?

Alicja

Jak wygląda kontrola jakości w Davi? Godziny pracy, średnie wynagrodzenie, współpracownicy?

Gutek

Dobra firma dla dobrego , ale jak widać konkurencja nie próżnuje.

Black

Firma tragedia. Żadnych szkoleń, wynagrodzenie marne. Wymagania duże.

Jaśko

Ważne, że w sumie firma dobra, stabilna. Podwyżki raz w roku to chyba norma w większości firm.

Co jaki okres czasu w Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe można ubiegać się o podwyżkę?

On

Tam wg o podwyżkę się starać nie można, podwyżki były na początku roku i już ich przez długi okres nie będzie, chyba że trzeba będzie dać to podwyżki będą ale premia będzie za Raba także to tak wygląda ????

Mgr.

Długo w tej firmie nie pracowałem ale mogę powiedzieć że tutaj jest brak organizacji. Tam nie ma czegoś takiego ze dana osoba jest od jednego tylko musi robić wszystko. Ważne ze jeden kabel chodzić i nic nie robi i co najlepsze tego nie widzą. Nieodpowiedni ludzi na danych stanowiskach.zwykły prosty pracownik ma większą wiedzą niż ten pan rządzący. Współczuję tym co muszą się z nim męczyć . Dobrze ze mnie juz nic z ta firma nie łączy bo można by tu pisać i pisać ale to nic nie zmieni. Szanujecie tych ludzi którzy jeszcze tam są a jest ich nie wiele.

On

Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Zmiany robione co pół roku, tylko zamieszanie a (usunięte przez administratora) coraz wiekszy... Zarobki mniej więcej jak w innych firmach, także źle nie jest. Atmosfera spoko, śmiesznie, wesoło .. Tylko tych dobrych pracowników jest coraz mniej i już ich niewielu tam zostało.. Ciekawe dlaczego ? ...

xddd

(usunięte przez administratora) i nic więcej. Dużo obiecują a (usunięte przez administratora) robią. A robią tylko pod siebie i nic więcej. najniższe zarobki, odzieży nie dają bo ich nie stać i każą skakać po regałach na pierwszych poziomach jak małpy po drutach... niech sami skaczą

XXX

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić brygadzistów i tego tam nad nimi..

Edyta

W takim razie @byłypracownik może warto dać znać szefowi skoro ten nie ma o tym pojęcia? Albo dać znać, że na forum można przeczytać takei rzeczy. Pracodawca mógłby się wtedy odnieść do zamieszczonych tutaj informacji i wyjaśnić całą sytuację.

Firma bardzo słaba, małe najniższe zarobki jakie trzeba zapłacić. Pracownicy różni pewnie jak wszędzie ale większość to nieroby i ściemniacze a do tego pracujący tam ludzie siedzą cały czas w telefonach zamiast zajmować się pracą. Nie wytrzymałem tam zbyt długo. Pracowałem kilka tygodni i podziękowałem za taką prace i płacę. Szef tej firmy nie ma pojęcia co dzieje się na nockach w tej firmie na magazynie. Nie polecam tej firmy.

michał

Ogólnie jeśli chodzi o pracę przedstawicieli handlowych, to jak dla mnie mega ważne jest, żeby pamiętać, że to nie jest praca odpowiednia dla każdego. Nie wiem, czy akurat Davi szuka osób ze sporym doświadczeniem, ale to ważne.

toja

Przedstawiciele mają się dobrze, żołnierze gorzej, a szef wszystkich szefów najlepiej, a ciekawe jak brygadzista o którym cały czas mowa Bo nie wiem na jakie stanowisko się przyjąć

jołł

jak sprzedasz duuzo serum ze śluzu ślimaka to i zarobek będzie wielki. Prywatnie to możesz pojezdzić rowerem... a po co Ci wiedziec jakie auta to nie wiem. Jakie ci daja takim pojedziesz kamera w srodku wiec nic nie oszukasz,kontrola non stop wiec na wyjazdy prywatne radze uszykowac rowerek jednak. Benefity i Świeta-może być zaskoczenie... a jakie to lepiej nie powiem bo możesz przeżyc szok.

Zostaw merytoryczną opinię o Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe - Czachorowo

• Jak się pracuje w Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe?

Kandydaci do pracy w Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Davi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • 46
    63-800 Czachorowo