Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5

Gdańsk

Opinie o Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5

admin 2015-08-17 01:43
Mieliście styczność z pracą w firmie Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5 ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!
samowite 2016-05-04 09:14
Super, że fajna jest firma @Wolność, a skoro nie ma u nich żadnych problemów z zarobkami, to się nie dziwię, że ich oferty są tak popularne. Opłacalne zatrudnienie to podstawa zadowolenia pracowników, bo to się odpowiednio przekłada na ich wkład do firmy.
Danusi 2017-07-19 10:05
Danusi 4b18.07.17 17:12
Budynek, którym zarządza Euroformat niszczeje z roku na rok. Wejście do niego jest niemal zawalone przewróconym płotem, a wewnątrz klatka schodowa wygląda jak z jakiegoś horroru. Jeśli zastanawiacie się nad nowym zarządcą nieruchomości i myślicie o Euroformacie, to przejdźcie się na ulicę Danusi i oglądnijcie wejście do budynku. Jeśli lubicie dreszczyk emocji i macie silne nerwy, wejdźcie na klatkę schodową.
D4 2017-08-05 13:51
Autor tego wpisu nie wie o tym kto decyduje o remoncie .
To mieszkańcy - właściciele decydują o tym czy i kiedy będzie remont oraz czy posiadają środki finansowe na jego realizację .
Zostaw swoją opinię o Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5 - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroformat Sp. z o.o. Rejon 5