Opinie o Artcem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Artcem Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artcem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artcem Sp. z o.o. w Łódź

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Artcem Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Ekstra zakład Nowy wpis

Praca w tragicznych warunkach, cement w oczach, ustach, płucach... Na hali aż śiwo od unoszącego się pyłu.... Ciężka praca fizyczna, szkodliwa przede wszystkim! Do pracy oczywiście są dawane maski, ale na co maska jak tempo jest takie, że zadyszka non stop i jeszcze ciężej się w tym oddycha???? Żadnej wzmianki o płatnym szkodliwym czy czymkolwiek. Za pśie pieniądze tak naprawdę. Szkoda czasu marnować na dzień próbny. Odniosłem wrażenie, że firma poszukuje takich co przyjdą na dzień próbny, pozap... I zrezygnują dając im w ten sposób darmowego pracownika na dzień dwa max bo więcej ciężko tam wytrzymać i ludzie wychodzą w trakcie zmiany z pracy... Pozdrawiam i mam nadzieję, że moja opinia była pomocna.

Co wchodzi w socjal Artcem Sp. z o.o.?

Daniel Nowy wpis

Cement który wyniesiesz w płucach lub ubraniach.O premi też zapomnij , bo jak będziesz nie posłuszny to ci potrafią dniowke zabrac lub dodatek.

Gregor

Czy warto interesować się pracą w firmie? Potrzebujecie fachowców, jak z zarobkami dla pracownika fizycznego?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Artcem Sp. z o.o..
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krzysiek

Praca ciężka ale pieniądze dobre ponad 4 tyś umowa i praca cały rok da się żyć z takiej wyplaty

Bartek

Wiecie coś o ewentualnej rekrutacji w firmie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

janik

Pracowałem tam 2 dni,robota bardzo bardzo ciezka za taka prace powinni placic z 10 tys a nie najnizsza krajowa.w dodatku kierownictwo nie szanuje ludzi traktuja ludzi jak smieci.nie polecam

@janik

Nikt normalny nie napisze takiej opinii,bo to kłamstwo!!! 10tyś ?! Chyba nie w Polsce :)

Franc

Trafiłem do Atcemu z ogłoszenia z gazety.Moja opinia jest negatywna.Obiecano mi stałą prace i zarobki od 3do 4 tys przy rejestracji na 1850brutto.Pracowałem 5 dni bez żadnej umowy w momencie gdy zapytałem o umowę kierownik kazał mi spi.... do domu.Pracownicy łącznie z kierownikiem to kryminał po wyrokach.Prawie wszyscy chodzą pijani maja przyzwolenie.Ciężka patologia a co najgorsze oszukują normalnych ludzi.Dziwie się ze nie było tam Inspekcji Pracy odradzam.

@Franc

Kłamstwo i to wielkie! Człowieku byś się wstydził! Jak można pisać takie bzdury?! Może i praca do lekkich nie należy,ale jak ktoś chce,to zarobi. Widocznie nie dałeś rady i piszesz teraz bzdury!!! Normalni ludzie i wynagrodzenia godne ciężkiej pracy.

Bon Jon

Praca do lekkich nie należy, ale przynajmniej płaca przyzwoita. Pracuje od dawna i jestem zadowolony. Duża rotacja, bo ludzie przychodzą i na starcie oczekują wielkich pieniędzy, a pracować się nie chce. Pierwszy okres może być trudny, ale jeżeli się sprawdzisz możesz liczyć na godne pieniądze. Fakt że kierownik choleryk, trzeba się przyzwyczaić.

Lodz

! Siema Cześć i Czołem Ejo :) Czy ja dobrze wtrafiłem mówi o fimrie www.artcem.pl jeśli tak to mam parę pytań bo ostatnio w gazetach/internecie pojawiło się ogłoszenie do pracy jako operator wozka widłowego może ktoś cos powiedzieć o tej robocie albo ogólnie jak tam się pracuje jaka jest atmosfera mozna liczyć na rejestrowanie umowa o prace + godne wynagrodzenie i normalne traktowanie ludzi bo szczerze to słyszałem same nagatywne opinie o gościu Piotr Wiktor Misztal

@Lodz

Misztal to jest akurat ich konkurencja

admin

Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie Artcem Sp. z o.o. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Artcem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Artcem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artcem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Artcem Sp. z o.o.