Artcem Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Artcem Sp. z o.o.

admin 2015-08-16 12:29:51
Wiesz coś na temat podróży służbowych w firmie Artcem Sp. z o.o. ? Napisz nam jak wygląda u nich praca, czekamy na opinię!
Lodz 2016-01-28 20:14:01
! Siema Cześć i Czołem Ejo :)
Czy ja dobrze wtrafiłem mówi o fimrie www.artcem.pl jeśli tak to mam parę pytań bo ostatnio w gazetach/internecie pojawiło się ogłoszenie do pracy jako operator wozka widłowego może ktoś cos powiedzieć o tej robocie albo ogólnie jak tam się pracuje jaka jest atmosfera mozna liczyć na rejestrowanie umowa o prace + godne wynagrodzenie i normalne traktowanie ludzi bo szczerze to słyszałem same nagatywne opinie o gościu Piotr Wiktor Misztal
Franc 2016-02-19 22:02:30
Trafiłem do Atcemu z ogłoszenia z gazety.Moja opinia jest negatywna.Obiecano mi stałą prace i zarobki od 3do 4 tys przy rejestracji na 1850brutto.Pracowałem 5 dni bez żadnej umowy w momencie gdy zapytałem o umowę kierownik kazał mi spi....
do domu.Pracownicy łącznie z kierownikiem to kryminał po wyrokach.Prawie wszyscy chodzą pijani maja przyzwolenie.Ciężka patologia a co najgorsze oszukują normalnych ludzi.Dziwie się ze nie było tam Inspekcji Pracy odradzam.
janik 2016-06-28 15:40:18
Pracowałem tam 2 dni,robota bardzo bardzo ciezka za taka prace powinni placic z 10 tys a nie najnizsza krajowa.w dodatku kierownictwo nie szanuje ludzi traktuja ludzi jak smieci.nie polecam
Zostaw swoją opinię o Artcem Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artcem Sp. z o.o.