Opinie o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak w Łódź

danek

Zgadzam się z tobą . Ale może się ocknie żeby tylko nie było za póżno.

xxx

Zgadzam się z twoją opinią Pozbywa się starych pracowników A szef Dominik ma klapki na oczach i nie wie co się wokół niego dzieje

emm
@xxx

to prawda Pani Dyrektor pozbywa się dobrych i starych pracowników , a w konsekwencji tych jej głupich decyzji zaczną odchodzić firmy , bo niestety nie na każdym obiekcie da się zastąpić osobę pełnosprawną na niepełnosprawną (nie dyskryminuję tych osób ) , ale taka jest prawda. Pan Dominik ślepo jej wierzy , zaś ona mydli wszystkim oczy.

danek

Chcę powiedzieć jedno firma bardzo fajna tylko Grażyna Ościk nie nadaje się na stanowisko które piastuje. Tak omotała prezesa że pozbywa się oddanych pracowników

Grace

Witam wszystkich! To znów ja. Pragnę poinformować Was, że nadal pracuję w firmie DomTom... to już będzie razem 16 m-cy i nadal jest wszystko w jak najlepszym, porządku! Nadal firma jest wypłacalna w ustalonym terminie, ludzie, z którymi pracuję w tej firmie, również nie powiedzą złego słowa. Ogólnie podtrzymuję swoje poprzednie słowa i nadal z czystym sumieniem polecam pracę w firmie DomTom.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak na stanowisko Opiekun handlowy - praca biurowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Grace

Pracuję w tej firmie 8 m-cy, jestem bardzo zadowolona, firma wypłacalna a terminie, mili ludzie. Polecam

Roki

Witam wlasnie chce podjac tam prace powiedzcie szczerze warto sa wyplacalni itd

Powiem tak....rozstawać się też trzeba umieć. Pracowałem w tej firmie prawie rok, nie wyszło za dobrze, ale uczciwie muszę przyznać że handlowiec ze mnie jak z koziej (usunięte przez administratora)trąba :-) szczerze postawiłem sprawę i szefowie zachowali się bardzo ok wobec mnie...obiecana kasa wypłacona terminowo plus zaległe świadczenia.... Uważam że to ludzie z charakterem....zawsze byłem szczery i uczciwy wobec nich i pewnie dlatego oni też tak się wobec mnie na koniec zachowali. A co do wypowiedzi innych pracowników...hm....nie ma dymu bez ognia. na złe traktowanie można sobie szybko zasłużyć. Pozdrawiam i generalnie polecam tą firmę.

to ja 1

ha ha ha chyba sam nie wierzysz w to co piszesz a ja z nimi współpracowałem a nie byłem ich pracownikiem

Rita

to ja 1 - 2012-06-15 15:27:08 zgadzam sie z tobą ja tez z nimi współpracowałem i są winni mi pieniadze do dziś nie polecam tej firmy!!! Chyba ze ktoś lubi robic za darmo jeszcze jedno UWAŻAJCIE na ta firme to jeden wielki wałekJa myślę, że musiałeś coś nawywijać i cię zwolnili dlatego się mścisz.. To niemożliwe żeby ci byli winni pieniądze. Nie oni. A wałek to widać ty jesteś. Dla mnie firma na 6.

to ja 1

to ja

człowieku co ty piszesz pan Dominik dał ci 50 zł i tak piszesz ja tam pracowałem ostatnio to żałosne bagno brak słów i za tym brak kasy do dziś !!! a kilka dni minęło

Widać że nie masz zielonego pojęcia o tej firmie i taką wypowiedzią krzywdzisz ludzi tam pracujących! Ja tam pracowałem kilka lat i gdyby nie wyjazd pracowałbym dalej...

gość

tragiczna firma,wiecznie niezadowolony pan szef,szeptuchy-plotuchy-generalnie firma "krzak"-a twoje przyszłe wynagrodzenie to żenada!!!Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak - Łódź

• Jak się pracuje w Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak?

Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Chocianowicka 20A
    93-460 Łódź