Opinie o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak w Łódź

Wwww

Tak piszą ludzie którzy już nie pracują i nie z własnej woli odeszli ci co długo pracują to niech sami zobaczą jaka szarade przeszło biuro gdzie ta Stara kadra i kierownicy obiektów też kradli i pili zastanówcie się co piszecie chyba nie macie zielonego pojęcia jak naprawdę jest i kto rządzi prezes czy p.dyrektor

XXX

Czytam to wszystkie odpowiedzi i nasuwa się tylko jedno stwierdzenie, że wszystkie te negatywne opinie piszą osoby które już nie pracują z jakiegoś powodu. Moze porostu nie nadawaliście sie do pracy bo nie rozumiem jak można komus pomoc w zwolnieniu , czytam że jest Prezes chyba mozna bylo sie jakoś bronić przed pomówieniami. Wcześniej chyba tez była rotacja pracowników moze sami zwalnialiście ludzi , niewierze w to ze kiedys ta firma tylko zatrudniala a nie zwalniala pracowników. Przecież nie wszyscy nadajemy się do każdej pracy, może w waszym przypadku było podobnie.....

www

Zapytaj wspaniałej p.dyrektor na pewno Ci powie jak jesteś taki ciekawy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak na stanowisko Opiekun handlowy - praca biurowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wwww

Piotrze Ty chyba z choinki się urwales mam wrażenie że nie pracujesz w tej firmie długo jak popracujesz tak jak inni po kilka lat to pogadamy o ile jeszcze firma bedzie???

www

Jakie premie ? w tej firmie nie ma premi , no chyba że będzie się donosić . A zresztą ta firma to już ruina , już tyle dobrych obiektów stracili przez mądre zarządzanie Pani dyrektor !

ciekawy
@www

A jakie obiekty stracili??

XYZ

Czemu są usuwane wpisy ???

Wwww

Dlaczego tak wszyscy uwzieli się na Daniela przecież już nie pracuje a jak byl to nikt nic nie mówił. A może dlatego xxx pisze zeby odwrócić uwage od tego co w tej chwili dzieje się w firmie jak p.dyrektor z p.dyrektorem zarzadzaja na ikei jak nie ma środków do sprzatania i jak sie traktuje pracownikow moze o tym ktoś napisze a nie miesza w życiu ludzi których nie ma i tak na prawdę odeszli nie z wlasnej woli tylko delikatnie mówiąc im ktoś pomógł. Nie wydaje mi się jak ma się takiego szefa jak p.Dominik to nieodchodzi się z wlasnej woli.szkoda że tego nikt nie zauważył że lojalni ludzie odeszli .po co mieszac w zyciu tych co nie ma mieszajcie u tych którzy sa i przez nich powstaje to cale zlo!!!!!! W formie

@Wwww

PRAWDA

@Wwww

Pracuję w tej firmie i uważam że jest wszystko normalnie. Nowe maszyny , dostawy są zawsze na czas , pensja zawsze na 10. Nie rozumiem o co się tu czepiacie. U poprzedniego pracodawcy zasuwałem za 5 złotych na godzinę i jezdziłem starym złomem po magazynie, a jak się popsuł to po 3 tygodnie czekaliśmy na czesci zaienne. Widocznie mało z was pracowało gdzie indziej. ja osobiście polecam firme.

Xxx

Słyszałam że pracuje w drukarni ciekawe czy już zaczął tam kraść i podkładać świnie pracownikom świnia nie człowiek (a siedział)

@Xxx

Wy wszyscy jesteście nie normalni nie macie o czym pisać . To jest strona DomTom-u a nie jakiegoś Daniela . Jeżeli był taki zły to czemu pracował tam tyle czasu ? Tu się pisze rzeczy związane z pracodawcą a nie o byłych pracownikach.Zajmijcie się pracą .

OLO
@XYZ

I JESZCZE GRYPSOWAŁ :D CHYBA Z H... NA MIGI

Sapa

Nie wiem który z pracowników zle się wypowiada na temat p. Daniela , ale z całą stanowczością twierdzę że ten ktoś kłamie . Pan Daniel był osobą dobrą i zorganizowaną , w ciągu jednego tygodnia wszystko poukładał i każdy był zadowolony. Dalej podtrzymuję swoje zdanie na temat p .Krzyśka (Ołówek) chamski , kłamca i jeszcze potrafi skłócić całą załogę . Panie Prezesie proszę o przypatrzenie się co wyprawiają pana koordynatorzy.

obiekt

Ta firma to (usunięte przez administratora) zarabiamy 6,50 na godzinę , to pensja uwłaczająca ludzkiej godności. Koordynatorzy obiektów, to ludzie , którzy dostali trochę władzy i jasne wytyczne jak traktować zwykłego pracownika . Na każdym kroku brak szacunku i wszechobecne chamstwo.Pracujemy bez środków czystości , dostawy są bardzo ograniczone , często myjemy korytarze i toalety samą wodą . Prezesi budują swoje imperia na krzywdzie i wyzysku, i tak już poturbowanych przez los, ludzi.

xxx

Nie,pracuje w Jang-u.

Daniel
@xxx

A (usunięte przez administratora) was to obchodzi gdzie ja teraz pracuję. Jeszcze raz odwalcie się ode mnie. Zajmijcie się swoimi sprawami. Dla waszej wiadomości czuję się wspaniale i zarobki mam większe. Do widzenia dwulicowce. Przypomnijcie sobie czasy jak było bez p . Grażyny i zastanówcie się kto tutaj jest zły.

PRACOWNIK INFOSYSU

Pracuję na Infosycie w biurze Boże słyszałam jak poniża ta P Anka ludzi ,brak kultury ordynarna i zakłamana zwróciliśmy jej uwage że tak ludzi się nie traktuję ....powinno takie osoby się usuwać z obiektu

jedna z byłych pracownic

Wygląda na to że nie tylko mnie Anka zaszła za skórę. Jak tak to wszystkie równo po niej cisneły a jak przyszlo co do czego to mało jej w tyłek nie weszły. Wszystkie się jej boicie jakby jakims bogiem była. Dajcie się jej dalej poniżać, przecież nikt wam nie zabrania. Weźcie sie jednak niektóre gwiazdy za robote bo syf macie że głowa mała. Nie bez powodu pracownicy biurowca mowią że pracują w "INFOSYFIE". A co do Anki też mogłaby się za mopa wziąć bo do kierownika to jej troche brak. Chrzani glupoty wyssane z palca. Obrabia (usunięte przez administratora) pracownikom bo na przyznanie sie do winy ją nie stać. Chyba coś było z nią juz nie tak skoro kiedys zdegradowano ją już ze stołka. Kazdemu pracownikowi nalezy sie szacunek. Szkoda że przez takie osoby firma traci dobrą opinie

xxx

Wypisujesz brednie nie znasz Anki to zamilknij Chyba zalazlas jej za skórę skoro takie oszczerstwa piszesz Ja z nią pracuję i wiele innych osób i nie możemy złego slowa na nią powiedzieć Jest ok

Andreas
@xxx

Aniu nie podpisuj sie jako pracownik jestes załosna...

motylek

Jestes dziecko żałosna nie znasz ankiety wiec nie wypowiadaj się na jej temat a tak ordynarnej i nie sympatycznej osoby dawno nie widzialysmy należało ci sie

SAAKEMRED

MOŻE KTOŚ ZROBI PORZĄDEK NA INFOSYCIE Z ANKĄ BRak SZACUNKU DO LUDZI BLUŻNI PONIŻA TERAZ TO JUŻ WOGLE JAK JEST KIEROWNIKIEM NIECH DYREKTOR WEZNIE POD UWAGE ZANIM TELEWIZJA ZROBI Z TEGO PROGRAM

Basia

Tak wszyscy mówicie na Daniela a p dyrektor która nie zatrudnia rodziny...to co jej corka robi na naszych obiektach?? Może zapytajcie P dyrektor . Szczera prawda że pozbywa się wszystkich którzy są przeszkodą.

Wszyscyzli

Mam wrazenie ze wedlug osoby ktora pisze wszyscy kierownicy ktorzy odeszli byli zli na danielu psy wieszacie ale przypomne ze zanim pani dyrektor przyszla firma byla jak rodzina na wigile kazdy chcial isc urodziny imieniny w pracy coraz lepsze wyniki firmy a teraz wielkie g***o ! Wszystko obciela i z nikim sie nie liczy kazdy kto jest niewygodny to znajdzie na niego haka zeby go wykurzyc. Poroznila wszystkich i tyle a wy jak male dzieci we wszystko wierzycie !

Daniel
@Wszyscyzli

Skoro byłem taki zły i okradałem panów z grupy to czemu nikt nie poszedł do prezesa? Jesteście żałośni. Życzę wam wszystkim powodzenia i odwalcie się ode mnie. Zajmijcie się sobą . Pozdrawiam was KIEPY .

do Daniela

Wychodzi z ciebie prawdziwe oblicze. Czytając forum mam wrażenie że to ty wypisujesz te brednie o p.Oscik. Każdy w grupie wiedział że kreciles na wyplatach I TO SWOJEGO KOLEGĘ PREZESA. Jakim trzeba być człowiekiem zastanów się nad sobą a nie oczerniasz innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak - Łódź

• Jak się pracuje w Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak?

Dominik Andrysiak Domtom Dominik Andrysiak
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Chocianowicka 20A
    93-460 Łódź