brak logo

Verso Komfortowe Meble

Gdańsk

Opinie o Verso Komfortowe Meble

robbi 2015-10-26 18:59
OK
Małgorzata 2016-07-25 10:39
Nie polecam , jest pięknie jak składasz zamówienie i płacisz a potem czekasz nie wiadomo ile na meble a jak otrzymujesz to uszkodzone. Brak profesjonalizmu i dotrzymywania terminów. Nikt nic nie wie co się dzieje a wina jest po stronie producenta , tylko u źródeł wszystko jest Ok .
czekam już 12 tydzień na zamówienie które realizowane jest w częściach , a to producent , a to transport , a to pojechały w inne miejsce . Firma nierzetelna i skoncentrowana na "złapaniu" klienta. A potem .... jakoś będzie , ważna kas
1
Anna 2016-09-30 22:04
potwierdzam,
3 miesiące temu złożyliśmy zamówienie na meble, mieliśmy czekać max 8 tyg z powodu przestoju wakacyjnego (jakby to jakieś Włochy były, a meble zamawiane u polskiego producenta). Po upływie miesiąca otrzymaliśmy info, że producent ma jakies błędy w systemie i tak się złozyło, że akurat nasze zamówienie gdzieś się zagubiło i będziemy musieli czekac dodatkowe kilka tygodni. PO upływie tego czasu zaniepokojeni "ciszą" skontaktowaliśmy się z Verso i poinformowano nas, że wstrętny producent wprowadza w bład firmę Verso i zataił fakt,że nie ma wybranej przez nas tkaniny, ale - będzie za tydzień i krzesła tez będą za tydzień. Ok. Kilka dni po tym dzwoni pani z informacją, że materiału jednak nie ma, nie wiadomo kiedy będzie i że możemy zrezygnować z zamówienia. Kilkanaście minut później okazało się że UWAGA! materiał jednak jest gdzieś tam, w jakimś magazynie ale nie będzie ściągany(?!) w tym tygodniu, tylko troche później, więc pewnie nasze meble będą też trochę później.
Cyrk !!! Robienie klienta w konia! Babka w obsłudze zasłania się jakimiś niesnaskami na linii dyrekcja Verso a firma, której produkt zamawialiśmy, opowiada historie, że pewnie nasze meble zostały sprzedane w jakimś większym zamówieniu komuś innemu. Co za niepoważni ludzie! Skandal i wyciąganie kasy!!!!
1
Tomasz 2017-08-03 11:54
Nie polecam. Odradzam zakupy w tym sklepie.
3 miesiące temu złożyliśmy zamówienie na sofe i fotel, mieliśmy czekać max 8 tyg . Obsługa ściemnia. Pewnie juz nie otrzymamy zamówienia i skończy sie w sądzie.
2
KRZYSZTOF 2017-08-30 23:41
Ja złożyłem zamówienie 30.04.2017 i miałem odebrać meble ok. 26.06.2017 - to było chyba ostatnie zamówienie mebli MATKOWSKI w tym salonie, bo od maja już nie mieli z nimi umowy.

Niestety firma VERSO nie wywiązała się z umowy. Co gorsze oszukiwała i kłamała, grała na czas.
Dopiero moja interwencja u producenta mebli wyjaśniła, że meble były gotowe do odbioru już 21 czerwca, tylko firma VERSO ich nie wykupiła i mnie nawet o tym nie poinformowała.

Ciekawe jakie były powody nieodebrania mebli? Nie chcieli ich do mnie dostarczyć i zarobić?
Oddali zaliczkę, ale słowa przepraszam jakoś nie pamiętam.
NIE POLECAM NIKOMU.

1
Zostaw swoją opinię o Verso Komfortowe Meble - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verso Komfortowe Meble