Verso Komfortowe Meble

Opinie o Verso Komfortowe Meble

robbi 2015-10-26 18:59:11
OK
Małgorzata 2016-07-25 10:39:59
Nie polecam , jest pięknie jak składasz zamówienie i płacisz a potem czekasz nie wiadomo ile na meble a jak otrzymujesz to uszkodzone. Brak profesjonalizmu i dotrzymywania terminów. Nikt nic nie wie co się dzieje a wina jest po stronie producenta , tylko u źródeł wszystko jest Ok .
czekam już 12 tydzień na zamówienie które realizowane jest w częściach , a to producent , a to transport , a to pojechały w inne miejsce . Firma nierzetelna i skoncentrowana na "złapaniu" klienta. A potem .... jakoś będzie , ważna kas
Anna 2016-09-30 22:04:35
potwierdzam,
3 miesiące temu złożyliśmy zamówienie na meble, mieliśmy czekać max 8 tyg z powodu przestoju wakacyjnego (jakby to jakieś Włochy były, a meble zamawiane u polskiego producenta). Po upływie miesiąca otrzymaliśmy info, że producent ma jakies błędy w systemie i tak się złozyło, że akurat nasze zamówienie gdzieś się zagubiło i będziemy musieli czekac dodatkowe kilka tygodni. PO upływie tego czasu zaniepokojeni "ciszą" skontaktowaliśmy się z Verso i poinformowano nas, że wstrętny producent wprowadza w bład firmę Verso i zataił fakt,że nie ma wybranej przez nas tkaniny, ale - będzie za tydzień i krzesła tez będą za tydzień. Ok. Kilka dni po tym dzwoni pani z informacją, że materiału jednak nie ma, nie wiadomo kiedy będzie i że możemy zrezygnować z zamówienia. Kilkanaście minut później okazało się że UWAGA! materiał jednak jest gdzieś tam, w jakimś magazynie ale nie będzie ściągany(?!) w tym tygodniu, tylko troche później, więc pewnie nasze meble będą też trochę później.
Cyrk !!! Robienie klienta w konia! Babka w obsłudze zasłania się jakimiś niesnaskami na linii dyrekcja Verso a firma, której produkt zamawialiśmy, opowiada historie, że pewnie nasze meble zostały sprzedane w jakimś większym zamówieniu komuś innemu. Co za niepoważni ludzie! Skandal i wyciąganie kasy!!!!
Zostaw swoją opinię o Verso Komfortowe Meble - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verso Komfortowe Meble