Opinie o Extradach w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Extradach. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Extradach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extradach w Szczecin

Już były

Pada tu w ostatnim czasie sporo opinii Niestety wszystkie są prawdziwe Nie polecam Omijać szerokim łukiem

Pracownik nie gwizdor
@Już były

Cześć, mimo wszystko jako pracownik tu nadal jest w strukturze firmy nie zgodzę się z tobą bo bardzo sobie chwalę system wynagrodzeń jak i podejście do normalnego człowieka. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby jakakolwiek sprawa nie została wyjaśniona lub załatwiona w taki sposób aby pracownik był zadowolony.

Maciej

W lutym zamówiłem dachówki ( wartość umowy 25000) i wpłaciłem 8500. Jest czerwiec, dachówki są do odbioru, ale mam zapłacić 33000. Tyle warta jest umowa z firma eXtradach. Jeżeli mi się nie podoba to oddadzą mi zaliczkę. Z moich 8500 zostało już 5000 z tyt. inflacji.

Wkurzony

To co się dzieje na krakowskiej w extradachu to jakaś makabra jedziesz na plac po dachówkę siedzi 6 pracowników dłubie w telefonie i nikt nie ma czasu cię obsłużyć jeden zgania na drugiego do tego hamstwo i prostactwo klienta mają za nic.Jestem wykonawca zostawiałem bardzo dużo kasy teraz rezygnuje są inne lepsze hurtownie nie będę robił im laski że kupuje.

Katarzyna
@Wkurzony

No ale ta sytuacja to pierwszy raz Ci się z nimi przytrafiła? Wcześniej zawsze wszystko było w porządku? Kojarzysz tych ludzi czy to jacyś nowi są

MarekJ

Ta firma to jakiś przekręt, biorą zaliczki, zbierają zamówienia o potem przesyłają fakturę 60% wyższą od ustalonej ceny, ludzie nie dawajcie się (usunięte przez administratora) Jak dochodzi do odbioru towaru fv z 29.000 wzrosła na 43.000 zł - (usunięte przez administratora) sprawa wyląduje w sądzie w sprawie odszkodowania za straty, ponieważ bylem pewien że mam zamówiony materiał po ustalonej cenie.

leon
@MarekJ

Firma ExtraDach pomimo dokonania zapłaty za towar żąda dopłaty pod rygorem niewydania towaru klientowi. Wstyd. Osoby potraktowane w podobny sposób proszę o kontakt. 943473286

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Extradach na stanowisko Doradca handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
skubany

najgorsza firma jak może istnieć potrzebują tylko (usunięte przez administratora)dramat kierownik mag. przydupas dyrektorów nie szanuje ludzi na mag. zastępca (usunięte przez administratora) nygus i ślizgacz nierób z daleka omijać firmę szerokim łukiem

No to milo:)

Zosia

Witam. Trafiłam pod skrzydła Pani Joanny Gaj. Niemożliwe stało się możliwym;-) krótko na temat sprawa pozytywnie załatwiona. Brak pewnych elementów zablokował mi możliwość ukończenia dachu. Stresowało mnie to przez kolejne miesiące do czasu kiedy trafiłam na ta Panią. z całego serca dziękujemy z mężem.Pozdrawiamy

komor

Super ,że za soboty nie płacą , każdy lubi pracować charytatywnie

Bronisław
@komor

Większość firm oferuje za przepracowane nadgodziny dodatkowy dzień wolny, który można odebrać w dogodnym terminie. Czy w firmie Extradach też możesz na to liczyć? A inne bonusy do wynagrodzenia? Czy pracodawca stosuje system premiowy lub proponuje szkolenia, które rozwijają nowe umiejętności? To bardzo istotny aspekt zatrudnienia, kiedy pracownik może się dokształcać i zdobywać nowe uprawnienia. Na stronie: http://www.extradach.com znalazłem informacje, że firma jest nie tylko hurtownią materiałów budowlanych i liderem w rozwiązaniach pokryć dachowych, ale także świadczy usługi spedycji drogowej w zakresie przesyłek drobnicowych i całopojazdowych na terenie całego kraju oraz spedycję międzynarodową. Czy ktoś z Was aplikował na stanowisko kierowcy lub spedytora? Podzielcie się swoim doświadczeniem.

Fred from desire
@Bronisław

Wydaje mi się, że(usunięte przez administratora)

żabol
@Bronisław

obecnie szwagier tam pracuję , też chciałem , ale zrezygnowałem po rozmowie z Panem dyrektorem. na rozmowie dowiedziałem się że: (usunięte przez administratora) soboty z natury rzeczy charytatywne, praca w wigilie nowy rok żadnych funduszy socjalnych , nawet nie przysługują okulary do pracy z komputerem. podziękowałem , i znalazłem bardziej poważna firmę. nie polecam

Florian Bzyl

Ta firma to tragedia jakiś chłoptaś odbiera telefon opowiada bzdury nie z tej ziemi uważa się pewnie za jakiegoś guru a jest zwykłym prostakiem . Jakaś pani Katarzyna zamawia towar towar nie kompletny prostak znów swoje że nie tak . Zwykła chołota a nie firma . Jeśli nie chcecie mieć spartolonego dachu to omijać z daleka . Beznadziejna firma a o obsłudze nie mam nawet co wspominać , zachowują się jak byli by jedni we Wrocku . Jak dla mnie to tania tandeta i tyle towar bez jakich kolwiek symboli że posiada jakąś jakość . Odradzam

Szukający

Czy ktoś wie, co się dzieje w oddziale Poznań? Słychać informacje o dużych ruchach kadrowych. Zastanawiam się czy warto aplikować.

Wiedzacy
@Szukający

Stara zakonserwowana w swojej nieomylności kadra nie nadążyła nad nowymi zmianami.pewne osoby mocno niszczyły ducha zespołu siejąc ferment,dążąc do sabotażu bo było nie po ich mysli i efekt jest jaki jest.maja obecnie bardzo dobrego lidera,ktory wprowadza świeżość w te stare mury

Patryk
@Szukający

Ja juz pracuje 2 lata w Krakowskim oddziale i jestem super zadowolony. Wiec szczerze Ci polecam.

@Wiedzacy

Od razu widać,że napisał o sobie wszechwiedzący lider , który na bank przyszedł z innej branży i po krótkiej zadymie rozwala oddział. Dziwię się,że właściciel nie ma nad tym kontroli,doją jego z kasy pseudo liderzy dyrektorzy z Linkedin i odchodzą robić porządek w innej firmie, a kury ,które znosiły złote jaja dla firmy idą zarabiać pieniążki dla mądrej konkurencji,która tylko czeka na taki ruch.

@Wiedzacy

Mój poprzedni komentarz do wpisu @Wiedzący zniknął, więc napiszę jeszcze raz. To co napisałeś to piramidalna BZDURA, którą aż przykro się czyta. Mam wrażenie, że prawda, uczciwość, odpowiedzialność czy honor to pojęcia nie z Twojej bajki. Warto??? Pewnie warto. Ale co później, masz tylko jedną twarz, a nie jest nas aż tak wielu. Smutne.

Nabuchodonozor
@Wiedzacy

Extradach Poznań na początku był dynamiczną i ceniącą ludzi firmą. Rozumiała że np. handlowiec znający ponad 10 tys asortymentów , technologie i conajmniej 50 firm wykonawczych to skarb. Zasada była jedna! Nie przeszkadzać. Bo mając takich conajmniej sześciu stworzyli drużynę . Drużynę która wzajemnie się wspierała, i nie było takiego urlopu żeby kolega drugiego , godnie nie zastąpił, bo miał w tym interes. . W efekcie oddział wykonywał przez dwa lata wszystkie plany robiąc w roku prawie 13 miesiąc na górę , co prezesi doceniali , więc człowiek czuł się zmotywowany. Niestety z biegiem czasu zmienili ten pogląd. Zaczęli odciągać z wypłaty premii koszty magazynu księgowości przelewów i transportowe oferując wysokie progi powyżej których za każdą złotówkę np powyżej np 20tys proponował 12% , po odliczeniu własnych kosztów. Poza tym premia liczona jest jako średnia z dwuch miesięcy , więc wzięcie urlopu , generowało karę w kolejnym miesiącu średnio umniejszając dobry miesiąc na pełnych obrotach. Prezesi zmienili wszystko , żeby upodobnić się do korporacji , blokując potencjał handlowca w coraz większym stopniu prowadząc do sprawozdawczości, i nie do końca przemyślanymi procedurami. System i procedury coraz bardziej stawały się dokuczliwe stałym klientom tworząc wrażenie braku zaufania i niepotrzebneho stresu. Efekt był jednoznaczny. Handlowcy zwyczajnie w świecie odeszli do świadomej sytuacji konkurencji. Ci sami Handlowcy w innych firmach podwoili a nawet potroili swoje wyniki, co chyba nie świadczy o nich źle. ???? Myślę że prezesi extradachu , nieco się pogubili w dobieraniu środków do celu, i życzę im powrotu do "dobrego" traktowania pracowników, którzy skądinąd generują ich bogactwo i wizerunek. I proszę nie oczerniać ludzi którzy budowali ten oddział od zera,pomimo panującym silnym ostracyzmie na rynku poznańskim , pod hasłem "żółta zaraza" Pozdrawiam ????

Gruby
@Nabuchodonozor

@Wiedzacy Słabe to. Oczerniasz ludzi którzy w tą firmę włożyli mnóstwo serca i pozytywniej energii. Domyślam się że jesteś byłym pracownikiem. Wylac żale anonimowo w internecie to trzeba mieć odwagę.

@Nabuchodonozor

Nabudochonozor - chapeau bas

@Gruby

Mógłbyś sprecyzować komu odpowiadasz. Jeśli "Nabuchodonozowi" - co w tym, co napisał, jako były pracownik, jest nieprawdą? Myślisz, że właściciele nie usłyszeli do Niego tego wszystkiego o czym napisał? Przecież znasz ludzi, którzy odeszli, więc jak, odeszli nieudacznicy, kłamcy, amatorzy, czy ludzie o dużej wiedzy, doświadczeniu, kompetencjach zawodowych i osobistych, którzy odnieśli sukces w tworzeniu oddziału. Pamiętasz Kmicica do Wołodyjowskiego? "Kończ Waść, wstydu oszczędź" Tyle. Jeśli "Wiedzącemu" i "Nabuchodonozowi" - to zarzut o wylewaniu żalu w Internecie nie jest właściwy, bo praktycznie Ty, ja i oni robimy to samo, anonimowość jest tu standardem, można się spierać czy tak powinno być ale po prostu tak jest. Jeśli "Wiedzącemu" - to w punkt w sprawie oczerniania, ponieważ nic z tego, co napisał nie jest prawdą, jedynie sprawną, menadżerską odpowiedzią, za którą powinien się po ludzku wstydzić. Przedstawiłeś jako pracownik, więc uznanie za odpowiedź "Wiedzącemu" Pozdrawiam

żabol
@Gruby

od tej pozytywnej energii dyrektorzy zmieniają sie jak skarpetki :) jak widać prawda sama się broni :) a propaganda, to propaganda...

Kierownik oddziału we Wrocławiu - Pan Marek, podczas rozmowy kwalifikacyjnej kilkukrotnie wspominał, ze o wynikach rekrutacji będzie informował wszystkich kandydatów niezależnie od decyzji. Tak się nie stało. Żałosne podejście i marnowanie czasu. Nie polecam i nigdy więcej się tam nie zjawie. Nawet jako klient. Do nigdy. Żegnam.

@Kandydat

I dobrze, bo z tego co pamiętam "Pan Marek" to po prostu prosty, w sumie biedny gość. Były.

Sławomir
@Były

Wypowiadacie się na tematy ściśle związane z firmą Extradach, dlatego pozwolę sobie zapytać o jedną z ważnych kwestii dotyczących ewentualnego zatrudnienia. Wiecie może, czy pracodawca ten wymaga udokumentowanego doświadczenia zawodowego od potencjalnych kandydatów? Fakt ten bardzo mnie interesuje, więc może właśnie od Ciebie dowiem się tego? Proszę o informację.

@Sławomir

Jeśli masz doświadczenie z rynku sprzedaży mat budowlanych to lepiej dla Ciebie, jeśli nie to Cię będą szkolić (lepiej lub gorzej), jeśli masz talent do handlowania to niepotrzebne Tobie doświadczenie tylko musisz nabyć wiedzę o produktach i poznać specyfikę podmiotów i współpracy z nimi na rynku. Firma nie będzie wymagała udokumentowania doświadczenia, dostaniesz mniej lub bardziej (werbalnie) określony czas na generowanie wyniku i tyle, no chyba, że na jedno miejsce handlowca będzie dużo dobrych, skutecznych, wyszkolonych handlowców z doświadczeniem.

obserwator
@Były

Jeden z nielicznych merytorycznych wpisów w tym wątku. Brawo Ty :}

Franc

Cwaniaczki, prostaczki, zero szacunku do człowieka, biznesik w teczce pozamiatać to coś można w kilka minut. Zatrudnienie byle nie na umowę o pracę. Szkoda czasu.

dramat

firma dramat znam tam ludzi nikt tak na prawdę nie ceni tej pracy przy najbliższej okazja odejdą duza ilość ludzi juz odeszła z biura z magazynu z księgowości z zakupów kiedyś mili dobra ekipę w każdym dziale ale to (usunięte przez administratora) zarozumiali prezesi którzy myślą ze wszystkie języki pozjadali liczy sie tylko kasa nic więcej szkoda ze tak spadli na psy , maja jeszcze kilku wartościowych ludzi ale mam nadzieje ze szybko uciekną nie pozdrawiam czysty wyzysk ludzi

extraPRACA polecam

Maciej

Witam. Znajdzie sie tutaj osoba, która pracowała lub pracuje w oddziale w Poznaniu i podzieli sie swoim doświadczeniem związanym z pracą w firmie Extradach?

Wojtek

Super firma. Mi sie swietnie pracuje.

Hej, czy w firmie Extradach płacą za nadgodziny?

Waldemar

Nie nie placa masz soboty darmowe prwmiw pod stołem szacunou brak

Robciu

Tak

Mi też się dobrze pracuje.

Olo

Jest O.K.

Patryk

Pracuje jako handlowiec juz rok. Podstawa wynagrodzenia calkiem fajna ale najwazniejsze bardzo duze premie jak sie oczywiscie osiaga wyniki. Ale majac takie warunki zakupowe łatwo sie wygrywa z konkurencja. Atmosfera o.k.

podaż
@Patryk

to powiedz jaka dokładnie jest ta podstawa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Extradach - Szczecin

• Jak się pracuje w Extradach?

Zobacz opinie na temat firmy Extradach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extradach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Extradach
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Krakowska 61A
    71-017 Szczecin