Opinie o Excellent S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Excellent S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Excellent S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent S.A. w Kraków

Firma Excellent S.A. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Specjalista ds. Logistyki. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Nie polecam. O szkoleniach zapomnij. Atmosfera kiepska, same stare wyjadacze. Tylko gonitwa za pieniądzem. Człowiek tam nie jest nic wart. Cofasz się w edukacji trafiając tam.

Nickkk

Pracowałem tam 2018 bodajże. (usunięte przez administratora) i tyle (usunięte przez administratora) Kierownik tragedia na pewno miał wąsa. Nie polecam produkcji koło os złocień w krk.

PP
@Nickkk

Też nie polecam tam produkcji. 2017 same osoby nie miłe w pracy. Każdy Wielki kozak Kierownik z wąsem kurdupel taki,kawał (usunięte przez administratora) odradzam 2017

magazynier

Jak wygląda praca jako magazynier na magazynie w Kokotów pow. wielicki. polecacie?ilu magazynierów jest na zmianie i jaki system zmianowy panuje w firmie? 6-14, i14-22? Z gory dziekuje za informacje zastanawiam sie nad aplikacją.

Praca

Witam pojawilo sie ogloszenie na pracownika magazynowego w podlężu. Czy mogłby ktos powiedziec czy praca jest ciezka? Jaka panuje atmosfera? Zastanawiam sie nad aplikacja do firmy! Pozdrawiam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Excellent S.A. na stanowisko Pracownik Magazynowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
?

Witam dlaczego na stanowisko magazynier w Kokotowie ciagle pojawia sie ogloszenie?

Kandydatów

Jaka panuje atmosfera wśród pracowników na magazynie w kokotowie? ( praca fizyczna magazynier)

Brykiet

Firma nie wypłaca pieniędzy mniejszym podwykonawcą mebli, wiszą pieniądze pracodawcy który z tego powodu nie może mi wypłacić wynagrodzenia od paru miesięcy. Oczywiście są to słowa mojego pracodawcy oraz jego wspólnika Pana (usunięte przez administratora) Który mówi że to jest wina tylko i wyłącznie excellenta

Węgiel
@Brykiet

Brykiet to się postarajcie bardziej na produkcji mebli trochę serca włóżcie w swojom pracę bo połowa mebli to reklamacje

Iwona

Dwa lata temu wykonawca zamontował baterię wannową tej firmy. Niestety ciekła, a przez epidemię wykonawca nie chciał przyjechać (na wieś) z taką drobnostką. Reklamacji nie przyjęli bo minęło dwa lata na tą część (głowica termostatyczna), mimo informacji, że 5 lat (to podobno tylko głowica mieszacza). Nie polecam tej firmy nikomu,

i co z tego -lokalizacja ok

magazyn jak magazyn pracę trzeba szanowac pozdrowienia

sprostowanie- etyka zawodowa

przeprosiny - etyka zawodowa to jest bez znaczenia ... jak wygląda Życzę wszystkim pracownikom ( tam pracującym ) samych sukcesów i powodzenia

@i co z tego -lokalizacja ok

Hahaha. Polski pracodawca rzadko kiedy szanuje pracownika a ja mam szanowac prace??? Pracy jest az nadto wystarczy sie ruszyc. Osobiscie juz mam nadzieje nigdy nie pracowac w Polsce bo nikt mnie nigdy nie traktowal tak zle jak polski "prywaciarz". Zycze wszystkim wyjazdu z tego kraju z dykty

Stefan
@sprostowanie- etyka zawodowa

Ile było tych przeprosin?

godny szacunek dla P.dyr.ds...

Godny Szacunek dla Pana dyr. ds... Przełożony był z klasą , profesjonalista , mądry ,uczciwy ,zawsze odpowiedzialny zdyscyplinowany, super planista - świetnie zarządzał pracą innych , naprawdę ok ( co do persony - przepraszam ,proszę wybaczyć jeśli gdzieś padły dziwne słowa - nie to było na celu... ) Szacunek i Godność dla Tego Pana i Wszystkich innych pracowników Wszystkiego Dobrego - ps. dobrowolne sprostowanie - zgłoszone do.... i wykonane

wracałem bo były takie ustalenia , ustalenia zostały przekomfabulowane :) są ludze którym łatwo rzucają słowa na wiatr

@anonymous

ok, dzięki , za wszystko i życie jest piękne :)

zenek

EMERYCIE - wielu wraca po to by zaraz odejść. ludzie liczą, że coś się zmieniło, że poprawiło. tu się pięknie nawija makarony na uszy i chętnie przyjmuje tych, którzy odeszli. dlaczego? bo nie trzeba tracić czasu na ich szkolenie. oni wszystkie drogi w firmie znają, wiedzą z czym do kogo, liczą też, że skoro znają te czarne strony to uda się je jakoś omijać. nowi są naiwni i wierzą we wszystko.

@anonymous

ale z Szacunkiem do byłych przełożonych

sprostowanie -etyka zawodowa

przepraszam nie wciskają kłamstw ( sprostowanie ) -inny punkt widzenia dużo pracy to prawda ( było kiedyś ) - ok przełożony wymagający był PRZEPRASZAM za cytowany wulgaryzm , i za błędną konkluzję - mimo wszystko - ja przepraszam ,proszę wybaczyć …. SPROSTOWANIE PRZEŁOŻONY BYŁ OK - zawsze profesjonalista, , zawsze kompetentny, zawsze komunikatywny , zawsze wszystko ok, życzę temu Panu samych sukcesów zawodowych .

jest wiele Ex .. i tyle na ryn

wszystko ok , pozdrowienia

sprostowanie

życzę firmie samych sukcesów Przepraszam , proszę wybaczyć nie mi oceniać , nie moja sprawa Życzę Temu Panu - jeśli tam pracuję samych sukcesów zawodowych wszystkiego najlepszego …. w życiu zawodowym i prywatnym

życzę jak najlepiej

mimo wielu negatywizmu życzę ludziom w tej firmie jak najlepiej

przeprosiny-etyka zawodowa

przeprosiny - etyka zawodowa nie mi oceniać ...... to bzdury przepraszam ,proszę wybaczyć Zyczę firmie , pracownikom ,kadrze - samych sukcesów zawodowych

sprostowanie-etyk zawodowa

zły styl pisania nie mi oceniać markę... SPROSTOWANIE ŻYCZĘ FIRMIE EXCELLENT S.A. samych sukcesów zawodowych oraz dalszego rozwoju i dobrej przyszłości

Dzięki za opinię, ale nie zawiera ona żadnych argumentów, które świadczyłyby o tym, że nie warto podejmować współpracy z "Excellent". Wyjaśniłabyś co sprawiło, że zrezygnowałaś i dlaczego ogólnie nie polecasz pracy? Dzięki.

Widzę, że nie udało Ci się znaleźć żadnych pozytywnych stron pracy w Excellent, co oczywiście szanuję. Na początek chyba wypadałoby odnieść do tego braku zabezpieczeń na magazynach - to może już stanowić jakieś zagrożenie dla zdrowia pracowników. Co na to Dyrektor firmy? Rozmawialiście z nim o tym?

black
@Marta

moja droga tam nie ma jednego dyrektora. jest ich kilku a właściciele i tak wsadzają noc do wszystkiego

bez znaczenia - przeprosiny

życzę firmie jak najlepiej

było minęło

było minęło Zyczę firmie jak najlepiej

przeprosiny-sprostowanie

sprostowanie, przeprosiny kultura wypowiedzi dyrektorzy byli ok, nic nie wciskali .... były tylko rozmowy , różne punkty odniesienia PRZEPRASZAM, - życzę dyrektorom /dyrektorowi samych sukcesów zawodowych , z wyrazami szacunku

sprostowanie

sprostowanie szacunek do byłych przełożonych

-sprostowanie

dyrektorzy/przełożeni ... byli ok szacunek do Tych osób sprostowanie

sprostowanie

sprostowanie -przeprosiny ( ktoś był ...na lekach...) ten Pan w tej firmie - ok dyr.. był ok , - nic nie zmuszał zawsze kompetentny - zawszy uczciwy - zawsze ok...... wszelkie ustalenia i rozliczenia zawsze zgodne 2 stronnie z szacunkiem do Tego Pana i wielu innych ludzi w Tej firmie

samych sukcesów-sprostowanie

życzę samych sukcesów w firmie i Wszystkim pracownikom zarząd ok ,kadra - ok , dyrektorzy też ok ( kompetentni i odpowiedzialni ludzie....) - Z szacunkiem do firmy , właścicieli i byłego szefostwa.......

przeprysiny i żegnam

przepraszam Pana Andrzeja - marketing Pana Wojciecha - dyr. (…) Pana Jana -analityk nie potrzebnie wszedłem …. tutaj -żegnam na zawsze Zyczę wszystkim Panom samych sukcesów zawodowych Wszystkim pracownikom , dyrekcji i zarządowi - samych sukcesów powodzenia

a ja przepraszam za nic !!!! No chyba ze nie zdradzam głupoty i różne pawiana na waszych spotkaniach heheh

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Excellent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Excellent S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Excellent S.A.
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Excellent S.A.