Opinie o Ekoinbud Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekoinbud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ekoinbud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoinbud Sp. z o.o. w Gdańsk

Asia

To ja się bardzo chętnie dowiem, na tyle, na ile wolno, jakie zadania rekrutacyjne może mieć Asystent Architekta - Projektowanie Domów Jednorodzinnych? Wykonanie projektu? Jak długi czas jest na takie zadanie przeznaczony? Czy jest gwarancja wartościowego feedbacku, który nawet w razie niepowodzenia pozwala się czegoś nauczyć i podciągnąć na kolejną rekrutację?

@Asia

Witam, oczekujemy od naszych kandydatów znajomości przepisów i procedur oraz kilkuletniej praktyki w projektowaniu domów jednorodzinnych. W przebiegu procesu rekrutacyjnego nie stawiamy zadania w postaci wykonania projektu. Krótki feedback jest elementem podziękowania za udział w procesie rekrutacyjnym.

Ile zatem lat doświadczenia w projektowaniu ma mieć samodzielny architekt? Kilkanaście w kontraście do asystenta? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Czy w Ekoinbud Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Pracownik Nowy wpis

Tak, u nas część miejsc pracy w obszarze projektowym zlokalizowanych jest w open space.

Bogdan Nowy wpis

A jak jest z pracą zdalną albo chociaż hybrydową? Można dogadać się żeby kilka dni w tygodniu pracować na homme office? Jakie tu jest do tego podejście?

Pracownik Nowy wpis
@Bogdan

W niektórych działach jest taka możliwość. Ogólną zasadą jest jednak praca stacjonarna.

Magdalena

Aktualnie szukają kogoś na stanowisko Architekta z uprawnieniami - koordynatora prac projektowych. Czy ktoś ma jakieś rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? Na jakie zarobki się przygotować na początku? Pojawiło się tu kilka głosów o niewypłacalności firmy. To prawda?

@Magdalena

W spotkaniu rekrutacyjnym uczestniczy kierownik działu i rekruter. Jest rozmowa i są konkretne zadania do wykonania. Zarobki na początek ok.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ekoinbud Sp. z o.o.?

Śledzić nasze oferty pracy na stronie, fb i pracuj.pl U nas dużo się dzieje, zespoły wciąż się rozrastają.

Agata

Czyli co, można aplikować bez względu na swoje umiejętności? Każdy ma szanse wciąż udział w rekrutacji? Jakie działy będą się teraz rozrastać?

To zależy od stanowiska na które się aplikuje. Potrzebni są specjaliści w branży, pracownicy fizyczni, ale i osoby rozpoczynające dopiero ścieżkę kariery. Jest duża różnorodność stanowisk.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ekoinbud Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Jak się pracuje z ludźmi z Ekoinbud Sp. z o.o.?

UWAGA ! FIRMA JEST NIEWYPŁACALNA . Sprawa SKIEROWANA NA DROGE SĄDOWĄ

Aneta
@sk

Co to znaczy że jest niewypłacalna? Nie zapłaca ludziom którzy się tam zatrudnia? Masakra czemu? :O

@Aneta

tzn. , że NIE PŁACĄ SWOICH ZOBOWIĄZAŃ

Julia
@sk

Udało się wyjaśnić sprawę i odzyskać pieniądze? Jakie właściwie firma ma argumenty do tego, że nie wypłaciła w terminie?

Jacek

W biurze pracują dziewczyny lekkich obyczajów ???? towarzystwo doborowe pod tym względem

IVAN

KRĘTACZE.ZAMÓWILI KONSTRUKCJE ZADASZENIA,WYSŁAŁEM CERTYFIKATY + PROJEKT ,ZROBIŁEM OBLICZENIA INŻYNERIJNE.I CO? CISZA, ZA 3 TYGODNI PODJEZDŻAM DO MIEJSCA INWESTYCJI I WIDZE ZADASZENIE Z MOJEGO PROJEKTU. PLAGIAT ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z OSZUSTAMI .

długoletni Pracownik

Opinia z 16.02 jest opinią nieprawdziwą. Firma ma stabilną pozycję na rynku. Nie wiem skąd i po co takie zarzuty.

@długoletni Pracownik

Opinią, że jesteście Państwo NIEWYPŁACALNI jest jak najbardziej PRAWDZIWA. Do dziś dnia mimo wielu monitów NIE OTRZYMAŁEM płatności za WYKONANĄ USŁUGĘ

@sk

Witam, otrzymałam od tej firmy zapytanie odnośnie usługi czyli nie powinnam im świadczyć usługi ? Jak długo jest przeterminowana Pana płatność ?

Joanna
@długoletni Pracownik

Wiesz. Nie wszystkie wpisy są wiarygodne. Trzeb je weryfikować. Może ty byś coś powiedział o pracy? Jak atmosfera/zarobki?

1x

niestety ale jako współpracująca firma z Ekoinbud mam mieszane odczucia. Kierownicy budowy robili wszystko żeby było ok - można sie dogadac i współpracować. Niestety nerwy psuł mi Pan dyrektor który pomylił chyba moich pracowników z innymi i wmawiał mi ze chłopaki nic nie robią i że nasze prace stoją w miejscu . Pomawiał mnie również o nieznajomość tematu oraz chciał rozliczać kiedy i ile razy pojawiam się na budowie. Najgorsze zaczeło się gdy ich prace nie były gotowe na tyle aby nasza firma mogła w terminie skończyć swoje prace. Aneksy do umowy i przedłużanie terminu a już czekała nas kolejna "robota" dla innego klienta. Oczywiście przestoje finansowe też. Gdy juz dostaliśmy odbiór naszej pracy i oczekiwaliśmy na płatnośc cisza..... nikt nas nie poinformował że będą opóżnienia bo biurowi ludzie mają URLOPY a na dodatek nasza płatnośc uzależniona była od tego czy Ekoinbud dostanie płatnośc od kogoś innego . Generalnie miesiąc póżniej niż w umowie doczekaliśmy się płatności . Mało profesjonalne i nagminne jest unikanie rozmowy i jakiegokolwiek kontaktu jeśli już nic od Ciebie nei potrzebują . Gdy chcieliśmy wiedzieć czemu nei ma płatności wszystkie ich maile i telefony pozostawały głuche......

MMMM

Bardzo fajna firma. Super proces rekrutacyjny w przyjemniej atmosferze ( a nie oceniającej jak w większości). Zespół do jakiego trafiłam jest bardzo przyjazny i pomocny, nie mogłam trafić lepiej. Firma szanuje swojego pracownika i daje szanse na rozwój!

Budowlaniec

Uczciwa wypłata zawsze na czas. Nigdy nie odmówiono mi urlopu. Firma dała mi szansę wybicia się po studiach.

PPP

Ciekawa firma, która stawia na rozwój pracownika. Zgrana grupa ludzi, nie ma problemu z wzięciem urlopu, wypłata zawsze na czas. Polecam jeśli ktoś lubi wyzwania i chce powiększać zakres swojej wiedzy.

Fajna firma, mnóstwo młodych ludzi z pomysłami. Dużo się dzieje w szybkim tempie, bo to budowlanka, ale wciąż trochę nietypowa. Można przyjść po studiach, bez praktyki i uczyć się na bieżąco. Zarobki przeciętne, narzędzia pracy spoko i super wyposażona kuchnia;) Ja jestem zadowolona.

Solidbud

Oczywiscie pozew jest złożony. Mam wszelkie dokumenty potwierdzajace wykonanie prac zgodnie z technologia. A oszukano mnie w ten sposob ze nie wyplacono 40 tys zl. Za zlecenie wykonane w niemczech w miejscowosci Ayl. Prezes firmy powiedzial ze nie ma pieniedzy na wyplaty dla swoich ludzi i sa na skraju bankructwa a tym czasem premie sobie wyplacaja.... Pytanie za co??? Za (usunięte przez administratora)

tita
@Solidbud

i jak zakończyła się Twoja sprawa z Ekoinbud?? wypłacili?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Ekoinbud Sp. z o.o.?

Już sama praca w branży budownictwa prefabrykowanego drewnianego jest rozwojowa. Dajemy naszym pracownikom narzędzia i dużą samodzielność w działaniu. Szkolimy i dofinansowujemy podnoszenie kwalifikacji. Sporo można się u nas nauczyć.

Czy firma Ekoinbud Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

tak

Wiecie czy Ekoinbud Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

udostępnia, jeżeli wymaga tego rodzaj wykonywanej pracy

Solid-bud

W nawiązaniu do komentarza z dnia 10.10.2020 informuje, że strony doszły do porozumienia i spór został ugodowo zakończeny. W konsekwencji nie istnieją żadne roszczenia mojej firmy względem FB EKOINBUD sp. z o.o. sp.k która ostatecznie wywiązała się z zobowiązania

Mieczysław

@Asystent Koronawirusa Pracujesz tam? Na jaką zmianę wrzucają pracowników na początek? Zależy mi ,żeby móc pracować na rano.

Czy Ekoinbud Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Asystent Koronawirusa

Na leniwych pracownikach praktykowane są "luźne jedynki". Reprezentując taką postawę wskazane jest mieć blisko gabinet stomatologiczny.

Jacek

Czy potrzebują tutaj zwykłych budowlańców bez wykształcenia, ale z fachem i doświadczeniem w ręku?

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoinbud Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ekoinbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoinbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoinbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekoinbud Sp. z o.o.