Ekoinbud Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Ekoinbud Sp. z o.o.

Wrocławianin 2012-03-16 18:06:10
Ekoinbud Sp. z o.o. wykonuje obecnie remont Politechniki Wrocławskiej. Sprawy z oszukanymi podwykonawcami lądują u prawników, sądzie i Inwestora (Politechniki) co chwilę. Czy trzeba pisać coś więcej? Prokurator opisze pewnie rzetelną opinię...
Gdańszczanin 2012-08-29 12:33:23
Oszukanymi podwykonawcami?? Powiedz kim jesteś i w jaki sposób zostałeś \\\"oszukany\\\"? Jeśli w taki, że nie dostałeś pieniędzy, bo nie wykonałeś swojej pracy - no to składaj pozwy. Twoja przyszłość jest świetlana.
PODWYKONAWCA KOLEJNY OSZUKANY 2016-02-28 21:07:45
EKOINBUD to ZŁODZIEJE!! Popłynąłem na PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH.
Uwaga na tego złodzieja!! Biorą przetargi po lewiźnie, kasa pod stołem się kłania.
Biorą na robotę podwykonawców.. Kasę z korupcyjnego przetargu zgarniają a podwykonawców w H....A walą. Nie pchaj się z współpracę z tą firmą. Nie wywiązują się z umowy. Kasy nigdy nie zobaczysz za wykonaną pracę. NIE KUPUJ NICZEGO NA POCZET PRAC ZA SWOJE PIENIĄDZE - BO ICH NIE ODZYSKASZ!
Nie zastanawiaj się nad współpracą z tą firmą - EKOINBUD to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zainwestowałem 500 tys zł - a teraz jestem bankrutem z komornikami przez nich!
CZ 2016-07-09 21:19:35
potwierdzam opinie - jestem obecnie w identycznej sytuacji na tożsamą kwotę. a firma została "sprzedana" i złożyła wniosek o upadłość... jak żyć...
Zostaw swoją opinię o Ekoinbud Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoinbud Sp. z o.o.