Opinie o Impel Business Solutions w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Business Solutions. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Business Solutions o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Business Solutions w Wrocław

edzia

bardzo cieszy mnie ta opinia, bo sama niedługo zaczynam w impelu staż i trochę się stresuje jak to będzie

edzia
@edzia

@dariusz

Tam kiedyś pracowała taka fajna dziewczyna brunetka , bardzo szczupła , co się z nią stało ?

Były Pracownik

Impel Business Solutions oddział Łódź to prężnie rozwijająca się firma. Jeżeli chodzi o zarobki to jak na taką firmę bez rewelacji,zlecenie lekko ponad najniższą krajową, umowa o prace 2400-2600(brutto). Z umową rożnie bywa, digitalizacja to tylko zlecenie, archiwum umowa o prace, ale nie zawsze. Godziny pracy digitalizacja (6-14,14-22 lub 8-16), archiwum 8-16. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Praca bez możliwości rozwoju, bez dodatkowych szkoleń, bez dotykowych benefitów, bez premii i podwyżek.

@Były Pracownik

Jełopie, temat dotyczy Wrocławia a nie Łodzi ! Czytaj ze zrozumieniem !

Iloon

Mocna firma i perspektywiczna. Praca ciekawa i rozwojowa. polecam

LOKO
@Iloon

Nic wam to nie da , że będziecie pisać pozytywne opinie, przecież każdy kto ma trochę oleju w głowie ni uwierzy w te farmazony :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
michał

w Impel pracuję już jakiś czas. duża firma, pewny pracodawca. zacząłem od stażu i już udało się zostać. zarobki na dobrym poziomie, na pewno można zdobyć też dużo doświadczenia.

Hahaha
@michał

Skąd tylu chłopów wzięło się nagle w firmie? Pracują tam prawie same kobiety, a z tego co mi wiadomo, jest tam tylu facetów ,że można policzyć na palcach jednej ręki. To ciekawe, bo znam doskonale imiona chłopów tam pracujących więc niech po raz kolejny firma się nie ośmiesza bo te opinie piszą kobiety ! Mam na to dowód!

Tedi

Totalny brak organizacji i nieodpowiedni osoby na stanowiskach. Nie rozumiem dlaczego nie napiszecie prawdy, że większość jest zatrudnionych na umowy zlecenia a płaca to najniższa krajowa. Przecież to co wypisują tu osoby o super zarobkach to jest jedna wielka bujda. Nikt tam kokosów nie zarobi, najniższa krajowa to norma w Impelu.

olik
@Tedi

bez przesady. przecież każdy wie co ma w umowie, zresztą wielu w tej branży chce pracować na zlecenie, bo idzie zrobić więcej godzin i więcej zarobić. mi odpowiada. kasę zarabiam, jestem zadowolony, Impel chwale

Tedi
@olik

Szanowna Firmo, Proszę zaprzestać robić ludzi w bambuko i pisać cały czas te same ,śmieszne a zarazem żenujące komentarze na temat zarobków. Nawet jeśli zrobi się 200 godzin to wyjdzie niecałe 2000zł netto, podkreślam - przy wyrobieniu 200u godzin. Kpina i tyle w temacie. Pragnę jeszcze dodać, że praca na umowę zlecenie jest niedopuszczalna w przypadku gdy jest wykonywana wm miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę oraz pod jego nadzorem, to nosi znamiona umowy o pracę a Państwowa Inspekcja Pracy ma prawo nałożyć karę. Czy Państwa firma nie została jeszcze przypadkiem zgłoszona do PIP ?

Oli
@olik

Wielu w te branży chce pracować na zlecenie? Czyli wiele osób w branży jakim są kadry i płace to chce pracować na zlecenie bo po co im umowa o pracę? Nie bądź śmieszny

Natalia

@miki, wychodzi na to, że masz dobre zdanie o Impel Business Solutions jako pracodawcy. Jakie atuty Twoim zdaniem posiada ta firma, które powodują, że dobrze się w niej pracuje? Czy pracodawca zapewniał Ci pakiet socjalny i jakieś benefity?

miki

Powiem tak: pracowało mi się ok, pensja ok, atmosfera ok. Generalnie po prostu ok firma

pytajnik
@miki

Dlaczego odeszłaś ?

miki
@pytajnik

z powodów rodzinnych, musiałam przeprowadzić się na drugi koniec kraju :) gdyby nie to to pewnie pracowałabym do dzisiaj

fela

Zarobki zgodne z tym co się ustaliło, a kasa zawsze na czas na kocie. Praca też spoko bo w fajnym zespole

maciek
@fela

właśnie fajne jest to, że to co się ustaliło na początku tak jest - żadnych oszustw czy wyzyskiwania

Natalia

@dezol, czy umowa o pracę to, Twoim zdaniem, standard w Impel Business Solutions? Czy występują jeszcze inne formy zatrudnienia? Jak pracowało Ci się w tej firmie?

Natalia

Na stronie internetowej Impel Business Solutions znajduje się wiele ofert pracy w różnych obszarach firmy w różnych polskich oddziałach. Aktualnie poszukiwany jest konsultant podatkowy do wrocławskiego oddziału. Osoba na tym stanowisku musi mieć co najmniej trzyletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Firma swojemu pracownikowi zapewnia możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach zawodowych i językowych. Nie ma informacji natomiast o umowie. Czy ktoś z Was wie, w oparciu o jaką umowę pracownik rozpoczyna współpracę z Impel Business Solutions?

dezol
@Natalia

ja miałem o pracę

kalina

Więcej obiektywizmu w niektórych komentarzach; Impel daje spore szanse na zadowolenie, pracę dzisiaj trzeba szanować.

pumpi
@kalina

Tylko trzeba faktycznie pracować, a nie udawać

Groteska

Weźcie już przestańcie robić z siebie (usunięte przez administratora) Nagle wszyscy zaczęli słodzić impelowi jak niby tam super się pracuje! Ktoś kto ma trochę oleju w głowie nie uwierzy w te superlatywy pisane przez firmę!

Aurora
@Groteska

Trochę to dziwne, że wszyscy tacy szczęśliwi i zadowoleni. A jak wyglada to naprawdę? Niech na to pytanie właściwe osoby odpowiedzą sobie same.

tete

Dopiero zaczynam prace tu, ale póki co jest spoko. Dużo roboty, ale spoko

ignacy
@tete

nie zniechęcaj się, z czasem będzie trochę łatwiej, oswoisz się z otoczeniem i przyzwyczaisz do obowiązków

michał
@ignacy

zgadzam się z @ignacy na początku tez wszystko ledwo ogarniałem, ale z czasem jest duuzo latwiej i teraz większość rzeczy robi się już automatycznie :)

Juszek

Najgorsza firma z jaką miałem styczność! Brak profesjonalizmu, organizacji w firmie i chora atmosfera , którą tworzą wredne babska bo ta firma to przecież babiniec. Tam tylko lesby mogą pracować.

tobiasz
@Juszek

osobliwa opinia, az dziwi fakt, że kąsa się rękę która karmi lub wiesza tzw.psy; oj nieładna praktyka. Trochę szacunku do pracy.

irmina
@Juszek

Argument poniżej pasa; takie pozamerytoryczne pyskówki obrażające pracowników Impela trącą brakiem elementarnej kultury. Wypadałoby jakieś magiczne przepraszam.

tomek
@Juszek

no bardzo niski poziom wypowiedzi, nie da się ukryć...

adam

Fajny dynamiczny zespół pełen energii. Przełożeni też spoko. Choćby z tego powodu warto

Natalia

Jeżeli jesteście zainteresowani pracą w Impel Business Solutions i zastanawiacie się nad tym jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, to na tej stronie w zakładce rozmowy kwalifikacyjne, możecie zapoznać się z przebiegiem kilku z nich. Zachęcam również, osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie o podzielenie się informacjami na temat procesu rekrutacyjnego. Z ilu etapów się składał?

Miro

Fajna firma, fajni ludzie, dobre pieniądze, dobra umowa polecam!

Natalia

Na stronie Impel Business Solutions znajduje się wiele ofert pracy na stanowiska w różnych obszarach działalności firmy, np. na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Pozostałe znajdziecie tutaj: http://www.impel.pl/praca.php Pracodawca oferuje przystępinie do programu Multisport i opiekę medyczną. Jak natomiast wygląda kwestia awansu wewnątrz struktur firmy i szkoleń? Zachęcam do pozostawiania opinii osoby, które aktualnie pracują w Impel Business Solutions

ignacy
@Natalia

w impelu właśnie fajne jest to, że mają dużo ofert, jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie

omar

Praca jest stabilna i kasa na ok. Nie ma obijania się, ale ja nie narzekam.

śmiać mi się chce
@omar

Taaa kasa ok, miliony tam zarabiacie! buahhaha !

mroro
@śmiać mi się chce

Wiesz, nie każdy od razu milionów oczekuje

Tomasz
@śmiać mi się chce

Są stanowią gdzie w impelu można zarobić

fifi
@Tomasz

na kazdym mozna, ale nie na kazdym miliony.

eliza
@fifi

wszystko zalezy jaka kwota kogo satysfakcjonuje

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Business Solutions - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Business Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Business Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Business Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Business Solutions?

Kandydaci do pracy w Impel Business Solutions napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Business Solutions