Opinie o Impel Business Solutions w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Business Solutions. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Business Solutions o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Business Solutions w Wrocław

,megi145

najniższa krajowa, wyzysk, zero szacunku. Żałuję, że za późno się zwolniłam i dostałam zawału w wieku 42 lat. trzymajcie się z daleka

Czesław
@,megi145

Skąd pewność że zawał brał się z pracy w Impel? Czy ta praca według ciebie jest aż tak stresująca? A czemu? Daj znać jak to wygląda z Twojej perspektywy, liczę że napiszesz nieco więcej w kolejnym wpisie!

Jak wygląda ścieżka awansu w Impel Business Solutions?

Byłypracownikidobrze

Niestety traktowanie szeregowych pracowników w Impelu przez kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że powinien zainteresować się tym pip

Byłyidobrzepracownik

Pracowałam tam ponad 2 lata - cały czas na najniższej stawce na umowie zlecenie 11,70 zł. Zero podwyżki, zero możliwości przejścia na umowę o prace dlatego, że byłam studentką.

Czesław
@Byłyidobrzepracownik

Czym zajmowałaś się w Impel Business Solutions? Czy rozmowy na temat podwyżki nie przynosiły absolutnie żadnych efektów? Jak tę sytuację tłumaczyła firma? Liczę na Twoją wypowiedź.

Flak

Pracowałam. Nie polecam, umowa zlecenie, najniższa krajowa, bez perspektyw. Robotę głównie wykonują studenci.

Małgorzata
@Flak

Rozumiem, że wspomniane przez Ciebie kwestie mogą trochę odrzucać od tego pracodawcy, ale chyba zbyt pochopnie oceniłeś sytuację. Napisałeś, iż w Impel Business Solutions pracowałeś na podstawie umowy zlecenia z najniższą krajową pensją. A nie jest to przypadkiem tak, że dopiero po okresie próbnym zaproponowano by Ci przejście na umowę o pracę z większym już wynagrodzeniem? Jak to wygląda?

Były księgowy
@Małgorzata

Nie, pracowałem baaaaaardzo długo na umowę zlecenie, nikt nie chciał mi dac umowy o prace .

Sebastian
@Były księgowy

Praca na umowie zleceniu to pewna niedogodność dla pracownika. Nie można wziąć płatnego urlopu, ani korzystać z benefitów. Czy próbowałeś negocjować z pracodawcą i zmienić warunki umowy na bardziej korzystne? Inni pracownicy także mają podobne umowy i nie ma możliwości ich zmiany?

@Małgorzata

Jestwm zdziwiony tymi komentarzami. Na moim przykładzie: od razu miałem umowę o pracę, a po 3 mc większe wynagrodzenie. Benefity rowniez są .

@Małgorzata

Nie jest tak. Są za to zawsze 2 zleceniówki na 2 różne firmy - godziny podstawowe na jednej nadgodziny na drugiej. Ciągła ucieczka od kosztów zatrudnienia i tam gdzie powinna być umowa o pracę na okres próbny 2 śmieciowe zleceniówki przy tej samej pracy. Tylko dla Inspekcji pracy temat.

Paulina
@Piotr

To bardzo dziwne. Pierwszy raz spotykam się z tym, że pracodawca daje dwie umowy zlecenia, gdzie godziny podstawowe są na jednej, a nadgodziny na drugiej. Chyba rzeczywiście najlepiej byłoby zgłosić to do Inspekcji Pracy. Zamierzasz to zrobić?

Ktos

Jakie Benefity??? 25zl miesięcznie :( żenada

kris
@Flak

Zgadzam się, sama pracowałam tam ponad 2 lata - cały czas na najniższej stawce na umowie zlecenie 11,70 zł. Zero podwyżki, zero możliwości przejścia na umowę o prace dlatego, że byłam studentką.

logo firmy Serwisant rowerowy

Bardzo solidna firma.

Ktoś
@employee

Chyba w snach

Jakie wartości są cenione w Impel Business Solutions?

Nie mają żadnych wartości, bardzo wykorzystują ludzi

Michalina

@waldek czyli nie spóźniają się z wypłatami?

waldek

Nie ma tak żeby wszystko wszystkim pasowało, ale jak komuś zależy na pracy to ustawia się do swoich obowiązków z odrobiną chocby pokory, bo nie jest pępkiem świata. Impel ma dobre notowania jeśli chodzi o stabilnosć finansową i jest wypłacalny.

paper
@waldek

Zgadzam się z Tobą

NickXX
@waldek

Dokładnie! Są sprawy do poprawy, jak wszędzie, ale zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Jeżeli ktoś startuje z wymaganiami, że ma być idealnie na 100%, to powiem tylko - tu pracują po prostu ludzie. Ja jestem zadowolona, chociaż bywa, że mam nerwy. Pracowałam w wielu miejscach i szczerze mogę polecić pracę w tej firmie :) Przede wszystkim podejście do pracownika. Firma stara się, aby każdy był w niej traktowany z szacunkiem. Z resztą, przekonajcie się sami. Co człowiek to inna opinia. W najgorszym przypadku zwolnicie się i w złości napiszecie tu opinię :)

Umowa o pracę nie powinna być zastępowana umową zlecenie ! Jest to ewidentne omijanie prawa przez firmy , które się tego dopuszczają ! Takie patologie trzeba zgłaszać do Sądu ! Uczciwy pracodawca nie zatrudnia na umowach śmieciowych ! Czemu się na to godzicie !

Sebastian
@Gość

Pracujesz w firmie na umowie zleceniu? Czy przy dłuższej współpracy jest możliwość zmiany kontraktu na bardziej korzystny i stabilny?

Kandydatka

Jakiś czas temu miałam rozmowę kwalifikacyjną, na której zapewniano mnie, że bez względu na rezultat rekrutacji dostanę informację, czy zostałam przyjęta czy też nie. Czas oczekiwania na odpowiedź minął, a odpowiedzi brak. Napisałam maila z zapytaniem o wyniki rekrutacji, ale też nie dostałam odpowiedzi. Rozumiem, że wypadał akurat okres wielkanocno-majówkowy, może pani z HR jest na urlopie bądź L4, ale taki brak feedbacku, gdzie tak podkreślano, że KAŻDEMU kandydatowi dają informację zwrotną, jest po prostu brakiem szacunku. Minus.

@Kandydatka

Szkoda, że pracodawca nie poinformował Cię o wyniku rekrutacji. Miejmy nadzieję, że w przyszłości firma poprawi tę kwestię. Wracając do samego procesu rekrutacyjnego, mogłabyś napisać, jak oceniasz samą rozmowę? Firma Impel Business Solutions sprawdzała w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej Twoją wiedzę i umiejętności? Opisz, proszę, jak ona wyglądała.

Słabiutko

Firma nie traktuje poważnie kandydatów do pracy. Zero wiadomości zwrotnych mimo iż na rozmowie obiecano, że odezwą się z decyzją. Bardzo duży minus.

@Słabiutko

Chciałabym wiedzieć, jak pomimo wszystko oceniasz ogólny przebieg rozmowy o pracę? Podziel się z użytkownikami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Zachęcam Ciebie także do udzielenia kilku wskazówek ewentualnym przyszłym aplikującym do Impel Business Solutions.

@Natalia

Kilka wskazówek? Będzie jedna : NIE APLIKOWAĆ DO NICH.

@Gość

Dlaczego posiadasz takie zdanie na temat pracy w Impel Business Solutions? A może Twoja wypowiedź wynika z doświadczenia związanego z wzięciem udziału w rekrutacji do niej? Wyjaśnij użytkownikom tę kwestię, ponieważ zapewne będą chcieli poznać Twój punkt widzenia.

Możecie mi powiedzieć ile czeka się na telefon w sprawie rozmowy do impela? Złożyłam cv na staz w dziale hr, ogłoszenie zniknęło kilka dni temu i nie wiem czy mogę jeszcze mieć nadzieję że ktoś zadzwoni

@Anonim

Raczej już nikt nie zadzwoni . Nie rób sobie nadziei.

@Gość

Dlaczego tak uważasz? Czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z rekrutacją do Impel Business Solutions? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie są Twoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej i czy finalnie otrzymałeś zatrudnienie w niej. Warto wyjaśnić użytkownikom powody Twojej opinii.

@Natalia

Ta firma nie zna pojęcia feedbacku . Tyle w temacie.

rozcarowana

Miron, w którym dziale pracujesz? Dostaniesz medal za reakcję na mój wpis w ciągu 2 minut.

rozczarowana

Pracowałam. Nie polecam. Pensja raczej kiepska za to roboty dla dwóch lub trzech. Jak przy taśmie produkcyjnej tylko oprócz rąk pracować musisz głową. Jak coś się nie zgadza to twoja wina boś przyjęła dokument. Jak znajdziesz błąd kierowniczki to ona taka zapracowana, takie ilości dokumentów przerabia no jej mogło się zdarzyć ale jak ty coś przegapisz, to ty przecież jesteś specjalistą i nie masz prawa niczego przeoczyć. Po 8 godzinach można było w domu już tylko pójść spać z wyczerpania. W pracy bez szans żeby przeczytać jakieś branżowe aktualizacje. Odradzam.

KubaGuzik

Impel traci wszystko co się da.Nie dba o pracowników na obiektach.

Czytając ostatnie opinie (same pochlebne) odnoszę wrażenie że to dzieło pionu personalnego czy innej komorki, która próbuje ratować nieciekawy wizerunek spółki. Wystarczy pogadać z ludzmi w open space aby przekonać się, że nijak mają się one do rzeczywistości.

struś
@Ania

bo to prawda - jakaś wynajęta pewnie firma robi całą robote i pilnuje aby nie pisać prawdy

anon

Firma w rekrutacjach preferuje kobiety.

@anon

No i dobrze ! Przecież do Działu Kadr i Płac nie zatrudniają chłopów ! Kobiety są mądrzejsze !

marcia

przeszłam z konkurencyjnej firmy kilka miesięcy temu i widzę ze to był bardzo dobry wybór. Zupełnie inaczej traktują tutaj pracownika - zdecydowanie lepiej. Ludzie sympatyczni, chętni do pomocy, ja jestem zadowolona i nie żałuję

???
@marcia

Na jakim stanowisku pracujesz ?

BOLEK
@marcia

Jakoś w to nie wierzę. Uwierzę prędzej, że to autoreklama samej firmy

JXR542
@BOLEK

bo jak już ktoś powie coś dobrego to musi być od razu "autoreklama" ehh.. polska mentalność

przyszły pracownik

A co powiecie na temat działu zarządzania dokumentacją? Chodzi mi o pracowników, atmosferę, czy faktycznie bardzo dużo pracy?

@przyszły pracownik

wiesz no pracy jest sporo - jak wszędzie, ale szybko idzie się przyzwyczaić. Nie jest to zbyt skomplikowana robota, tylko trzeba załapać o co w tym wszystkim chodzi :)

przyszły pracownik
@magdalenka

@magdalenka dzięki wielkie za info, jestem spokojniejsza, a jak atmosfera i zespół jak? średnia wiekowa 30 max czy więcej?

@przyszły pracownik

trudno dokładnie sprecyzować, znajdziesz i osoby przed 30 i takie po 40 też :) ale ogólnie naprawdę jest spoko, bardzo sympatyczni ludzie

@magdalenka

I po 30stce też są :)

@Gość

no tak, o to mi chodziło :) dosyć duże zróżnicowanie

amigo

właśnie się zastanawiałem nad stażem w impelu, słyszałem sporo dobrych opini. Rozumiem, że polecasz?

ewka
@amigo

staż to naprawdę fajna opcja, polecam próbować

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Business Solutions - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Business Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Business Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Business Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Business Solutions?

Kandydaci do pracy w Impel Business Solutions napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Business Solutions