Opinie o Impel Business Solutions w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Business Solutions. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Business Solutions o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Business Solutions w Wrocław

olaw

Brałem udział w programie stażowym Impela i potwierdzam, że tu się kawy nie parzy. Doświadczeni pracownicy chętnie dzielą się wiedzą i pokazują co i jak.

ida

Z tego co wiem, to staże w Impelu nie są sposobem na darmową siłę roboczą, firma płaci stażyście pensje a przy tym specjaliści którzy zajmują się stażystą.

michał

czemu miałaby pisać to sama firma? np. ja i moi współpracownicy jesteśmy zadowoleni z pracy więc czemu nie mielibyśmy o tym napisać?

Te wszystkie pozytywne opinie pisze sama firma, oni dobrze wiedzą ,że studenci zgodzą się pracować za najniższą krajową i na umowę zlecenie , gdyż nie firma nie musi płacić za ZUS, te często pojawiające się ogłoszenia mówią same za siebie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ola

tez jako studentka robilam staz w Impelu. dla mnie to byla fajna opcja tym bardziej ze sprawdzilam sie na tyle, ze zaproponowali mi stala pracę :-)

Lisa

u nich w zasadzie kazdy znajdzie prace. duza firma ktra zatrudnia duzo ludzi. sama jestem zaskoczona ze pracuje u nich juz tak długo :-)

HEJ

Studenciakom wiele do szczęścia nie potrzeba :)

Miłosz
@HEJ

Mogę się wypowiedzieć, bo akurat staż w Impelu robiłem. Nie jest to prawda, że studentom wiele do szczęścia nie potrzeba, po prostu Impel ma dobre warunki. Po pierwsze staż jest płatny, także bardzo fajnie. Po drugie zdobywasz doświadczenie, jest się od kogo uczyć, w końcu to specjaliści. I po trzecie po stażu można tu znaleźć pracę. Tak było w moim przypadku:)

Jack

Najniższa krajowa, umowa "śmieciowa" , ale studentom to wystarczy

magda000

jakoś jestem absolwentką i zostałam przyjęta bez problemu ;) to że przyjmują samych studentów to kompletna bzdura

Niki
@magda000

A długo pracujesz? Jak z wynagrodzeniem? Najnizsza?

LAAALLLAA
@magda000

Jasne, jasne, te wszystkie pozytywne opinie piszą sami rekruterzy firmy :)

mat632

kurczę, po co pluć na siebie tym jadem? rozumiem, że możecie nie być zadowoleni z tej pracy, ale szanujmy sie. osobiście nie narzekam, zdecydowanie wolę pracować tutaj niż siedzieć na tyłku w domu i nic nie robić, jeśli macie lepsze oferty to idżcie - nikt was tu nie trzyma, myślę ze znajdą się chętni na zastępstwo

Adolf

I oczywiście umowa śmieciowa.

GOŚĆ

STUDENCI, STUDENCI, WSZĘDZIE STUDENCI. IMPEL TEŻ ICH PREFERUJE, WIĘC ABSOLWENTOM NIE RADZĘ NAWET WYSYŁAĆ CV

sziki
@GOŚĆ

A co w tym dziwnego, że się zatrudnia studentów na niższych stanowiskach? Fajnie, że dają sznasę na rozwój i zdobycie doświadczenia studenciakom. A na wyższych stanowiskach normalnie specjaliści

@sziki

A to tylko studenci mają prawo do rozwoju i zdobycia doświadczenia? Przyznaj, że chodzi o to , że pracodawca wykorzystuje fakt, że nie musi płacić za ZUS więc firma może więcej zachować dla siebie! Proponuję rozwiązanie dla Impela : zwolnijcie wszystkie starsze panie i zatrudnijcie samych studentów to wtedy cała firma będzie "studencka" i dużo więcej zaoszczędzicie dla siebie! Ps. Rozumiem, że osoby , które ukończyły 26 rok życia i studia nie mają szans na pracę w Impelu , gdyż dla owej firmy są za drodzy. Ot taka prawda. Firma dyskryminuje osoby, które nie są studentami!

dodo
@Racja

Po pierwsze: oszczędność na zusie nie oznacza, że firma ma więcej dla siebie, bo dzięki temu mogą wyższą pensję wypłacić, a nie koniecznie zatrzymać sobie kasę. Po drugie, oczywiście, że wszyscy maja prawo do rozwoju i studenci też, więc nie rozumiem z czym masz problem. A co do zarzutu o dyskryminację: mam wyższe wykształcenie i pracuję w tej firmie. Nie zauważyłem tez żeby kogokolwiek się zastępowało studentami dla "oszczędności". Tak jak pisał sziki: to nic dizwnego, ze na niższych stanowiskach jest sporo studentów. A że Tobie się nie udało, to może warto spojrzeć na swoje kwalifikacji zanim się zacznie szukać winnych?

@dodo

Po pierwsze to nie jesteśmy na " ty" ! Po drugie widać jaką szanowny pan ma kulturę i kwalifikacje skoro pozwala sobie zwracać na ty skoro nawet mnie nie zna! I odnośnie tych kwalifikacji , niby jakie trzeba posiadać , żeby dostać pracę w IMPELU? ! Studenci rzekomo te kwalifikacje posiadają?! Odpowiedź brzmi : NIE , posiadają status studenta bo tylko to się liczy dla IMPELA! Swoją drogą do pana braku wiedzy parę lat temu pracowałem w tej firmie więc wiem na czym to wszystko polega. To ja odszedłem z braku totalnej dezorganizacji w firmie i braku kompetencji ludzi na stanowiskach.

dodo
@Racja

Szanowny Panie, jesteśmy w internecie i tutaj większość osób zwraca się do siebie na "ty". Jeśli poczuł się Pan urażony, to przepraszam. Ja pracuję w tej firmie obecnie i nie zauważyłem, aby źle się w niej działo. Pozdrawiam

@dodo

A szanowny pan jest dyrektorem w tejże firmie? I dlaczego odpowiada pan za inne osoby? To , że jesteśmy w internecie nie obliguje pana , żeby zwracać się do mnie na "ty". Proszę nauczyć się podstawowych zasad dobrych manier.

Natalia

@uciekinierka, czym to wszystko jest spowodowane, myślisz, że duży wpływ na to wszystko mają pracownicy firmy? Co do zarobków w firmie to fajnie, że panuje na forum wymiana takich informacji, tym bardziej, że obecnie firma Impel Business Solutions, prowadzi dużą rekrutację na terenie kraju, więc macie mniej więcej zarys a jak wyglądają kwestie umowy ? Można liczyć na czas nieokeślony?

uciekinierka
@Natalia

Z umową na czas nieokreślony nie wiem. Ale pierwsza jaką dają po próbnym to dwa lata. A jak wiadomo trzy takie umowy i z automatu zgodnie z kodeksem jesteś zatrudniona już na czas nieokreślony (nawet jeżeli umowa wskazuje inaczej). Moim zdaniem to co się tam dzieje wynika z faktu, ze podgrupy Impel (cleaning, security, catering ect.) zarabiają dobrą kasę a podgrupa Business Solutions nie słuzy zarobkom (pozyskiwaniu klientów z zewnątrz) tylko obsłudze podgrup Impel. Imple robi księgowość sam sobie więc nie czuje presji doskonałej obsługi klienta i robi się na hura tysiąc rzeczy..... masakra dla pedantów i szczególantów :) (jest takie słowo jak szczególant ? ;d ) Pzdr.

Mini
@uciekinierka

A co to znaczy że trzeba krzyknąć dobrą kasę? Dobra tzn ile? Czy można negocjować warunki umowy? Jak było u ciebie?

uciekinierka

Pracowałam w Impel Business Solutions we Wrocławiu (psie pole) niecałe 3 miesiące. Ogólna strategia zarobkowa wygląda tak, że ze starych pracowników wyciska się soki za darmo a nowi mogą krzyknąć większą stawkę dlatego polecam na rozmowie powiedzieć dobrą kwotę ( napewno dostaniesz mniej możliwe, że blisko swoich oczekiwań). Starzy pracownicy nie mogą liczyć na zbyt wiele z tego co słyszałam. Praca to (usunięte przez administratora) i chaos-przejmujesz (usunięte przez administratora) i chaos po kimś kto stamtąd dosłownie uciekł ( a nóż po mnie :) ). Jeżeli chcesz poklikać swoje i zarobić to polecam tę firmę, ale jeśli lubisz spokój i mieć zrobione dobrze to czeka Cię tylko frustracja. Pozdrawiam i odradzam.

Ibea
@uciekinierka

A czemu odeszlas? Na jakim stanowisku bylas jesli moge wiedziec bo zastanawiam sie czy wyslac swoje cv bo maja troche ofert ...a jak z wynagrodzeniem? Mozesz odezwać się do mnie na maila ibea100@wp.pl proszę

Dawi

Rozwojowa robota dla tych co lubią wyzwania. Jako pracodawca Impel jest spoko.

NIE MIESZAJ W TO BOGA!!!

nina

Gdziekolwiek startujemy do pracy to po pierwsze liczy się fachowość, nikt dzisiaj nie zatrudnia "gońca" do roznoszenia powietrza. Impel ma fajne oferty, ciekawą robotę, ale na Boga trzeba chcieć się uczyć.

filip

Impel swiadczy usługi branżowe jako firma zewnętrzna, często dla pracodawców jest to finansowo bardziej korzystne niż zatrudnienie armii ludzi na etatach, gdzie zakres obowiązków nie zajmuje ustawowych godzuin. To zrozumiałe.

Doris

wszystkie pozytywne komentarze się powtarzają - to tak jak gdyby ktoś co parę razy gdy ktoś odważy się napisać coś o firmie - prostował - wypłata na czas - fajna firma, wypłacalna. Rozumiem że firmie zależy na dobrych opiniach ale przecież to portal pracowników a nie "wspomagaczy".

marcinosss

zapomniałem jeszcze wspomnieć że z wypłatami nigdy problemów nie było a dodatkowym + była możliwość zmian godzin co bardzo mi odpowiadało, atmosfera w pracy miła, kierownicy do dogadania się także osobiście polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Business Solutions - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Business Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Business Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Business Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Business Solutions?

Kandydaci do pracy w Impel Business Solutions napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Business Solutions