Impel Business Solutions

Wrocław

Opinie o Impel Business Solutions

? 2015-03-05 10:28:55
Co to za firma, która do jednego z działów średnio co 3 miesiące , a nawet częściej poszukuje pracowników? Zatrudnianie niewłaściwych osób, zbyt wysokie wymagania, którym pracownicy już zatrudnieni nie są w stanie podołać, warunki pracy, a może fikcyjne konkursy aby stwarzać pozory, że HR ma dużo pracy?
hehe 2015-05-12 13:11:37
I znów nabory na kadry i płace. Szukają chyba fajerów haha, bezczelnie narażając osoby bezrobotne na niepotrzebne wydatki, które z nadzieją (głupiego) składają z CV licząc,a może się uda, i do tego te testy wiedzy prawie 2 godzinne.
klarnet 2015-05-26 22:51:04
u nas przełożeni są ok, w sensie ludzcy, można z nimi normalnie pogadać. z kasą nie ma problemu, jest zawsze na czas, bo impel to duża firma i tego pilnują. godzin pracy to samo, chyba że są nadgodziny to wiadomo,że się dogadujesz :)
paro 2015-06-30 23:28:46
tak jak wyżej napisane. warto generalnie pracować w impelu. mi się praca podoba na tyle,że nie szukam innej. najważniejsze, że ludzie są w porządku,nie ma kolesiostwa i krzywych akcji.
bum 2015-08-05 23:35:52
impel jest poważną firmą i tak też traktuje swoich pracowników. dzięki temu zdarza się,że ktoś miał przyjść do pracy na chwilę a zostawał na dobre, jak na przykład ja ;)
zeta 2015-08-18 08:36:20
znam takie przypadki właśnie z impela, jak ten powyższy, człowiek się łatwo zadomawia w tej firmie. jest ład, porządek, jasne zasady pracy, co daje poczucie bezpieczeństwa. zdecydowanie dobrze pracuje mi się w impelu.
four 2015-08-30 22:41:18
generalnie impel to fajne miejsce pracy. jestem tu od jakiegoś czasu i nawet się nie rozglądam za innym pracodawcą. najważniejsze,że pieniądze mam na czas i nie muszę się martwić o wypłatę ani inne swoje zobowiązania.
Johny 2016-06-13 14:46:38
A jak dla mnie o samej firmie świadczy już to, jak zachowują się w stosunku do kandydatów - poświęcasz im około trzy godziny swojego życia, PLUS dojazdy, a oni nawet nie są w stanie oddzwonić, że wybrali kogoś innego mimo, że zobowiązali się do tego. Ludzie z korpo-fabryk - ogarnijcie się i szanujcie ludzi.
Johny 2016-06-13 14:47:29
Olivia 2016-07-12 10:54:20
witam, jak wygląda praca w księgowości bo widziałam sporo ofert? Jaka umowa na poczatek i ile można zarobić na start?
Olivia 2016-07-18 10:56:50
Dzieki Ewa, a możesz rozwinąc cos wiecej?
Olivia 2016-07-18 13:37:11
a na jakim stanowisku pracujesz? jak długo?
Marta 2016-08-29 11:01:28
Jestem niestety bardzo rozczarowana współpraca z Impelem. Na rozmowie powiedziano mi ze praca do której mnie przyjmują jest na pewno praca na stałe, po okresie próbnym, w moim przypadku 3,5 miesiąca, otrzymam umowe o pracę. W trakcie mojej pracy dopytywalam jak to bedzie i zawsze slyszalam ze zostanę na 100%. W międzyczasie przyszli do nas praktykanci którzy mieli mieć umowy do końca sierpnia LUB dłużej z nastawieniem na to ze będzie to dłuższy okres. Pracowaliśmy na przymusowych nadgodzinach, każdy zwalal na nas swoją pracę, niestety umowa zlecenie miała znamiona umowy o pracę czego chyba przełożony nie był świadomy, moja praca i innych także na pewno przekraczała to co zapisane w umowie, w dodatku płacone grosze, ale to okej - sami sie na taką stawkę godzimy. Teraz na ostatnią chwilę dowiadujemy się o skróceniu umów, bo rzekomo nie ma pracy, ale będzie na grudzien. Mi to wyglada na zwykle wykorzystywanie młodych ludzi do posprzątanie archiwum i odwalenia roboty gdy jest jej masa, aby inni, stali pracownicy mogli isc bez sresu na urlop. Szczerze nie polecam, olewatorskie podejście do wszystkiego i robienie nadziei pracownikom, którzy ggdyby dowiedzieli sie od początku że to na parę miesięcy, byliby w stanie w trakcie szukać nowej pracy. Ale chyba "góry" w Impelu na Słomińskiego nie zdają sobie sprawy z tego, że mlodzi ludzie też opłacają mieszkanie, muszą coś jeść i sami sow utrzymywać.
John 2016-10-10 16:52:44
Witajcie, a czego można spodziewać się na teście z rachunkowości na rozmowie rekrutacyjnej?
wiwaldi 2016-10-11 18:09:03
Przyjdź i się sam przekonaj, na pewno to zweryfikują. :) Masz wiarygodne szanse przejść to pozytywnie. Ważne by się nie poddać.
tośka 2016-10-13 22:22:29
Wszystko zależy od osoby rekrutującej i osoby rekrutowanej. To współpraca, jeśli się nie dostaniesz, to zawsze rekrutują na inne stanowiska. Konkurencja nie śpi, a to dobra firma. Można trafić miejsce gdzie będzie naprawdę rodzinna atmosfera. Szanse mają osoby oceniane obiektywnie, z kwalifikacjami, doświadczeniem itp.
velur 2016-10-14 21:36:33
Pewnie taki specjalista ds. sprzedaży w dziale doradztwa podatkowego oprócz dobrej podstawy ma szansę na innego rodzaju benefity, które urozmaicają pracę. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest zawsze na czas.
Marita 2016-11-01 12:50:02
hejka, test dotyczy obszarow ksiegowosci - w ujeciu bilansowym jak i podatkowym. Pytania dotycza mi.in. srodkow trwalych, obowiazku podatkowego, kwalifikacji podatkowej czy podstaw z zakresu wynagrodzen :) taka wiedza ogolna, dzieki ktorej sprawdzaja potencjal pracownika :) powodzenia!
ABI 2016-11-07 16:56:28
IMPEL BUSINESS SOLUTIONS to same znajomości przecież, kto tam pracował dobrze o tym wie. Ten kto dobrze pracuje nie jest doceniany , ten kto się obija i co chwila wychodzi na papierosa jest chwalony , co więcej dostaje awans , również za przysłowiowe " podlizywanie się ".
Ogółem nie polecam, brak dyscypliny , zorganizowania , jasno określonych zasad.
Niestety w tych czasach to tylko kumoterstwo się liczy a nie wiedza i dobra praca.
Przykre, ale prawdziwe.
Zostaw swoją opinię o Impel Business Solutions - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Business Solutions