Beverly Hills Video S.A.

Opinie o Beverly Hills Video S.A.

monalisa 2013-04-15 15:35:01
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Traktują ludzi jak [usunięte przez moderatora].
Pracujesz za 9.60 netto za godzinę. Nikt Cie nie szanuje! Nie płacą za nadgodziny. Każdą nadgodzinę ma się wliczoną na inne dni. Nie ma premii,ani żadnego uznania. Kierownictwo robi z siebie wielkich DYREKTORÓW bądź KIEROWNIKÓW, jak robią nalot to się o najmniejszy szczególik czepiają. Nawet jak uznasz, że jest czysto to dla nich wiecznie jest syf. Robią pracownikowi kiełbie we łbie.A doprosić się o jakiekolwiek rzeczy higieniczne... ZAPOMNIJ sam sobie kup. Firma prowadzi zarówno wypożyczalnie DVD jak i lumpeksy w których z tego co wiem jest ... ŻLE!!!
LaChupacabra 2013-04-17 16:25:58
Odradzam i polecam uciekać. Firma zarządzana przez ludzi zupełnie niekompetentnych, chcących uzyskać 1000000 zł zysku z każdej wydanej złotówki. Pracowników traktują jak osły juczne, a o sobie mają mniemanie równie wielkie jak wielkia jest ich niekompetencja. 90% osób kierujących tą firmą powinna zostać cofnięta na zajęcia podstaw przedsiębiorczości do liceum. Odradzam za równo pracę tam jak i korzystanie z usług.
lola 2013-04-26 14:14:33
Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.
Kierownictwo powinno się cofnąć do szkoły podstawowej a nie brać się za zarządzanie biznesem i firmą. Praca za marne grosze po 10 godzin dziennie. W [usunięte przez moderatora] mają, że masz życie prywatne. Nawet na dniu wolnym potrafią zadzwonić, że masz się wstawić w pracy. Nie polecam. Już wole kible czyścić niż dla nich pracować.

Pozdrawiam wszystkich PRACOWNIKÓW tych na samych końcu hierarchii. A całe KIEROWNICTWO mam w głębokim poważaniu!
bhv 2013-05-14 20:42:26
to, że firma jest beznadziejna wie każdy pracownik. teraz w sumie będzie jeszcze istniała kilka dni. Jednak nie rozumiem dlaczego tak najeżdżacie na kierowników? to że prezes i dyrektor byli beznadziejni, nie znaczy że wszyscy tacy są. ja osobiście nie spotkałam się z żadnym beznadziejnym kierownikiem. a wcale nie miałam jakiegoś wysokiego stopnia w wypożyczalni...
bhv2 2013-05-15 15:12:39
Dużo do powiedzenia mają osoby, które najchętniej siedziałyby cały dzień za kasą i nic nie robiły.
Owszem, czasem było posprzątane itp - a szukanie na siłę, co by tu poprawić, posprzątać - ale raczej każdy już się do tego przyzwyczaił i większego problemu z tym nie było. Szkoda, że taka firma przestaje działać. Pewnie za jakiś czas jak zbiorą kapitał otworzą na nowa sklepy Kupciuszek - w sumie bardzo dobrze funkcjonowały.
bhv 2013-05-18 16:50:50
prezes nie będzie mógł otworzyć firmy przez jakiś czas, ze względu na to, że jedną już doprowadził do bankructwa. a Dyrektor juz dawno sobie poradził w inny sposób...
bhv2 2013-05-18 20:34:09
bhv - 2013-05-18 16:50:50

Panie [usunięte przez moderatora], Pan się nie boi, całe Beverly za panem stoi.
Żona prezesa zawsze może, jeśli będą chcieli to otworzą - coś wykombinują.
bhv 2013-05-21 12:10:08
bhv2 - 2013-05-18 20:34:09

bhv - 2013-05-18 16:50:50

Panie [usunięte przez moderatora], Pan się nie boi, całe Beverly za panem stoi.

Żona prezesa zawsze może, jeśli będą chcieli to otworzą - coś wykombinują.
Całe beverly stoi za [usunięte przez moderatora]? hahaha dobre :D
bhv2 2013-05-21 15:49:25
tak ironicznie to było :)
bhv 2013-05-22 13:24:18
bhv2 - 2013-05-21 15:49:25

tak ironicznie to było :)
no chyba, że tak. bo nie był on za bardzo lubiany ;)
Jarek 2014-11-23 20:27:05
Niestety, ale jednak w obecnej dobie technologii Beverly Hills Video nie miał prawa bytu, upadli. Oficjalny komunikat z ich strony internetowej: "Postanowieniem z dnia 8 lipca 2013 roku Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie Sąd Gospodarczy X Wydział gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych ogłosił upadłość Beverly Hills Video Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie obejmującą likwidację majątku dłużnika oraz wyznaczył syndyka...". Także stare dzieje, już ponad rok nie funkcjonują.
zetop 2015-01-22 22:57:29
A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.
romek 2015-02-06 11:57:23
trochę dziwne podejście mi się wydaje takie jak tutaj prezentuje @zetop , moim zdaniem po prostu na taką rozmowe to trzeba przyjść i tyle, a nie bawic się w jakiś podchody później.. mam nadzieje, że jeszcze ta wypożyczalnia płyt i filmów trochę będzie na rynku, bo fajnie iśc do takiego miejsca, obejrzeć i wybrać coś dla siebie.
tomek 2015-02-20 15:05:45
dokładnie! ja mam takie samo zdanie co @romek, większośc ludzi chyba po prostu boi sie rozmów kwalifikacyjnych, dlatego tutaj próbuje coś w tym zakresie zdziałać czy dowiedzieć się jeszcze czegoś..ale poza tym dawno nie widziałem zadnego ich sklepu, jedno było na Natolinie w Warszawie, ale niestety zamkneli je.
zet 2016-02-29 16:26:22
trzeba tu dodać, że te narzekania dotyczą się po transformacji tzn przejęcia firmy przez polaków. Kiedy zaczynali amerykanie z p. Krzysztofem w zarządzie to było coś.
edfrv 2016-05-16 20:43:18
@ell nie ma w sumie czemu sie dziwic skoro ludzie teraz filmow nie wypozyczaja bo przeciez czesto jakis czas po premierze w kinie firm jest dostepny bo kupinie na DVD poza tym pojawia sie takze w internecie
Zostaw swoją opinię o Beverly Hills Video S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beverly Hills Video S.A.