Firma Nowy wpis
Klient

unser deutsches unternehmen, nicht polnisches kapital

Firma Nowy wpis
Klient

Niemiecka firma i tyle .

Firenzo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy nadal Grzegorz S robi za 3/4 firmy ? A firma płaci mu 3/4 wypłaty tak jak innym stałym pracownikom nie licząc Marty K która kręci dla Pani prezes jak tylko może żeby firma nie upadła chociaż działa na jej niekorzyść ???

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ergo International Villa Italia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał
 Rekomendacja

@fk a na jaki etat?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Fk
Kandydat
@Pytanie

Tak

Anka

Zastanawiam się jak firma poradzi sobie po takiej przerwie zwłaszcza, że nie wiadomo kiedy będzie można uruchomić sklepy.

Dorota

@lilly a karta multisport może jest ?

lilly
@Dorota

Nic z tych rzeczy, goła pensja- najniższa krajowa. Żadnych dodatków czy benefitów, nawet na Święta. Jedyne co dostajesz to rabat -50% na wszystkie artykuły.

UnicornGirl

Pracowałam w Ergo prawie 6 lat. Na plus mogę napisać, że kasa jest zawsze na czas, jeśli potrzeba jakiejś zaliczki w niewielkiej kwocie, to też nie ma problemu. Jeśli chodzi o urlopy, dni wolne, czy robienie grafiku- ja akurat nie narzekam- w sklepie z dziewczynami same sobie robiłyśmy grafiki, i tylko kierowniczce były dawane do wglądu. soboty- 2 pracujące w miesiącu, no i jak wypadła niedziela to też. Umowę dają od wejścia- umowa o pracę, dziewczyny,z którymi pracowałam, też były spoko- nawet jak coś zchrzaniłysmy, wszystkie brałysmy winę na siebie. Fajne też były upusty dla pracowników -50%. Na minus na pewno jest pensja- najniższa krajowa, no i oczywiście premia, jak sprzedasz wskazane w danym miesiącu rzeczy. kierowniczka nie była najgorsza, ale totalnie zniewolona przez Prezesową, zasuwała jak (usunięte przez administratora) , i to było też wymagane od nas. Jeśli jedna zachorowała, druga kilka dni z rzędu musiała za tamtą pracować, oczywiście nadgodziny nie płatne tylko do odbioru, tylko kiedy, jak pracowałyśmy we dwie? Nasz sklep został zamkniety z dnia na dzień, my zostałyśmy nagle bez pracy. Podobno powodem zamykania sklepów Villa Italia są straszne długi i opóźnienia w płaceniu czynszu Centrum Handlowym. Kawa, herbata- wszystko kupujesz swoje, w lato na 2 miesiące masz zgrzewkę wody w sklepie, gdzie Panie w Biurach mają tego pod dosttatkiem. Jak zużyjesz z a dużo papieru do xero lub tonera, jest pytanie, czemu tak szybko się kończy, czy sobie czegoś nie drukujesz? Brak zabezpieczen towaru, brak bramek w sklepi, jeśli jesteś sama w sklepie , masz 6 kartonów dostawy, klientów do obsługi to towar automatycznie zostaje kradziony, ale wina jest Twoja. Mnie najbardziej wkurzało gratisowe pakowanie każdej rzeczy w papier prezentowy, w czasie przedświątecznym skóra schodziła z palców od tego papieru. Jesteś i sprzedawcą, kierownikiem, magazynierem w jednym. Najgorsza Pani z biura- zajmująca się reklamacjami- stara baba z głosem tak odrzucającym jak i jej oddech, najmądrzejsza ze wszystkich, z wejścia na ciebie krzyczy i się mądrzy. Ogólnie jeśli chcesz pracować, popracujesz, ale ja po tylu latach- nie polecam.

Czy można liczyć w Ergo International Villa Italia na prywatną opiekę medyczną?

Lilly
@Pytanie

Nie,nie ma tam takich rzeczy.

Miła

Z tego co słyszałam to w żadnych firmach nie ma tak niskich wynagrodzeń . Lepiej już pracować w biedrze .Przynajmniej jest możliwość jakieś podwyżki .

Daria

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

BLSSO

Villa Italia przestała współpracować z klientami hurtowymi ,daje lepsze ceny dla klientów detalicznych w internecie .

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w Ergo International Villa Italia? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Ania54

Pracownicy myślą o sobie, a nie o produktach firmy.

karyna

ciekawe co za Marta. W każdej firmie są przekręty, akurat nic nowego.

Marta

@sco takiego dzieje się w Ergo International Villa Italia? Dawno nie było już nowych komentarzy. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co się dzieje w firmie.

s

SZKODA że Pani Prezes nie wie co się tak naprawdę dzieje w Villi.

e

no wiesz ja tam uważam ze najlepiej to jest mimo wszystko cos zobaczyć samemu i się przkeonac jak to wygląda dany produkt bo inaczej może wygladac przecież w internecie i inaczej na zywo jak się zobaczy

aha

Ja mam pytanie odnośnie produktu. Czy ktoś z pracujących wie gdzie jest produkowana ta porcelana? skad ja zamawiaja? Jakaś nazwa fabryki? Bo na stronie nic nie ma na ten temat..Bardzo podoba mi sie jeden zestaw ale nie bede placila 600zl za kilka talerzy:)

Wojtek
@aha

Porcelana produkowana tam gdzie najtaniej...gdyby to była Polska to za te kilka talerzy zaplacilabys jeszzce drozej. Produkcje zawsze są w chinach bo tam taniej. Jesli cjodzi o porcelanę to bardzo polecam. Latami sie uzywa i wyglada ponadczasowo co do pracy w tej firmie kiedys to była przyjemnosc tam pracowac a teraz...niestety zostały osoby,ktorych na rynku pracy chyba juz nikt nie chce. Lizusy i przydupasy...

Zostaw merytoryczną opinię o Ergo International Villa Italia - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ergo International Villa Italia
1.4/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Staszica 25